המדריך למטייל בברצלונה: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ברצלונה

(FCB1899) #1559

שלום לכולם,
אני נמצא בגרמניה ומתכנן קפיצה לברצלונה. מכיוון שזו תהיה הפעם הראשונה שלי ומכיוון שאהיה שם על תקציב קטן אני מבקש לדעת על הוסטלים זולים וקרובים (יחסית) למרכז העיר והמקדש. מה תווך המחירים בהוסטלים לזוג (עם אופציה לחבר נוסף שיצטרף והאופציה לחדר עם מיטה נוספת), אפילו דורם הולך…

בנוסף, אני מניח שיש איזה מדריך לתייר בעיר הקודש שנכתב משכבר הימים מבלי שאצטרך לשאול יותר מדי קושיות כאן, איפה אפשר למצוא אותו?

תודה רבה!

(מסי 10 ) #1560

יש לך מדריך כאן: http://www.fcbarcelona.co.il/he/articles/news/view/Default.aspx?ContentID=64

(Fliker-) #1561

שלום, רכשתי כרטיסים למשחק של ברצלונה נגד לאס פאלמס בתאריך ה- 27.9 ולאור ההגרלה של ליגת האלופות התאריך זז ל- 26.9.

האם הכרטיס שברשותי תקין או שמה עליי לפנות לתמיכה כדי לשנותו ?

תודה לעוזרים.

(San Sunny) #1562

כרטיס המשחק תקין לחלוטין, זה בסדר. כשמזמינים כרטיס זמן רב מראש, הוא יכול להיות מודפס גם בלי התאריך הסופי, וכתוב עליו באיזושהי צורה שזה לא משנה.

(LS7) #1563

[QUOTE=LS7;1632662]חברה יש אפשרות להשיג 2 כרטיסים לסביליה ב 4/10 בפיחואן במחירים שפויים ?[/QUOTE]

עכשיו כשיש תאריך ושעה רשמיים (שבת 3/10, 16:00), ולפני שאני מתרושש ב-viagogo, האם יש דרך זולה יותר להשיג כרטיס לפיחואן (ליציע האורחים כמובן…)?

תודה לעוזרים.

(snir1400) #1564

[RIGHT]חברה אני צריך עזרה בקשר לכרטיסים בבקשה תענו
אם אני קונה כרטיסים מהאתרים האלה:[/RIGHT]
http://www.entradasmadrid.com/es/ent...2015-2016.html
http://www.madrid-tickets.net/match.php?match=163

[RIGHT]אם אני קונה 3 כרטיסים מה הסיכוי ששלושתנו נשב יחד? והאם יש איזה אופציה לזה?[/RIGHT]

(חשמל הנגב) #1565

למכירה 4 כרטיסים לטבעת שנייה בקאמפ נואו למשחק ברצלונה נגד ראיו וייקאנו ב17/10/15
מוכר עקב הקדמת המשחק ביום לפני הטיסה
1 כרטיס -380
4 כרטיסים-1350

(Mendieta) #1566

380 שקל?

(Daniel Frenkel Szafran) #1567

[RIGHT]פייסלנד שלום
יש לי 2 כרטיסים למשחק בברצלונה FC Barcelona - Rayo Vallecano
לתאריך 17/10.
מי ספונטני רוצה לקנות?
Holla amigos
Tengo 2 entradas para el partido de FC Barcelona - Rayo Vallecano
el sabado 17/10/15.
Quién quiere comprar?[/RIGHT]

(shmulikk) #1568

שאלה למכירים: מתי יצאו למכירה כרטיסים למשחק הצ’מפיונס נגד רומא (24/11) באתר הרשמי? המשחק בעוד כחודש ועדיין לא יצאו כרטיסים, זה הגיוני?
תודה לעונים.

(שי) #1569

[QUOTE=shmulikk;1648910]שאלה למכירים: מתי יצאו למכירה כרטיסים למשחק הצ’מפיונס נגד רומא (24/11) באתר הרשמי? המשחק בעוד כחודש ועדיין לא יצאו כרטיסים, זה הגיוני?
תודה לעונים.[/QUOTE]

יצאו כרטיסים, המכירה עכשיו הופסקה בגלל ספסרות.

(San Sunny) #1571

http://www.livetickets.co.il/events/events.aspx?eid=653086
לא בדיוק מחירים סבירים, אבל זה מה שיש לנו להציע בינתיים.

(שי) #1572

אם אתה טס לבד, תקנה בקופות. אם אתה טס עם זוג, תקנה איפה שסאני המליץ.

לפי המצב כרגע זה אמור להיות משחק לפרוטוקול, אז קח בחשבון.

(shmulikk) #1573

[QUOTE=שי;1649288]יצאו כרטיסים, המכירה עכשיו הופסקה בגלל ספסרות.[/QUOTE]

יש לך מושג מתי יהיה ניתן לרכוש? יש סכוי שלא יהיו כרטיסים למכירה בשבוע הקרוב?

(שי) #1574

די בטוח שיפתחו כמה ימים לפני.

(FCBen) #1575

היי אז יש לי עכשיו 3 כרטיסים ספייר למשחק החוץ של בארסה נגד לברקוזן.

אם מישהו מעוניין או מחפש כרטיס אשמח למכור את אלו שהשגתי, בפרטים בפרטי.

תודה!

(Gal6-8) #1576

שלום לכולם

אני טס לערב השנה החדשה לברצלונה ומתכנן ללכת למשחק נגד בטיס ולדרבי נגד התוכים בחוץ.

אשמח אם תעזרו לי עם כמה שאלות:

1. למשחק נגד בטיס 30/12 אני הולך בזוג, אבל הוא לא אמור למשוך 99,354 צופים. האם לדעתכם תהיה אופציה לרכוש כרטיסים לזוג בקופות האיצטדיון יום אחד לפני המשחק?
  2. לדרבי אני קונה כרטיס בודד, ואני רוצה כמובן לשבת ביציע של הטובים, מה גם שזו פעם ראשונה שאני הולך למשחק חוץ. איפה אני יכול לרכוש כרטיס?
  3. זכור לי שיש איזושהי תהלוכה של אוהדים מהקאמפ נואו לקורנאה אל פראט במשחקי דרבי… קיים עדיין?

המון המון תודה לעוזרים!

(FCBMANIA) #1577

היי,
אני נוסע עם חברה שלי ואמא שלה (אל תשאלו) לברצלונה ומתכנן לראות את המשחק של בארסה נגד אתלטיקו בסוף ינואר. אני יודע שקשה להשיג כרטיסים ולכן שאלות:

מה האופציות להשיג שלושה כרטיסים ביחד למשחק?

אם אין, ובהתחשב בזה שהן באות איתי רק כי הן באות איתי ולא מתעניינות בכלל בכדורגל ברמה הזאת, איך אני משיג כרטיס בודד?

ואם אנחנו כבר שם, איפה הכי טוב לשבת? ראיתי באפליקציה בסקשן של הכרטיסים שיש כל מיני קטגוריות. המקסימום שנשלם יחד יהיה לירוק, אני לבד מוכן גם לשלם לתכלת.

אשמח לתשובה!

(שי) #1578

[QUOTE=Gal6-8;1652592]שלום לכולם

אני טס לערב השנה החדשה לברצלונה ומתכנן ללכת למשחק נגד בטיס ולדרבי נגד התוכים בחוץ.

אשמח אם תעזרו לי עם כמה שאלות:

1. למשחק נגד בטיס 30/12 אני הולך בזוג, אבל הוא לא אמור למשוך 99,354 צופים. האם לדעתכם תהיה אופציה לרכוש כרטיסים לזוג בקופות האיצטדיון יום אחד לפני המשחק?
  2. לדרבי אני קונה כרטיס בודד, ואני רוצה כמובן לשבת ביציע של הטובים, מה גם שזו פעם ראשונה שאני הולך למשחק חוץ. איפה אני יכול לרכוש כרטיס?
  3. זכור לי שיש איזושהי תהלוכה של אוהדים מהקאמפ נואו לקורנאה אל פראט במשחקי דרבי… קיים עדיין?

המון המון תודה לעוזרים![/QUOTE]

1. זה תלוי איפה תרצה לשבת. מניח שלא תהיה בעיה למצוא זוג מאחורי השער. אם אתה רוצה טריבונה 1/2 או לאטרל, תקנה בלייבטיקטס.

2. כרטיסים לדרבי יוצאים בהגרלה לסוסיוס בסוף החודש.

3. הייתה תהלוכה למונז׳ואיק מקולבלאנק (50 דקות הליכה), אבל מאז שהתוכים חצו את הנהר, זה נגמר.

[RIGHT]מה האופציות להשיג שלושה כרטיסים ביחד למשחק?[/RIGHT]

לייבטיקטס יכולים לסדר לך 3 ביחד, גם במשחק כזה.

אם אתה בודד, אתה תמצא כרטיס בקופות יום לפני.

(FCBMANIA) #1579

תודה על התשובה המהירה (אני לא יודע איך לצטט).

אנחנו מגיעים רק ב11 בלילה של ה30 ולכן האופציה של הקופות יום לפני לא תקפה לגביי. אם זה כך אני מניח שלבדוק עם לייבטיקטס גם כרטיס בודד? או שביום המשחק עצמו יהיו כרטיסים בקופות? ובאיזה איזור הייתם ממליצים לשבת?