המדריך למטייל בברצלונה: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ברצלונה

(חגית) #1625

[RIGHT]הלוואי! חלום לנסוע לשניהם אבל איפה נשיג כרטיסים לקלאסיקו?[/RIGHT]

(rotemrr21) #1626

איך יוצרים איתך קשר … יש לי 2 כרטיסים לגמר ליגת אלופות אני אעזור לך

(Bussi) #1628

הי,
למישהו יש הערכה מתי תפתח המכירה באתר לאספניול? כרגע רק כרטיסי VIP…:lipsrsealed:

(acrab) #1629

שלום,
סוף סוף החלטנו לטוס לברצלונה וללכת לקלאסיקו ב 4.12.2016, אנחנו רוצים להזמין כרטיסים למשחק כבר מעכשיו ולפי האתר livetickets ואתרים אחרים שבדקנו בהם המחירים נורא יקרים, יש איזה צפי שהמחירים ירדו או שהם רק יעלו מעכשיו? כרגע באתר הרשמי של ברצלונה אפשר לקנות רק כרטיסי VIP, מתי יהיה אפשר לקנות משם כרטיסים רגילים? והאם המחירים יהיו זולים יותר כשהמכירה תפתח?

[B]תודה [/B]

(Sasha) #1630

כשמדובר באתר הרשמי אלו תמיד המחירים הזולים ביותר. למשחקים גדולים (אתלטיקו, ריאל) המכירה נפתחת רק לפני מועד המשחק. לשאר המשחקים אני די בטוח שבקרוב תיפתח המכירה לקהל הרחב.

תצטרך לחכות ולהתעדכן מתי בארסה תודיע על המכירה לקהל הרחב (כאמור, כחודש לפני המשחק) ואז להספיק לקנות מהר כי הכרטיסים נחטפים תוך שעות ספורות.

(acrab) #1632

תודה,
אז עכשיו הכי בטוח זה להזמין כרטיסים מהאתרים השונים (livetickets) ?

(Sasha) #1633

כן, כי פשוט קשה להשיג כרטיס לקלאסיקו בדרך אחרת.

(Sasha) #1636

לא מכיר את האתר ולא חושב שזה הכי זול שיש…

(acrab) #1639

אשמח אם תמצא לי כרטיסים זולים יותר.

תודה :slight_smile:

(Sasha) #1640

בכנות, לא יודע איך עוד אפשר לעזור. נסה לחפש חבילות שלמות ולא כרטיסים.

(eliavy) #1641

שלום,
אני מתכוון לקנות כרטיסים למשחק נגד גרנדה דרך האתר הרשמי של הקבוצה. איך אני יכול לדעת שאני לא יישב ביציע של האוהדים של גרנדה?

תודה

(Sasha) #1642

אם אתה קונה כרטיסים באתר הרשמי של ברצלונה, אתה בשום אופן לא יושב עם אוהדי גרנאדה… הם מקבלים יציע משלהם והכרטיסים לשם נמכרים בדרך אחרת.

(eliavy) #1643

[QUOTE=Sasha;1689489]אם אתה קונה כרטיסים באתר הרשמי של ברצלונה, אתה בשום אופן לא יושב עם אוהדי גרנאדה… הם מקבלים יציע משלהם והכרטיסים לשם נמכרים בדרך אחרת.[/QUOTE]

תודה רבה!

(acrab) #1644

שלום,
הזמנו כרטיסים למשחק נגד ריאל מדריד שאמור להיות ב 04.12.2016, ואנחנו רוצים לזמין כרטיסי טיסה ומלון, אבל אם מסתכלים על הקלאסיקו הראשון של שנה שעברה אפשר לראות שהתאריך שנקבע בהגרלה בתחילת השנה (8.11.2015) והתאריך שהמשחק שוחק (22.8.2015) היו שונים בהפרש של 14 ימים, מה אתם ממליצים לעשות כדי שהטיסות שנזמין מעכשיו יהיו תואמות לתאריכים במקרה של הקדמה/ איחור המשחק? מתי יקבעו את התאריך למשחק ב 100% ?
תודה!

(Sasha) #1645

בדרך כלל הדחיות האלו לא קורות. בשנה שעברה זה היה חד פעמי כי המנהלת החליטה לדחות את סיום הליגה בשבוע, ואז כל הלוח השתנה.

בכל מקרה, תאריך מדוייק 100% יהיה חודש לפני.

(ganjo) #1646

אני רוצה לקחת את הבנות שלי למשחק של בארסה מול ולנסיה במסטאיה ויש לי כמה שאלות:

1. מתי אפשר יהיה לקנות כרטיסים?
  2. מה טווח המחירים לכרטיס?
  3. האם אוהדי בארסה מקבלים איזה יציע דה מי קולו מאחורי השער או שיש גם אפשרות לשבת במקום נורמלי? ואם היציע לא טוב - האם הקהל של ולנסיה יקבל בשמחה אוהדי בארסה (ובעיקר אוהדות בארסה קטנות) ביציע שלהם או שנצטרך להצניע את אהדתנו או להתפשר על מיקום?
  4. מה הסיכוי בכלל להשיג כרטיסים (איצטדיון די קטן לא?)?

(Sasha) #1647

הייתי במסטאייה בתיקו שלנו בעונה שעברה, מוזמן לדבר איתי בפרטי לגבי כל שאלה.

(Mendieta) #1648

ליאור, 55 אלף מקומות זה לא קטן, ואני כמעט בטוח שהוא השלישי אחרי הקאמפ נואו והביב. אתה מגיע לאחד האיצטדיונים הגדולים בעולם, והרבה דווקא יטענו שהוא הבייתי ביותר, יותר מהפיחואן והקלדרון. אתה תהנה, מה יכול להיות רע-מנדייטה עשה שם את השנים הכי טובות שלו, וגם איימאר :guns2:

(Ofer Shapira) #1649

שלום,

קניתי כארטיסים למשחק גביע גאמפר ביום רביעי הקרוב עם 3 ילדים
אני שוהה ב Lloret de mar
מה הדרך היעילה ביותר להגיע למשחק (ולחזור למלון)
אם תחבורה ציבורית - איך עושים את זה והאם יש תחבורה סבירה אחרי המשחק בדרך חזור ?
אם ברכב שכור - איך העסק עובד עם גישה לאיצטדיון וחניות ?

תודה לעונים

(Gyshahar) #1651

ערב טוב לכולם,

אני רוצה להזמין טיסה וכרטיסים למשחק נגד אתלטיקו בספטמבר אבל הזמן והתאריכים עוד לא “סופיים” מישהו יודע להגיד לי אם זה ככה בדרך כלל או שזה חריג? אני לא רוצה להזמין טיסה ולהגיע לברצלונה ואין משחק :frowning: