המדריך למטייל בברצלונה: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ברצלונה

(מסי 10 ) #1580

תקנו כרטיסים פה (או באתר הרישמי): https://www.ticketmaster.es/es/entradas-deportes/fc-barcelona/28/
למשחק מול בטיס יש המון כרטיסים.

(roypeled) #1581

שלום,

אני לא יכול להתגאות באהדת ברסה ולא מבין גדול בכדורגל בכלל, אבל שני ילדיי אוהדים שרופים ביותר, והחלטתי להפתיע אותם בנסיעה למשחק בינואר. מישהו המליץ לי לקנות כרטיסים באתר שנקרא footballticketnet ומלחץ (וקצת בורות) שצריך לסגור הכל מהר מהר, קניתי.

אחרי זה התברר לי שהם רק יעבירו לי את הכרטיסים יומיים-שלושה לפני המשחק. צריך לומר שבצ’ט באתר שלהם הם היו מאד שירותיים. כשביקשתי ארבעה כרטיסים צמודים אמרו שיבדקו ויחזרו אליי, ואחרי יומיים חזרו ואמרו שהם יכולים להתחייב על ארבעה צמודים, נתנו לי קוד ולהכניס להזמנה וכך עשיתי. אבל קיוויתי לקבל את הכרטיסים מייד, ועכשיו אני לחוץ למדי שמא אסע לברצלונה ויתברר שהכל על הקרח.

מישהו מכיר את האתר? יש נסיון איתם? מישהו יכול להסביר למה הם לא יכולים לספק את הכרטיסים עכשיו? (בשיחה נוספת עם נציג שירות הוא אמר שבירר ומדובר בכרטיסים אלקטרוניים, אבל כאמור שאפשר לקבלם רק 2-3 ימים לפני המשחק).

אודה על כל מידע בעניין.

באותה הזדמנות, שאלה נוספת - האם שווה להשקיע את ה 100 יורו הנוספים (לארבעתנו) וללכת גם לסיור באצטדיון? זה נותן חוויה משמעותית למי שגם הולך למשחק?

בתודה מראש,

רועי

(Tomer9000) #1582

אני לא מכיר את האתר,
אבל בכל המשחקים שהייתי בהם בחו"ל (לא כולל המונדיאל, משהו כמו 4 משחקים), קיבלתי את הכרטיסים יומיים-שלושה לפני המשחק - זה עובד טוב.

שווה ללכת לסיור באצטדיון, אני מאוד נהניתי.

(roypeled) #1583

תודה

(שי) #1584

[QUOTE=roypeled;1653857]שלום,

אני לא יכול להתגאות באהדת ברסה ולא מבין גדול בכדורגל בכלל, אבל שני ילדיי אוהדים שרופים ביותר, והחלטתי להפתיע אותם בנסיעה למשחק בינואר. מישהו המליץ לי לקנות כרטיסים באתר שנקרא footballticketnet ומלחץ (וקצת בורות) שצריך לסגור הכל מהר מהר, קניתי.

אחרי זה התברר לי שהם רק יעבירו לי את הכרטיסים יומיים-שלושה לפני המשחק. צריך לומר שבצ’ט באתר שלהם הם היו מאד שירותיים. כשביקשתי ארבעה כרטיסים צמודים אמרו שיבדקו ויחזרו אליי, ואחרי יומיים חזרו ואמרו שהם יכולים להתחייב על ארבעה צמודים, נתנו לי קוד ולהכניס להזמנה וכך עשיתי. אבל קיוויתי לקבל את הכרטיסים מייד, ועכשיו אני לחוץ למדי שמא אסע לברצלונה ויתברר שהכל על הקרח.

מישהו מכיר את האתר? יש נסיון איתם? מישהו יכול להסביר למה הם לא יכולים לספק את הכרטיסים עכשיו? (בשיחה נוספת עם נציג שירות הוא אמר שבירר ומדובר בכרטיסים אלקטרוניים, אבל כאמור שאפשר לקבלם רק 2-3 ימים לפני המשחק).

אודה על כל מידע בעניין.

באותה הזדמנות, שאלה נוספת - האם שווה להשקיע את ה 100 יורו הנוספים (לארבעתנו) וללכת גם לסיור באצטדיון? זה נותן חוויה משמעותית למי שגם הולך למשחק?

בתודה מראש,

רועי[/QUOTE]

האתר הזה מפוקפק ומופיעברשימת האתרים להמנע מהם על ידי הפרמיירליג.

בני כמה הילדים? סיור באיצטדיון מתחת לגיל 13 הוא זול יותר.

(Maor Ben Hamo) #1585

אלן חבר’ה…
אני מאור בן 28 ואני מחפש שותף לנסיעה לסופר קלאסיקו באפריל
אשמח אם מישהו יבוא איתי כי אשתי לא מאשרת לי לנסוע לבד
מי שמעוניין יוכל ליצור איתי פה קשר
יש לי חבילה שכוללת טיסות מלון ל4 ימים במרכז העיר וכניסה למשחק ב4000 שקל לבנאדם
תודה

(ronaldaniho) #1586

לא תכננתי לטוס אבל אני בהחלט אשמח.
תוכל להביא לי עוד פרטים על החבילה? תאריך טיסה, חזרה, איזה מלון וכו" בפרטי?

(gabigatzki) #1587

שלום :slight_smile:
אני טס ב24-28 לברצלונה, אבל לצערי יש פגרת כריסמס אז משחק אני לא אתפוס, אבל רציתי לשאול אם יש לכם איזשהן הצעות ודברים מעניינים להציע לעשות בברצלונה בזמן הכריסמס. קראתי את המדריך למטייל פה והוא מעולה, אבל אני מניח שבחג הדברים יהיו טיפה שונים, אז אשמח לכל טיפ ולכל הצעה.

תודה מראש,
גבי.

(The-Game) #1588

אהלן,אני הולך להגשים חלום רטוב ולהגיע לבארסה למשחק של סביליה בבית 28/02/16
אני נוסע עם עוד 2 חברים וילד.
פעם ראיתי פה שרשמו שיש איזה בחור ישראלי שחי בברצלונה ומשכיר דירה או וילה לחבר’ה שמגיעים לשם ויוצרים איתו קשר.
אשמח לקבל פרטים.
אנחנו מחפשים בין לבין גם חבילה קומפלט כולל טיסות בית מלון וכרטיסים למשחק וכרגע אין ממש הרבה חבילות.
יש עוד אתרים או המלצות שלא נכתבו פה במדריך למטייל לפני כמה שבועות?
האם כרטיס למשחק שנקנה שם ע’'י תושב ברצלונה יותר זול מכרטיס שנמכר פה בארץ בכל מיני אתרים? (מחפשים כרטיסים באזור קן האמצע )
תודה לעונים.

(שי) #1589

[QUOTE=gabigatzki;1654632]שלום :slight_smile:
אני טס ב24-28 לברצלונה, אבל לצערי יש פגרת כריסמס אז משחק אני לא אתפוס, אבל רציתי לשאול אם יש לכם איזשהן הצעות ודברים מעניינים להציע לעשות בברצלונה בזמן הכריסמס. קראתי את המדריך למטייל פה והוא מעולה, אבל אני מניח שבחג הדברים יהיו טיפה שונים, אז אשמח לכל טיפ ולכל הצעה.

תודה מראש,
גבי.[/QUOTE]

האמת שרב העיר מתרכזת בשופינג, ויש קישוטים באווירת החג.

The game - שלח לי הודעה פרטית אם אתה רוצה את הפרטים.

אם הכרטיס נקנה בקופה ו״התושב״ לא מנסה לעשות עלייך קופה, זה יצא יותר זול. אם לא, סביר להניח שלייבטיקטס יהיה יותר זולים מכל חאפר בברצלונה.
[RIGHT]

[/RIGHT]

(SORIN) #1591

[QUOTE=שי;1656715]האמת שרב העיר מתרכזת בשופינג, ויש קישוטים באווירת החג.

The game - שלח לי הודעה פרטית אם אתה רוצה את הפרטים.

אם הכרטיס נקנה בקופה ו״התושב״ לא מנסה לעשות עלייך קופה, זה יצא יותר זול. אם לא, סביר להניח שלייבטיקטס יהיה יותר זולים מכל חאפר בברצלונה.
[RIGHT]

[/RIGHT]
[/QUOTE]

במידה ומעניין אתכם סקי, אוכל להמליץ על יום סקי מדהים בפירינאים

(Galco18) #1592

אהלן חבר’ה…קבעתי חופשה בברצלונה בתאריכים 31.1 עד 4.2…יש משחק נגד אתלטיקו ואני ממש רוצה להשיג כרטיס…מאיפה כדאי להזמין ומתי?
ואיך זה לשבת מאחורי השער בטבעת השניה זה סבבה? הייתי שמח לקנות באמצע המגרש אבל זה נראה לי יקר מידי חח…

(שי) #1593

[QUOTE=SORIN;1658131]שלום לכולם,
שאלה לגבי רכישת כרטיסים למשחק מול ארסנל:
מתי אמורה להיפתח המכירה לסוסיו?
בעבר נעזרתי בסוסיו בארץ לרכישת כרטיסים ואשמח אם
יש כזה גם עכשיו.

תודה
SORIN[/QUOTE]

המכירה הייתה בשבוע שעבר, וכצפוי הכל נחטף.

(eliorcohen) #1594

אהלן חברים
היום בשעה טובה סגרתי לי ולאישה חבילה בברצלונה בתאריכים 13.3 עד 17.3 5 ימים עם כניסה למשחק של שמינית גמר אלופות נגד ארסנל טבעת 2
אנחנו נישן במלון הנקרא ACTA MIMIC מוקם ב Carrer Arc del Teatre, 58 08001 Barcelonaרציתי לדעת עם יש פה אנשים ששמעו על המלון ועל האיזור הזה
מה הייתם אומרים שיש לעשות שמה זה פעם ראשונה שלי יהיה בספרד ובחול בכלל רציתי לקבל קצת דעות מאנשים שמכירים איפה יש לטייל שמה איך המקום שהלנו עליו ועם יש עוד אנשים שיהיו בזמן הזה בתאריכים האלה גם במשחק במקרה.
מקומות ממולצים לשופינג קניות אשמח לקבל דעות תודה

(שי) #1595

[QUOTE=eliorcohen;1658940]אהלן חברים
היום בשעה טובה סגרתי לי ולאישה חבילה בברצלונה בתאריכים 13.3 עד 17.3 5 ימים עם כניסה למשחק של שמינית גמר אלופות נגד ארסנל טבעת 2
אנחנו נישן במלון הנקרא [B]ACTA MIMIC מוקם בCarrer Arc del Teatre, 58 08001 Barcelona[/B]

רציתי לדעת עם יש פה אנשים ששמעו על המלון ועל האיזור הזה
מה הייתם אומרים שיש לעשות שמה זה פעם ראשונה שלי יהיה בספרד ובחול בכלל רציתי לקבל קצת דעות מאנשים שמכירים איפה יש לטייל שמה איך המקום שהלנו עליו ועם יש עוד אנשים שיהיו בזמן הזה בתאריכים האלה גם במשחק במקרה.
מקומות ממולצים לשופינג קניות אשמח לקבל דעות תודה[/QUOTE]

המלון סביר ונמצא בקצה הדרומי של הראמבלס. לא תהיה לך בעיה למצוא אטרקציות כי זה מרכז העיר.

תקרא את המדריך למטייל באתר.

(aviel81) #1597

היי חברים, בוקר טוב
רציתי לשאול בקשר לחופשה מסויימת שאני מחפש לי ולחברה
אשמח אם תוכלו לעזור לי בזה

קניתי כבר כרטיסי פרימיום ליציאה הנשיא והכול
אני מחפש עכשיו דיל מסויים שכולל בית מלון וטיסות הלוך ושוב
בדקתי טיסות מיום ראשון עד שני וזה מאוד יקר
כנ"ל מיום שישי עד שני וזה מאוד יקר יחסית לטיסות
ואני מאוד מעוניין לטיסות עם החברה שלנו אל על
או חברת טיסה ספרדית או משהו כי אני לא בוטח בכל חברות התעופה
יש משהו מומלץ שאפשרי לברר לגביו?

ובקשר לבתי מלונות
יש במקרה בית מלון שהוא קרוב לקאמפ נואו בלי הסתבכות שם עם דרכי הגעה והכול?
הייתי שמח לשלם על מלון הקרוב ביותר

אשמח אם תוכלו לעזור לי
ותודה ענקית למי שיוכל לעזור!!

(שי) #1598

[QUOTE=aviel81;1659309]היי חברים, בוקר טוב
רציתי לשאול בקשר לחופשה מסויימת שאני מחפש לי ולחברה
אשמח אם תוכלו לעזור לי בזה

קניתי כבר כרטיסי פרימיום ליציאה הנשיא והכול
אני מחפש עכשיו דיל מסויים שכולל בית מלון וטיסות הלוך ושוב
בדקתי טיסות מיום ראשון עד שני וזה מאוד יקר
כנ"ל מיום שישי עד שני וזה מאוד יקר יחסית לטיסות
ואני מאוד מעוניין לטיסות עם החברה שלנו אל על
או חברת טיסה ספרדית או משהו כי אני לא בוטח בכל חברות התעופה
יש משהו מומלץ שאפשרי לברר לגביו?

ובקשר לבתי מלונות
יש במקרה בית מלון שהוא קרוב לקאמפ נואו בלי הסתבכות שם עם דרכי הגעה והכול?
הייתי שמח לשלם על מלון הקרוב ביותר

אשמח אם תוכלו לעזור לי
ותודה ענקית למי שיוכל לעזור!![/QUOTE]

כל חברת תעופה תביא אותך ליעד. כל עוד זה בלי קונקשן, אין בעיה עם אף אחת.

היתרון היחיד במלון ליד הקאמפ נואו (פרינססה סופיה, חואן קרלוס), הוא - שהוא ליד הקאמפ נואו. אין שום דבר אחר לעשות שם חוץ מזה. המטרו כל כך נוח שזה לא ממש משנה איפה המלון שלך בעיר.

(ELAD098) #1599

שלום לכולם,
אני רוצה לקנות כרטיס למשחק של ברסה נגד ארסנל.
אני מעוניין לקנות לאורך המגרש בין הרחבות בצד של הספסלים,
אפשר לקבל איזה מספר בוקה ספציפי מומלץ?
הבנתי מהמדריך של שי שעדיף קומה שניה,
אבל במפה של הכרטיסים לא הבנתי כל כך מה זה קומה 2.
אשמח לעזרה ולמקום מומלץ במספרים
תודה מראש.

(chinatree) #1600

אנחנו משפחה גדולה 7 נפשות כולל תינוק, נוחתים בבארסה בשישי בלילה 29.1 וממש רוצים ללכת למשחק נגד אתלטיקו מדריד ב - 30.1. יש כרטיסים באתרים למיניהם אבל הכל כל כך יקר… אמרו לנו לקנות לכולם כרטיסים כולל לתינוק, וחשוב לנו לשבת כולם ביחד. מצאתי באתר הבא: http://www.barcelona-football-tickets.com/ כרטיסים במחירים עוד איכשהו שפויים (בלי עמלות מטורפות) וזה עדיין יוצא לנו איזה 200 יורו לכרטיס למקום טוב (לא בא לנו לשלם כל כך הרבה ולשבת רחוק רחוק למעלה או מאחורי השער). מישהו מכיר את האתר הזה? או לחכות ולרכוש כרטיסים ביום המשחק (איפה? באיצטדיון? אנחנו מתכננים לבוא לשם ב-11 בבוקר לסיור, הבנתי שהסיור והמוזאון נסגרים 3 שעות לפני המשחק). אשמח לתשובות ולסיוע ברכישת כרטיסים! תודה רבה מראש.

(שי) #1602

[QUOTE=ELAD098;1659588]שלום לכולם,
אני רוצה לקנות כרטיס למשחק של ברסה נגד ארסנל.
אני מעוניין לקנות לאורך המגרש בין הרחבות בצד של הספסלים,
אפשר לקבל איזה מספר בוקה ספציפי מומלץ?
הבנתי מהמדריך של שי שעדיף קומה שניה,
אבל במפה של הכרטיסים לא הבנתי כל כך מה זה קומה 2.
אשמח לעזרה ולמקום מומלץ במספרים
תודה מראש.[/QUOTE]

המפלס שנמצא לאורך ה MES QUE UN CLUB

chinatree, לא מכיר את האתר הזה, הוא לא נראה כזה בטוח, והם מוסיפים עמלות לפני החיוב) ואני בספק גדול מאוד אם תצליח למצוא 7 כרטיסים לשבת ביחד במשחק בסדר הגודל של אתלטיקו מדריד. היחידים שיכולים לסדר את זה אלה לייבטיקטס, וגם פה אני בספק.

המשחק בשעה 4 בצהריים, אני הייתי מוותר והולך ביום ראשון. כלל לא בטוח שיפתחו את האיזור של הדשא.