הבהרה בנוגע לפאנטזי הספרדי

(Colombian Cowboy) #1

הרמנו את ליגות הפאנטזי של ספורטאנטר בלי הרבה ידע מתוך כוונה להשתפר עם הזמן. היות ובפאנטזי הספרדי צריך להיות יותר פעילים עקב הפורמט, קרי, למכור ולקנות שחקנים, שוק המתחדש כל יום, הצעות משחקנים אחרים ועוד, ומחמת שבפורמט הספרדי המקומות בקבוצה מוגבלים עד 16 משתתפים,

אי לכך אני מודיע על מחיקת צמד הליגות שנפתחו.

תפתח ביממה הקרובה ליגה חדשה למשך 32 המחזורים שנשארו, והמצטרפים יתחייבו להיות אקטיביים ושותפים, לשחק הוגן (לא לפתוח צמד קבוצות ולמכור מקבוצה אחת לשניה את כל השחקנים), ולהיות רשום/פעיל בפורום כדי לקבל הודעות פרטיות או הודעות בת’רד בנוגע למו"מ המתרחש בין שני חברים או יותר.

כרגע אני בפנים, יחד עם איל (@Eyal_Amir), אסף (@Liraninho), דניאל (@Paul_Heyman).

אני יודע על מוש (@mos34) שנמצא בליגה השניה, אשמח אם תצטרף ותעדכן בנוסף עד החברים הפעילים בקבוצה השניה שיצטרפו לקבוצה החדשה.

מי שרוצה עוד להצטרף ו/או ללמוד על הפאנטזי הספרדי יותר לעומק - יותר ממוזמן.

(Colombian Cowboy) #2

(moshe34) #3

אני הפסקתי לשחק בספרדי. זה יותר מידי מסובך בשבילי. אתם יכולים להעיף אותי. תודה בכל מקרה.

(Colombian Cowboy) #4

אני לא “מעיף”. אני מוחק את הליגה. אם יש לך את הזמן לרפרף ביום יום למשך חמש דקות במצטבר ואתה מכור לליגה הספרדית ולשחקניה, לא תהיה לך בעיה. עיקר הבעיה הייתה חוסר השתתפות וזה לא יחזור על עצמו.

תעשה מה בראש שלך. זה הכי חשוב…

(hasanElmatador) #5

מצידי אשמח להצטרף!

(Noam_I) #6

אני פעיל בליגה השנייה בשם המבטיח Lachman, אשמח להמשיך.

(Colombian Cowboy) #7