המדריך למטייל בברצלונה: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ברצלונה

(chinatree) #1603

[QUOTE=שי;1661770]המפלס שנמצא לאורך ה MES QUE UN CLUB

chinatree, לא מכיר את האתר הזה, הוא לא נראה כזה בטוח, והם מוסיפים עמלות לפני החיוב) ואני בספק גדול מאוד אם תצליח למצוא 7 כרטיסים לשבת ביחד במשחק בסדר הגודל של אתלטיקו מדריד. היחידים שיכולים לסדר את זה אלה לייבטיקטס, וגם פה אני בספק.

המשחק בשעה 4 בצהריים, אני הייתי מוותר והולך ביום ראשון. כלל לא בטוח שיפתחו את האיזור של הדשא.[/QUOTE]

דווקא יחסית הם בסדר מבחינת עמלות, אין הרבה תוספת. קניתי שני כרטיסים ב -Viagogo והוסיפו לי עוד 50 יורו עמלה לכל כרטיס! אם מישהו מעוניין אפשר לפנות בפרטי אשמח למכור - זה E-Ticket בלוק 128 שורה 19 ב - 500 יורו זה מה שעלה לי (בלי להרוויח עליכם אגורה).
אני עדיין בחיפוש אחר כרטיסים לפחות באותו בלוק (ב- 128 אין עוד 5 כרטיסים וגם לא קרוב ובאתרים השונים לא יכולים להבטיח לי מיקום ליד הבלוק הזה דווקא לכן כדאי לי למכור ולקנות מחדש אם אצליח).
יש עוד אתר easysportstickets.com שם המחירים הרבה יותר שפויים, מישהו מכיר? הביקורות מעורבות, ממה שקראתי בחלק מהמקרים השירות מעולה ובחלק פחות.
אנחנו מגיעים יום קודם בלילה, לא רוצה לפספס את מסירת הכרטיסים…
אם יש לכם בפורום עוד רעיונות אשמח לשמוע
תודה!

(erezl) #1604

[QUOTE=chinatree;1662027]דווקא יחסית הם בסדר מבחינת עמלות, אין הרבה תוספת. קניתי שני כרטיסים ב -Viagogo והוסיפו לי עוד 50 יורו עמלה לכל כרטיס! אם מישהו מעוניין אפשר לפנות בפרטי אשמח למכור - זה E-Ticket בלוק 128 שורה 19 ב - 500 יורו זה מה שעלה לי (בלי להרוויח עליכם אגורה).
אני עדיין בחיפוש אחר כרטיסים לפחות באותו בלוק (ב- 128 אין עוד 5 כרטיסים וגם לא קרוב ובאתרים השונים לא יכולים להבטיח לי מיקום ליד הבלוק הזה דווקא לכן כדאי לי למכור ולקנות מחדש אם אצליח).
יש עוד אתר easysportstickets.com שם המחירים הרבה יותר שפויים, מישהו מכיר? הביקורות מעורבות, ממה שקראתי בחלק מהמקרים השירות מעולה ובחלק פחות.
אנחנו מגיעים יום קודם בלילה, לא רוצה לפספס את מסירת הכרטיסים…
אם יש לכם בפורום עוד רעיונות אשמח לשמוע
תודה!

[/QUOTE]
למה לא לקנות ישירות מאתר של ברצלונה ?

(chinatree) #1605

יש שם רק VIP.
היום דיברתי עם וואלה טורס ואמרו לי שלא צריך כרטיס לתינוק בן שנה וחצי, שהוא יושב על הברכיים. אבל במקום אחר אמרו לי שכן צריך. מי יודע אם צריך?

(chinatree) #1606

עכשיו אני רואה שאפשר לקנות כרטיסים למשחק של ברצלונה נגד אתלטיקו מדריד בשבת במחירים מצויינים באתר של ברצלונה, אבל רק לחברי מועדון. מישהו מהחברים כאן יכול לעזור? ובהמשך לשאלה הקודמת, אם צריך כרטיס לתינוק או לא, בהתאם לזה אני אקנה את הכרטיסים - 4 או 5 (כי שניים כבר יש לי). אשמח לעזרה! מישהו?

(תאיר) #1607

שלום,
קניתי 2 כרטיסים למשחק בברצלונה נגד חטפה. המשחק הוקדם ולא אוכל להיות שם. המשחק ב12/3.
מה עושים במקרה כזה ?
ואם יש מישהו שמעונין לקנות?

(chinatree) #1608

[QUOTE=תאיר;1664197]שלום,
קניתי 2 כרטיסים למשחק בברצלונה נגד חטפה. המשחק הוקדם ולא אוכל להיות שם. המשחק ב12/3.
מה עושים במקרה כזה ?
ואם יש מישהו שמעונין לקנות?[/QUOTE]

אפשר לשים אותם למכירה ב - Viagogo או ticketbis. קח בחשבון שיש עמלת מכירה אז צריך להעלות את המחיר קצת. או לפרסם בפורומים בארץ ולקוות לטוב…

(יוסף a) #1609

הי,
קניתי זוג כרטיסים למשחק ברצלונה נגד חטאפה במרץ.
הזיזו את תאריך המשחק ל12.3 ואני מגיע רק ב13.3 לברצלונה , ולא אוכל להגיע למשחק .
מה אוכל לעשות עם הכרטיסים האלה?
ואם יש מישהו שמעונין לקנות ?

(BAR_CA) #1610

הי,

אחרי שהתאוששנו מההצגה של אתמול, מנסים לתכנן נסיעה למשחק הבית האחרון העונה.
הגיוני ש-ticketmaster לא מוכרים כרטיסים למשחק מול אספניול? נגמרו הכרטיסים?

תודה רבה

(Liraninho) #1611

כנראה עוד לא התחילו למכור. אפשר להירשם פה ויודיעו לך כשתיפתח המכירה. או לפחות אמורים להודיע, בכל זאת בארסה.

(BAR_CA) #1612

תודה רבה

(shmulikk) #1613

טיפ קטן מנסיון: צריך לבדוק מידי פעם את תיקיית הספאם בתיבת הדואר שלך, במקרה שלי המייל על פתיחת המכירה הגיע לתיבת הספאם, ולא הבנתי למה לא הודיעו לי עד שבמקרה גיליתי את ההודעה שם…

(BAR_CA) #1614

תודה לך.
עדיף להמתין או לנסות להזמין מאתרים לא רשמיים?
שאלה נוספת, בדרבי עדיף לשבת מאחורי השער בשביל האוירה או לאורך המגרש בשביל הראות?

(ronaldaniho) #1615

יש מישהו שנמצא בברצלונה עכשיו או בקרוב ויוכל להביא לי כדור של הליגה הספרדית מהבוטיגה?
פינצ’רתי לאחי את הכדור אז אני מנסה לחפר על המעשה :slight_smile:

(Tomer9000) #1616

מישהו מוכר / מישהו מכיר מישהו שמוכר 2 כרטיסים לסופר-קלאסיקו הקרוב?
כולל אנשים בברצלונה,
תודה.

(איל) #1617

חבר קנה 2 כרטיסים למשחק מול חטאפה בשבת הקרובה, ובסוף לא יוכל להגיע, ולכן הוא מציע אותם למכירה.

מוכר במחיר הקנייה.

אם מישהו מעוניין, בפרטי.

(San Sunny) #1618

היום לפני שנתיים היה הביקור האחרון שלי בעיר הקודש. פייסבוק הזכיר לי סיפור מאוד מעניין שקרה בביקור ההוא, ממש לפני המשחק בו רמסנו את אוססונה:

אחרי שצילמתי את התמונה הזו, ניגש אליי גבר שחום וביקש באנגלית שנצטלם. שאלתי “למה?” והוא אמר שבגלל הדגל. “אה, נכון”, כמעט שכחתי מזה. כשאנחנו מתכוננים ונעמדים, הוא שואל אותי מאיפה אני, ואני כמובן עונה שמישראל. באותו הרגע הלסת שלו נפלה לרצפה והוא השתנק - “מ…ה… באמת?! אני… מאיראן!!!”, אני גם קצת הופתעתי מזה, התחלתי לצחוק ואמרתי גם “באמת? אין מצב! ממש שלום במזרח התיכון…”.

עברנו מסתם לעמוד אחד ליד השני ל-ללחוץ את הידיים למצלמה, ואחרי התמונה הוא אמר בעברית “שלום”. אני הייתי מבולבל ממש - איך אומרים שלום בפרסית? אז פשוט מלמלתי “סלאם” ופה נפרדו דרכינו.

עוד שבועיים אני שוב שם.

(dani garcia) #1619

חברים צריך את עזרתכם ,יש לי חבר שזכה בהגרלה של גמר ליגת האלופות והוא לא יוכל ללכת למשחק ,האם אני יכול ללכת עם הכרטיס שלו ? הבן אדם שהכרטיס השני על שמו כן מגיע ,האם עושים בעיות בכניסה במקרה הזה ,שמתי לב שבאתר VIAGOGO מספסרים בכרטיסים האלה במחירים משוגעים כיצד הם מתחייבים שאפשר יהיה להכנס עם כרטיס על שם מישהו אחר ?

(Liraninho) #1620

כמו שחלק יודעים וזה גם צויין כאן בפורום, לפנייה הייתה נציגות מכובדת במשחק החוץ מול אייבאר. ראשית, לפני שאני מגיע לחלק החשוב, כמה מילים על הנסיעה עצמה לעיר הקודש: הגענו מהארץ לברצלונה, משם טסנו עם בארסה לבילבאו, העברנו לילה במלון של הקבוצה, היינו במשחק באיפורואה, טסנו חזרה לברצלונה ביחד עם הקבוצה וגם היינו באימון של בארסה. פגשנו מקרוב חלק מהשחקנים וגם התאפשר לנו להצטלם עם בראבו, דני אלבס, בארטרה, מתייה (…), האח המוצלח לבית משפחת אלקנטרה, אנדרס האליל וגם לוצ’ו. ולא, הם לא ברחו והקדישו לאוהדים את מלוא תשומת הלב. כל התמונות האלה הן מהטיול עצמו והיה כיף כמו שלא ממש קשה לנחש.

עכשיו, באמת שלא באתי להוציא לכם את העיניים. נשבע! וקצת יותר ברצינות: המטרה שלי היא להעביר מידע חשוב למי שרוצה לעשות את זה. זו לא קומבינה, לא צריך להכיר את ברתומאו מהגן כדי להרים דבר כזה, לא צריך קשרים יוצאי דופן עם גורמים במועדון וכל אחד יכול לארגן טיסה כזו למשחק חוץ עם בארסה. כן, כל אחד. אתם אפילו לא חייבים להיות סוסיוס כדי להזמין דיל כזה - כמובן שזה מוזיל, אבל לא חובה. אז איך עושים את זה? אתם יושבים? קבלו: פונים למועדון. זה קצת יותר מסובך מלרכוש אונליין כרטיס למשחק ביתי בקאמפ-נואו, אבל הרבה יותר פשוט ממה שנדמה.

יש [U]אגף באתר הרשמי שמוקדש למשחקי החוץ האלה[/U] ויש לכם בלינק את כל הפרטים שצריך כולל מחירים. יש שם גם מייל שדרכו אפשר ליצור קשר עם הסוכנות שעובדת עם המועדון ומטפלת בכל העניין.

עכשיו, [U]כמה דברים חשובים שצריך לדעת[/U]:
[ul]
[li]איך שנכנסים ללינק מופיעים המחירים. אלה מחירים לטיסה מברצלונה וחזרה עם הקבוצה (כן, במטוס של הקבוצה עם השחקנים, הצוות המקצועי וכו’) ואלה מחירים קבועים שלא משתנים.[/li][li]למחירים האלה אתם צריכים להוסיף כמה דברים:[/li]א. טיסה כמובן מהארץ לברצלונה וחזרה שצריך להזמין בנפרד בלי קשר לבארסה.
ב. כרטיס למשחק (משתנה לפי הקבוצה המארחת, לאייבאר עלה לנו 65 יורו) שכמובן מבקשים מהמועדון.
ג. במקרים מסויימים - גם לינה במלון בעיר שבה מתקיים המשחק (או עיר סמוכה) בלילה שלפני. לפעמים בארסה לא טסה למשחק באותו יום. זה קורה בדרך כלל אם המשחק יוצא אחה"צ מוקדם (16:00 שעון ספרד), ואז הקבוצה טסה יום לפני - וזה מה שקרה לנו מול אייבאר. בארסה טסה יום לפני לבילבאו ולקחנו לילה במלון של הקבוצה, מה שכמובן מוסיף עוד קצת למחיר הסופי. יש אפשרות להזמין לילה במלון כחלק מהדיל מול המועדון ויש אפשרות להזמין עצמאית.
[li]אין גישה לשחקנים במהלך הטיסה או בשדה לפני ההמראה.[/li][li]אין גישה לשחקנים בזמן השהות במלון (אבל מי שרוצה לעשות סטוקינג, מוזמן :)), אבל כן אפשר לראות אותם מקרוב לפני שהם יוצאים לאצטדיון. כמובן שהם יוצאים לפני ההסעה שמקבלים האוהדים. יש לציין שכחלק מהדיל מול בארסה, יש הסעה מהשדה למלון (שוב, אם המלון רלוונטי, כלומר אם בארסה טסה למשחק יום לפני), ממנו לאצטדיון ומהאצטדיון לשדה.[/li][li]הטיסה חזרה היא מיד אחרי המשחק. נוסעים מהאצטדיון לשדה ומשם הטיסה לברצלונה.[/li][li]את הכרטיסים למשחק מקבלים כשעושים צ’ק אין בשדה בברצלונה.[/li][/ul]

[U]שימו לב[/U]: עד לפני מספר שבועות בארסה איפשרה להיפגש עם השחקנים בשדה התעופה בברצלונה לפני העלייה למטוס, אבל אז המדיניות של המועדון השתנתה וכעת חובה על האוהדים שטסים לעשות צ’ק אין לפני שהשחקנים עולים על המטוס. בתור פיצוי, בארסה מאפשרת לאוהדים שסגרו את הדיל, להיכנס לאימון (צריך להביא דרכון לסיוטאט אספורטיבה). הבעיה היא שלא לכל אימון אפשר להיכנס ורצוי מאוד לוודא את הימים האפשריים מראש כדי לדעת שבאותו זמן עדיין תהיו בברצלונה. לנו, למשל, זה היה יום אחרי המשחק מול אייבאר. ודבר אחרון: כשמזמינים דיל למשחק מסויים, יש למועדון רשימה של אלה שרכשו וזו אותה רשימה של האוהדים שמורשים להיכנס לאימון. מומלץ מאוד לא לבדוק את הסבלנות של המועדון ולא לעשות בלאגן בטיסה, בשדה או במלון (אם יש).

תבלו.

(חגית) #1621

מחפשת ספונטני/ת עם חוש הומור :rollmyeyes:
בשעה טובה החלטתי לנסוע לקאמפ נואו.
ביררתי לגבי חבילה, התכוננתי כלכלית תעסוקתית ונפשית
ואז החברה שהייתה אמורה להצטרף הבריזה (טוב נו לא הבריזה, מהעבודה לא נותנים לה חופש) :cry:
אני מבינה שהסיכוי קלוש אבל יש פה מישהו/י ספונטני/ת למשחק של ליגת האלופות בארסה-אתלטיקו?
זה דחוף כי - ממריאים ראשון הבא…

(Tomer9000) #1622

יש מצב שאני זורם אם זה כולל את הסופרקלאסיקו

עריכה- אני מבין מהודעתך שזה לא כולל