המדריך למטייל בברצלונה: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ברצלונה

(DAVIDJACO) #1694

[QUOTE=San Sunny;1701145]

אפשר לקנות כרטיסים למאלגה גם ביום המשחק. זה לא משחק שהוא סולד אאוט. השאלה היא באיזה מקום… ועד כמה זה חשוב לך.[/QUOTE]
חשוב לי המיקום, אני מעדיף במושבים לאורך המגרש ושיהיה קרוב למגרש
לדעתך מיקום כזה ישאר ביום המשחק?

(San Sunny) #1696

להימנע כמו מאש.

(Sari Falah) #1697

[QUOTE=San Sunny;1701145]אני לא יודע מה הקטע עם המכירה רק ל-VIP. לדעתי המכירה לכלל הציבור צריכה להיפתח מתישהו, יש עוד זמן למשחק.

לייבטיקטס הכי אמינים שיש. קניתי מהם לקלאסיקו והיה בסדר גמור (אמנם ביוקר, אבל זה מה יש). אפשר לסמוך עליהם.

[/QUOTE]
ראיתי שבעת ההזמנה בלייב טיקט זה רושם שנוספו עוד מספר שקלים על שליחת הכרטיסים לכתובת.
אם אני מתאחסן במלון, הם יישלחו לשם ? יש בעיה לקחת את הכרטיסים מהאיצטדיון עצמו ביום המשחק?

(San Sunny) #1698

הכרטיסים הם במקור של סוסיוס (או שיותר מכך, תקבל כרטיס סוסיו של מנוי), כך שאין אפשרות לאסוף אותם באצטדיון. הם חייבים להגיע למלון.

(DanielBarça) #1700

[QUOTE=לה מאסיה 26;1701433]היי, אם אני מזמין כרטיסים לסיור בקאמפ, דרך הלינק באתר של בארסה מאניה, איפה אני אוסף את הכרטיסים? או שצריך להדפיס אותם?[/QUOTE]
תדפיס הכי פשוט

(TazFCB) #1701

[QUOTE=TazFCB;1698740]בהמשך לדיון על משחקי החוץ של הקבוצה, יש סיכוי להשיג כרטיסים ליציע של בארסה לויסנטה קלדרון (26.2)? אם לא, כמה זה לא מומלץ להיכנס עם חולצות של בארסה (לאורך המגרש בין הרחבות)? איפה יושבים שם האוהדים השרופים של אתלטי?[/QUOTE]
חוזר על השאלה שלי… מישהו עם קצת ניסיון עם משחקי חוץ?
בנוסף, מתי אמור לעלות חבילה למשחק באתר?

(Sari Falah) #1702

חברים שאלה.
אני רוצה להזמין כרטיסים בלייב טיקטס למשחק בית האחרון בצ’מפיונס מול הגרמנים.
העניין הוא שאנחנו שתי זוגות, סה"כ 4 כרטיסים. אם אני מזמין את כולם באותה ההזמנה, יש אפשרות לדאוג שישמו אותנו ביחד או שאפשרי שגם נהיה ב 4 מקומות מרוחקים?

(San Sunny) #1703

לייבטיקטס דואגים לכרטיסים בזוגות/קבוצות. אפשר לדבר איתם שיסדרו אתכם איך שתבקשו (במידת האפשר כמובן).

(Sari Falah) #1704

לבקש מהם במעמד הקנייה (עם איזו הערה בצד או משהו) או כשאני אוסף את הכרטיסים ביום המשחק?

(San Sunny) #1705

במעמד הקנייה או זמן קצר לאחר מכן (מייל, טלפון וכו’).

(Gato) #1706

מישהו יודע כמה בערך יעלה כרטיס לשמינית הגמר?
ומתי פותחים את המכירה?

תודה!

(San Sunny) #1707

דרך האתר הרשמי סדר הגודל של המחירים לשמינית הגמר יהיה 150 עד 200 אירו, תלוי במיקום - אם אני לא טועה.

(MarkG) #1708

היי חברים, מה קורה? תגידו איפה כדאי לקנות כרטיסים למשחק מול לאס פאלמאס, אם אני צריך 4 כרטיסים צמודים?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

(barca@man) #1709

איך ומתי אפשר לבדוק תאריך של משחק סופי?

(San Sunny) #1710

אם למשחק יש שעה, התאריך הסופי. בדרך כלל הזמן הסופי של משחק מפורסם כחודש לפניו.

(Shusaku) #1711

איפה אפשר למצוא חבילות שלמות למשחק מול פריז? רצוי כאלה שאפשר לשדרג למקום ישיבה סביר, ולא מאחורי דגל הקרן בקומה האחרונה.

(Nadavab) #1712

היי חברים . יש מצב לעזרה בכרטיסים או בדיל למשחק בויסנטה קלדרון ב26/2,
אשמח גם להמלצות, תודה רבה.

(מסי 10 ) #1713

אם אני צריך לנסוע אחרי המשחק ישר לשדה התעופה, מה אפשר לעשות עם המזוודות?

(מסי 10 ) #1715

מעלה שוב את השאלה בתקווה שלמישהו יש תשובה.
אם אני צריך לנסוע ישר אחרי המשחק לשדה התעופה, מה אפשר לעשות עם המזוודות? האם יש סוג של שמירת חפצים באזור האצטדיון?

(YairCash) #1716

שלום לכולם.
האם יש דרך לקנות כרטיס ליציע של בארסה דרך המכירה המיועדת לחברי מועדון?
אני מדבר על המשחק חוץ בטורינו נגד יובנטוס.