תקשורת או תשקורת? ::

פוליטיקה

(marcelo.12) #1139

שרון גל פשוט רוצה ששרי הימין ישכנעו את המשוכנעים. הגיוני לא? :wink:
לשרון גל אני מציע שייגש לחדר האח הגדול כדי להתעדכן במשפט אזריה.
אף אחד לא חרץ את גורלו של ביבי בכל מדינה מתוקנת צריך לחקור עד חקר האמת.
אבל מצד שני עם קצב התקדמות החקירה אני לא אופתע אם “תפרוץ” מלחמה או שיצאו למבצע “דחוף” בעזה כמו שקרה פה לא פעם אחת במדינה “המתוקנת” הזו.
אני אולי עדיין צעיר אבל אני לא זוכר ראש ממשלה אחד בארץ שהיה כשיר בעת בחירות שלא ירד משלטנו בגלל פרשות כאלו ואחרות ובעיקר שנאה של המחנה השני.

(DoctorGonzo) #1140

ניצחון גדול לדרוקר וערוץ 10 אתמול והחלטה די משמעותית של ביהמ"ש העליון בעניין מסירת מועדי השיחות של נתניהו עם אדלסון, אבל יותר חשוב מכך עם עמוס רגב, עורך ה-“עיתון” מיום הקמתו ועד לפני מספר חודשים. השאלה מה באמת מסתתר במועדי השיחות האלה, והאם ניתן לא להוכיח, אלא לרמז ברמה גבוהה של ודאות שבעצם העורך הראשי של ישראל היום היה נתניהו בעצמו. יתרה מכך, אם במועדי השיחות יתברר שיש זיקה משמעותית יותר מחיבה לצד השמרני כפי שהגדיר זאת ביסמוט לאחרונה, אלא ממש תמיכה פוליטית במהותה, הרי שמדובר בתרומה פוליטית, ולפי כל הנתונים שבידנו - יקרה מאוד, ובשל כך אף יסתור תצהיר מפורש של נתניהו (אאל"ט לוועדת הבחירות) שלנתניהו לא היה כל קשר לעריכת ה-“עיתון” או לתכניו. 15 יום יש לרשם הממשלתי (או איך שלא קוראים לתפקיד הזה) למסור את הנתונים, ואז נדע עד כמה מעורב נתניהו באופן יומיומי בעריכת ה-“עיתון”, והאם באמת ראוי לקרוא לו עיתון או כל הפראבדה הפרטית של נתניהו.

(ganjo) #1141

כן אבל השאלה היא עד כמה אפשר לסמוך על נתונים שיעביר נתניהו…