מצב הפורום - בואו נדבר על זה

(ganjo) #21

באנים מעולם לא היה בסמכותם של מנהלים מקומיים. המקומיים מבקשים ואנחנו מרחיקים. כך היה תמיד. אם היית מקבל באן היית יודע:wink:

(sh4rky) #22

@Uriah, אם תחפש כל הזמן את לייזר וסמיר, תפספס הרבה אנשים טובים אחרים בדרך.

(Paul Heyman) #23

שאני אנסה אז להתווכח עם אמונה דתית…

מלבד זה הסנטימנט של שארקי מעליי הוא מדוייק לחלוטין.

(SantiagoBernabeu) #24

היי טיטי

אתה יודע שאין לי שום דבר אישי נגדך, אני לא זוכר אם מעולם לא התדיינו בכלל. בכל הנוגע לדיון לגבי קרוס הייתי קרוב מאוד לדעתך. אבל אתה חייב להבין דבר אחד. אם אתה ‘עף על עצמך’, זה סבבה, ביטחון עצמי זה דבר טוב. אבל תדע לעשות את ההבדל בין דימיון למציאות. פה לא מעריכים אותך כמו שאתה מעריך את עצמך. פה לא חושבים שאתה מבין גדול בכדורגל כמו שאתה חושב את עצמך.

ההודעות שלך מאוד טרחניות ומלאות בהערצה עצמית, מאוד לא נוח לקרוא אותן. גם הודעות שאני מסכים עם תוכנן אני מוצא את עצמי נע באי נוחות כשאני קורא אותם. אתה משדר חוסר כבוד למי שאתה מתדיין מולו. אתה משדר כאילו אתה בא ללמד פה את הפורום כדורגל ולא בא לשמוע ולהשמיע את דיעותיך הלא מקצועיות ככל שיהיו.
הדיונים איתך הפכו להיות המשעממים ביותר בפורום.

ברור לי כשמש בצהריים שאתה לא תקבל את מה שאני אומר, לפחות זה הרושם שאתה יצרת. אתה לעולם לא מקשיב למה שאומרים לך, אתה רוצה רק שישמעו אותך ולא מעניין אותך מה אחרים אומרים. אבל בכל מקרה, זה מה שאני חושב.

אני מקווה שאתה רואה את ההודעה הזאת כביקורת בונה ולא כמשהו אישי נגדך.

(ganjo) #25

לייזר הוא המשתמש הכי איכותי שהיה בספורטאנטר על זה אני מסכים עם אוריה. הדעות שלו היו הכי מאתגרות והוא ידע היטב לטעון טיעון. גם סמיר הוא משתמש סופר איכותי ואני גם מאוד אהבתי את אמיר. הלוואי והם היו חוזרים לכתוב פה (ולא כי אני מנהל אלא כי הייתי שמח לקרוא אותם).

(sh4rky) #26

אמיר נעלם אך ורק בגלל המערכת החדשה. היה באג בחיבור עם שם משתמש בעברית, והוא פשוט ויתר. דיברתי איתו ממש לפני המעבר והוא אמר שנוח לו להישאר בעמדה הנוכחית בה הוא כותב מדי פעם. לאחר המעבר הוא הפסיק לחלוטין.

(titi camara) #27

תקשיב, אני עף על עצמי ברגע שהמתדיין ממול מתחיל עם זה, אתה יכול לבדוק את כל ההודעות שלי, אף פעם לא התחלתי “לעוף על עצמי” בלי שום סיבה, כאשר הצד השני מתחיל לקרוא לי “הזוי”, “טרול” וכינוי גנאי כגון אלה אז אני כן מגיב בהתאם, לא תמצא אותי אף פעם “עף על עצמי” מול מישהו שמתדיין איתי בכבוד, גם אם הוא לא מסכים עם אף מילה שאני כותב.

ואם הדיונים איתי משעממים אפשר בקלות לדלג…זה מה שאני אישית עושה בהרבה מקרים…

אגב…מי הם המנהלים הראשיים של הפורום ? זה לא כתוב בשום מקום…

(SantiagoBernabeu) #28

שאלת פעם את עצמך למה קוראים לך בשמות גנאי כאלו? יש אולי בעיה בדרך שבה אתה מתבטא?

כן, רובנו דילגנו על הדיונים בהם השתתפת. אבל זה מצב מאוד בעייתי שחברי פורום לא רוצים להיכנס לדיון רק כי הם יודעים שהם יכולים לנמק את עצמם כמה שהם רוצים, ובסופו של דבר יתעלמו לחלוטין ממה שהם אומרים.
אולי לך זה סבבה, לשאר המשתמשים לא. ואולי זה למה ה’אמבוש’ הזה של רוב ככלל המשתמשים בפורום של מדריד עליך.

(Niro) #29

אותו מנהל היה בין היחידים שהיו בעד להשאיר אותך בפורום כשהשם שלך עלה (לא פעם אחת) כמועמד להרחקה. טענתי אז שמשתמשים כמוך טובים לפורום כי אז עוד הייתה לי תקווה לגביך.

שההודעה של ליאור אצלינו לא תטעה אותך חלילה, כפי שטענו כלפיך בנושאי כדורגל - מספיק זוג עיניים. נתוני הכניסות המרשימים שליאור הציג לא מחזיקים מים כשנכנסים לפורום ורואים 4 הודעות חדשות בשני נושאים, וגם זה רק בפורום מדריד, הפורום הפורה ביותר בספורטאנטר. בשאר גם את זה בקושי יש.

ליאור - אתה תופס צד בצורה כ"כ ישירה ובוטה בדיון אצלינו ואתה מדבר על גיבוי? אם טיטי הוא דמגוג אז אתה ארכי-דמגוג -הצגת בצורה כ"כ טובה מצב כ"כ עגום שכבר התחלתי לחשוב שאתה מאמין לזה. אתה כותב, גם אם ברמיזה, שאני עסוק במלחמות אגו או ב"למי יש יותר גדול"? אני מחובר לפורום של מדריד רגשית, הוא באמת חשוב לי. כשכולם התעסקו בקקה אני הייתי הראשון שקם וצעק לדבר כדורגל. אני וצוות הניהול הישן חרטנו על דגלינו “לדבר כדורגל” לא להתעסק ברכילויות על היריבה, לא להשמיץ ובעיקר לא לזהם את דיוני הכדורגל שכן התפתחו. פתאום התחיל לשעמם לי אז נפלתי על טיטי? אין לי משהו חשוב יותר לעשות בחיים? אתה באמת חושב שאני מייחס לו חשיבות או שמעניין אותי להוכיח לו משהו?

(titi camara) #30

בחיי שאני לא מבין למה שהשם שלי יעלה כמועמד להרחקה…
אני כותב בכ"כ הרבה פורומים ורק כאן דברים הזויים כאלה קורים.

אם הגנת עליי אז תודה(באמת !), אבל אני לא דימגוג ולא טרול ולא אסכים שיכנו אותי כך !

אין פורום שיצליח בלי להתעסק קצת בקקה(אבל לא יותר מדי), מי שחושב אחרת תקוע בשנות האלפיים המוקדמות.

(Uriah) #31

לייזר וסמיר הם רק דוגמה כשהראשון בינהם הוא דוגמה קיצונית, להתנהלות של הפורום מול הכותבים הבכירים שלו. אף אחד מהם לא רלוונטי לעתיד של הפורום אבל אפשר להימנע מלאבד כותבים איכותיים אחרים בעתיד, הבאתי אותם כדוגמה למעט ממנו אני ראיתי היות ואני עצמי מעולם לא הייתי מנהל.

(ganjo) #32

נירו אין לי מושג מה הבנת ממה שכתבתי אבל אני משוכנע שלא התכוונתי למה שהבנת. תקרא שוב ואם בכל זאת זה מה שאתה מבין אשמח שנדבר בפרטי

(sh4rky) #33

אני חושב שהשיטה הטובה ביותר להימנע מלאבד משתמשים איכותיים, היא לשמור על פלטפורמה איכותית. כדי לעשות את זה צריך לקדם משתמשים איכותיים ולעודד כתיבה מצידם.
אתה משתמש איכותי. עוד 5 שנים יגידו כאן שמתגעגעים לדיונים של פאקו ואוריה בת’רד אקדמיה. פשוט תכתוב, אנשים יהנו ממה שיש לך לומר ולא ירגישו בנוח להגיב כמו אידיוטים אלא יקפידו לשמור על סטנדרט גבוה.
זה נכון לגביך וזה נכון לכל אחד בפורום שמרגיש שיש לו מה לתרום לדיון. האוריה של היום הוא הלייזר של המחר.

(orelh94) #34

כתבתי גם תגובה, היא משום מה לא עברה אוטומטית לדיון הזה ונשארה בדיון הקודם, כנראה שהגבתי על הודעה שלא עברה יחד עם הפוסט, אשמח אם תעביר.

בכל מקרה, אני עם נירו וסנטיאגו בעניין. מעדיף את הימים שהיה קצת פחות משתמשים אבל הרבה יותר איכות. אין לי כוח כל דיון שני להכנס למלחמות ולא פעם אני מוצא את עצמי דורש שינהלו איתי דיון כמו שצריך כשמתחילים לזלזל. גם אם לא הייתי מגיב בתדירות שאני מגיב היום, גם אם הייתי הרבה יותר פסיבי כי לעיתים לא היה לי משהו לתרום לדיון, הצלחתי להבין את זה אחרי שכמה פעמים נמחקו הודעות מיותרות שלי.
כאן פשוט מסרבים להבין וצועקים ‘‘אני בסדר - זה העולם מסביבי דפוק’’. כבר אין כוח להתעסק בשטויות האלה, אני לא רוצה למצוא את עצמי מפסיק לקרוא ולהיות פעיל בפורום שהוא חלק נכבד מהחיים שלי כבר 7-8 שנים. הדבר הראשון שאני עושה כשאני מתיישב על המחשב זה לפתוח באחת הסימניות את הפורום ולדפדף קצת, להתעדכן, לצחוק קצת.

אני לא בא עכשיו ואומר תתחילו להחזיר את כולם, אני יודע שהחיים הם מעבר לפורום וכשיש דברים אחרים אז סדר העדיפויות משתנה, אבל אם העזיבה היא כ’'כ מסיבית כנראה שיש סיבה כלשהי.
זה נכון, היום קצת יותר קשה לשמור על תחלופת משתמשים בגלל כל הרשתות החברתיות, אבל זה תמיד מה שהבדיל את הפורום הזה מפורומים אחרים, שהוא לא היה לעולם ברמה של רשת חברתית, עשיתם עבודה מצויינת בקטע הזה והתרחקתם מזה כמו מאש, אבל לפחות בפורום של מדריד אנחנו בכיוון הזה ולפעמים אני מרגיש שאני קורא בקבוצה פייסבוק או FXP ולא בספורטאנטר.

אלו התחושות שלי לפחות, אני בטוח שאני לא היחידי ככה, אבל איך אומרים? נשבר הזין.

(1902) #35

טיטי היקר,

אני קורא בפורום הזה מאז שאני בן 14 ועברו 8 שנים מאז שגיליתי את הפנינה הזאת. הרחיקו אותי פעמיים כי הייתי ילד קטן שלא ידע לנסח משפט וגם להודעות שלי בגיל 19 לא ממש התייחסו. מעולם לא הגבתי כמוך.

אני קורא את התגובות שלך מהצד ורואה מישהו אטום או פשוט מישהו שנהנה מהמצב מאחורי המסך. כואב לי עליך ולא משנה איזו מהאופציות נכונה.

בנוגע לפורום, אני מכיר אישית כמה מהכותבים שמדברים עליהם פה(דור ורון קעקועים בעיקר) ואני חייב להסכים עם זה שכמות התגובות האיכותיות ירדה. אני אומר את זה כמשתמש שקורא פה בשקט שנים(!) והיום קורא הודעות של משתמשים מסוימים בלי לקרוא את השרשור שהוביל לשם כי אני לא סובל מעודף זמן. מספיק לראות מה קרה לפורום של הליגה האנגלית בשנתיים האחרונות. כואב את הכאב כי המקום הזה גידל אותי כאוהד וצופה כדורגל.

טיטי, תודה שגרמת לי לעשות ריסט על הסיסמא שלי. אולי אפילו אגיב בזכות זה. לילה טוב לכולם חברים.

(Uriah) #36

אני לא צריך להיות הלייזר של המחר, אני בסדר עם להיות אוריה.

זה נכון שצריך לשמור על פלטפורמה איכותית, לקדם משתמשים איכותיים ולעודד כתיבה מצידם. אבל כיצד אפשר לעשות זאת when fools can be kings? שים לב לחגיגה של טיטי קאמרה כאן, מבחינתו אין לו מה לתקן כי אין בכלל בעיה והוא זוכה אפילו לגיבוי.

@asaf92 בעברו היה ילד מתבגר עם עברית קלוקלת והוא היה בעיני אחד המשתמשים הגרועים בפורום, היום הוא אחד מהאנשים שאני הכי מחזיק מהדיעה שלהם בכדורגל בעולם כולו. זה קרה מכיוון שהוא צמח לתוך מערכת שלא מתפשרת על איכות ומי שמקשקש מקבל בראש.

אם לעשות אנלוגיה קצת זולה, תיקח את הקבוצה שלך: האם לדעתך פרגי היה תמיד חם ואוהב כלפי כל השחקנים שלו? מה קרה לירידה המשוגעת ביכולת ובמוטיבציה אחריו? זו לא היכולת הטקטית, זו המחויבות למצוינות - מילה שנשכחה כליל בספורטאנטר. אצלנו בימי גדי העליזים ההודעות היו מקבלות עריכה בגוף ההודעה (עריכה מגדי: בפעם הבאה לדייק במקורות) והדיקטטורה היתה בשיאה. בתור ילד חשבתי המון לפני כל הודעה שכתבתי וכשקיבלתי ממנו מחמאה הדרייב שלי לכתוב בצורה בהירה ומשמעותית עלה פלאים. מי יתן השראה לילדים החדשים בפורום של ריאל מדריד? טיטי קאמרה?

הדיון של אוריה ופאקו באקדמיה הורכב מאוריה ופאקו וללא פאקו ההודעות של אוריה יהיו מונולוגים כמו ת’רד השירה ההזוי כאן (לא שהוא מפריע לי). אני לא יכול “פשוט לכתוב” כשאין לי עם מי להתדיין, זה לא בלוג.

(Sami_h) #37

מתגעגע לגאס. הוא היה ממש ענק.

(SantiagoBernabeu) #38

בדיוק. המשתמש הראשון שלי קיבל באן בדיוק בגלל הסיבה הזאת, שלא כתבתי הודעות מנומקות מספיק ולא באמת תרמתי לדיון. בקצב שלי למדתי לשים לב למה שאני כותב, לחשוב פעמיים לפני כל הודעה ולקרוא אותה פעם נוספת לפני שאני שולח. זה נשאר איתי עד היום בפורום הזה ובפורומים אחרים.
לכן זו הסיבה העיקרית לטעמי לאיכותו של הפורום הזה, שעד לא מזמן היה בקלות בין האיכותיים ביותר שנתקלתי עד היום. עדיין לא מאוחר בכל מקרה.

(sh4rky) #39

מניח שהבנת את המטאפורה.

אני לא מכתיב מדיניות, אבל אני חושב שגם כשיש משתמשים שנוטים פחות לבסס את טענותיהם, הם לא חייבים להיות המודל לחיקוי. יש מספיק משתמשים איכותיי אחרים, גם בפורום של מדריד, מהם ניתן לקחת דוגמא ואיתם ניתן לנהל שיח.

לגבי מונולוגים; לפני כמה חודשים דיון ה-WWE היה שומם לחלוטין. בא דניאל והתחיל לכתוב מונולוגים, ולא סתם מונולוגים אלא באורך שקונאן אובראיין קורא בפתיחת תכנית. אף אחד לא הגיב, וכשכן הגיבו, היה זה רון קעקועים שייעץ לדניאל להפסיק כי לא ייצא מזה כלום. דניאל המשיך, והיום דיון ה-WWE אמנם לא מורכב מיותר מדי אנשים, אבל הוא המקום האיכותי ביותר שאני מכיר לשיח בעברית על האבקות.
לפעמים מונולוגים איכותיים מושכים אליהם אנשים איכותיים בהתאמה, ומתפתחים מהם דיונים מעולים.
אוסיף ואומר שאם דיון האקדמיה לא היה מתערבב עם דיון פוליטי על מצע פוסט-מודרני (בלי קשר לדיון בינך לבין פאקו), לפחות משתמש אחד היה מצטרף אליו.

אני לא חושב שהמצב כל כך גרוע עד כדי שהפוסטים שלך הם בבחינת בלוג. בפורום בארסה לא חסרים משתמשים איכותיים. הקבוצה שלכם קצת הרגיזה העונה ואני מניח שהפורום טיפה נחלש בהתאם, כי באמת רוב הדיונים סבבו סביב ההרכבים המטופשים של לואיס אנריקה, גומש ומגן ימני.
אם פחות בוער לך לדון על ברצלונה ודווקא הקפיטריה יותר מעניינת אותך - תנסה לפתח שם דיון, ייתכן מאוד שתופתע מההיענות.

(Uriah) #40

לאמר שהפורום שלנו טיפה נחלש זה כמו לאמר שהקישור שלנו קצת נחלש.

אני מוכן להמר די בגסות שאני אחד משלושת הכותבים הכי פעילים בקפיטריה בשנה האחרונה, אם לא הפעיל ביותר.

אני חושב שבאמת אתה מפספס את הפואנטה, המון כותבים אצלנו בפורום פרשו.