זה קורה - ספורטאנטר עובר לביתו החדש!

(Colombian Cowboy) #167

אל תחשוב לרגע שאני יודע הרבה יותר ממך. קצת כן, ולפני הכל צריך ליצור פה קהילת אנשי ספורט ברמה הגבוהה ביותר, רווגונית ככל האפשר (מעדיף אוהד אחד של יובה, אחד של רומא, אחד של נאפולי ואחד של מילאן על פני רביעיית אוהדי יובה), קהילת ספורט במובן עמוק יותר מאוניברסיטה לכדורגל, קהילה. במלוא מובן המילה.

(Uriah) #168

אבל זו בעיה אם אתה לא יודע הרבה יותר ממני, הרי אתה מנהל ואני לא. ומה בעצם המשמעות של מנהל בפלטפורמה החדשה?

(agalma) #169

אין פורום של בארסה?!

(netanel6) #170

תודה אגלמה! חשבתי שרק לי המשפט הזה צרם…

שוב, העיצוב החדש יפה, אבל החלוקה החדשה של הנושאים קצת מאבדת את הפואנטה שלנו כקוראי הפורום.

(agalma) #171

הדרך המהירה, ללכת לתגיות ולבחור בארסה. יש דרך מהירה מזו?

הבית החדש של ברצלונה הינו:

תראה שאתה אכן מוגדר לראות כל דבר במתרחש שם.

אם ברצונך לא לראות שום דבר אחר גם את האפשרות הזו יש לך.

(Colombian Cowboy) #173

תחשבו רחב יותר, “אין בית של בארסה” האם זה הבית של בארסה בישראל?

והאם המצב של הפורום משביע רצון? האם חשבתם פעם להציל את אותו בית שהולך מדחי אל דחי, כשיש כאלו שכבר מתו (פורום צ’לסי לדוגמה)??

(sh4rky) #174

אישית אני לא רואה מה ההבדל בין ללכת מהעמוד הראשי וללחוץ על ‘הפקולטה האקסטרנית בברצלונה’, לבין ללחוץ על תגית בשם ברצלונה. שתי הפעולות מעניקות את אותם קירות וירטואליים.

‘אין פורום בארסה’ רק נשמע מפחיד. מי שמעוניין יכול בקלות להפוך את זה לשינוי סמנטי בלבד.

אה, רק להיזהר שבקלאסיקו אף אחד לא שם גם תגית של בארסה וגם תגית של ריאל בדיון אחד :smile:

(Colombian Cowboy) #175

דווקא כן… מה רע בזה?

(sh4rky) #176

אתה רוצה דיון קלאסיקו אחד, בו פותח הדיון יכתוב מנקודת מבט אובייקטיבית?
מה עם הטורים של דור? עם הפריוויו של נדב? איפה אוהדי ברצלונה יגידו שהם רוצים להביס את המנדרילים ואיפה אוהדי ריאל יביעו את שנאתם לפיקה?
איך אוהדי הקבוצות ירגישו בנוח להביע תרעומת, להתבכיין, לשמוח לאיד, כשהם יודעים שהם עושים זאת באותו מקום בו אוהדי יריבתם השנואה עושים בדיוק את ההפך?

בכלל לא רעיון טוב לדעתי.

(ganjo) #177

אני תמיד השתעשעתי ברעיון הזה (אוריה היה הראשון שהשמיע זאת באוזניי ובזמנו זה נראה לי מוזר ולאט לאט השתכנעתי) ואני דווקא סקרן איך זה יתפתח. יש מקום לפריוויוס של כולם. זה אפילו יהיה מעניין.

(Aimarito) #178

אני יודע שהציפייה פה שיפתח באופן קבוע דיון אינטליגנטי ומלא מחשבה, אבל מה עם מקום לאמוציות של אוהדים?

יש אנשים, אינטליגנטיים ככל שיהיו, שאחרי משחקים חמים נכנסים לפורום רק במטרה לפרוק עם אוהדים אחרים. לשים להם את אוהדי היריבה ישר אחרי לא יבוא לאף אחד בטוב, וזה יכול להגביל מאוד את כמות הדעות, ההודעות ואת היכולת לכתוב בחופשיות על המקלדת.

(agalma) #179

בואו נתחיל מצוד. ונראה איך הדיון המשותף יתפתח.

(דניאל) #180

אני לא מבין מה הבעיה שפורומים של קבוצות יישארו. מה זו אשמתי שהקהילה של צ’לסי נעלמה? זה לא שאם נבטל את הפורומים של שאר הקבוצות זה יחזיר את אותה קהילה.

ממתי פורום לא מחולק לנושאים? בעיני זה MUST שלכל קבוצה יהיה פורום משלה. יותר מזה, זה UNTOUCHABLE מבחינתי.

קצת לא מבין מה קורה פה…

(dkaro) #181

הפורום כן מחולק לנושאים, המבנה של ליגות שונות נשמר, ההבדל היחיד הוא שהחלוקה לקבוצות נעשית באמצעות תגיות ולא באמצעות קטגוריה נפרדת. זה מאפשר שליטה הרבה יותר גמישה על העמוד האישי של כל משתמש בלי להכריח את כל האחרים שום דבר: כל אחד יכול להחליט על אילו קטגוריות או ליגות הוא עוקב ואיך לעצב את “עמוד הבית שלו”.

במערכת החדשה יש הרבה יותר אפשרויות ואין אף פונקציה שהייתה במערכת הקודמת שנעלמה. הדבר היחיד שאתם צריכים זה להתרגל, לסדר לכם את עמוד הבית לפי ההגדרות שבא לכם, וזהו זה.

נשמע שאתה גם לא בדיוק עשית בדיקות לפני שכתבת את מה שכתבת.

תשחק עם המערכת.
כל מה שאתה מתאר קיים ויותר.

(whykds) #183

דעתי האישית בלבד:

1. משהו מפריע בעין בזה שהעיצוב הוא חצי הקו הישן וחצי הקו החדש
  2. הרקע הכחול למעלה - לטעמי צועק. הייתי מרגיע (#438bec) או מחליף (לדוגמה: #5a6b82 או #3a4658 או #414552)
  3. יש הרבה דברים בולטים אבל קצת מרגיש שזה לאו דווקא לפי היגיון מסויים, לדוגמה:
    https://s1.postimg.org/4ofpwceghb/Screen_Shot_2017-10-24_at_13.09.18.png

סך הכל אני אוהב מה שאתם עושים, תודה

תסביר מה הכוונה.

איתך לגמרי, עדכנתי בהתאם. ייקח לזה סביבות שעה להופיע בכל העולם, לכל המשתמשים.

לא הצלחתי להבין מה הכוונה, או מה אתה מראה לנו בתמונה.

אוהב מאוד את גישתך :heart_eyes:

(whykds) #185

למשל כאן:

רואים שחלק מהאלמנטים נשארו ‘flat’, וחלק בולטים, אבל לאו דווקא עושה לי שכל לפי איזה היגיון זה פועל. התוצאה לדעתי פחות מקלה על הקריאה.
כשאני מסתכל על זה, התוצאה נראית לי יותר אחידה ומרגיעה, שזה מה שאני צריך כשאני קורא כמות כזו של מלל. פחות עומס וטקסט יותר ׳נושם׳.

(whykds) #186

@benatare עכשיו זה אחלה!