ליגת הפנטזי של ספורטאנטר!!

(Paul Heyman) #63

דוגלאס למכירה!

איזה התרגשות!

מה אתם אומרים, 80 מיליון יספיק עם תחרות של כולם לקנות אותו?!

(Colombian Cowboy) #64

חברים,
עקב הגבלת המקומות בקבוצה הספרדית, החלטנו להסיר צמד משתמשים על ‘חוסר פעילות’ לטובת שניים הפעילים בקבוצה השניה.

אני צריך להגיע לתשע הצבעות ‘בעד’ ההוצאה, הצביעו והשפיעו.

zizou & J.M.Bartomeu אתם השניים שתכנסו לקבוצה הראשונה. אין עוד הרבה זמן, אבל זה בסדר, אף אחד לא מוכן לליגה עם קבוצה ראוייה (כמו בארסה ממש)

(hasanElmatador) #65

איך זה עובד? אני צריך לרשום את עצמי?

שבוע שאני מנסה לרכוש את בואטנג אך נתקלתי בסירוב. עכשיו אני קורא שהוא עזב את לאס פלמאס. תודה… ברתומאו! :joy::joy::joy:

(Colombian Cowboy) #66

קודם תן לנו לשלוח את צמד החברים לים, כשיתפנה מקום תרשם בדיוק כמו שנרשמת לליגה הזו רק עםהקוד של הקבוצה הראשונה.

קולומביאן אתה יכול להסיר מהקבוצה גם אותי עם השם montal. אני לא יודע כמה זמן יהיה לי בעתיד הקרוב להתעסק עם זה ועדיף שמישהו פעיל יתפוס את מקומי.

(Colombian Cowboy) #68

אוציא אותך ברגע המתאים… אבל אם כבר היית הגון, תעשה טובה ותצביע בעד הוצאת צמד המועמדים שם. אני רוצה להכניס כמה שיותר מהר את החברים המוכנים ורוצים להשקיע וכרגע ידי כבולות.

הצבעתי, אם כבר נכנסתי לאפליקציה הצעתי את מירב ההרכב שלי במחירי עלות, אם מישהו צריך חיזוק לסגל או אפילו להרכב יש כמה שמות נחמדים (עמלתי להשיג את חימנז הצעיר של אתלטיקו). בהצלחה לכולם!

(Colombian Cowboy) #70

@M_S_N

תאשר את איביי גומז…

(Paul Heyman) #71

אני נתתי הצעה על השוער :stuck_out_tongue:

אגב, יש דרך לראות מה אנשים עשו עם החילוף שלהם בליגה האנגלית השבוע?

אם לא אז אני אספר מה אני עשיתי ודרך המחשבה שלי.

עבורי נוצרו כמה בעיות עם הסגל שלי.

תחילה, אני לקחתי את פדרו מההתחלה, בידיעה שהוא עדיין פצוע אבל יחזור בקרוב. תיארתי לעצמי שזה בסדר שהוא יהיה חילוף לשבוע שבועיים כי אני מאמין שהוא יעניק לי הרבה בהמשך הדרך.

הבעיה נוצרה כשקאהיל קיבל את האדום (המוגזם לחלוטין, אני עדיין מאמין) שלו ונוצרה לי בעיה עם שני שחקנים שכבר לא יכולים להיות בהרכב לשבוע הבא.

בנוסף, עשיתי טעות מוחלטת עם עמדות השוער שלי בבחירה בבורוץ’ ובראבו. הימרתי שפפ ייתן עדיין לשוער הצ’יליאני את המקום אחרי גביע הקונפדרציות המעולה שהיה לו, וטעיתי. והתברר לי שבורוץ’ שנתן עונה מעולה שנה שעברה, הפך השנה להיות שוער מחליף (WTF) אז אין לי שוער תקף.

בסופו של דבר החלטתי שהדבר היותר מכריע זה להשיג שוער טוב להרכב עכשיו ולקוות ליותר תפוקה משאר ההרכב שאיכזב אותי השבוע (דה ברויינה והארי קיין אני מסתכל עליכם!). אז מכרתי את בראבו וקניתי את פוסטר.

(Colombian Cowboy) #72

@Red_Devil_11

מעניין אותי מה ההתנהלות המומלצת מהנסיון שלך בסיטואציה הנוכחית שלי.

יש לי בהגנה את ביירין, רודיגר, אלדווירלד, ביילי, ועוד אחד Angel Rangel מסוונזי.
במחזור הקרוב צ’לסי אחרי הפסד תתארח אצל טוטנהאם - כשיש לי בלם בכל קבוצה.

מכניס את שניהם? מוציא את שניהם ומשחק במערך של שלושה בלמים? מהמר על אחד מהם (קלאסי, הפתרון הקל)? תן את המלצתך.

בליגה הספרדית אני מוכר את מודריץ’. שילמתי 68m אבל היום קניתי את גרייזמן ואין לי כל כך טעם בו (לא ידעתי שיצא מישהו שארצה כגרייזמן).

מישהו מעוניין במחיר שיוציא אותי עם הפסד מינימלי??

(Paul Heyman) #73

נשבעתי שאני מנצח את המשחק הזה בלי שחקנים של ריאל או אספניול :smiley:

(Red_Devil #11) #74

טוטנהאם מגיעה אחרי ניצחון מצד שני צ’לסי תגיע מאוד דרוכה אחרי הפסד משפיל מאוד בבית.
הפרט החשוב ביותר לטעמי הוא העובדה שטוטנהאם לא משחקת בווייט הארט ליין העונה בגלל השיפוצים והבנייה של האיצטדיון החדש. זה יפגע מאוד בביתיות שלה. אני הולך עם צ’לסי במשחק הזה וממשיך עם קורטואה ואזפיליקווטה בהגנה. מצד שני ועל כל מקרה, בלם כמו אלדרווירלד הוא בלם “כובש”. כלומר מרבה לעלות למצבים נייחים ומגיע להרבה כדורים ראשון בראש. לכן הייתי ממשיך גם איתו ופותח עם שניהם.

(Lukaku) #75

צ’לסי במשחק חוץ מול ההתקפה הפורה בליגה, בלי אף קשר להעמיד לצד קאנטה מה שכנראה יגרור איזה אלתור מוזר עם בלם- big no-no.
נכון וומבלי זה לא הליין ומעניין מאוד לראות איך טוטנהאם תסתדר שם העונה, אבל בכל זאת. צ’לסי עם סגל קצר בצורה פושעת ועם יותר מידי חיסורים.

בגדול ההמלצה שלי היא להימנע מכל מה שקשור לצ’לסי עד שבקאיוקו והזארד יחזרו, אולי אז יתחילו לשחק שם כדורגל. או כמובן אם, אבל זה כבר ממש לגלוש למחוזות Sci-fi- יהיה רכש נוסף. צ’לסי גם עם לוח משחקים קשה עד סוף אוקטובר.

(Paul Heyman) #76

אגב, (ליגה אנגלית)

אין שום אפשרות לשנות מערך של קבוצה בין ימי משחקים?

אגב שני, (ליגה ספרדית)

מה לעזאזל יהיה עם שחקנים שלי מקבלים אדום שלושים דקות לתוך המחזור הראשון!
שבוע שעבר קאהיל ועכשיו חלילוביץ…

(Lukaku) #77

אפשר שלקראת מחר תוציא כל שחקן צ’לסי שיש לך? נגמרים לנו השחקנים.

(Paul Heyman) #78

אני ארגיע אותך.

שני השחקנים שלי של צ’לסי Are Out למחר (יש לי רק את פדרו וקאהיל).

אני אשקול אבל שוחד לשבוע הבא אם אתה רוצה שפדרו כנראה לא יחזור ויפצע מיד בחזרה.

(SantiagoBernabeu) #79

במחשבה שנייה אני מבסוט שאתה לא מצרף שחקנים מריאל מדריד.

(Colombian Cowboy) #80

אוקיי חברים קצת מאירועי היומא, קרי, שלוש ליגות כל אחת שונה מחברתה.

הליגה הספרדית לא נכנסתי למחזור. למה? כי אין לי עדיין הרכב. זה יכול להיות כי פתחנו מאוחר, זה יכול להיות בגלל שוק העברות (פורמט חרא. שוב), או שניהם יחד. לא נורא, אני אחד שלומד מטעויות…

בליגה האנגלית - תענוג. אבל צריך באמת לעקוב כדי להיות תותח, וכרגע אני ניזון מחדשות ופיפא כדי לבנות על אי אלה שחקנים. הולך לא רע, אפליקציה פשוט ברמה אחרת (טובה יותר מהאפליקציה של הnfl!! הליגה העשירה בעולם למי שלא יודע).

הליגה האיטלקית, די אכזבה. לא נרשמו הרבה אבל לא הבנתי כלום מה רץ שם. מישהו שמכיר/יודע יוכל לשפוך אור?

(Shlomi Kanfi) #81

היי, אני הנחש…איך אני מצטרף לליגה הפעילה יותר? :grinning:

(Shlomi Kanfi) #82

הפתיע גם אותי אז הוא נמכר לליגה בחזרה :joy: