רבע גמר ליגת אלופות: בארסה מודחת אחרי סנסציה של רומא

ברצלונה

(YUVAL) #109

אין לי רגשות מיוחדים לדמבלה. אבל בעיני לנוכח הנסיבות המקילות שיש לו, הוא מראה פוטנציאל ויש לו גם תרומה חיובית לא קטנה. יש לו את הבעיות משלו. אבל נגד רומא במצב של 2-0 הוא היה מתבקש. (אני היתי גם פותח איתו)

אני לא מעריץ שלו או משהו, אבל היבוש שלו בשתי המפגשים מול רומא, זו נקודה שחורה בשביל המאמן.
רק לחשוב ולשאול, במצב שרומא לוחצת ועולה למעלה, האם קיצוני “חצוף” לא היה עוזר יותר?

(Aimarito) #110

אולי כן, אולי היה שווה להרכיב אותו יותר בצמד המשחקים האלה (כרגע כל דבר יכול להיראות טוב יותר), אבל אני לא בטוח שלהציג את הכשירות ואת היציבות של דמבלה כמובנת מאליה זה בהכרח נכון. אני לא רואה סיבה הגיונית לייבש אותו, ובהתחשב שהמשחק היחיד שראיתי אותו באמת רץ ומשתדל הייתה בגומלין נגד צ’לסי, קשה לי לקבל את זה כעובדה מוגמרת, או כמשחק מייצג.

(YUVAL) #111

שאתה רואה את פאוליניו היום בהרכב ודמבלה בספסל. אתה אולי יכול לפחות להבין אותי אותי למה שאני מתכון שהמאמן הזה לא ישתנה? לא לטוב ולא לרע.

(Aimarito) #113

מצטער אולי אני מפספס משהו, אבל אנחנו פותחים היום עם 4-3-3 לא? קוטיניו ואינייסטה עולים יחד זה לרוב הצביע על זה שקוטיניו משחק כווינגר. אני טועה? לגביי למה זה לא דמבלה, וואלה אני לא יודע מה קורה איתו, ולא ראיתי תגובה ספציפית שלו ללמה הוא לא משחק בתקשורת.

(YUVAL) #114

דרך אגב, הוא מאוד אוהב את המאמן, וחוטף על זה המון. למי שלא מבין, פאוליניו בתפקיד ראקיטיץ.

(אוריין יפה) #115

קוטיניו אחראי ל-4 בישולים מתוך 6 השערים האחרונים של ברצלונה בליגה הספרדית.

יכל לעשות את ההבדל בליגה האלופות?

(momi) #116

היה עושה את ההבדל ולא בגלל בישולים או שערים, אלא בגלל העזרה בהנעת הכדור תחת הלחץ המטורף באולימפיקו.

(josepe) #117

וורדה הפסיד את המשחק כשלא החליף במחצית את סמדו בדמבלה.
סמדו היה כל כך חושך שבאחת הפעמים פיקה רץ ותיקל אותו בדרך לכדור כי הוא כל כך לא סמך עליו שיגיע בעצמו. זו הייתה נקודת חושך רצינית והיא קרתה דיי בתחילת המשחק.

סמדו איבד כדורים והמעמד בכללותו היה גדול עליו בכמה מידות. אין לי טענות כלפיו ואני מאוד רוצה שהוא יקבל המשכיות. יש לי טענות כלפי המיסטר שלא הבין את גודל האסון והיה צריך להעיף אותו לספסל כבר במחצית. רוברטו כמגן היה כנראה מציל לנו את התחת, ולו בגלל שהיה מקטין במעט את גודל ההשפלה. המעט שאולי היה מעלה אותנו שלב.

המיסטר הפסיד את המשחק כשהוא ויתר על שער חוץ. אולי אלו לא היו ההוראות שלו, אולי הוא דוקא דחף את השחקנים לא להראות כמו נמושות שבאו לשחק בליגה של הגדולים. אולי הוא התחנן לשער חוץ קטן ויקר מהבחורים על המגרש. אבל את החילוף המתבקש של “קשר התקפי”, AKA דמבלה, שיעזור קצת לסוארז ומסי הוא לא עשה. מבחינתי הוא ויתר על שער וויתר על המשחק.

בכלל לא מעניין אותי שגומש היה זה שנכנס במקום אינייסטה. זה כבר היה שלב שבו הרמתי ידיים והמהנדרס היה שפוך. הוא לא יכל להציל עוד את המולדת, וגומש, פאוליניו או דניס גם לא. קשר יצא קשר נכנס. ביג דיל מי היה שם על הקווים לחילוף… סמדו עדיין היה במגרש בשלב הזה, זה לא שינה כלום וזו תעודת העניות שלי…

אז כן, קאוטיניו היה יכול להועיל לנו מאוד במפעל הזה. אני מאוד אוהב את השחקן. הוא היה יכול לתרום באולימפיקו בגדול ואולי אף להעלות אותנו שלב.

אבל לא, וורדה לא הפסיד את המשחק הזה רק כי לא היה לו קאוטיניו. הוא הפסיד את המשחק כי הוא שם קסדה על הראש, התחפר לתוך השוחה וקיווה שהפסקת האש תגיע בזמן לפני שהיתרון שלו נמחק.

אני אפילו לא ניסיתי להגן על הקבוצה שלנו בהקשר של המשחק הזה כשניסו לעורר אותי לדבר עליו. וכשאמרו לי שזה היה מביך אני טענתי שהמילה מביך אינה במקום. משפיל, יהיה יותר מתאים…

אין לי הרבה טענות למיסטר במהלך העונה הזו. אני אפילו אוהב הרבה ממה שהוא עשה עם הקבוצה, אבל לאחרונה הוא נעשה ממש שבלוני, ואת המשחק הזה הוא הפסיד בגלל פחדנות, לא בגלל קאוטיניו.
באסה.