ליגת הפנטזי של ספורטאנטר!!

(איל) #123

אתה לא מאכזב אותי, מצבי בטבלה הוא זה שמאכזב :slight_smile:

בינתיים הוא תגלית העונה, מבחינתי.
אבל ד"א, הוא אחד מאלו שהתכוונתי אליו כששאלתי, בתגובה למעלה, כמה כבר שווה להמר עליו לטווח רחוק. כי הוא לא יספק את אותם הישגים כל שבוע, כמובן.

(moshe34) #124

שחרר את דאולופאו אינעלק רבאק . למי אני פונה בקשר למרד קטן ונחמד:grin:

(איל) #125

כשיהיה לי משהו יותר טוב ביד, נדבר.
חוץ מזה - מעולם לא הצעת עליו, אפילו לא חצי מיליון + טוראן. מאיפה אתה יודע שלא אשחרר?

מה שמזכיר לי: עוד אין לי שום דבר קונקרטי (אולי זה ישתנה בשיממון של פגרת הנבחרות), אבל יש פה אנשים שיהיו מוכנים לסוג של טריידים? נגיד התחייבות שאני אקח שחקן אחד מהם, בתמורה לשחקן אחר שהם יקבלו ממני (פלוס/מינוס כסף, בהתאם לסיטואציה).
טכנית, אין דרך לאכוף את זה, ולוודא שהצד השני לא יברח וישאיר אותך עם פחות שחקן, אבל אני חושב שדי אפשר לסמוך פה על האנשים. בגדול. :slight_smile:

(moshe34) #126

עכשיו גיליתי שאתה לא בליגה שלי בכלל… אני צריך איזה מדריך מקוצר להסברים. בכלל קניתי את ווילאמס דרך אגב

(Liraninho) #127

ג’ורדי אלבה, סולר ודאולופאו. תראה אם יש בקבוצה שלי מישהו שאתה רוצה בטרייד על אחד מהם (חוץ מסוארס).

תעבור על כל הדיון פה מההודעה הראשונה.

(איל) #128

לא תשחרר מדאולופאו, אה? :slight_smile:
אסתכל על מי נמצא אצלך, ואחשוב על זה.

נ.ב. אתה לא יכול להגיד “חוץ מסוארס”, בלי לגרום לי ממש ממש ממש ממש לרצות את סוארס.

(Colombian Cowboy) #129

בליגה הספרדית, הצעתי סכום x על שחקן של מישהו אחר.

יש עוד ארבע שעות עד לדד ליין, וראיתי עוד הצעות על השחקן, בהנחה וידחו את ההצעה שלי/המוכר לא יגיב על שום הצעה, הכסף הולך לעזאזל? כי זה 27M שזה הרבה למצב שלי כרגע.

(Colombian Cowboy) #130

ליגה ספרדית, הליגה מפנקת עם מסי.

מי שמר 103M בשביל התענוג?

(Paul Heyman) #131

יש לי שנקל וחצי.

אתה חושב שהוא לא מאריך חוזה רק בשביל להצטרף לקבוצה שלי?

חבל, יקבל אדום ברגע שיצטרף אליי.

אני לא מנסה להחתים אותו כדי לעזור.
:stuck_out_tongue:

(איל) #132

103,254,607, ולא בטוח שזה יספיק.

אבל אני רואה מישהו שמנסה למכור את סוארס בלא מעט, יש סיכוי שאני יודע למה :slight_smile:

(Michael Horovitz) #133

איך נכנסים לליגה שלכם שם ?

(Paul Heyman) #134

על איזה מהליגות אתה שואל?

יש ספרדית, אנגלית וליגת האלופות.

(Liraninho) #135

נפתחה בסוף ליגה לפנטזי ליגת האלופות של אופ"א?

(Colombian Cowboy) #136

כן אסף. אשלח לך לפרטי את הקוד

(Paul Heyman) #137

יש אפילו פרסים :wink:

(איל) #138

הפנטזי הספרדי קצת בתרדמת, מבחינת העברות, או שזה רק אני?

(Paul Heyman) #139

אני מרושש :smile:

(איל) #140

כן…אתה לא היחיד.
אני מידי פעם חושב על למכור כל מיני שחקנים אצלי, אבל עוד לא מצאתי, מאז לאפורט, שחקן ששווה להילחם עליו במקום.

(Paul Heyman) #141

לעזאזל - שבוע משחקים רביעי בליגה האנגלית שאני מסרב לשנות את הארי קיין בתור הקפטן שלי ופאקינג סוף סוף זה משתלם.

אגב בהקשר לשיחה שהייתה פה עם ההבדלים בין המשחק האנגלי והספרדי, אני חייב לציין שברמת פירוט הציונים - אני הרבה יותר אוהב את הניקוד הספרדי שנכנס הרבה יותר לעומק עם מקורות לניקוד מאשר הצד האנגלי שנוטה להיות הרבה יותר מבוסס על האם השחקן הבקיע או בישל.

(Ofek Boaron) #142

OfeKuNeymar