המדריך למטייל בברצלונה: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ברצלונה

(Sasha) #1515

בתאריכים הללו ככל הנראה יהיה משחק הגומלין הביתי בסופרקופה הספרדי מול אתלטיק בילבאו, ב-23/8.

(Love.F.C.B) #1516

התקשרתי לlivetickets ושאלתי לגבי הנחה לחברי בארסה מאניה למשחק נגד סביליה בגיאורגיה והם אמרו שאין, היתה עונה שעברה 5% הנחה אבל כרגע אין.

מישהו יודע משהו לגבי זה?

(שי) #1517

המחיר הורד באופן גורף לכולם, בלי עמלות מנופחות. יש הנחה על הסיור בקאמפ נואו, ובעתיד יהיה גם צעיף שכל אחד יקבל.

(Eli G) #1518

אהלן!
מתכנן ללכת למשחק מול מלאגה ומתלבט לגבי המקומות-ביציעים מאחורי השער באיזו קומה עדיף לשבת? 1,2,3?

(Shusaku) #1519

לא הייתי מעולם בקאמפ, אבל אם אתה הולך למאחורי השער, אז אני מניח שבקומה ראשונה אתה תראה את המשחק דרך הרשת, ובקומה שלישית אתה תצטרך משקפת כדי לראות את ההתקפות בצד השני של המגרש. אבל זה בטח תלוי גם תלוי בהעדפה שלך.

(Yoavne) #1520

הייתי בקאמפ נואו לפני 11 שנים ואני מניח שיותר מידי לא השתנה מבחינת זוויות. ישבתי בקומה השניה מאחורי השער וראיתי סבבה לחלוטין- אין לי תמונות לשלוח לך אבל תרגיש חופשי לשלוח לי הודעה בפרטי ואני אנסה לשתף איתך סרטון שצילמתי שם ושמור אצלי.

(aviel81) #1521

היי בוקר טוב חברים
רציתי להתייעץ אתכם בבקשה
יש הצעות במקרה לחברת טיסות שאפשר מהיום לסגור טיסה מוזלת לברצלונה?
באיזור התאריכים של 28 בפברואר ליומיים
משחק של בארסה נגד סביליה

אשמח לעזרה בנושא
קשה למצוא טיסות נורמליות וזולות ובכלל לתאריך כזה מהיום
תודה רבה, ויום טוב.

(שי) #1522

[QUOTE=Shusaku;1629960]לא הייתי מעולם בקאמפ, אבל אם אתה הולך למאחורי השער, אז אני מניח שבקומה ראשונה אתה תראה את המשחק דרך הרשת, ובקומה שלישית אתה תצטרך משקפת כדי לראות את ההתקפות בצד השני של המגרש. אבל זה בטח תלוי גם תלוי בהעדפה שלך.[/QUOTE]

אין כבר רשת.

קומה ראשונה כן משטחת את המגרש. לכן עדיף 2 או 3.

[RIGHT]היי בוקר טוב חברים
רציתי להתייעץ אתכם בבקשה
יש הצעות במקרה לחברת טיסות שאפשר מהיום לסגור טיסה מוזלת לברצלונה?
באיזור התאריכים של 28 בפברואר ליומיים
משחק של בארסה נגד סביליה

אשמח לעזרה בנושא
קשה למצוא טיסות נורמליות וזולות ובכלל לתאריך כזה מהיום
תודה רבה, ויום טוב.[/RIGHT]

תמתין עם זה, יכול להיות שתהיה לנו הפתעה השבוע.

(Shusaku) #1523

שי התכוונתי לרשת של השער עצמו. זה קורה אם יושבים ממש נמוך מאוחרי השער.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

(Eli G) #1524

כמה זמן לפני תחילת המשחק פותחים כניסה, והאם אפשר להכנס גם אחרי תחילת המשחק?

(שי) #1525

אפשר לצאת מהמגרש ולהכנס בכל זמן (כמובן שאי אפשר לחזור אחרי שיוצאים) פותחים את השערים שעה וחצי-שעתיים לפני.

(Amit1) #1527

שלום לכולם.
האם יצאו חבילות למשחקים של בררסה בקאמפ נואו השנה?
אןם כן, מה תכלול החבילה? וכמה בערך היא תעלה?

(Tzahi.H) #1528

היי חברים. בשעה טובה הרגילה האחרונה שלי בצהל יוצאת בין ה14 ל22 באוגוסט. בין התאריכים האלה מתקיים גומלין הסופרקאפ הספרדי נגד בילבאו, אשמח אם מישהו יוכל לעזור או להמליץ על חבילה זוגית למשחק הזה במחיר שפוי.

(LS7) #1529

חברה יש אפשרות להשיג 2 כרטיסים לסביליה ב 4/10 בפיחואן במחירים שפויים ?

(ronaldaniho) #1530

אני טס למשחק נגד מלאגה ב29.8 עם חברה שלי, הזמנתי כרטיסים שהם לא צמודים אחד לשני.
יש מישהו עם ניסיון שיכול להגיד לי אם יעשו לי בעיות עם זה או לא?

(leopardo) #1531

שלום לכולם,
בעבר הייתי סוסיו ולא הייתה בעיה לקנות כרטיס.
חיפשתי לקנות כרטיס למשחק נגד ויאריאל ב1 לנובמבר, ראיתי שבאתר הרשמי המכירה כרגע היא למנויים בלבד.
מתי פותחים את המכירה לפשוטי העם? האם שווה לבנות על זה או עדיף פשוט לקנות בVIAGOGO.

תודה לכולם!

(Asaf Shriker) #1532

רציתי לבקש עזרה בכל הנוגע לרכישת חבילות ספורט לברצלונה,
ככה שאם מישהו יכול לעזור לי בכל הנוגע לזה אני מאוד אשמח

(San Sunny) #1533

לאופרדו ואסף, הכי טוב שתקנו כרטיסים דרכנו. כנסו ללוח המשחקים שלנו ותלחצו על הקישור לרכישת כרטיסים.

(אני לא יודע מתי בדרך כלל המכירה נפתחת לכלל הציבור. שאלה טובה. אנסה לברר)

(RonMadrid) #1534

שלום לכולם,לצערי הרב חברתי לא נענתה לתחינות הבלתי פוסקות שנסע למדריד ואנחנו בעזרת השם מתכננים לנסוע לשבוע לברצלונה באזור ינואר.(זאת תהיה פעם שלישית בברצלונה לעומת 0!!! במדריד…)אז כמובן בשביל החוויה (והנאחס חעח)נלך למשחק של ברצלונה.רציתי אם אנשים יוכלו להמליץ לי על מלונות טובים במחירים טובים יותר(דרך אתרים,ניסיון אישי וכו’)והאם להזמין מראש כרטיסים למשחק-בדקתי והמשחק נגד גראנדה,כשהייתי ב2012 הייתי במשחק נגד מאיורקה וקנינו באותו יום של המשחק(לצערי ניצחתם 5-0 והניחוס שלי לא עבד).תודה רבה לעוזרים :slight_smile:

(sus) #1535

פשוט תיקח רכבת מהירה ותהיה שם ליום או לילה אחד. אני מתכנן לבקר ככה ידידה שלי מסראגוסה (שבאמצע הדרך בין ברצלונה למדריד)