משחקי הידידות של אתמול


(Itai Klapholtz) #1

מי ששמע אתמול את התגובות של שחקני ברזיל אחרי הניצחון הדחוק על הרכב משני ביותר של גרמניה, היה יכול לחשוב שמדובר במשחק רשמי או קובע. גרמניה שלטה במשחק, ואין ספק שעם שחקנים בכירים יותר (ושוער טוב יותר מטראפ שהיה אשם בשער) היא לא הייתה מפסידה. נראה שמה שגרם לשמחה הגדולה של הברזילאים לא הייתה היכולת שלהם על המגרש, אלא רק הזכרונות מההשפלה של 2014, עד כדי שכך שהם מסתפקים בניצחון כלשהו על גרמניה, גם אם במשחק ידידות.
במשחק המאוחר בין ארגנטינה לספרד זה כבר לא היה מצ’-אפ. בניגוד אולי להתקפה שחסרה את מסי, אגוארו ודי-מריה (אבל עם היגואין), השחקנים שהרכיבו אתמול את מרכז ההגנה והקישור הארגנטינאי צפויים לפתוח גם במונדיאל. ספרד בהובלתו של איסקו לא התקשתה מול ההגנה הנוראית של סרחיו רומרו, שעשתה כל טעות אפשרית בדרך לתבוסה. כמו שזה נראה כרגע, גם איסלנד, קרואטיה וניגריה, נבחרות עם התקפות לא רעות יכולות לעשות צרות, ויחד עם העובדה שהיא אמורה לפגוש את ספרד ברבע גמר המונדיאל, ארגנטינה כנראה לא תגיע שוב לגמר, גם עם יכולת משודרגת של מסי.
עברו 4 שנים, וגם היום בולטת העליונות של הנבחרות האירופיות הגדולות על ארגנטינה וברזיל, אולי בדרך לעוד זכייה של גרמניה\ספרד.


#2

2 תגובות אוחדו לנושא קיים: פגרת נבחרות מרץ 2018!


#3