ספורטאנטר מכירים אחד את השני

היי חברים,

אמנם חלקנו כבר מכירים זה את זה, אך לאחרונה הצטרפו למשפחת ספורטאנטר לא מעט אנשים חדשים. הגיע הזמן להרים אשכול היכרות רשמי כדי שנוכל להכיר כולנו- הותיקים והחדשים.

אז אני אתחיל: שמי עידן, בעלים של ספורטאנטר כבר שנה וקצת. נשוי ואבא של אורי המתוק בן הארבעה חודשים. מתגורר בתל אביב ומנהל מיזם בשם סופיק. מכור לטכנולוגיה ומשקיע זמן רב בלמידה והכרה של כל הקשור בעולם הזה.
לצד זה, אני אוהב ספורט - כדורגל מבחינתי זה בארסה, יונייטד ומכבי חיפה (מנוי של האחרונה והמוצלחת מבינהן :yum:).

רכשתי את ספורטאנטר עם חלום מאתגר לשדרג ולהרחיב את הפורום. התחנכתי באמריקה הגדולה ובשל כך זכיתי להתבגר לצד מערכות/ערוצים מדהימים של ספורט. ובכל פעם מחדש אני מגלה מחדש כמה לתרבות הספורט בארץ יש עוד לאן לצמוח ולהתפתח. החלום שלי? מערכת (תקשורת/תוכן) ספורט איכותית שמביאה משהו שונה לגמרי ממה שאנחנו מכירים בעולם הספורט הישראלי: דיונים בריאים יותר, סטטיסטיקות, פלטפורמות ועוד.

יש לנו עוד המון תוכניות לספורטאנטר ועם הזמן אנחנו מקווים להפתיע אתכם עם התקדמות המוצר שספורטאנטר מציע.

ברוכים הבאים לספורטאנטר
(אוריין יפה) #2

אחלה רעיון!
אני אוריין, בת 20, חיילת (לקראת שחרור). גרה בעכו, עובדת בחנות בזמן הפנוי. יודעת ספרדית שוטף ואוהדת ברצלונה. בחלק של הכדורסל הישראלי אוהדת מכבי תל אביב. בפורום הייתי פעילה משנה שעברה, והצטרפתי לצוות ספורטאנטר בנובמבר :slight_smile:

(Zichelior) #3

אני ליאור, בן 23, סטודנט, גר בירושלים. נחשפתי לתכנים המעולים של הפורום הזה לא מזמן, וכעת אני חלק. לא יכולתי להישאר בחוץ.
אוהד כדורגל איכותי ששואף למקצועיות ברמה גבוהה ולהצגת משחקים מהנים וטקטיים בשני צידי המגרש.
בכדורסל יש לי מקום בלב לקבוצה אחת בלבד וזו מכבי תל אביב. אוהד שרוף, מגיל צעיר במסדרונות ההיכל.

(iTvi) #4

אהלן כולם, אני איתי, בן 24, מחדרה במקור, גר בתל אביב בהווה ועובד במודיעין עסקי. אוהד ליברפול מאז FIFA99 (הכל התחיל ממייקל אואן) ורואה משחקים בעקביות מתקופת בניון. מרענן את הטוויטר כמה פעמים בשעה כדי לקרוא בעיקר על ליברפול אבל גם על כדורגל אנגלי, ספרדי, איטלקי וכל ליגה שמשחקים בה 11 נגד 11.

לפני כמה חודשים, מצאתי בספורטאנטר בית לעיסוק בספורט ברמה שראויה להתעסק בו ומקום נהדר לשפוך בו את הנפש הליברפולית/פרמיירליגית שלי בצורת מילים, משפטים ומה לא.

(Aimarito) #5

היי שמי נדב בן 28 במקור מנתניה, סטודנט לפיזיותרפיה. התחלתי לאהוד את ברצלונה ב2004 ברגע שהגיע איזה בחור ברזילאי עם שיניים בולטות שגרם לי להסתכל על הענף אחרת, ולמרות החיבה לרקדן הסמבה, אוהד נבחרת ארגנטינה.

ספורטאנטר, או יותר נכון כותביו, העניקו לי את היכולת להתבטא בתצורה שהיא מעבר לבניית משפטים תקניים, אלא הם לימדו אותי להעביר מסר, לבנות טיעון ומעל הכל להציג את הפרספקטיבה שלי בצורה הטובה ביותר דרך שלל הכלים שניתנים לנו בפלטפורמות (מהדגשות רלוונטיות עד שימוש במדיה נוספת).

ברוכים הבאים.

(t-rix) #6

היי
שמי רביע, בן 30 מדלית אל כרמל.
סיפור האהבה שלי התחיל עם כדורגל בכלל, גמר מונדיאל 94, אני ההורים ושני אחים קטנטנים יושבים מול טלוויזיה 14 אינצ’ עם אנטנה בגב ורואים גמר ברזיל איטליה.
ברגע שבאז’יו בעט מעל המשקוף הלב שלי דפק ומייד מצאתי אהבה. כזו שצריכה לחזור ולנצח.
כן, התחלתי בכלל עם כדורגל איטלקי, בסוף שנות ה90 ותחילת שנות ה 2000 הייתי שומע ברדיו תוצאות וקורא בעיתון. דלפיירו היה האליל שלי.

לא הכרתי ברצלונה בזמנו, לא לעומק בכל אופן. ולמען האמת גם לא הייתה לי אפשרות. טלוויזיה של אז עם מעט מאוד תחנות ותרבות של קריאת ספרים וחא צפייה בטלוויזיה.

יום אחד ראיתי בעיתון בחור מתולתל עם חולצה כחולה וכתוב שזה השחקן הכי טוב בעולם מתחת לגיל 20. ממש התלהבתי, לא ידעתי שיש כזה תואר בכלל וזה הדהים אותי.
התחלתי לעקוב בקפידה בעיתונים, הסבליזציה הגיעה גם אלינו והתחלתי לראות יותר בערוצי הספורט, ומרגע שהוא נחת בברצלונה הייתי משועבד לקסם שיצא לו מהרגליים.

הסיפור שהתחיל האהבה לכדורגל ממשיך גם היום. אין לי יכולת לתאר כמה כל ליטוף, מגע, הטעיית גוף או כל דבר שמסי עושה גורם לי לממש סיפוק ופליאה.
הוא הכדורגל והכדורגל זה הוא.
האנלוגיה (המוזרה משו) שלי היא שרונאלדיניו היה קוסם שמערבב קלפים משחק איתם כמה זמן ואז עושה את הקסם שמדהים את הצופים.
מסי מסוג הקוסמים שמושיט את היד מאחורי האוזן שלך ומוציא ספינת חלל בגול מלא. והוא נוקף באצבע המון במהלך ה 90 דק’.

אני חייב לציין שמה שנדב כתב על ספורטאנטר וכותביו הוא מילה במילה מה שאני מרגיש. אני 10 שנים פה ולדעתי זה אחד המקומות שלא רק פיתח אצלי יכולות כאלה ואחרות, אלא גם עיצב חלק לא מבוטל מהאישיות שלי.

אני קורא לכל החדשים להציג עצמם, לדבר לפתוח דיון להציג טיעונים… אין לכם מושג כמה זה יכול להיות גם מהנה וגם מועיל בפן האישי (בעיקר לצערים יותר).

אוריין, תרשי לי להוסיף - אין מצב שמישהו קורא את זה בלי להבין באמת במי מדובר. :wink:
אם מישהו או מישהי פה חושבים שהם אוהדים את בארסה - Think again!

@t-rix נעים מאוד :slight_smile:

(Renen) #8

אהלן, אני רנן, בן 26, במקור מהגליל וכרגע סטודנט באוניברסיטה העברית לפסיכולוגיה ובלשנות.
אוהד את ריאל מדריד מכיתה ג’, כשקיבלתי צעיף מההורים שהיו בספרד. אין סיבה מיוחדת למה בחרתי בריאל על פני ברצלונה, אבל למדתי שמרגע שעושים את הבחירה: נשארים איתה.
ככה החל הרומן עם ריאל, שתפס תאוצה כשהתחלתי לראות משחקים של ראול. כל שער, נשיקה בטבעת והצבעה על המספר על הגב - גרמו לדפיקות לב. אם זה מול ברצלונה, אם זה בליגת האלופות או אם זה מול בטיס.

לפני כמה שבועות נוכחתי להכיר את ספורטאנטר ועבר מעט מאוד זמן עד שמצאתי מקום לסקר ולפרט את המשחקים של ריאל בפורום, זה אחר זה.
כמו רבים אחרים, גם לי חסרה הפלטפורמה הזו, בה לכל אוהד וכל פרשנות יש מקום, כל עוד הם מכבדים ואיכותיים.

מתחבר לדבריו של עידן ומאמין שעם הזמן ספורטאנטר תהפוך לא רק לפורום, אלא לאתר ופלטפורמה, שיגבשו אוהדי כדורגל וספורט בכלל, לדבר באופן שוטף ואיכותי על מה שעל לבם.

(קאלצ'יוהוליק) #9

שלום, אני אלעד בן 34 מאזור המרכז. עובד בהייטק ואבא לשתי נסיכות.
אוהד יובנטוס מאז ששודר “כדורגל עולמי” בערוץ 1. אורי לוי עם שפם וכל זה. יום אחד ראיתי את רבאנלי מבקיע שער, רץ לחגוג עם החולצה על הראש ונדבקתי. בהמשך, הנסיך דל פיירו יחד עם אכזבת גמר מונדיאל 94’ גרמו לי להתאהב סופית ביובנטוס, איטליה ובכדורגל האיטלקי.
את ספורטאנטר הכרתי לפני בערך 7 שנים בתקופה שבה מצאתי את עצמי חורש את האינטרנט בניסיון למצוא סטרימינג שמשדר משחקים של יובנטוס. גיליתי את פורום יובנטוס (“הפקולטה האקסטרנית בטורינו”) ונדהמתי למצוא אנשים עם ידע עצום בכדורגל האיטלקי ואהבה משותפת לגברת הזקנה. עד אותו הרגע, חשבתי שאני היחיד שמכור לזה.
אחרי תקופה קצרה של השתתפות בפורום קיבלתי הצעה לנהל אותו. יחד עם חברים נוספים השתדלנו לתחזק את הפורום בתוכן להוות מקום בו אפשר לקיים דיון איכותי ומעמיק על יובנטוס וכל מה שמסביב.

שלום, שמי שחר, בן 29 מקרית ביאליק, נשוי.
עובד בביטוח ישיר, וחי ספורט. אוהד מכבי חיפה ובאיירן מינכן. חולה כדורגל גרמני, כן כן.
בוגר קורס תקשורת ספורט במכללת ספורט פאנל, כותב ועורך באתר jsport.co.il, מדי פעם גם כותב לאתר ערוץ הספורט.

(aldrrian) #11

היי אני אלדריאן, אתם יכולים לקרוא לי אלד =]

התחלתי להתעניין בבארסה איפהשהו ב98-99 ככה אחרי שראיתי חבר שלי כותב את השם של המועדון על המצח בפורים.
התחלתי לראות תקצירי הליגה הספרדית עם נדב יעקבי והם הפכו לתוכנית האהובה עליי =] בעיקר זכורה לי אותה מספרת פסיכית של ריבאלדו מול ולנסיה ואיך אהבתי את אותה קבוצה עם קלייברט ואנריקה שדי הפסיקה לזכות בתארים מרגע שהתחלתי לעקוב אחריה =.

אני חבר בפורום יותר מעשור למען האמת (מ2007) - תקופות מסויימות עוקב ומגיב יותר ולפעמים קצת נעלם לי. לאחרונה די בעניינים !

(momi) #12

אהלן אני מומי בן 22, רווק.
אני ממש חדש בפורום שמאד נהנתי להכיר אחלה רעיון שעונה על חסר אמיתי של דיון מתורבת ברמה, ובמגוון נושאים.
אני אוהד כדורגל שרוף פריימר ליג וריאל מדריד. אני אוהב מאמנים טקטיקנים ובראשם פפ גווארדיולה. השחקנים שגרמו לי להתאהב במשחק הם דרוגבה צאבי ומעל כולם cr7.
נעים להכיר, מצפה להמשך.

שלום לכולם, קוראים לי רן בן 34 מהמרכז . סוכן ביטוח במקצועי .

אני התחלתי לאהוב כדורגל עולמי ממונדיאל 94 הקסום .
צפיתי במשחק הראשון של איטליה נגד מקסיקו, והתאהבתי . אני זוכר עד היום את השידור בערוץ 1 עם אבי רצון ומאיר איינשטיין, ובפעם הראשונה שראיתי את ה “צמה האלוהית” .
מבחינתי, רוברטו באג’יו הוא גיבור ילדות, לא פחות .
לצערי לא יצא לי לראות אותו בהרבה משחקים לאורך הקריירה, אבל את מונדיאל 94 לא אשכח .

החטאת הפנדל בגמר היא אחד מהרגעים העצובים והטראגים שלי כאוהד כדורגל .
אני חושב שבאג’יו לא הצליח להתאושש מאותה החטאה עד סיום הקריירה שלו .

מקווה שיהיו הרבה דיונים פוריים ומעניינים .

(humusman) #14

שלום לכולם, שמי אורן, בן 36 מאזור מהמרכז, נשוי עם שלושה ילדים.
יועץ אבטחת מידע ויזם.

האהבה שלי ליובנטוס, ובכלל לכדורגל האיטלקי התחילה במונדיאל 90 באיטליה, כבר אז התאהבתי באזורי וברוברטו באג’יו, קצת לאחר מכן כשהתחלתי לעקוב אחרי רוברטו באג’יו במדי יובנטוס, הלב שלי נצבע בפסי זברה. ככל שהזמן עבר, התאהבתי בגברת הזקנה יותר ויותר, ואלסנדרו דל פיירו האגדי הפך לשחקן הכי נערץ אצלי.

את ספורטאנטר הכרתי באחד הריפרופים בגוגל לפני 6-7 שנים ולא הייתי פעיל, לאחר מכן היו כמה דיונים שמשכו את תשומת ליבי והתחלתי להגיב, אני תמיד העדפתי פורומים איכותיים על דפים ברשתות החברתיות, ומקווה שהפורום ימשוך עוד תנועה איכותית ויממש את הפוטנציאל שלו.

(איגנסיו) #15

אהלן, שמי איגנסיו, בן 21 (משוחרר טרי) מאשדוד, עליתי מארגנטינה בגיל 5 . חדש לגמרי בפורום, התחלתי לעקוב אחרי הקבוצה בפייסבוק מהמלצות של חברים ואני חייב לציין שטוב שהקשבתי להם.

הכדורגל ובכלל ענפי ספורט, זה משהו שרץ בגנים במשפחה, אמנם לא בעשיית ספורט בצורה מקצוענית אך כן בחשיפה לספורט שכמובן העדיפות היא לענף הכדורגל.

הקבוצות האהובות עליי הן ברצלונה ובוקה ג’וניורס, בארץ מ.ס אשדוד (למרות תקומתן של קבוצות כמו עירוני והפועל בעיר, נשאר נאמן לקבוצה שהכרתי כשהגעתי לעיר) . מהניצחון הכי גדול בהיסטורית מ.ס שהוא 5-0 על הפועל כפר סבא(יכול היה להיות 7-0 לולא החמצות פנדלים של שי הולצמן) עד הירידת ליגה שהיה לי קשה להתאושש ממנה.

נעים להכיר, מצפה להמשך.