נבחרת ישראל: משחקים מול ספרד!

(Paul Heyman) #1

אז הנה אנחנו במחזור החמישי במוקדמות המונדיאל ומצב הנבחרת האמתי, סביר לחלוטין.

ההגרלה קשה מאוד, כשבעקבות היכולת והתוצאות הדלות בקמפיינים קודמים הנבחרת הדרדרה בדרגים שלה וכעת קיבלה בית עם גם ספרד, גם איטליה וגם נבחרת קשה כמו אלבניה, או מקדוניה. אבל בינתיים הנבחרת מראה יעילות מאוד יפה במשחק שלה והצליחה לנצח שלושה משחקים עד כה ולהפסיד רק אחד - לנבחרת איטליה החזקה.

השבוע מגיע לנבחרת שלנו אתגר סופר קשה בדמות אלופת העולם ואירופה לשעבר - נבחרת ספרד האמתנית על כל כוכביה ועברה המפואר. המשחק ישוחק ביום שישי בשעה המוזרה 22:45, באיצטדיון אל מולינון שבגיחון שבספרד; השופט יהיה מייקל אוליבר האנגלי.

מלבד הכדורגל, אנחנו גם שומעים על עיר ומיקום שיהיה מאוד לא קל ונעים לנבחרת שלנו להיות בו, כשהמקום בעל עבר של שיתוף פעולה עם ה-BDS, והמקורות העיתונאים מוסרים שמתוכננות הפגנות ענק נגד הנבחרת מסביב לאצטדיון והעיר במהלך המפגש. בתקווה שאלו ישמרו את הצעקות שלהם לעצמם והדבר לא יגלוש מעבר להפגנות.

בצד של הכדורגל, אלישע לוי הכריז השבוע על הסגל שהוא הזמין, ואלו השמות:
שוערים: אריאל הרוש, בוריס קליימן, אופיר מרציאנו
הגנה: איתן טיבי, שיר צדק, רמי גרשון, טאלב טוואטחה, דור אלו, אלי דסה
קישור: שרן ייני, דוד קלטינס, ניר ביטון, אלמוג כהן, בירם כיאל, דן איינבינדר, ביברס נאתכו, ליאור רפאלוב
התקפה: בן שהר, טל בן חיים, דור מיכה, ערן זהבי, תומר חמד, איתי שכטר

מהצד השני, גם המאמן הספרדי לופטגי פרסם את הסגל שלו:
שוערים: דה חאה, פפה ריינה, ריקו
הגנה: ג’ורדי אלבה, אזפילקווטה, נאצ’ו מונראל, נאצ’ו, פיקה, חאבי מארטינז, סרחיו ראמוס, דניאל קארבחאל
קישור: אנדר הררה, בוסקטס, יארמנדי, אינייסטה, איסקו, תיאגו אלקנטרה, קוקה, סילבה
התקפה: פדרו רודריגז, מוראטה, דייגו קוסטה, ג’רארד דאולפאו, דייגו אספאס, ויטולו

צפוי להיות מפגש סופר קשה, מול נחברת שבאופן ברור עדיפה ופייבוריטית ענקית, אך עדיין - מה התקוות שלכם?

(Paul Heyman) #2

(Santiago_Munez) #3

התקווה שלי שלא יהיו פציעות בקרב שחקני מכבי :slight_smile:

ובנימה יותר רצינית, שמח שבאים בלי ציפיות, מקווה שלא נוריד את הראש ונשבר אחרי הראשון ושני, כל גול שנכבוש יהיה מזכרת לספר לנכדים.

אין הרבה אנשים שמעריכים ואוהבים את זהבי יותר ממני, ואני חושב שהוא הישראלי הטוב ביותר כיום אבל דווקא הייתי פותח איתו על הספסל.
זה ההכרב שלי:

בא עם חילופים מהבית של זהבי-חמד (60’), רפאלוב- מיכה (55’), אייבינדר-נאתכו (80’). :smile:

(Paul Heyman) #4

אני בכלל לא אוהב את ההתרכזות של התקשורת שלנו במשחק הזה.

כל מה שהתקשורת שלנו צריכה לפמפם זה - חייבים לסיים במקום השלישי, להשתפר בשיטה והיכולת, ולא להיות מדורגים בדרג הרביעי בהגרלה הבאה.

אבל לא - אצלנו התקשורת אשכרה מתעסקת ב"האם ישראל יכולה לנצח"… נו באמת…