המדריך למטייל בברצלונה: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ברצלונה

(שי) #1

אחרי 322 עמודים, ות’רד מסועף של כמעט 9 שנים (!!), הגיע הזמן לחדש את הת’רד הזה, היות ונוסע הטיסות למשחקי הקבוצה הרקיע שחקים במרוצת השנים האחרונות.

לפנייה שלנו ולסוסיוס שיש לנו בקהילה יש אפשרות לרכוש כרטיסים כמעט במחירי קופה לכל המשחקים חוץ מהקלאסיקו (שם יש חריגה לא פרופורציונאלית). אפשר לפנות אלינו למייל barcamaniail@gmail.com ונדאג לכם.

[B][U]באתר שלנו השקעתי ומילאתי את כל מה שהמטייל הברצלונאי צריך לדעת:[/U][/B]

על הקאמפ נואו (איך מגיעים, איפה יושבים, מה כדאי, מה אסור)

תחבורה בעיר: מטרו, אוטובוסים, וכו’ כו’.

מה לעשות בעיר? מסיבות, בארים, מסעדות.

אוכל בברצלונה: כל מה שצריך לדעת

וכל המידע על מתחם האימונים של בארסה והאופציה לראות את הכוכבים

מחוץ לברצלונה :: אטרקציות מצפון ומדרום לעיר

לה טרנריטה - מסעדת הבשרים מהטובות בעיר, ובבעלות של יהודים.

לינק לת’רד הישן (יש שם כמה דברים מעניינים)

שאלות שלא נענו במדריך למטייל, אפשר לשאול בדיון הזה. שיהיה בהצלחה.

כרטיסים ליובה-בארסה טורינו 11.4.17
ליגת האלופות שמינית גמר: God save the king: צמד למסי ובישול לדמבלוש
לא מאמינים עדיין? הנה זה בא: הגרלת רבע גמר - מוגרלים מול יובנטוס!
(שי) #2

לכל מי ששואל על משחק הגביע מול רעל מדריד. הכרטיסים עולים למכירה ביום ראשון[I][B] לסוסיוס בלבד.[/B][/I] יהיה אפשר לרכוש כאלה דרך הפנייה, אני אעדכן.

תצא גם חבילה אטרקטיבית שספק אם אפשר למצוא זולה ממנה.

(שי) #3

עדכון.

המועדון איחר ביומיים את מועד רכישת הכרטיסים לסוסיוס לגומלין מול הרעלים ליום שלישי בשעה 11:00 שעון ישראל.

ביום שני ה-23, תפתח המכירה של מה שנשאר לאוהדים רגילים.

(אוהד44) #4

האם כבר פרסמו את המחירים של הכרטיסים לקלאסיקו בגביע?
אם לא אז אפשר הערכה של טווח המחירים לכרטיסים?
תודה.

(RBarca17) #5

הערה קטנה, אם יורשה לי:

בחלק של “אוכל ובילויים”, בתור צמחוני, קיוויתי שאוכל למצוא הפנייה מיוחדת למסעדות צמחוניות, ולא היתה.

כך או כך, המדריכים מפורטים ואני גם לא ממש בדרך לברצלונה בינתיים, כך שהכל ברמת התיאוריה, וכמובן שאני לא יכול להביע ביקורת על עבודת קודש שנעשתה, ובהחלט נעשתה, ורק להודות עליה. אבל כמובן שהרחבה אף בנושא הזה תביא תועלת לאנשים כמותי… :slight_smile:

כך או כך, אדיר, ואני מניח שכולם כאן שמו לב שמתחילת העונה הנוכחית ישנו דגש גדול יותר על הנושא הזה כאן בפורום ובבארסה מאניה, כך שאני מניח שפתיחת הת’רד החדש היתה מתבקשת. יישר כוח!

(מסי 10 ) #6

[quote=שי;1205476]
תצא גם חבילה אטרקטיבית שספק אם אפשר למצוא זולה ממנה.[/quote]
מה אמור להיות המחיר בערך?

(שי) #7

בחלק של “אוכל ובילויים”, בתור צמחוני, קיוויתי שאוכל למצוא הפנייה מיוחדת למסעדות צמחוניות, ולא היתה.

הקולינריה הספרדית טומנת בחובה מעט מאוד מאכלים שהם על טהרת הצמחוניות. בדרך כלל גם לירקות דוחפים איכשהו בשר.

פה יש רשימה

המחירים לכרטיסים לקלאסיקו בגביע מוגדרים כקטגוריה A++, כלומר פלוס מינוס 150-200 יורו לקטגוריה 1-2 לאורך המגרש.

(FCBen) #8

יש מצב להשיג דרך הפנייה הישראלית כרטיס לקלאסיקו הקרוב בביב?

(VITALYMONEY) #9

ברצוני לרכוש זוג כרטיסים לאורך המגרש במשחק מול ולנסיה בקאמפ, אני פונה למנהלים\אנשים שמבינים בקשר לכרטיסים אולי מקום מסויים לקנות ממנו במחיר סביר.
אדגיש כי אני מעוניין בכרטיסים בלבד ולא בחבילה עם טיסה ומלון

תודה מראש על העזרה

(שי) #10

מה לא ברור ב…

לפנייה שלנו ולסוסיוס שיש לנו בקהילה יש אפשרות לרכוש כרטיסים כמעט במחירי קופה לכל המשחקים חוץ מהקלאסיקו (שם יש חריגה לא פרופורציונאלית). אפשר לפנות אלינו למייל barcamaniail@gmail.com ונדאג לכם.

(maxpayne22) #11

שלום ,
אני אמור לצאת למשחק של ברצלונה נגד לברקוזן ב 7\3.
והמדריך האדיר שכתבתם עוזר לי מאוד לבחור את המקומות שאני רוצה לבקר (אני מאוד מקווה שלא אלך לאיבוד שם :P)

יש לי שתי שאלות :

1- לגבי Barcelona-Card האם הוא גם תקף לאוטובוס התיירים או לא?
כי אם לא אז הוא לא כדאי יותר עדיף אוטובוס התיירים.

2 - מה הדרך הכי טובה באמת והכי נוחה להגיע משדה התעופה לפלאסה אספניה?

תודה לכם שוב על המדריך האדיר הזה

(Lopo) #12

[QUOTE=maxpayne22;1206778]שלום ,
אני אמור לצאת למשחק של ברצלונה נגד לברקוזן ב 7\3.
והמדריך האדיר שכתבתם עוזר לי מאוד לבחור את המקומות שאני רוצה לבקר (אני מאוד מקווה שלא אלך לאיבוד שם :P)

יש לי שתי שאלות :

2 - מה הדרך הכי טובה באמת והכי נוחה להגיע משדה התעופה לפלאסה אספניה?

תודה לכם שוב על המדריך האדיר הזה[/QUOTE]

Barcelona Card נותן לך נסיעות חינם ללא הגבלה בתחבורה הציבורית (מטרו ואוטובוסים), אתה מקבל הנחות בAeroBus שמבצע העברות מ/אל שדה התעופה, בTibibus שמוביל לפארק טיבידאבו, ובTombbus, שמוריד אותך במרכזי הקניות של העיר. אתה מקבל גם חוברת קופונים שנותנת לך הנחות לאאוטלטים, מסעדות ומוזיאונים.

אתה יכול להגיע לפלאסה אספניה בעזרת הAerobus.

(שי) #13

לבוס טוריסטיק הוא לא תקף. לכל שאר התחבורה הציבורית, כן.

הבוס טוריסטיק אטרקטיבי רק אם אתה הולך רק למקומות הפופולאריים, ויש לך כוח לחכות בין אוטובוס לאוטובוס (מדי פעם מגיעים גם כמה מלאים ברצף). אתה לא תתנייד איתו בעיר.

(maxpayne22) #14

[QUOTE=FutbolClubBarcelona;1206837]Barcelona Card נותן לך נסיעות חינם ללא הגבלה בתחבורה הציבורית (מטרו ואוטובוסים), אתה מקבל הנחות בAeroBus שמבצע העברות מ/אל שדה התעופה, בTibibus שמוביל לפארק טיבידאבו, ובTombbus, שמוריד אותך במרכזי הקניות של העיר. אתה מקבל גם חוברת קופונים שנותנת לך הנחות לאאוטלטים, מסעדות ומוזיאונים.

אתה יכול להגיע לפלאסה אספניה בעזרת הAerobus.[/QUOTE]

תודה על התשובה. אז אפשר לקנות את הכרטיס הזה ב Aerobus או בשדה התעופה?
אני יודע שהוא אמור להיות הכל מיני מרכזי תיירות בעיר אבל גם לאי יודע איפה הם.

לגבי שי , תודה על התשובה שלך
זאת הפעם הראושנה שלי שאני הולך לברצלונה וכמובן שאני רוצה לראות את המקומות הפופולרים בעיר ואיך שהבנתי שהדרך הכי נוחה לעשות את זה דרך אוטובוס התיירים … אבל כנראה שטעיתי אחרי שאמרת שיש מצב שיעברו כמה כאלו מלאים … כנראה שבמטרו עדיף ואז יהיה עדיף לקנות Barcelona - Card

(fcbgirl) #15

שי, זה נשמע ממש שימושי הBarcelona Card, כמה זה עולה? אני יכולה לקנות את זה בשדה תעופה?

(Lopo) #16

[QUOTE=maxpayne22;1206909]תודה על התשובה. אז אפשר לקנות את הכרטיס הזה ב Aerobus או בשדה התעופה?
אני יודע שהוא אמור להיות הכל מיני מרכזי תיירות בעיר אבל גם לאי יודע איפה הם.

לגבי שי , תודה על התשובה שלך
זאת הפעם הראושנה שלי שאני הולך לברצלונה וכמובן שאני רוצה לראות את המקומות הפופולרים בעיר ואיך שהבנתי שהדרך הכי נוחה לעשות את זה דרך אוטובוס התיירים … אבל כנראה שטעיתי אחרי שאמרת שיש מצב שיעברו כמה כאלו מלאים … כנראה שבמטרו עדיף ואז יהיה עדיף לקנות Barcelona - Card[/QUOTE]

אוטובוס התיירים בהחלט אופציה טובה, במיוחד אם אתה מתכנן לטייל באיזור הר היהודים, שאותו עדיף לעלות בכלי רכב ובאיזורים המרוחקים ממרכז העיר. אם אתה מתכנן לטייל באיזור הרמבלה, הרובע הגותי והנמל, הוא לא שווה. את Barcelona Card אתה יכול לקנות בשדה התעופה, הנה רשימה של המקומות שאתה מקבל אליהם הנחות בתנאי שאתה קונה את הכרטיס : http://www.partner.viator.com/en/733/tours/Barcelona/Barcelona-Card-with-Guidebook/d562-2512BCARD?
לדעתי, אין טעם להשתמש באוטובוס התיירים אם יש לך Barcelona Card, בגלל שמותנות לך נסיעות חינם במטרו, חבל לפספס את ההזדמנות.

[QUOTE=fcbgirl;1207006]שי, זה נשמע ממש שימושי הBarcelona Card, כמה זה עולה? אני יכולה לקנות
את זה בשדה תעופה?[/QUOTE]

את הכרטיס ניתן לרכוש בשדה התעופה, מחירים הכרטיס מותאמים בהתאם לזמן השימוש שרכשת,
כרטיס ל-2 ימים עולה 27 יורו, 3 ימים עולים 33 יורו, 4 ימים 38 יורו, ו-5 ימים 45 יורו. ילדים משלמים 10 אחוז פחות. אם אתם מתכוונים לטייל הרבה, זה כרטיס חוסך עלויות. (קרדיט לבארסה מאניה).

(fcbgirl) #17

תודה. אני צריכה ל7 ימים. זה בטח יעלה לי יקר. והכרטיס הזה לא עוזר לי אם אני רוצה לנסוע מחוץ לעיר נכון (לפורט אוונטורה או לעיירות הקרובות)?

(שי) #18

קטיה, זאת לא פעם ראשונה שלך שם, את רק צריכה מטרו.

ולפורט אוונטורה זה כרטיס רכבת רגיל.

(מסי 10 ) #19

מה נסגר עם חבילות לקלאסיקו?

(fcbgirl) #20

[quote=שי;1207369]קטיה, זאת לא פעם ראשונה שלך שם, את רק צריכה מטרו.

ולפורט אוונטורה זה כרטיס רכבת רגיל.[/quote]

אז אתה אומר שלא כדאי לי בכלל לקנות את הBarcelona - Card ?