פאנטזי ליגת האלופות


(Colombian Cowboy) #1

לכל חברי ספורטאנטר נרשמים חדשים וישנים כאחד - פתחנו עבורכם ליגת פאנטזי של ליגת האלופות. הליגה תהיה סגורה רק לחברי ספורטאנטר ותתגמל את המנצח בפרס.

קצת על המשחק,
במשחק הפאנטזי כל משתמש מקבל תקציב זהה (100M) להרכיב קבוצת כדורגל מהשחקנים המשחקים במפעל. אחד עשר שחקני הרכב ועוד ארבעה מחליפים. הניקוד שצוברים הוא על פי ביצועי השחקנים ותפוקתם על המגרש. גול, אסיסט, שער נקי, זמן משחק, כרטיסים, כל אלו יעניקו או יורידו לכם ניקוד. לכל שחקן יש ערך בהתאם ליכולותיו כמובן, אם תבחרו במסי או רונאלדו התענוג יעלה לכם 12M מתוך התקציב. לעומת זאת אם תבחרו את וואקמה (אופס… באר שבע לא עלו בסוף. אבל…) שחקן לא ידוע מקבוצה קטנה, גם יעלה פחות וגם ייתן תפוקה נאה ותקבלו עליו ניקוד.

זה נשמע פשוט לכאורה אבל זה קצת יותר מורכב. יש הגבלות שלא מאפשרות לעשות מה שרוצים או איך שרוצים, לדוגמה, אסור לבחור מעל שלושה שחקנים מאותה קבוצה. או ההרכב חייב לכלול שוער, 3-5 שחקני הגנה, 3-5 שחקני קישור, ו1-3 שחקני התקפה.

כל שעליכם לעשות הוא להוריד את האפליקציה הזמינה בחנות (גם אנדרואיד גם iOS) בשם UEFA Champions League fantasy ולהרשם שם. בנו קבוצה שלדעתכם תעניק לכם הכי הרבה נקודות והתחילו לשחק. כדי להכנס לליגה של ספורטאנטר תצטרכו סיסמה. עליה בהמשך.

הת’רד שלנו של כל ליגות הפאנטזי של ספורטאנטר ילווה אתכם לכל אורך העונה, המלצות, טיפים, חוקים, שאלות, סיוע ושאר ירקות כאן,


(הת’רד מלווה עוד כמה ליגות פאנטזי של ספורטאנטר כך שלא כל הודעה היא דווקא על הצ’מפיונס)

הבהרה: הליגה שאנחנו פותחים היא בכוונה סגורה. היא מיועדת לכם גולשי ספורטאנטר. אין אופציה לקבל את קוד ההצטרפות בלי להיות רשום בפורום.

את הקוד אפשר לקבל אצלי @Colombian_cowboy או אצל @Paul_Heyman בהודעה פרטית.

אם שמעתם על המשחק ואף פעם לא התנסתם בזה, צ’מפיונס זה בדיוק הזמן הנכון. קבוצות מוכרות ברובם, מיעוט מחזורים (לא אינטנסיבי כמו בפאנטזי האנגלי), ובעיקר חוויה גדולה שלא כדאי לפספס.

נסו, לא תפסידו!!


שבוע אחרון להצטרפות לפאנטזי ליגת האלופות
(Colombian Cowboy) #2

(Paul Heyman) #3

3 תגובות אוחדו לנושא קיים: תשעה ימים אחרונים להצטרפות לפאנטזי ליגת האלופות


(Colombian Cowboy) #4

(Dotan Gotshtein) #5

אפשר קוד?