ליגת הפנטזי של ספורטאנטר!!

(Colombian Cowboy) #21

אסף, כיף לראותך שוב.

למה לא מצליח לי להיכנס לקישור הפייסבוק שנתת לספרדי?

(Liraninho) #22

זו אפליקציה בתוך פייסבוק. נסה לחפש את זה בפייסבוק.

מנסה להבין איך עובד השוק בפנטזי הספרדי. נגיד שחקנים כמו מסי וסוארס - בעצם כדי להשיג אותם צריך לחכות שיופיעו בשוק?

(Paul Heyman) #23

אוקיי, אז אם דמבלה חותם - אני מקבל את אוירסבאל ב-5 מיליון? :stuck_out_tongue:

(Liraninho) #24

אתה רוצה את השחקן הנורמלי היחיד שקיבלתי? זה יותר גרוע מהאולטימייט טים של ה-FIFA. :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Colombian Cowboy) #25

אסף, זו התוצאה…

כיוון שלא שיחקתי אף פעם בפועל (רק הצצתי לחבר…) עשיתי את הטעות למכור במחירי עלות… אהבל, אבל לפחות הרוויח בעיקר דניאל - @Paul_Heyman.

בעניין שוק השחקנים - כנראה שכך זה עובד. ככל שיהיו שחקנים רבים יותר יגדלו הסיכויים להגריל את מסי/רונאלדו.

מעניין לעניין, מי זה מדרידסטה? כמה כסף יש לו כדי לקנות את רונאלדו ועוד נשאר לו לבזבוזים?

(איל) #26

עד כמה שאני מבין, כן.
ולא רק זה, גם אחרי זה, אתה צריך להיות זה שמציע עליהם הכי הרבה.

מה שלא ברור לי, זה האם כל השחקנים מתחלקים בין כל ה…מה? קבוצות בכל ליגה? כל הקבוצות בכללי?
האם לי ולמישהו אחר בליגה יכול להיות אותו שחקן (כמו בפנטזי האנגלי), או שהדרך היחידה של מישהו “לזכות” בשחקן שלי, היא לקנות אותו?

(Liraninho) #27

מצאתי את זה בפייסבוק דרך המחשב, לא בפלאפון. אולי זה משנה.

לפי מה שהבנתי זה כמו במצב קריירה ב-FIFA. כל שחקן יכול להופיע בקבוצה אחת, וכדי להשיג שחקן זה או לקנות אותו מהשוק (כשהוא מופיע שם) או מהקבוצה שהוא מופיע בה.

(Colombian Cowboy) #28

@Liraninho - יש על מי לסמוך… אכן דרך המחשב הכל עובד. תודה.

אתה בטוח לעניין השחקנים?? לא חושב, כי מתישהו יגמרו השחקנים של הליגה… אני די בטוח שאתה יכול לרוץ עם הקבוצה שבנית בכמה קבוצות במקביל.

(Liraninho) #29

האמת שבדיוק ראיתי כמה שחקנים שלי בעוד קבוצות.

(Paul Heyman) #30

נראה לי זה רק עניין של איזה שחקנים בכל יום נתון נמצאים בשוק.

אם זה מהקבוצות או מה"הגרלה" היומית.

(Colombian Cowboy) #31

מעלה את הנקודה הקודמת פולי…

אין מצב שמדרידסטה לא בעוד קבוצות, אין שום הגיון הסרסור בשחקנים ברמה כזו, זה בכלל לא ‘לא הוגן’ בגלל שהוא משתתף ביותר קבוצות ומתחרה יותר, אזי הוא חשוף לשוק גדול יותר.

היום הוא קנה את רונאלדו ועוד שלושה שחקנים ועכשיו קבלתי ממנו הצעה על קיילור נאבס של יותר מ55+ מיליון. או שזה מה שאמרתי, או שיש פה איזשהו קאץ’ שעוד לא תפסנו.

(Paul Heyman) #32

לא, הוא פשוט נראה לי עושה קניות/מחירות חכמות.

הוא קונה נגיד אד איניאקי וויליאמס באיזור 25-30 מיליון ומוכר אותו ב-45 מיליון.

הוא גם הצליח למכור הרבה מאוד שחקנים בהתחלה - אפשר לראות את זה ב Activity.

(Colombian Cowboy) #33

שיזדהה כבר… אוף!

(Paul Heyman) #34

ובכל מקרה מה שקובע זה הניקוד על השחקנים - לא כמות הכסף :smiley:

(Red_Devil #11) #35

בונוסים:
Bench Boost - ארבעת שחקני הספסל מקבלים נקודות שמתווספות לניקוד שקיבלת מ-11 השחקנים שבהרכב. ניתן להשתמש פעם אחת בעונה. חשוב לשים לב שכל ה-15 שלך הם שחקנים שלרוב משחקים בקבוצות שלהם בליגה. כיוון שאתה הפעם משחק את המחזור עם “15 שחקני הרכב” ולא עם 11.
Free Hit - נכנס לראשונה העונה. ממה שאני מצליח להבין זוהי אפשרות להחליף למחזור אחד בלבד את כל השחקנים שלך בלי שזה יעלה בנקודות*** (פירוט בהמשך). במחזור שלאחר מכן, יחזור לך הסגל לסגל שהיה טרם השתמשת בבונוס הזה. ניתן להשתמש פעם אחת בעונה.
Triple Captain - פשוט להבנה. קפטן רגיל מקבל ניקוד כפול, אם תשתמש בבונוס הקפטן שלך יקבל ניקוד פי שלוש. גם זה פעם בעונה.

Wild Card - לא מופיע בין 3 הבונוסים. אך זוהי אפשרות לבצע חילופים באופן חופשי בלי שזה יעלה בנקודות. אפשר להשתמש פעמיים בעונה אך לא ניתן לצבור. יש ווילד קארד אחד שאפשר להשתמש מאחרי המחזור הראשון. ואת הווילד קארד השני מקבלים בחודש ינואר.

לגבי מתי עדיף להשתמש - אני תמיד מעדיף לחכות לפחות 3-4 מחזורים לראות הרכבים ראשונים של הקבוצות ופחות או יותר כיוון איך נפתחת העונה.

***לגבי החילופים. בכל מחזור פרמייר ליג מקבלים אפשרות לחילוף אחד חופשי. במידה וחיכיתם מחזור ללא חילוף יהיו לכם 2 חילופים חופשיים אך מעבר לזה לא ניתן לצבור. חילוף חופשי כלומר תוכלו להחליף את השחקן שלכם בלי שירדו לכם נקודות. לדוגמא אם יש לכם חילוף אחד חופשי ותירצו לעשות 2 או 3, כל חילוף מעבר לחופשי יעלה לכם 4 נקודות שירדו ישירות מהטבלה (לא מהמחזור משחקים הקרוב אלא יתעדכן בטבלה אוטומטית).

לגבי מכירת שחקן, אתה מציע בחזרה למחשב. פעם בכמה זמן מתעדכנים המחירים שלהם ויש תנודות קלות בסכומים. לדוגמא צ’יצ’אריטו עולה 7.0. במידה וייתן 3-4 מחזורים טובים, יכול להיות שמחיר הקנייה שלו יעלה ל7.3 ואתה קנית ב7.0 משמע עשית בשכל. מחיר הקנייה תמיד יהיה גבוה מהמכירה, אם עלה לו הערך סביר להניח שתוכל למכור ב.7.1. זה עובד גם הפוך לירידת ערכים אך זה לוקח יותר מחזורים.

(Paul Heyman) #38

אני מצטט פה תוספת שהוספה להודעת הפתיחה של הפעילות הבוקר, לתשומת ליבכם :slight_smile:

(Paul Heyman) #39

איל אמיר, שאני מנחש שזה @Eyal_Amir.

אולי תסביר לקבוצה מאיפה האמונה הענקית באיניאקי וויליאמס :slight_smile:

בואנה, 50 מיליון גם בחיים האמיתיים בילבאו הייתה מאושרת לקבל עליו!

(איל) #40

אין אמונה אמיתית. אתה צריך להבין את הראש, והגישה, שלי במשחק הזה - למה לא? :slight_smile:
אם זה יצליח - מעולה.
אם לא - היה משעשע לנסות.

אם כבר, יש לי אמונה, אולי קצת מוגזמת, בדאולופאו, שלמרות כמה נסיונות למו"מ - אני מחזיק אותו אצלי. סוג של עבד מודרני.
ככה זה כשאין סעיפי שחרור.

שאלה אחרת: בכל ליגה שאני משתתף בה (בפנטזי הספרדי) יש לי קבוצה אחרת? מה ההיגיון בזה? זה מכפיל את מאמצי העניין/השקעה/טמטום פר ליגה.

(Paul Heyman) #41

אני דווקא מסכים איתך לחלוטין. בטח ובטח למחזורים הראשונים.

בהמשך, מי יודע, בהתאם לרכש שיגיע לברצלונה. אבל כרגע דאולו זה בחירה מאוד חכמה לדעתי.

זה כדי למנוע מצב שבו אתה קופץ עם הקבוצה שלה מליגה לליגה ואוסף/מוכר שחקנים ממקורות שונים.

אני לפחות מרוצה מהעובדה שהכללתי ברגע האחרון את אלנני בהרכב שלי בליגה האנגלית.

אמנם לא הרווחתי בגדול כמו כל מי שלקח את לקאזט או וארדי להרכב שלו (הלכתי על רוני וקיין אז יש לי עוד זמן!) אבל אלנני היה הימור שלי שלא הייתי בכלל בטוח שהוא יבטח, והשתלם בהחלט.

(איל) #42

הייתי לוקח קרדיט על רכישה חכמה, אולי, אבל הוא מהשחקנים שהיו אצלי בהתחלה :slight_smile:
ממחר אני נכנס לתקופת “הקפאה” עד חמישי (כשאחזור מהמילואים), ככה שמה שיהיה לי מחר בבוקר, זה מה שיישאר בזמן הקרוב.

תראה, יש כאלו שלקחו את ורדי, ובטעות השאירו אותו על הספסל. זה יותר מעצבן.