ליגת הפנטזי של ספורטאנטר!!

(איל) #83

בינתיים לבחור יש קבלות.

איך הסיפור עם מחיר השחקנים עובד? הוא עולה/יורד בהתאם לביצועים שלהם?

(Colombian Cowboy) #84

כרגע אין לאל ידי להושיע. כפי שאמרתי, כדי למנוע מונרכיה גם לאדמין (לי) אין אפשרות להעיף שחקנים בלי הסכמה של תשעה קולות מתוך ה16 הרשומים. העמדתי להעפה שניים עקב חוסר פעילות ואחד עומד על 4 הצבעות בעד, והשני על 5. קצת סבלנות ומקווה לראות את מי שלא פעיל בחוץ. מבין שזה מפספס כמה מחזורים, אכן, זה לקח שיילמד לפעמים הבאות ובשאר הליגות.

בדיוק.

(איל) #85

טוב, אז מבחינתי אפשר לסגור את הליגה (איזה פה אני פותח פה…).

(Paul Heyman) #86

לעזאזל!

נשבע לכם שהשופטים האלו מחפשים אותי.

אדום שלישי לשחקנים שלי עכשיו עם וולקר (אחרי קאהיל וחלילוביץ’) ואף אחת מההרחקות האלו לא הייתה מוצדקת.

WTF, שופטים נמאסתם…

(Colombian Cowboy) #87

דני, אם רק היית משתף מדרידאים… כמה רווח יכולנו לקטוף.

החבר המוביל את הליגה האנגלית נראה חזק מאוד. שתי מחזורים שהוא לוקח הכי הרבה נקודות ובפער.

זמין פה בפורום יוסף נסראלדין (wth?)?

(Paul Heyman) #88

אולי שווה לי לרכוש כמה שחקנים של מדריד לפני הקלאסיקו…

Hmmm…

(SantiagoBernabeu) #89

סיכמנו שאתה לא עושה את זה דניאל!!!

(Paul Heyman) #90

לא ידעתי כמה עוצמתית הקללה שלי… !

(Colombian Cowboy) #91

חברים זה הזמן לבשר על פתיחת ליגת פאנטזי של ליגת האלופות!!

הפעם, כדי לתקן משגה קטן בהתנהלות כל ליגות הפאנטזי של ספורטאנטר, יינתן הקוד אך ורק בהודעה פרטית לכל מי שיירשם כאן בת’רד לפאנטזי של ליגת האלופות.

הרעיון בדבר, אנשים צריכים לקחת חלק פעיל בליגות הפאנטזי. להרשם דרך הפייסבוק זה לא מספיק. יש פה שרשור האמור לתרום לאינטרקציה בין המתחרים ולא חוסר תקשורת. מקרה הליגה הספרדית לא יחזור על עצמו והלקחים יופקו.

אני כבר הרכבתי קבוצה נאה. מי הבא בתור??

ליגת האלופות 2017/18 :: המקום שבו קורים ניסים!
(איל) #92

איך, ולמה, הרכבת קבוצה עוד לפני הגרלת הבתים?

בכל מקרה - אשמח להצטרף.

(Colombian Cowboy) #93

הפורמט כמו באנגלית. יש תקציב x בו אתה בוחר אילו שחקנים שבא לך במסגרת התקציב. עד למחזור הראשון יש עוד 20 יום ותמיד אוכל לבצע שינויים.

אשלח לך את הקוד בצהריים.

האפליקציה היא כמובן הרישמית של UEFA.

UEFA Champions league fantasy.

(איל) #94

אני יודע איך החוקים שם עובדים.
התכוונתי שאולי חבל להרכיב קבוצה לפני ההגרלה.
(לא מנע ממני להרכיב בעצמי, כן? :wink: )

(Paul Heyman) #95

אני הולך לחכות עד להגרלה.

אנשים מוזמנים להתחיל להמר אחרי זה מי בקבוצה שלי יקבל אדום במחזור הראשון…

(Liraninho) #96

כל עוד הפורמט הוא כמו באנגלי (שאתה לא תלוי באחרים במה שקשור לצירוף שחקנים לקבוצה שלך), אין בעיה לדעתי שיצטרפו כמה שרוצים לליגה.

בספרדי זה באמת מפריע, וגם עכשיו כמעט חצי מהליגה לא ממש טורחים להיות פעילים - להגיב להצעות בזמן סביר וכו’. וחבל.

(Paul Heyman) #97

היי, אני פעיל.

אשמתי שאני רק מוכר שחקנים של אתלטיקו ואת מסצ’ראנו ווידאל?

:slight_smile:
אבל היי, השגתי את בוסקטס - Im Happy.

(איל) #98

יום שלם התלבטתי אם להציע על בוסקטס. עוד נראה אם הרווחת אותו, או פספסת את פאוליניו.

שאלה - בכל הליגות יש הגבלה על כמות שחקנים מאותה קבוצה, נכון? מה קורה אם נגיד לקחתי 3 שחקנים (או כמה שלא תהיה ההגבלה בפנטזי הספציפי) מקבוצה מסויימת, ואז ב-7 הימים שנותרו למועד ההעברות, אחד מהשחקנים האחרים שיש לי, עוברים לאותה קבוצה? ז"א, נגיד ויש לי את מסי, סוארס ואינייסטה, ואת קרבאחל. ונגיד וקרבאחל עובר לברצלונה. יש משהו שעוצר מצב כזה?

(Paul Heyman) #99

נראה לי שהמשחק פשוט יגיד לך שהקבוצה שלך לא “תקפה” כרגע ואתה לא תקבל ניקוד עד שתפתור את הבעיות האלו.

Too soon… Too soon…

(Colombian Cowboy) #100

@Liraninho

אסף, זה הקטע. להריץ ליגה של כמה שיותר אנשים זה נחמד, אבל אם איני מכיר אותם מה הטעם לשחק מולם דווקא? אני מעוניין לשחק מול החברים בספורטאנטר, לשאול על בעיות, לקבל עצות, לפרגן ולעודד. איך אוכל לעשות את זה כשכל ילד זב חוטם יכול להירשם כשהקוד מופץ מעל גלי הפייסבוק??

לדוגמה באנגלי, אין לי מושג מי החבר’ה למעט איזה ארבעה. מתוך 25!!

(Liraninho) #101

נכון, אבל היה ברור שזה יקרה כשפרסמו בפייסבוק…

בנושא אחר, חייב לשאול (בפנטזי הספרדי): לא מצליח להבין את ההיגיון בלדחות הצעה על שחקן שהצבת למכירה שהיא לפחות בגובה של המחיר שקבעת עליו. כאילו, זה מפספס מהפואנטה, לא? קבעת מחיר לשחקן, אתה מקבל הצעה על אותו מחיר שרצית, ואתה דוחה אותה אז…מה הקטע? אתה לא מוכן למכור באותו מחיר ספציפי? אחלה, תקבע מחיר שבו אתה כן מוכן למכור.

קרה לי כבר כמה פעמים שהגשתי הצעות ונתקלתי בזה.

(איל) #102

אני מניח שאת מדבר (גם) עליי.
טוב, במקרה שלי יש לזה 3 הסברים:

1. לפעמים אני רק רוצה “לחוש את השטח”. לדעת כמה השחקן שלי שווה, לא רק מבחינת המשחק, אלא גם מבחינת המשתתפים האחרים.
  2. לפעמים אני מציע סכום כסף כלשהו על שחקן, ושם שחקן שכבר יש לי ברשימת ההעברות, למקרה שהקנייה תתממש, ואצטרך כסף בדחיפות. הרבה פעמים אני לא זוכה בשחקן שרציתי, ואז אין טעם שאמכור את השחקן המתנדנד שלי. זה שאני לא בהכרח זוכר להוריד את השחקן מרשימת ההעברות, מיד לאחר שהתברר לי שלא הצלחתי לרכוש את השחקן שרציתי, זה כבר משהו אחר.
  3. הסיבה השלישית, והמטומטמת יותר היא שלפעמים אני עושה טעויות. שם שחקנים בטעות ברשימת ההעברות, שוכח להוריד אותם משם וכו’. קורה.