סאנצ'ז ליונייטד, מחיטריאן לארסנל

ארסנל
מנצ’סטר-יונייטד

(maor77) #22

אני לא יכול להאשים את מוריניו בכך שמיקי לא היה טוב. היו לו המון דקות משחק הוא היה גרוע זה הכל. מיקי ככל הנראה לא מסתדר בליגה קשוחה בקבוצה עם ציפיות, אין למוריניו כל קשר לכך. הקדנציה של מיקי בארסנל אמורה לתת תמונה רחבה יותר לגביו. בכל אופן הסיכוי שלו להצליח שם גדול יותר גם בגלל סגנון המשחק וגם בגלל שיש פחות לחץ. יונייטד לעומת ארסנל היא סיר לחץ וסגנון המשחק שלה בנוי הרבה יותר על כוח ויציאה מהירה, אלכסיס יושב כמו כפפה ליד היות והוא מהיר חזק ובנוסף טכני עם סיומת יוצאת מן הכלל, עוד משהו שאני רואה כמעט קבוע אצלו, היכולת מסירה שלו מעל ההגנות, עם הצ׳יפ הקטן הזה מדהימה אותי כל פעם מחדש, שחקן ורכש מעולים.

לא יכול לחכות לראות אותו אצלנו עוד שהיה בארסנל לא הבנתי למה אנחנו לא מסתערים עליו, אבל סוף סוף הוא כאן.

מרסיאל לוקאקו פוגבה אלכסיס בחלק הקידמי אני לא יכול לבקש יותר.

אני רק מקווה שהגעתו לא תפגע במרסיאל - לא בהצבתו בהרכב ולא בהצבתו בצד בשמאל (למרות שאין לי בעיה שישחק במרכז; רק לא בצד ימין).
מה גם - שאני מקווה שזאת אכן תהיה הרביעייה הקדמית, כי פוגבה, בלי שני קשרים מאחוריו - זה מרכז שדה פרוץ מדי.

(אוריין יפה) #24

עם הופעת הבכורה של אלכסיס ביונייטד אמש במסגרת הפרמייר ליג, צ’ילה הופכת להיות המדינה ה-40 ששולחת שחקן למנצ’סטר יונייטד!

תגובה אוחדה לנושא קיים: בטח שמתם לב ש - מהדורת “יונייטד”

(Zichelior) #26

מרתק. הערב. סאנצ’ז ליונייטד.

(Shirlivneh) #27

הרכישה של סאנצז’ הייתה מיותרת לחלוטין, נראה שיונייטד סתם חיפשה להחתים עוד כוכב. מרסיאל נתן עד כה עונה מצוינת וחבל שההגעה של סאנצז’, שעד כה לא תרם ליונייטד יותר מדי, גוזלת ממרסיאל דקות משחק חשובות, ודאי כשאנחנו נמצאים שלושה חודשים לפני מונדיאל.

(Zichelior) #28

זה בדיוק מה שטענתי כאן. אבל אז הרבה התווכחו. עם המון סטטיסטיקה, כמו במסיבת העיתונאים האחרונה של מוריניו.

(momi) #29

אלכסיס יכל ועדיין יכול לעזור, כי כמו שאמרת מנצ’סטר צריכה חיזוק אבל זה לא בעמדה על המגרש.

(titi camara) #30

דעתי בעניין היא שאלכסיס סאנצ’ז עשה כל מה שביכולתו כדי להיזכר כשחקן בכיין ובנאדם די קטן ולא כאחד השחקנים המבריקים בדורו, אם היה מצליח לעשות משהו עם ארסנל השם שלו היה נכתב באותיות זהב בספר של הפרמיירליג, עם המעבר הזה אני מניח שהוא יקבל איזה שורה וחצי.
שחקן באמת מצויין, חבל שהוא עשה טעות ובחר לא להגיע לליברפול והעדיף(אשתו העדיפה) את לונדון, בליברפול היה כנראה מצליח הרבה יותר(גם ליברפול הייתה מצליחה איתו יותר)

(Shirlivneh) #31

הוא לחלוטין מבוזבז ביונייטד. הוא מרוויח יותר, אבל תמיד היה נראה לי שברמות האלה, בהן השכר ממילא כל כך גבוה, היוקרה שבהצלחה כשחקן מוביל בקבוצה משמעותית הרבה יותר - גם מעוד 2, 3 מיליון ליש"ט בשנה.