שבוע אחרון להצטרפות לפאנטזי ליגת האלופות


(Colombian Cowboy) #1

נשאר פחות משבוע לחזרה של ליגת האלופות 2017/18, ליגת הפאנטזי של ספורטאנטר צוברת תאוצה ושלושת המקומות הראשונים יזכו בפרסים!

(המחזור הראשון ינעל כשעה לפני פתיחת המשחקים ביום שלישי - 12.9.17)

מקום ראשון: סט תלבושת מקורי של מסי/רונאלדו לבחירה. (שורט וחולצה)
מקום שני ושלישי: FIFA 19 או PES 19 לפלייסטיישן או אקסבוקס לבחירה.

זה הזמן להרכיב קבוצה מנצחת! הרשמו לפורום שלנו, ובקשו מאחד המנהלים את הקוד המיוחל להשתתף בליגת הפאנטזי שלנו.

לקבלת הקוד מוזמנים לפרסם הודעה פה בתרד ומנהל יפנה אליכם, או לפנות ל- @Colombian_cowboy או @Paul_Heyman ישירות בהודעה לקבלת קוד.

מדריך למשחק ולהרשמה,


פאנטזי ליגת האלופות
(Colombian Cowboy) #2

(איל) #3

ומה עם מתנות לנרשמים הראשונים? אה?
:slight_smile:

חוץ מזה, שאלה רצינית - אתם יודעים אם יהיה אפשר לראות את הקבוצות האחרות בליגה, לאחר ההרשמה הראשונית/סגירת מועד ההעברות הראשון/המחזור הראשון?


(Colombian Cowboy) #4

כמו בפאנטזי האנגלי. כשיעבור הדד ליין הראשון, נראה לי שעתיים לפני המחזור הראשון תוכל לראות את הרכבי שאר החברים.

וקייליני נפצע! ראו הוזהרתם.


(Eli14717) #5

מה הקוד של הליגה ?


(Jimmy McGill) #6

למי שסבל כמוני מהאפליקציה המעצבנת, יש גם אתר: http://uclfantasy.uefa.com/en/

בהצלחה לכולם :smile_cat:


(Paul Heyman) #8

מקפיץ.


(Yaron Ayalin) #9

מה הקוד ?


(moshe34) #10

קוד בבקשה?


(Colombian Cowboy) #11

לכל חברי ספורטאנטר נרשמים חדשים וישנים כאחד - פתחנו עבורכם ליגת פאנטזי של ליגת האלופות. הליגה תהיה סגורה רק לחברי ספורטאנטר ותתגמל את המנצח בפרס.

קצת על המשחק,
במשחק הפאנטזי כל משתמש מקבל תקציב זהה (100M) להרכיב קבוצת כדורגל מהשחקנים המשחקים במפעל. אחד עשר שחקני הרכב ועוד ארבעה מחליפים. הניקוד שצוברים הוא על פי ביצועי השחקנים ותפוקתם על המגרש. גול, אסיסט, שער נקי, זמן משחק, כרטיסים, כל אלו יעניקו או יורידו לכם ניקוד. לכל שחקן יש ערך בהתאם ליכולותיו כמובן, אם תבחרו במסי או רונאלדו התענוג יעלה לכם 12M מתוך התקציב. לעומת זאת אם תבחרו את וואקמה (אופס… באר שבע לא עלו בסוף. אבל…) שחקן לא ידוע מקבוצה קטנה, גם יעלה פחות וגם ייתן תפוקה נאה ותקבלו עליו ניקוד.

זה נשמע פשוט לכאורה אבל זה קצת יותר מורכב. יש הגבלות שלא מאפשרות לעשות מה שרוצים או איך שרוצים, לדוגמה, אסור לבחור מעל שלושה שחקנים מאותה קבוצה. או ההרכב חייב לכלול שוער, 3-5 שחקני הגנה, 3-5 שחקני קישור, ו1-3 שחקני התקפה.

כל שעליכם לעשות הוא להוריד את האפליקציה הזמינה בחנות (גם אנדרואיד גם iOS) בשם UEFA Champions League fantasy ולהרשם שם. בנו קבוצה שלדעתכם תעניק לכם הכי הרבה נקודות והתחילו לשחק. כדי להכנס לליגה של ספורטאנטר תצטרכו סיסמה. עליה בהמשך.

הת’רד שלנו של כל ליגות הפאנטזי של ספורטאנטר ילווה אתכם לכל אורך העונה, המלצות, טיפים, חוקים, שאלות, סיוע ושאר ירקות כאן,


(הת’רד מלווה עוד כמה ליגות פאנטזי של ספורטאנטר כך שלא כל הודעה היא דווקא על הצ’מפיונס)

הבהרה: הליגה שאנחנו פותחים היא בכוונה סגורה. היא מיועדת לכם גולשי ספורטאנטר. אין אופציה לקבל את קוד ההצטרפות בלי להיות רשום בפורום.

את הקוד אפשר לקבל אצלי @Colombian_cowboy או אצל @Paul_Heyman בהודעה פרטית.

אם שמעתם על המשחק ואף פעם לא התנסתם בזה, צ’מפיונס זה בדיוק הזמן הנכון. קבוצות מוכרות ברובם, מיעוט מחזורים (לא אינטנסיבי כמו בפאנטזי האנגלי), ובעיקר חוויה גדולה שלא כדאי לפספס.

נסו, לא תפסידו!!


(Colombian Cowboy) #14