המדריך למטייל בברצלונה: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ברצלונה

(Sasha) #1652

התאריך הסופי אמור להתפרסם כחודש לפני המשחק, כלומר בשבוע-שבועיים הקרובים כבר אמורה לצאת ההודעה.

(Santiago_Munez) #1653

שלום, אנחנו 5-6 חברים בני 21 שמתכננים לטוס לברצלונה אחרי סוכות ויש לי כמה שאלות:

1. לכמה ימים מומלץ לטוס על מנת לחוות את העיר (טיולים, חיי לילה וכמובן כדורגל)?
  2. מנסיון עבר של החברים פה עדיף להזמין כל דבר בנפרד?
    יש למישהו מלון שהוא ממליץ עליו?
  3. מזג האוויר בסוף אוקטובר - תחילת נובמבר אמור להיות דיי נוח נכון?

אם יש עוד המלצות בנוסף למה שכתוב במדריך למטייל אשמח לשמוע, תודה.

(Danny-) #1655

שאלה:

אם באתר הרשמי המשחק נגד אתלטיקו עדיין לא מופיע, זה אומר שמוקדם מדי או שנגמרו הכרטיסים?

(Sasha) #1656

עדיין לא נפתחה המכירה. תירשם כאן והם יעדכנו אותך במייל:

(Vladko) #1657

צהריים טובים רבותיי הקטלונים ,

אני נמצא בברצלונה כ שבוע ימים מ ה 4.9 עד ל 11.9 וברצוני ללכת לצפות במשחק הבית מול אלבס , יש לכם המלצות מהיכן ניתן לרכוש כרטיסים בזול ובאמינות ובכללי טיפים נוספים ?

• פעם שנייה שלי בעיר.

(shmulikk) #1658

[QUOTE=Vladko;1691944] ברצוני ללכת לצפות במשחק הבית מול אלבס , יש לכם המלצות מהיכן ניתן לרכוש כרטיסים בזול ובאמינות ?[/QUOTE]

כאן

(andreskoenig) #1659

היי לכולם ערב טוב,
אני טס לברצלונה בסוף ספטמבר ומחפש כרטיסים למשחק נגד אתלטיקו, לפי מה שראיתי יש תאריך ושעה סופיים אבל עדיין מתאפשרת מכירה רק של כרטיסי VIP, יש דרך לדעת מתי יוצאים למכירה כרטיסים רגילים למשחק, והאם יש טעם בכלל לחכות או שיכול להיות שלא ישחררו??

תודה מראש לעוזרים! :slight_smile:

(galgal0) #1660

היי כולם, למרת שכמה פוסטים מעליי יש שאלה דומה. אני מבקש עזרה קצת יותר ספציפית.
אנחנו קבוצה של 10 אנשים המגיעים לברצלונה בשבוע המשחק מול אלאבס 10.9.
באתר הרשמי המחירים בין 80 ל-120 יורו. זה באמת מחיר כרטיס או שאולי יש אפשרויות לקנות כרטיס בזול יותר?
עדיף לקנות באתר או לחכות יום-יומיים קודם ולקנות במשרד כרטיסים או אפילו בקופות באיצטדיון?
ואחרון… איפה כדאי לשבת. לא חייב הכי טוב, אבל שתהיה חוויית צפיה סבירה.
תודה למתייחסים.

(Sasha) #1661

[QUOTE=andreskoenig;1692976]היי לכולם ערב טוב,
אני טס לברצלונה בסוף ספטמבר ומחפש כרטיסים למשחק נגד אתלטיקו, לפי מה שראיתי יש תאריך ושעה סופיים אבל עדיין מתאפשרת מכירה רק של כרטיסי VIP, יש דרך לדעת מתי יוצאים למכירה כרטיסים רגילים למשחק, והאם יש טעם בכלל לחכות או שיכול להיות שלא ישחררו??

תודה מראש לעוזרים! :)[/QUOTE]

ישחחרו כרטיסים בוודאות אבל אין תאריך מדויק. תירשם כאן והם יעדכנו אותך במייל:

[QUOTE=galgal0;1693618]היי כולם, למרת שכמה פוסטים מעליי יש שאלה דומה. אני מבקש עזרה קצת יותר ספציפית.
אנחנו קבוצה של 10 אנשים המגיעים לברצלונה בשבוע המשחק מול אלאבס 10.9.
באתר הרשמי המחירים בין 80 ל-120 יורו. זה באמת מחיר כרטיס או שאולי יש אפשרויות לקנות כרטיס בזול יותר?
עדיף לקנות באתר או לחכות יום-יומיים קודם ולקנות במשרד כרטיסים או אפילו בקופות באיצטדיון?
ואחרון… איפה כדאי לשבת. לא חייב הכי טוב, אבל שתהיה חוויית צפיה סבירה.
תודה למתייחסים.[/QUOTE]

כן, המחירים באתר הרשמי הם בדיוק כמו בקופות, אין זול יותר. מכיוון שזו אלאבס יש סיכוי לא רע שיהיו הרבה כרטיסים בקופות יום-יומיים לפני המשחק אבל זה כבר לשיקולך אם לקחת את הסיכון או לא.

בכל מקום לאורך המגרש רואים מעולה.

(humble55) #1662

היי שלום לכולם,

אני מוכר זוג כרטיסים למשחק ברצלונה נגד סלטייק ב13.9 (הזמנו 4 כרטיסים,2 לנו ועוד 2 לחברים שלא יכולים להגיע).
יציע 340 שורה 32
מושבים צמודים.
מוזמנים לשלוח הודעה פרטית.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001372312311&fref=ts

הכרטיסים הם אלקטרוניים,ניתן לקבל אותם גם ביום של המשחק.

מוכרים במחיר עלות,גמיש קצת לרציינים.

(Talsho) #1663

מה קורה חברים?

ראיתי באתר שיצאו חבילות עבור המשחק נגד דפורטיבו לה קורוניה, והמשחק מול הסיטי.
רציתי לדעת אם קיימת חבילה שתכלול את שני המשחקים? החבילות באתר הם לשלושה ימים בלבד וחשבתי שבגלל הסמיכות של התאריכים אולי תצא חבילה גדולה יותר הכוללת את שניהם.

(נתחזק בינואר) #1664

אהלן חברים, יוצא קצת תייר: מתכננים לטוס לברצלונה לקלאסיקו בדצמבר. יכולים להמליץ על מקום שבו אפשר לקנות כרטיסים במחירים טובים?
(כן, יודע שזו שחיטה בכל מקרה. כן, יודע שקשה למצוא).

(San Sunny) #1665

לייבטיקטס:
http://www.livetickets.co.il/events/events.aspx?eid=835173&utm_source=Barcamania&utm_medium=Affiliate

(Sasha) #1666

[QUOTE=Talsho;1694088]מה קורה חברים?

ראיתי באתר שיצאו חבילות עבור המשחק נגד דפורטיבו לה קורוניה, והמשחק מול הסיטי.
רציתי לדעת אם קיימת חבילה שתכלול את שני המשחקים? החבילות באתר הם לשלושה ימים בלבד וחשבתי שבגלל הסמיכות של התאריכים אולי תצא חבילה גדולה יותר הכוללת את שניהם.[/QUOTE]
זה בבדיקה.

(omershal) #1667

שלום חברים ואוהדים, אשמח לעצות
אני נוסע לספרד בחגים ורוצה לקנות כרטיסים למשחק של בארסה-מנצ’סטר סיטי, ואני קצת מסתבך.
כשאני מנסה לקנות כרטיסים באתר הרשמי של בארסה מבקשים ממני להשאיר פרטים (שם ומייל) ועדיין אי אפשר לקנות כרטיסים. מישהו יודע למה?
המלצה על אתר לקניית כרטיסים שניתן לסמוך עליו והוא ידידותי למשתמש וגם לא מאוד יקר?

תודה מראש לכל העונים.
עומר

(ganjo) #1668

מכירת כרטיסים נפתחת רק איזה שבועיים שלושה לפני המשחק… באתרים בהם יש כרגע כרטיסים זה בד"כ יקר יותר באופן משמעותי.

(Aimarito) #1669

זה נכון גם לקלאסיקו?

(Sasha) #1670

בקלאסיקו פותחים את המכירה למנויים ואז מה שנשאר לציבור הרחב נפתח קצת פחות מחודש לפני ומסתיים תוך שעה.

(Shusaku) #1671

חבר רוצה לקנות כרטיסים לדרבי מול הפריקוס בדצמבר. הוא ימצא כרטיסים צמודים בקופות ביום המשחק, או שכדאי לו להזמין מראש?

(ganjo) #1672

אני לוקח את המשפוחה לולנסיה לראות את בארסה עוד שבועיים וחצי ורגע לפני שיוצאים הכרטיסים - מה המדיניות לגבי ילדים? יש לי ילדה בת 4 (מכירה את כל הסגל) וילדה בת שנה (בדיוק למדה להגיד ‘אבא’ אז עם השם מסצ’ראנו עוד קצת מתקשה) - האם צריך לקנות גם להן כרטיסים?