המדריך למטייל בברצלונה: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ברצלונה

(שי) #1491

כן. אם כי המצב עכשיו קטסטרופה.

(Love.F.C.B) #1492

בViagogo וב-וואלה טורס מציעים כרטיסים לגמר הגביע נגד בילבאו, הגיוני? ומה הסיכוי שבסטורס גם תוציא חבילה\כרטיסים לגמר?

תודה מראש ושבוע טוב,
בן.

(sus) #1493

מתי יפורסם הגרלת משחקי הליגה לעונה הבאה?

(Oleguer 23) #1494

בדרך כלל באמצע יולי. אבל קודם שהעונה תסתיים, ובספרד העונה מסתיימת בסוף יוני עם השלמת כל הפלייאופים.

(שי) #1495

[QUOTE=Love.F.C.B;1615725]בViagogo וב-וואלה טורס מציעים כרטיסים לגמר הגביע נגד בילבאו, הגיוני? ומה הסיכוי שבסטורס גם תוציא חבילה\כרטיסים לגמר?

תודה מראש ושבוע טוב,
בן.[/QUOTE]

אין עוד חלוקת כרטיסים. הם מסתמכים שהם יוכלו לקנות כרטיסים מסוסיוס שיקבלו בהגרלה.

לא לקנות ב VIAGOGO. קיבלתי עשרות תלונות על אוהדים שרימו אותם,וזה גם מתחזק את הפנסיה של סנדרו רוסיי.

(benk23) #1496

היי, אני טס ביום רביעי למשחק נגד באיירן ורציתי לדעת אם יהיה mosaic של הקהל, בדרך כלל תמיד בחצאי גמר של בארסה יש את זה וגם מפרסמים מה יהיה כמה ימים לפני המשחק אבל לא ראיתי עדיין שפרסמו משהו לגבי זה, מישהו יודע במקרה?

(Love.F.C.B) #1498

[QUOTE=benk23;1615784]היי, אני טס ביום רביעי למשחק נגד באיירן ורציתי לדעת אם יהיה mosaic של הקהל, בדרך כלל תמיד בחצאי גמר של בארסה יש את זה וגם מפרסמים מה יהיה כמה ימים לפני המשחק אבל לא ראיתי עדיין שפרסמו משהו לגבי זה, מישהו יודע במקרה?[/QUOTE]

(Bliss) #1499

מה האתר הזול והאמין ביותר שאתם מכירים לקניית כרטיסים לגמר ליגת האלופות?
שימו לב לאתרים הבאים:
1
234[RIGHT]הכרטיס הכי זול נמצא במס’ 3 והוא עולה 1300 יורו. זה הסדר גודל של המחירים (הטווח הוא בין 1300 יורו ל-2200 יורו לכרטיס הכי זול!)? או שאני מפספס פה איזו שיטה / אתר ששובר את השוק?
תודה לכם…

[/RIGHT]

(sus) #1501

במשחק על האליפות יהיה מפגש? 7 בראשון אם אני לא טועה, ומושלם מבחינת סיום עבודה/לימודים ותחבורה ציבורית

(IA101) #1502

[QUOTE=Bliss;1616250]מה האתר הזול והאמין ביותר שאתם מכירים לקניית כרטיסים לגמר ליגת האלופות?
שימו לב לאתרים הבאים:
1
234[RIGHT]
[/QUOTE]
[/RIGHT]

מצטרף לשאלה, מישהו הזמין מאחד האתרים? האתרים אמינים?
מישהו מכיר אתר אמין בו ניתן להזמין כרטיסים לגמר?
תודה מראש :slight_smile:

(Liraninho) #1503

אם עוד לא הבנתם עד כמה ברתומאו/רוסל סמרטוט, אפס ומאופס, הנה עוד סיבה. בעצם שתיים.

הגאונים בהנהלה החליטו לשנות את החוק כך שסוסיוס שזוכים בהגרלת הכרטיסים לגמר ליגת האלופות, לא יוכלו לקבל אותם במייל (כמו שהיה ב-2011) אלא יצטרכו לאסוף אותם מהקופות בברצלונה לפי יום ושעה שייקבעו להם. זה פוגע באופן משמעותי בסוסיוס הבינלאומיים.

[TW]599166009447194624[/TW]

ולא רק זה. מתוך 19,550 הכרטיסים שבארסה תקבל לגמר, רק 13,294 יילכו לסוסיוס עצמם. בדרך כלל (ולדעתי זה כתוב בחוקי המועדון) - 85% מכמות הכרטיסים שהמועדון מקבל למשחק מסויים, חייב ללכת לסוסיוס, השאר הולך לספונסרים ופניות (Penyes) וכו’. רק מה, הפעם השאירו לסוסיוס 85% שמהם הורידו עוד 20% שהלכו לפניות. בסיכומו של דבר הסוסיוס קיבלו 68% מהכרטיסים שבארסה קיבלה לגמר.

ההנהלה הזו זורקת זין על הסוסיוס הבינלאומיים. גם זה יהיה חייב להשתנות בקיץ.

(Liraninho) #1504

חבר ביטל חופשה בברצלונה למחזור האחרון מול דפור ורוצה למכור את החדר (בתוך בית דירות) שהוא השכיר שם. 3 לילות, 1500 ש"ח, מוכן לקחת כסף רק אחרי שיהיו שם בימים האלה ויראו שהכל בסדר. מחמישי עד ראשון.

אם מישהו מעוניין שיפנה בפרטי ואקשר ביניכם.

(שי) #1505

השגנו כמה כרטיסים מהמועדון לגמר גביע המלך. 200 יורו מאחורי השער, 400 יורו לאורך המגרש בקומה הראשונה.

(Liraninho) #1507

לא שולחים בדואר, אבל לפי טופס הרישום, אפשר להוציא את הכרטיס בברלין.

אם זוכים. :grin:

(שי) #1508

קבלו עוד שוס - מ 3,000 הכרטיסים שהוקצו לפניות לגמר, ברתומאו החל לחלק אמש בסיורים בברצלונה, כדי לקנות עוד קולות.

(Aimarito) #1509

הרשו לי להמליץ על מסעדה ארגנטינאית מדהימה שכל שחקני בארסה הארגנטינאים של השנים האחרונות (כולל טאטה מרטינו אם איני טועה) עברו בה.

TODO PASA ברחוב VILLA I VILLA הרחוב נמצא לא רחוק מהנמל.

(ac767) #1510

היי
טס לברלין שבוע הבא ועדיין מחפש כרטיס לגמר…
יש מישהו שמוכר/ מכיר מישהו שמוכר? אולי הנהלת הפורום קיבלה הקצאה של כרטיסים?

כל עזרה תעזור. תודה!

(Messi-10) #1512

שלום חברים,
אם מישהו נמצא בברלין וזקוק לכרטיסים בן דוד שלי מוכר לקטגוריה 2 ו 3.
מוזמנים לדבר איתו בפייסבוק:
Zvi Milashut

(Or Amar) #1513

היי לכולם,

אני טס לברצלונה בשישי לפנות בוקר ומחפש מקום לראות בו את הגמר.
אני בטוח שישדרו את המשחק הזה בכל פאב שיש ובכל זאת אם יש למישהו המלצות לגבי מקום עם אווירה מדהימה, אשמח לשמוע

תודה! :slight_smile:

(harell10) #1514

יש צפי למשחק בבית בין התאריך 19 לאוגוסט ל25 לאוגוסט ?
סופר קאפ ספרדי ? גביע גאמפר?