משחק הפנטזי, מי בעד?

(Colombian Cowboy) #1

עונת הכדורגל מתקרבת, וזה אולי הזמן להרים יופי של קבוצה לאוהדי משחק הפנטזי.

זה יכול להיות בצ’מפיונס, זה יכול להיות בליגות (ספרדית, אנגלית או איטלקית), וזה יכול להיות בענפי ספורט אחרים כמו כדורסל אמריקאי (NBA) או פוטבול (NFL).

אם בא לכם, תצביעו בסקר בעד/נגד, ומוטב שתרשמו כאן לאיזה ליגה תצטרפו בהנחה והאתגר יקרום עור וגידים.

כמו כן, נשמח לשמוע הצעות (לפרטי. עדיף למנהלים הפעילים ביום יום) לגבי ניהול ועדכון של הפרויקט הזה -לחבר’ה הבקיאים והמנוסים.[poll type=regular public=true]

• בעד - מת על פנטאזי!!
  • נגד - מה זה הדברים האלה??
    [/poll]

(Colombian Cowboy) #2

(איל) #3

אשמח לליגה הספרדית וליגת האלופות (אפשר לפתוח ליגה “פרטית” בפנטזי שיעלה בספורט 5 ובאתר של אופ"א).

מה עם הימורי תוצאות למשחקים? יש את האפליקציה הזו שהתפרסה בדף הפייסבוק של ספורטאנטר, אם אני לא טועה, וגם שם אפשר לפתוח מן ליגה.

(Red_Devil #11) #4

בעד ומוסיף עניין. אגב אי אפשר להצביע בסקר שמופיע למעלה משום מה.

הנה מבין בפנטאזי של הכדורגל, משחק בגירסה האנגלית כבר 10 שנים בערך. ככה שאם תצטרכו עזרה או משהו אשמח.
רק תשלחו בפרטי כי לא תמיד אני מתמצא כאן עם כל השדרוג :slight_smile: :slight_smile:

(Paul Heyman) #5

מוכן להתנסות.

אין לי שמץ של מושג או אפילו חצי מושג באיך זה עובד

:slight_smile:

(NoamD) #6

מה זה משנה מי נגד? מי שלא רוצה שלא ישחק

לפתוח, לנהל ולבצע מעקב אלה לא פעולות פשוטות מידי, ביקוש והיצע, זה כל הסיפור.

נורא בעד אגב, יכול להוסיף אזור נוסף לפורום שיגרום להרבה אנשים כולל אני להיכנס לפה יותר.

(Colombian Cowboy) #8

נגד, קרי, לא ילך. לא כדאי. לא שווה השקעה. אין תמורה.

בחר אחד מהאופציות או כמה מהם…

(NoamD) #9

אני בכל מקרה לא אשחק בזה, אבל לא רואה איך זה משפיע על ההחלטה לכאן או לכאן. צריך רק לעבור רף מסויים, לא?

מה שאני אומר זה רק שהאופציה “נגד” מיותרת.

(ganjo) #10

מה שאמת זה לא שקר. נועם צודק.

(Colombian Cowboy) #11

ייתכן ונועם צודק. אולי הניסוח לא נכון.

עם זאת, אני מקווה שכל מי שהצביע מבין את המשמעות והאחריות שהוא ישתתף במשחק, אם לא כך, מה מעניין שהוא בעד שאני אשחק…

צריכים עוד חבר’ה. תייגו משתמשים שאתם זוכרים ששיחקו בעבר (פה, או בקבוצה אחרת), שתפו חברים ברעיון, יהיה מעניין יותר עם כמות שחקנים גדולה. אם אתם אוהבים את המשחק, זו ההזדמנות שלכם לדחוף את הפרויקט.

(josepe) #12

האמת שלא הצבעתי כי אני אפילו לא מכיר ולא מבין מה זה.
(ואז איך אפשר להצביע נגד?)
אם אפשר לשפוך מעט אור על הנושא, לכל מיני אנשים שאין להם מושג זה יכול יעזור לגבש דעה ואולי לחשוב להתנסות.

תודה :slight_smile:

(Colombian Cowboy) #13

@Red_Devil_11

אולי תתן סיקור קצר או מדריך נחמד על המשחק, כדי שחבר’ה שלא נחשפו יבינו??

(Red_Devil #11) #14

לגבי הפרמייר ליג לפחות זה עובד כך:

המשחק הוא משחק אינטרנטי חינמי. באתר של הפרמייר ליג. בוחרים 15 שחקנים מקבוצות הליגה. שחקנים אמיתיים שמשחקים גם במציאות. משבצים 11 שחקני הרכב והניקוד עובד לפי הפעולות של השחקנים במחזור הליגה (האמיתי) הקרוב שלהם.
לדוגמא, בחרתי להרכב שלי את אלכסנדר לקאזט מארסנל. הוא במשחק הקרוב מול לסטר. יש שיטת ניקוד שלמה. במידה והוא כובש אני מקבל עליו עוד 4 נק’ נוספות. במידה ויבשל 3, במידה ולא יעשה כלום וישחק מעל 60 דק’ אקבל עליו 2 נק’.

העיקרון של המשחק הוא “להמר” על השחקנים שאתה חושב שיהיו הבולטים בליגה ויביאו נקודות ע’'י בישולים, שערים ו/או שמירה על שער נקי.

המשחק הוא תורה שלמה שצריך להיכנס עמוק לתוך זה כדי להבין ממש. השאלה אם בפורום יש מספיק קליינטים שמשחקים בזה יותר מפעם פעמיים שהדיונים גם יהיו עניינים.

(Colombian Cowboy) #15

אוקיי חברים.

נתחיל בפתיחת קבוצה לספורטאנטר בליגה האנגלית ובליגה הספרדית.

פז התותח (Red_Devil_11) לוקח על עצמו לפתוח באנגלית (כמובן באתר/אפליקציה הרשמית).

מי לוקח על עצמו לפתוח לנו קבוצה בליגה הספרדית? ומהו האתר הרשמי של הליגה הספרדית בפנטזי?

בהנחה ומישהו רוצה לזרום גם לאיטלקית - אדרבה!

באשר לליגת האלופות - בעתה ובזמנה.

יש אפשרות לפתוח לצרפתית? יש שחקנים חדשים בליגה שנראה לי יעשו שם חסד :smiling_imp:

(איל) #17

אני חושב שיש לליגה הספרדית משהו של המארקה.
אתה מכיר משהו רשמי של הליגה עצמה?

(Colombian Cowboy) #18

ראיתי שיש למארקה. זה הרשמי של הליגה (שיתוף פעולה)?? זה תומך באנגלית? מישהו שיחק שם פעם? אמין?

(איל) #19

מה זה אומר “אמין”?

ניסיתי להסתדר עם האפליקציה של זה, לא עבד. אם מישהו אחר מצליח - אשמח אם יסביר מה לעזאזל הולך שם.

(Colombian Cowboy) #20

אמין זה אומר לא ספורט 5 וליגת החלומות שלהם. הרבה בעיות יש שם…