המדריך למטייל בברצלונה: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ברצלונה

(amit) #1738

מישהו יודע מתי נפתחת מכירת הכרטיסים למשחק מול צ’לסי? משום מה באתר הרשמי אין אפשרות לקנות כרטיסים (גם למשחק מול אתלטיקו אגב).

(Aimarito) #1739

אם אתם באותו איזור עוד אפשר לאלתר משהו ולבקש מאנשים לעבור מקומות וכדומה, בטח במשחק שלא ימשוך בוודאות קהל כמו ג’ירונה.

במשחקים כמו בצ’מפיונס קשה להגיד, יכול להיות שהיו כבר הזמנות מראש ממזמן (קורה גם בקלאסיקו) ואין להשיג דרך האתר הרשמי, למרות שאולי זה יפתח בהמשך עבור אתלטיקו, לגביי צ’לסי אני אופתע אם יש מקומות.

(amit) #1740

שאלתי את בארסה מאניה והם אמרו שיפתח אחרי המשחק הראשון מול צ’לסי(בינתיים מוכרים שם רק כרטיסי VIP). נשמע לי מוזר שלא ימכרו כרטיסים באתר כשיש כמעט 100,000 מקומות בקאמפ נואו.

(omer) #1741

היי חברים,

אחי הקטן הגיע לגיל גיוס והוא אוהד שרוף של בארסה.
אני ממש רוצה לקחת אותו ואת אבי לסופר קלאסיקו חודש הבא, בחיפוש זריז שעשיתי כל הכרטיסים נמצאים בטווח של 700 דולר ומעלה גם למקומות יחסית רחוקים מהדשא, ולמצוא שלושה מושבים קרובים זה בלתי אפשרי.
יש שלושה מושבים סמוכים במחיר של עד 500$ למשחק כזה או שאני לא ריאלי? ועדיף ללכת למשחק אחר? (ממקור אמין כמובן)
אני גר בארה"ב אם זה משנה…

תודה רבה מראש! :slight_smile:

(Aimarito) #1742

היי עומר, בטווח של חודש מראש צפה לעליית מחירים, בנוסף לעובדה שזה אחד המשחקים הכי יקרים לצפייה בענף. גם אני כשטסתי לקלאסיקו, דאגתי לסגור את זה 3 חודשים מראש, סגרנו על כרטיסים סבבה ודרך סוכן, ועדיין המחיר היה לא רחוק ממה שאתה מתאר.

(אוריין יפה) #1743

תנסה אולי בחברת שורה ראשונה אם זה אפשרי מארה"ב, אני סגרתי איתם לגמר גביע המלך (אומנם לא אותה רמה אבל גם משחק גדול) והמחיר לא היה מטורף.

באופן כללי אבל אכן אלו המחירים לקלאסיקו :confused: