ליגת הפנטזי של ספורטאנטר!!

(Colombian Cowboy) #143

מעוניין להצטרף לליגה?

(Jimmy McGill) #144

כל הכבוד על הנחישות, אני במהלך קלאסי וויתרתי על הארי קיין לפני המחזור הקודם ועכשיו אכלתי את הכובע, ובמהלך קלאסי נוסף וויתרתי על דה בריינה לפני המחזור הנוכחי והוא מצידו בישל פעמיים :upside_down_face:

ואגב, אני לא משחק בפנטזי הספרדי אבל הניקוד באנגלי באמת מאוד שטחי ומתסכל.

(Paul Heyman) #145

אז עשיתי את ה"המהלך הגדול" שלי בליגה האנגלית אחרי המחזור הזה.

דווקא אחרי מחזור לא רע בכלל עם 55 נקודות ואחרי שראיתי שיש לי יותר מדי שחקנים שאני רוצה להחליף שבוע אחרי שבוע, החלטתי להשתמש ב-Wildcard שלי לחצי העונה הראשונה ולבצע לא פחות מ-9 חילופים בסגל שלי בבת אחת.

אמרתי לעצמי שאני הולך על הכי זול שאפשר בעמדת השוער השני שלי והחלוץ השלישי שלי (כדי לייצר עודף מזומנים לעמדות אחרות) ואני מתחזק בשלושה שחקנים עיקריים שאני רואה בהשקעה טובה להמשך: גבריאל חסוס, בן דייויס ופול פוגבה.

אז הנה סיכום ההעברות שלי. שיחררתי את: בורוץ’, קאהיל, שואקרוס, אלנאני, מאטיץ’, דלה עלי, פדרו, אוקוזאקי, ויין רוני.
והחתמתי במקום את: קרול ולאדאפו (שוער וחלוץ שלישי הכי זולים), בן דייויס, קנטה, ביילי, דוקורה, צ’ופו-מוטינג, פוגבה, גבריאל חסוס.

אז ההרכב שלי נראה ככה עכשיו:

פוסטר
דייויס, הגאזי, וולקר, ביילי
קנטה, פוגבה, דקורה, דה-ברוינה
גבריאל חסוס, הארי קיין (ק)

מחליפים: קרול, דניאלס, צ’ופו-מוטינג,לאדאפו.

עדיין מתלבט על אולי להכניס אל מוטינג במקום וולקר להרכב לסופ"ש… נראה. יש דעות?

(איל) #146

לא כזה מתמצא בליגה האנגלית, ככה שאני בעיקר מנסה לשחק על שחקנים מוכרים, הימורים, ו/או מי הביא הרבה נקודות עד עכשיו, לעומת מי יש לי כרגע בסגל (כמובן בהתאם למחיר). במילה אחת? הימור.

הגישה שלי, נכונה או לא, היא שאני “מפחד” משוערים, אז אני לוקח את אלו שהם שוערים רביעיים (מבחינתי) בקבוצה שלהם - העיקר שלא יורידו לי נקודות :slight_smile:

יש אפשרות לשנות מערך בפנטזי האנגלי? כי או שאני עיוור לחלוטין (שזו אופציה סבירה בהחלט), או שזה פיצ’ר שחסר מאוד.

בנוגע לספרדי - אני תוהה עד כמה אני מוכן/יכול להמר על המשך הריצה של ההרכב הנוכחי שלי, ללא שינויים.
ברור לי שדאולופאו, למשל, לא ייתן תפוקה רצינית לאורך זמן, מצד שני - מבחינת אותו סדר גודל מחיר, מי כן?
יש רעיונות, הצעות?

משהו נוסף - עד לפני כמה ימים יכלתי להציע יותר ממה שיש לי, אבל כרגע זה לא אפשרי. זה רק אצלי? ואם לא, מישהו יודע למה זה השתנה?

(Paul Heyman) #147

כשאתה מחליף שחקן קישור בבלם או חלוץ, המערך משתנה אוטומטית, וכו’.

(Carvajal) #148

טיפים שלי לפנטזי:
בעיקרון אני בעד לקחת כמה שיותר שחקנים מקבוצה אחת. אמנם יש סיכוי ליפול אבל בשביל לנצח במשחק צריך להיות יותר טובים מכולם וזה לא יקרה אם לא אעשה all in.
במיוחד בהגנה- שם יש חשיבות לשער נקי ולכן אם הקבוצה שומרת על שער נקי נקבל ניקוד גבוה במיוחד.
בנוסף, הייתי שם מגנים כשחקני הגנה ולא בלמים, בגלל שהם יותר מבשלים או כובשים.
חשוב מאוד גם לשים שחקנים שיש להם סטטיסטיקות טובות ולאו דווקא שחקנים טובים סטייל מודריץ או אינייסטה שלא אמורים להביא הרבה נקודות.
כשאי גם לקחת קבוצות מבתים שיש בהם שתי קבוצות חלשות ואחת חזקה מאשר בתים יותר מאוזנים- כי שוב יש סיכוי גבוה יותר לקבל נקודות.

(איל) #149

שאלות -

בקשר לפנטזי הספרדי - אני יודע שאני יכול לחפש שחקנים לפי שם. אבל אי אפשר לראות לאיזה משתמש הם “שייכים”, נכון? ז"א - בלי ממש לעבור קבוצה קבוצה בליגה, ולבדוק האם, נגיד, סוארס נמצא כבר בבעלות של משתמש כלשהו, או שהוא עדיין בשוק הכללי ומחכה להגרלה, מתישהו?

בקשר לאנגלי - כל כמה זמן מקבלים העברה אחת “חינם” (ללא קנס של הורדת נקודות)?

(Liraninho) #150

אי אפשר.

כל מחזור.

(איל) #151

אז עד עכשיו זה לא “התחדש” לי.
לך זה כן?

(Liraninho) #152

כן

(איל) #153

טוב, אז אני אשב ואחכה שזה יקרה גם אצלי. לבד. בפינה. בחושך.

ועוד משהו - שחקן עולה יותר כשהוא נקנה, מאשר אם אני מוכר אותו חזרה? פוגבה עולה 8.3, אבל אקבל עליו רק 8.1, אם אפטר ממנו.

(hasanElmatador) #154

למישהו יש מושג למה ויפא עדיין לא הבינה שגילסון מרטינס שיחק אתמול וכבש?? הוא עדיין מופיע אצלי ללא ניקוד.

יכול להיות שעשית חילוף זמן קצר לפני תחילת המשחק הראשון של המחזור כך שהחילוף נחשב עם המחזור הבא. האמת אין הסבר אחר. אף פעם זה לא קרה.

כך או כך שימו לב שהחילופים בחינם לא מצטברים. לא יותר מ 2. .

(Colombian Cowboy) #155

על חילופים ברוסטר בין מחזור למחזור כמובן. לא חילופים מהספסל.

(איל) #156

לא ציפיתי שיהיו לי 3, אבל אין לי אפילו אחד…

אולי באמת הוא החשיב, כמו שאמרת, חילוף קרוב מידי לתחילת המחזור, כחילוף של המחזור הבא.

(Paul Heyman) #157

חברה, אני מבקש שתזהו את עצמיכם. יש לנו כמה משתמשים וקבוצות שאנחנו לא יודעים מי זה מי.

אז בשביל הסדר, המשתמשים הבאים אנא תגידו לי מהי הקבוצה שלכם:

@Mes-Que-Un-Club
@barakpxp
@10210717429315544
@1857086720973963
@1860831657275280
@M_S_N
@JRM
@dannyhecker
@amit
@Gaucho10
@Eliav1993