הגרלת חצי גמר ליגת אלופות: ריאל מדריד מול באיירן מינכן, הגומלין בברנבאו

ריאל-מדריד

(Renen) #1

Originally published at: https://www.sportenter.co.il/כדורגל/שחזור-של-הגמר-האחרון-ריאל-מדריד-מתארחת/

מחר בשעת ערב ריאל מדריד תעלה לכר הדשא בטורינו לשחזור גמר ליגת האלופות של השנה שעברה, מול הגברת הזקנה יובנטוס. שתי הקבוצות ייפגשו מוקדם מהצפוי, כשרבע הגמר יספק לנו את אחד המשחקים הגדולים של השנה, מיד אחרי שחשבנו שהמפגש של ריאל מול פסז’ כבר לא לא יאפשר לנו לראות יותר ממה שכבר ראינו.

ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי חמישה ניצחונות רצופים ובסך הכל 10 ניצחונות באחד-עשר המשחקים האחרונים (המשחק היחיד בו ריאל הפסידה היה ה-1-0 לאספניול אי שם באמצע הרצף ובהרכב משני). החבורה בלבן תהנה מסגל בריא לגמרי, למעט נאצ’ו שנפצע בפעם הראשונה בקרייריה הבוגרת שלו (נתון מדהים) וייעדר מספר שבועות. אך גם הוא, כמו כל שאר הסגל, טס לטורינו ויראה את המשחק מקרוב.

דילמת ההרכב של זידאן תעסוק בעיקר בחוליית הקישור. כריסטיאנו רונאלדו שנמצא בכושר שיא יחזור להרכב אחרי ששוחרר מהטיסה לאיים הקנאריים. בלעדיו, גארת’ בייל לקח פיקוד כמו שכבר קרה לא פעם בעונות האחרונות (כשבנזמה כבש גם הוא, עם סרט הקפטן). רונאלדו חווה פתיחה נפלאה לשנה הקאלנדרית הנוכחית, ויש לו כבר 22 שערים ב-23 שערי ליגה. מי היה מאמין שבסיבוב הראשון הפורטוגלי הבינלאומי יציין רק ארבעה כיבושים. הוא כבר גורם לפיק ברכיים בחוליית ההגנה של יובה, ואפילו בופון התראיין ואמר שהוא לא ראה שחקן עם אינסטינקט רצחני כמו שלו. בקיצור, כריסטיאנו מוכן ומזומן.
ובחזרה לוולשי: חובת ההוכחה עליו. האמנם? אם תשאלו אותו, לא בטוח שזה הלך הרוח. בייל נמצא בכושר לא רע בכלל, הוא בריא כבר הרבה זמן ורושם כבר 14 כיבושים העונה (מן הסתם, הכובש השני בטיבו של הבלאנקוס). הוא יצטרך להתמודד על תמונת ההרכב מול איסקו הלוהט שכרגיל, פרח בנבחרת וכבש את השלושער הראשון שלו בקריירה. מכורח הנסיבות ושיטת המשחק של יובנטוס, סביר שהספרדי הצעיר הוא זה שיפתח, כמו שהיה בגמר אשתקד. בנזמה יעלה ויבוא גם הוא, ככל הנראה, וקרוס, מודריץ’ וקאסמירו יחזרו לעמדותיהם הרגילות. כנראה שאסנסיו ולוקאס ואסקז המצוינים ישמשו בתור תותחים מהספסל, כשלזידאן יש גם את הגומלין ואת אתלטיקו בדרבי על הראש. ובהגנה - עסקים כרגיל, כשכל הנעדרים ישובו למקומותיהם.
הרכב משוער: נבאס, קרבאחל, וראן, ראמוס(ק’), מרסלו, קאסמירו, קרוס, מודריץ’, איסקו, רונאלדו, בנזמה.

יובנטוס מצדה, תנסה להפוך את המשחק מחר לכל דבר שהוא לא תמונת שחזור של המפגש האחרון בין הקבוצות. הקבוצה של אלגרי תעלה חזקה ותסתמך על רוח הביתיות כשהכוונה היא לכבוש ולא לספוג. האמת, לא תלוש מהמציאות.
הגברת הזקנה מגיעה לשלבי ההכרעה בליגת האלופות כשהיא משתלטת שוב על הליגה האיטלקית, בעונה בה נאפולי הובילה רוב הזמן. השחקנים נכנסו לכושר (בעיקר דיבאלה שחוזר לעצמו) והמחץ חוזר גם הוא. יובה לא מנוצחת מאז הפסידה לסמפדוריה בנובמבר, והיא חוזרת להראות אופי שמאפיין אותה כל כך, ראו ערך החזרה לחיים בגומלין מול טוטנהאם.

המשחק מחר שווה לשתי הקבוצות המון, אבל אין ספק שלריאל מדריד מדובר בכל הקופה. כשהגומלין לפניהן, שתי הקבוצות יבואו כדי להבקיע, ואפשר להיות בטוחים שנראה שערים.

Champions League 2017/2018 -גומלין רבע הגמר - יובנטוס רוצה רימונטה!
Champions League 2017/2018 -גומלין רבע הגמר - יובנטוס רוצה רימונטה!
(momi) #2

וואאאווווו
אין מילים, יובנטוס שיחקו טוב ולחצו מעולה עם שמירות אישיות על ההגנה של ריאל. היו המון רגעים ארוכים שפשוט לא היה ברור איך הכדור יעבור את החצי לכיוון השער האיטלקי. אבל הרוגע של קרוס הקוליות של מרסלו, ומעל כולם תפקוד מעולה של זידאן, פשוט ניצחו את המשחק
כמה נקודות על המשחק היום:

• ראמוס ווארן במשחק מעולה. לחימה בהגנה ורוגע בהנעת הכדור. מיותר לציין שנאבס שוער טופ עולמי.
    מרסלו וקארבחל פשוט נהדרים. הרבה לחימה ואיכות גבוהה. אבל זאת יכולת שאני לא תמיד רואה בליגה, וזה מביא אותי למחשבה שהם מזלזלים במשחקים קטנים, ופשוט הגיע הזמן לשלב את המגנים תיאו ואשרף בצורה יותר רצינית.

• קאסמירו קרוס מודריץ. מאז שזיזו הגיע, הם מפרקים את הקישורים הטובים בעולם. אין ויכוח, ביחד הם הטובים ביותר. זהו אין לי מה להוסיף.

• איסקו לא הבריק במיוחד. שיחק נחמד ונתן לריאל את מה שהיא הייתה צריכה היום. הוא עזר לטובים ביותר לשלוט בקצב ובמרכז המגרש. אין לריאל עוד אחד כמוהו, כך שיהיה טעות גדולה לתת לו ללכת.

• על בנזמה ורונאלדו אין לי מילים לתאר.

• אחרון חביב זינאדין זידאן. הבחורצ’יק גורם לכולם לאכול תכובע. כולם דיברו שיהיה קשה וזה לא סגור, גם לפני קרדיף הם דיברו ככה. מדהים לראות את השיפור שעשה ואסקס תחת זידאן. משחקן קו קלאסי, הוא שיפר את עצמו והפך לשחקן הרכב בריאל. כמו אסנסיו הוא כמעט ולא טועה, הוא לא מפסיק לזוז ההגבהות שלו נהדרות, ובחמש דקות הוא עשה יותר ממה שבנז עשה בשישים. הקרדיט לזידאן.

(Merengue) #3

שאל אותי חבר בדרך לצפייה משותפת במשחק מה יהיה, ועניתי לו שלא יודע למה לצפות, גם כי באמת אין לי מושג איזו יובה נקבל ואיזו ריאל נקבל, וגם כדי לא לפתוח עין… אוהדים, מה לעשות.

ובאמת אחד המשחקים הגדולים והמוזרים שראיתי, יובה לוחצת ודוחפת קדימה, ואילו ריאל החלטית ויעילה, ורונאלדו אחד ששווה לאיכות של כמה קבוצות שלמות.
אחרי השער השני (עוד לא מעכל שראיתי את זה ועוד על בופון) יובה כבר התפרקו מנטאלית כמו בגמר בקארדיף.
ההגנה שלהם כבר זקנה וחייבת ריענון למרות הרגעים הגדולים שלה שמעידים שניסיון רק גודל.
זידאן עם ניהול משחק מעולה, עם ההרכב תחילה, וכשראה שיובה מתחילים להתעורר הכניס את האסים שלו לוקאס ואסנסיו והחזיר אותנו מריאל של קארדיף לריאל של החודשים האחרונים, שגם היא טובה וכיפית ולא שונה בהרבה.

משחק אדיר שיזכר לי ולעוד אוהדים המון המון זמן, במיוחד בגלל ההופעה של מספר 7 ומחיאות הכפיים של אוהדי יובה, כמו ההופעה ההיא של רונאלדו הברזילאי באולד טרפורד לפני 15 שנה ושל רונאלדיניו בברנבאו לפני 12 וחצי שנים.

(ivgiland) #4

Iהופעה פשוט מחשמלת של כולם, נגמרו המילים.
לוקה מודריץ’ אמר בראיון לקראת המפגש שהניסיון והפרטים הקטנים הם אלו שיכריעו את ההתמודדות, ואוי כמה שהוא צדק.
ריאל בליגת אלופות זה אופרה אחרת. כמו ששגיא כהן אמר אתמול בשידור: “אלופת אירופה זה המקצוע של ריאל מדריד”, פשוט ככה. כל כך לא מזכירה את הקבוצה האנמית מהליגה הספרדית, כל כך הרבה שקט בכל המערכות הפועלות. פתאום ההגנה שספגה ללא ערף בלה ליגה נראת כמו אגוז בלתי ניתן לפיצוח. היו שלבים במשחק שיובה ניסתה להוציא משהו לפועל אבל זה פשוט היה גדול עליה. וכמובן, כריסטיאנו רונאלדו אחד שמנצח על כל התזמורת הזאת ומוכיח כל פעם מחדש שהוא שייך לשורה של הגדולים בהיסטוריה של המשחק! בהצלחה ליריבה הבאה שתתקל בו.
ועם כל השמחה והצהלה, הסיפור בכל זאת לא גמור. סרחיו יחמיץ את הגומלין (כמו נאצ’ו) וחסוס ואייחו יעמוד במבחן לא פשוט שיכול לגרום לנו ללא מעט דפיקות לב. ניהול משחק יוציא מן הכלל של זידאן. הרבה הרימו גבה לגבי מערך היהלום, והוא בשלו הצליח להוציא את המקסימום מכל שחקן הערב.
לפי דעתי במשחק הבא לוקאס ואזקס חייב לפתוח. בחמש דקות על המגרש הוא עשה יותר ממה שבזנמה עשה ב60 דקות (או בעונה שלמה) והוא כרגע בכושר הכי טוב מבין שחקני הספסל (תנחומיי גארת’ בייל)
לסיכום, הופעה לפנתאון, הכפיים למספרת של כריס ביובנטוס סדיום זה רגע מכונן, ויאללה לדרבי בראשון.

(momi) #5

אחרי שנרגעתי אתמול מהחגיגות. קמתי הבוקר וקלטתי שיובה שיחקו טוב והגיעו למצבים טובים. הם חדרו לרחבה במחצית הראשונה, ואיתרו שטחים פנוים בקלות.
אז אתמול היה לנו נאבס ביום גדול, ויובה לא חדה ומדויקת. ולכן דווקא אחרי ההופעה של אתמול, אני מודאג. מה יקרה כשיגיעו מולנו התקפות יותר איכותיות, כמו סיטי שמשלימים המון מסירות קצרות על סף הרחבה.
ריאל השיגה ב11 על 11 ניצחון גדול, אבל עדיין היתה פגיעה, וביכולת כזו מול התקפות טובות יותר לא בטוח שזה יספיק.

(khen10) #6

יובנטוס ימשיכו לזכות ב-100 אליפויות ברציפות, ימשיכו לנצח כל מיני אטאלנטה, קייבו ופסקארה, ישלימו 300 משחקי בית בלי להפסיד, עד שיגיעו למשחק אמיתי ויחרבנו במכנסיים. מגיע ככה לכך מאמן שסומך על היגוואין האוכל נבלות.
אין שום דבר שיעצור את ריאל של זידאן בדרך לעוד זכייה בצ’מפיונס. גם לא הרכב חלומות שישלב את טובי השחקנים בסיטי, באיירן וברצלונה. הם נמצאים במוד של זכייה בצ’מפיונס על default. אני נגד הימורים לחלוטין אבל הייתי שם עליהם כל סכום בסוכנויות ההימורים שהם יזכו בטורניר, זה פשוט ברור כשמש.

(harozim) #7

יובנטוס אתמול הגיעו לדי הרבה מצבים, והיה לנו די הרבה מזל שהם לא כבשו.

(t-rix) #8

היגוואיין לא למשחקים כאלה ואישית הייתי עולה עם מנז’וקיץ’ ולא איתו.
אבל ישנם עוד שורה של שחקנים שלא לרמה הזו…
צמד המגינים דה שיליו וסנדרו בינוניים +, ברזאלי כבר בן 37, בנטקור הזה עוד ילד ולא מתאים לרמות האלה וחדירה הוא לא השחקן לדחוף קדימה.
קוסטה היה לגמרי לבד באגף ולא קיבל שום עזרה לא מהמגן ולא מהקישור.
גם לא ברור לי למה קואדראדו לא עלה בהרכב…

בקיצור, שוב בחירת הרכב רעה של אלגרי.

נ.ב. רונאלדו אדיר…!!

(bixente) #9

את האמת אני חושב שיובה הייתה מתמודדת מעולה מול כל קבוצה אחרת פרט לריאל מדריד. ריאל פשוט מפרקת אותה בפעם השנייה בשנה האחרונה. אבל את בארסה היא כן הצליחה לפרק, את טוטנהאם היא הדיחה בלי כדורגל גדול. אני חושב שיובה כן קבוצה טובה. מה שכן אני מסכים איתך - מי שיסמוך על היגוואין סופו מר.
ולא משנה את מי ריאל תקבל בחצי (אם היא תעלה ולא תעשה איזו שטות בגומלין) יהיה לה קשה. כל הקבוצות האלו בנויות להקשות עליה בניגוד ליובה. בין אם זה באיירן, בארסה (שעלו לחצי עוד ביום ההגרלה) או סיטי/ליברפול. אני חושב שבניגוד למה שהיה עד השמינית (המון חשבו שפריז תדיח את ריאל) עכשיו יש הלך רוח הפוך והוא קצת יקשה על ריאל.
מה שכן החצי יהיה פשוט מרתק אם וכאשר ריאל תעלה. ריאל, בארסה , באיירן וסיטי/ליברפול(תחושת בטן שלי זה ליברפול מפתיעה אבל נחכה לראות). פשוט וואו.
אגב אם אתה עד כדי כך בטוח בזכייה של ריאל באלופות שים את כל כספך על כך , תרוויח כסף קל.

(humusman) #10

מסכים עם רוב מה שכתבת, ברצאלי זה כבר לא זה ואולי היה צריך לשקול את הרכבת רוגאני במקומו, סנדרו בכלל לא שיחק בתפקיד שלו, הוא מגן שמאלי מהטובים בעולם, העונה יש לו עונה פחות טובה אבל ב2 שקדמו לה, מלבד מרסלו אני לא רואה מגן שמאלי טוב יותר.
דה שיליו בוודאות לא טוב יותר מליכשטיינר שהיה על הספסל, וחדירה שחקן סבבה לרוטציה אבל לא להרכב ראשון בקבוצה ששואפת לזכות בצ’מפיונס.
קוודראדו היה חייב לפתוח וגם מטווידי או מרקיסיו במקום בנטאנקור, פשוט החלטות לא ברורות של אלגרי, החיסרון של פיאניץ גרם לאלגרי לאלתר לא טוב וזה פגע המון ביובה.

(titi camara) #11

לפי הכושר הנוכחי ריאל מדריד חזרה להיות הקבוצה הכי טובה בעולם, מבחינתי היא פיבוריטית מול כל קבוצה בחצי, עיקרונית אני מאמין שאם חאמס ומוראטה לא היו עוזבים בקיץ(או שאחד מהם היה לפחות נשאר) היינו גם מובילים את הליגה בשלב הזה של העונה ורונאלדו היה מתעורר בדיוק בזמן כדי לסגור את העניין כפי שהיה עונה שעברה.

(momi) #12

ההחלטה לפתוח עם ברזאלי דווקא מובנת לי, קשה לסמוך על בלם כזה צעיר שיצליח מול ריאל. בדרך כלל הניסיון עדיף במעמד כזה. לגבי כל השאר מסכים לגמרי, איך הוא מספסל את ליכשטיינר ומעלה את דה שיליו-שחקן חסר ניסיון ברמות האלו. אותו הדבר מטווידי ובנטנקור. בנוסף קוסטה היה נפרד מההתקפה והקישור, וחאדירה הוא קשר אחורי לא קידמי.

אתמול יובה, קבוצה חלשה מבאיירן בארסה וסיטי, הגיעה לכמה מצבים ממש טובים. וריאל השנה פגיעה הגנתית, שלוש בקלאסיקו וארבע מטוטנהאם. מבחינתי פריז זה קל. התברר שהיא לא בנויה לרמות האלו, ויובה כמו שאמרתי לא חצי בהתקפה מכל האחרות בחצי(ברוכה השבה ליברפול?:thinking::thinking:)
בקיצור החצי יהיה צמוד מאד. ריאל לא פיבוריטית.

(Renen) #13

ערב נוסף של ליגת האלופות יצא לדרך מחר בשעה בה כר הדשא הקסום בסנטיאגו ברנבאו יקבל אליו 22 לוחמים ו-80 אלף ברי-מזל.
ריאל מדריד תארח את יובנטוס לגומלין רבע גמר ליגת האלופות, כשבאמתחתה יתרון עצום של 3-0 חלק מטורינו.
המשחק הקודם, שראה לא מעט מצבים מצד שתי הקבוצות, היה יכול להיגמר מחד במצב בו יובנטוס כובשת, ומאידך בתבוסה צורמת אף יותר (בחסות 2 משקופים מאת קרוס וקובאצ’יץ’, והחמצה מסמרת שיער של רונאלדו בשניות הסיום של המשחק). ריאל מגיעה למשחק אחרי תיקו 1 לוהט בדרבי של העיר מול אתלטיקו העיקשת, ויובנטוס מצידה תופיע כדי לעשות את הלא ייאמן מול קבוצה שכמעט ולא מסיימת משחק מבלי לכבוש. דווקא בעונה נוספת בה היא משייטת לקראת אליפות נוספת, הגברת מטורינו לא מצליחה לעבור את המשוכה האכזרית בדמות הענקית בלבן.

על אף התוצאה במשחק הראשון, ישנן מספר שאלות טקטיות לקראת הגומלין מחר. הסגל שפרסם זידאן לקראת המשחק לא כולל את נאצ’ו הפצוע וכך גם את ראמוס שמורחק מחמת צהובים (ייתכן שהדבר יתגלה כמתנה שתמנע מראמוס הרחקה ב"משחקים חשובים יותר" בהמשך עונת הצ’מפיונס). בנוסף אליהם, גם אשרף, סבאיוס ומאיוראל מנופים מחמת סיבה מקצועית, ולוקה השוער ינופה גם הוא על ידי אביו. מכאן, שההרכב של זידאן ייקבע כולו לפי עמדת הבלם הנוספת לצד וראן, כשהאופציות המובילות, כמובן, הן: לסמוך על ואייחו הצעיר שמרבה להיפצע אך מציג משחקים יציבים וטובים, או להסתמך על קאסמירו הטנקיסט שכבר שיחק כבלם מספר פעמים בקריירה.
וראן הופיע לצד זידאן במסיבת העיתונאים ודיבר ארוכות על התפתחותו כשחקן ועל שיתוף פעולה עם שחקנים אחרים בהגנה. נראה שלריאל יש עתיד ורוד ביום שאחרי סרחיו ראמוס. כלי התקשורת סבורים שהשותף של הצרפתי בהגנה יהיה בסופו של דבר קאסמירו, במה שייאלץ את זידאן לפרק את הקישור החזק ולהסתמך על כוח הגנתי שונה במרכז, ולכן סביר שנראה את קובאצ’יץ’ מקבל את המושכות האחוריים לצד קרוס ומודריץ’. בדיוק כמו הזימון של ואייחו, יורנטה הצעיר מזומן גם הוא כדי לפתוח אפשרויות עבור זידאן במקרה שקאסמירו אכן ישחק כבלם.
למרות הכושר המצוין שלהם, לוקאס ואסקז ואסנסיו כנראה יפתחו על הספסל, ואיסקו ימשיך לקבל קרדיט כמו שקרה עד עכשיו מול יובנטוס, וכפי שהוכח בעבר.
רונאלדו שממשיך לפרק ולשבור שיאים בצורה שמשאירה פיות פעורים, כבש 20 שערים בעשרת המשחקים האחרונים. הוא יקבל לצידו את בנזמה או בייל. לפי הצורך במקרה הזה - החזקת כדור וויסות משחק, כנראה שזה יהיה בנזמה.
ומכאן, הרכב משוער: נבאס, קרבאחל, וראן, קאסמירו, מרסלו, קובאצ’יץ’, קרוס, מודריץ’, איסקו, רונאלדו, בנזמה.

הגברת הזקנה מרגישה את השנים חולפות, ובראש ובראשונה - זו היא תחושתו של בופון. השוער האגדי נאלץ לחוות פעם נוספת את חמת זרועו של רונאלדו, כשגם הוא מעריך ויודע את הקושי להתמודד מול הבלאנקוס במפעל שמייצג אותם כלכך טוב. יובה שהגיעה למשחק הקודם בקול תרועה, תיאלץ להסתדר ללא דיבאלה המושעה אחרי שזה בעט בקרבאחל (ובדלי) וקיבל צהוב שני מול ריאל, וגמר את ההתמודדות בעיניי רבים. מסימו אלגרי, שידוע בתכיפות שינוי ההרכב, יצטרך לצאת מהקופסה פעם נוספת מחר ולהמציא מחדש מערך שיקרא תיגר על מדריד. חוליית ההגנה תתחזק בבנעטיה שחוזר מהשעיה וסביר שיחליף את ברצאלי החלש, ובנטקור שמושעה גם כן יוחלף בפיאניץ’ המצוין שחוזר מהשעיה, אף הוא. השאלה העיקרית היא: כמה חלוצים ישחקו מחר בברנבאו? סביר שאל היגואין שיחזור הביתה ודגלאס קוסטה המוכשר יצטרפו גם מנדז’וקיץ’ המנוסה וקוודראדו המהיר, או לפחות אחד מהם.
יובנטוס תצטרף שער מהיר ובעיקר עמידה טקטית סבלנית כדי לפרוץ את חומת האווירה במדריד, אבל לטובתה יעמוד חוסר הניסיון והתיאום בהגנה של ריאל, ללא ראמוס.

מי תצטרף לליברפול ולרומא בחצי גמר מהמפתיעים שהיו בשנים האחרונות בצ’מפיונס?

אם אתם שואלים את האיש בתמונה…

image

(Merengue) #14

לא יודע אם לחשוש (טיפה) שמה שקרה לבארסה יקרה לנו מחר או שאולי להגיד שמזל שהשחקנים ראו שגם אצלם כלום לא סגור ויבואו בגישה טובה למשחק.

(momi) #15

זה מצב של, אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי. בכל (אבל בכל) המשחקים שקאסמירו שיחק כבלם, היו הרבה חורים במרכז ההגנה. וזה יכול להיות מסוכן מחר מול חלוצים מנוסים, כמו היגוואין ומנדזוקיץ. אבל עם זאת, אני לא רואה מציאות שבה אין לריאל ניצחון כפול על יובה, הגברת הזקנה זקנה וחלשה, וריאל נראית בדרך לגביע שלישי ברציפות.

(Shirlivneh) #16

לטעמי בייל חייב לפתוח! מעניין אם זידאן יגלה אומץ כפי שקלופ גילה אתמול, כשעלה עם השלישייה הקדמית המצוינת והסופר מהירה שלו (לפחוץ 2/3 ממנה) בידיעה שבהינתן בליץ של מנצ’סטר סיטי, יש לו שחקן(ים) עם מהירות מסחררת ודריבל מצוין שיכול לתת לו שער ולהוציא לסיטי את כל הרוח מהמפרשים. בייל הוא השחקן היחיד בריאל שמסוגל לעשות זאת, ואם אלגרי אכן מתכנן לעלות עם הרכב מאוד התקפי, לטעמי מדובר בבחירה מתבקשת.

(momi) #17

דוקא הייתי רוצה לראות את בייל בהרכב מסיבה הגנתית. אם הוא על האגף, האגף נעול.

(titi camara) #18

המשחק של ברצלונה אתמול הפך את המשחק הזה למיותר, אם היה ליובנטוס סיכוי כלשהו עכשיו הוא כבר לא קיים.

(Renen) #19

אני מסכים. לא נעים לומר אבל אם המטרה היא לא לחסום שטחים לרונאלדו, שזו מטרה לא רעה לכשעצמה אבל בשום פנים לא מספקת עבור חלוץ שזה כמעט כל מה שבנזמה עושה - אין סיבה לא לפתוח עם בייל על חמת בנזמה. הוא עולה עליו בכמעט כל פרמטר.

מומי, זה נכון שבייל עושה יותר הגנה משחקני אגף אחרים, הוא הרי עלה לגדולתו בכלל בתור מגן בטוטנהאם. עם זאת, אני לא חושב שכאן המפתח משום שזידאן לא יעלה עם יותר מ-2 שחקנים בקו ההתקפה הגבוהה, זאת אומרת שבייל (או בנזמה) ישחק לצד רונאלדו, יחסית רחוק מעמדת הגנה. במערך שזידאן עלה איתו מול פסז’ בגומלין (ומול אתלטיקו עכשיו), ואסקז ואסנסיו עושים הגנה על האגף באמת.

(Renen) #20

זידאן בכל זאת מפתיע כמו שהוא אוהב - ואייחו חסר הניסיון צוות למרכז ההגנה יחד עם וראן. “ארבעת המופלאים” שכבר פירקו את יובה פעמיים פותחים בקישור, ואולי הכי מפתיע: בייל לצד רונאלדו בהתקפה, קרים בנזמה על הספסל.

ובמילים אחרות - זיזו רוצה לגמור את ההתמודדות מהר, וריאל תפתח התקפי. מאוד.

image