המדריך למטייל בברצלונה: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ברצלונה

(Muniain) #1536

אני וחבר טסים לברצלונה-ויאריאל בתחילת נובמבר.
חשבנו להוסיף לטיול גם את משחק היורוליג מול פנאתינייקוס,
הבעיה היא שמדובר באצטדיון מאוד קטן (7500 מקומות) שבטוח כולל לא מעט מנויים+כרטיסים לאורחים(משחק של 2 אימפריות).
אשמח להסברים מכאלה שהיו בפלאו בלאוגרנה לגבי ביקוש, קצב מכירה, מחירים, אתרים מומלצים להזמנה ושיריון מראש.
תודה רבה!

(Asaf Shriker) #1537

זה חבילות ספורט נכון? לא רק כרטיס
אני שואל בשביל לוודא

(מסי 10 ) #1538

[QUOTE=leopardo;1633483]שלום לכולם,
בעבר הייתי סוסיו ולא הייתה בעיה לקנות כרטיס.
חיפשתי לקנות כרטיס למשחק נגד ויאריאל ב1 לנובמבר, ראיתי שבאתר הרשמי המכירה כרגע היא למנויים בלבד.
מתי פותחים את המכירה לפשוטי העם? האם שווה לבנות על זה או עדיף פשוט לקנות בVIAGOGO.

תודה לכולם![/QUOTE]
תקנה כרטיסים רק באתר הרישמי או בטיקטמאסטר.
אגב, אשפר לקנות כרטיסים לויאיריאל בשני האתרים.

(Muniain) #1539

[QUOTE=Muniain;1633793]אני וחבר טסים לברצלונה-ויאריאל בתחילת נובמבר.
חשבנו להוסיף לטיול גם את משחק היורוליג מול פנאתינייקוס,
הבעיה היא שמדובר באצטדיון מאוד קטן (7500 מקומות) שבטוח כולל לא מעט מנויים+כרטיסים לאורחים(משחק של 2 אימפריות).
אשמח להסברים מכאלה שהיו בפלאו בלאוגרנה לגבי ביקוש, קצב מכירה, מחירים, אתרים מומלצים להזמנה ושיריון מראש.
תודה רבה![/QUOTE]
מצטער על הספאם אבל… מישהו שהיה בפלאו?

(שי) #1540

[QUOTE=Muniain;1634419]מצטער על הספאם אבל… מישהו שהיה בפלאו?[/QUOTE]

זה תלוי בנסיבות של המשחק. אם זה משחק לפרוטוקול או לא קריטי במיוחד, יהיו גם כרטיסים בקופות / באתר הרשמי.

(Muniain) #1541

[QUOTE=שי;1634546]זה תלוי בנסיבות של המשחק. אם זה משחק לפרוטוקול או לא קריטי במיוחד, יהיו גם כרטיסים בקופות / באתר הרשמי.[/QUOTE]
זהו, שבלי קשר להשפעת המשחק על ההעפלה לטופ 16 מדובר במשחק גדול. (כמו שבכדורגל בארסה תפגוש את צ’לסי, זה לא באמת משנה הסיטואציה, הקהל יגיע)
לדעתך יהיה אפשרי להשיג כרטיסים במקום סביר+ גם כחודש לפני המשחק? (כרגע לא החלה המכירה ואין לי מושג לגבי הביקוש של קבוצת הכדורסל)

(Dovi) #1542

א. פאו היא קבוצה שנשאר ממנה בעיקר השם (למרות שההחתמות שלה הקיץ אולי יחזירו טיפה).

ב. אני דווקא חושב ששי צודק והקהל הקטלוני לא יפוצץ את האולם אם זה יהיה משחק לפרוטוקול או חסר חשיבות לברצלונה.
לא קיבלתי רושם מצפיה במשחקים שלה שהקהל שלהם הוא מהסוג הזה של פרטיזן, פאו ומכבי שמפוצצים אולם לא משנה מה.

(Muniain) #1543

[QUOTE=Dovi;1634594]א. פאו היא קבוצה שנשאר ממנה בעיקר השם (למרות שההחתמות שלה הקיץ אולי יחזירו טיפה).

ב. אני דווקא חושב ששי צודק והקהל הקטלוני לא יפוצץ את האולם אם זה יהיה משחק לפרוטוקול או חסר חשיבות לברצלונה.
לא קיבלתי רושם מצפיה במשחקים שלה שהקהל שלהם הוא מהסוג הזה של פרטיזן, פאו ומכבי שמפוצצים אולם לא משנה מה.[/QUOTE]
קצת הגזמת, גם בשנים היותר חלשות היא עדיין קבוצת הצלבה לגיטימית (כמו מכבי).
עם ההחתמות הקיץ היא מועמדת לפיינל פור. תוסיף לזה את הקהל המטורף והשם הגדול ובהחלט יש לך פה משחק ענק.

זה פחות משנה קהל מקומי או לא.
מדובר באצטדיון עם תפוסה מאוד קטנה. הקהל היריב בטח יקבל 400-1000 כרטיסים, מנויים כמה שיחליטו להגיע (1000-3000 בהתאם לסיטואציה) ונשארת עם כמות כרטיסים לא גדולה כשחלק לא קטן ממנה נמצא במקומות לא נוחים לצפייה.
לכן רציתי לדעת קצת לגבי קצב רכישת כרטיסים בכדורסל בהשוואה לכדורגל למשל ואם יש אתרים שיכולים לשריין מקום עוד לפני פתיחת המכירה. (בתוספת של 10-15 יורו ממחיר הכרטיס למשל)

(שי) #1545

[QUOTE=Muniain;1634600]קצת הגזמת, גם בשנים היותר חלשות היא עדיין קבוצת הצלבה לגיטימית (כמו מכבי).
עם ההחתמות הקיץ היא מועמדת לפיינל פור. תוסיף לזה את הקהל המטורף והשם הגדול ובהחלט יש לך פה משחק ענק.

זה פחות משנה קהל מקומי או לא.
מדובר באצטדיון עם תפוסה מאוד קטנה. הקהל היריב בטח יקבל 400-1000 כרטיסים, מנויים כמה שיחליטו להגיע (1000-3000 בהתאם לסיטואציה) ונשארת עם כמות כרטיסים לא גדולה כשחלק לא קטן ממנה נמצא במקומות לא נוחים לצפייה.
לכן רציתי לדעת קצת לגבי קצב רכישת כרטיסים בכדורסל בהשוואה לכדורגל למשל ואם יש אתרים שיכולים לשריין מקום עוד לפני פתיחת המכירה. (בתוספת של 10-15 יורו ממחיר הכרטיס למשל)[/QUOTE]

אתה מכניס את עצמך סתם ללחץ. אם זה לא משחק סופר קריטי, הקהל לא יגיע. הוא יראה מהבית.

הקהל של פאו לא יקבל כמות כרטיסים כזאת, ממש לא.

שים לב לכמות הכיסאות הריקים במשחק בעונה שעברה

(Ehud) #1546

דבר ראשון תירגע ובלי לחץ.

הקהל של בארסה מילא את הפלאו בשנה שעברה רק נגד שני קבוצות: ריאל מדריד ואולימפיקוס בהצלבה ( וגם רק במשחק 2 אפילו לא ב-1 )

הפלאו לעיתים נדירות באמת מלא וכפי ששי ציין אה יכול בשקט ללכת לקנות כרטיסים למשחק גם ביום המשחק.
כרטיסים באתר הרשמי לכדורסל נפתחים לקל הרחב בערך כשלוש שבועות/חודש לפני המשחק עצמו ככה שיש לך אופציה גם שם.

(Amit1) #1547

אני טס למשחק נגד מלאגה ב-29.8(שבועיים!!!)
יש לי כרטיסים למשחק.
אני רוצה לדעת איפה אוכל לקנות כרטיסים לסיור בקאמפ. צריך להזמין מראש או שאפשר להזמין בקאמפ?
והאם יש סיור כל יום או רק בימים מיוחדים?

(San Sunny) #1548

אפשר להזמין פה: http://fcbarcelona.hb.ticketbar.eu/hb/barcelona/fc-barcelona-stadium-tour-/

לגבי ימים וכל זה: http://fcbarcelona.co.il/he/articles/news/view/Default.aspx?ContentID=64

(Sasha) #1550

תאריך סופי נקבע שלושה שבועות עד חודש לפני המשחק. בכל מקרה זה יזוז רק במעט, בארסה משחקת בימי שבת וראשון (אולי רק פעם אחת בעונה ביום שישי).

(lior1) #1551

לא זכור מקרים שהזיזו משחק בשבוע או יותר בגלל משחקים בליגת האלופות או גביע?

(Sasha) #1552

תאריכי ליגת האלופות כבר נקבעו ואפשר לראות שזה לא חופף לפי לוח המשחקים באתר שלנו. גם את משחקי הגביע יכניסו בין לבין, לא יזיזו מחזורי ליגה.

(lior1) #1553

[QUOTE=Sasha;1636181]תאריכי ליגת האלופות כבר נקבעו ואפשר לראות שזה לא חופף לפי לוח המשחקים באתר שלנו. גם את משחקי הגביע יכניסו בין לבין, לא יזיזו מחזורי ליגה.[/QUOTE]

תודה רבה

(Amit1) #1554

חוץ מהביקור שלי בסיור בקאמפ והמדחק נגד מלאגה… יש לי עוד יומיים בברצלונה. מישהו יכול להמליץ על מקומות טובים,יפים ומעניינים להגיע אליהם? ודרכים להגיע אליהם?

(TazFCB) #1555

שאלה על המשחק מול אתלטיקו במדריד- ראיתי באפליקציה כרטיסים למשחק , השאלה היא איפה יישבו האוהדים של בארסה? יש סיכוי להשיג כרטיסים לשם? ואם לא, זה יהיה מקובל לשבת בין אוהדי אתלטי עם חולצה של ברצלונה?

(San Sunny) #1556

הכרטיסים דרך האפליקציה למשחקי החוץ הם ליציעים הרגילים, של הקבוצה הביתית. הכרטיסים ליציע קבוצת החוץ, איפה שאוהדי בארסה ישבו, מגיעים למנויים.

(האחיין של קרלס) #1558

איזה פחד אלוהים זה. נכנס גול והאיצטדיון כולו שקט שומעים את צעקות השמחה שלך, ופתאום כולם מסתכלים עליך בעצבנות ורואים אותך קופץ משמחה. לא הייתי רוצה להיות שם ברגע כזה :grin:

הפעם היחידה שראיתי מקרוב מקרה כזה זה במשחק בין חיפה לבית"ר (ביציע של חיפה), וזה עוד היה ילד בן 12 בערך. לא הגיע לאלימות פיזית (כמעט), אבל כולם קיללו אותו עד שכמעט בכה.