זה קורה - ספורטאנטר עובר לביתו החדש!

הפלטפורמה לומדת את הפעילות שלך :slight_smile:
היא לבד שולחת אותך למטה אם עברת כבר על הכל.
אם לא, היא משאירה אותך למעלה.
אני רואה שלא היית פעיל תקופה, ברוך שובך.
תן קצת בראש ואתה תראה שהיא לבד כבר תהפוך להרבה יותר נוחה.
ההתחלה בהחלט לא נעימה אם אתה משתמש ישן שחזר אבל מדובר בכמה רגעים. אחרי זה, הכל תענוג.

(josepe) #147

שלום חברים.
יש לי קושי התחברות באחד הדפדפנים שלי שנזרקתי ממנו החוצה משום מה.
כשניסיתי להתחבר חזרה נתבקשתי לתת אימייל (אני חושב אפילו שאיכשהו אני זוכר עם איזה אימייל נרשמתי לפני כמעט 10 שנים), אבל מה שעשיתי היה להכניס שם משתמש וסיסמא (כרום עזר לי עם זה בהשלמה האוטומטית).
החל מאותו רגע אני מקבל בדפדפן דף קופץ לבן כשאני לוחץ התחברות. כמובן, אני לא מחובר בדפדפן הזה שוב.
חשבתי לנקות קוקיס או משהו דומה אם צריך, אבל אשמח לעזרת המומחים איך לפתור את הבעיה.
כמו שאפשר לשים לב, זה לא קרה לי בכל המחשבים אלא רק באחד. אני אשמח להתחבר חזרה גם במחשב הסרבן, ואם יש יתרון לכך שאני מחובר מהדפדפן בנייד למשל, אני רואה לנכון לציין את זה.

תודה מראש,
יוסי.

(Paul Heyman) #148

בעיה שקצת חוזרת על עצמה בימים אחרונים והפתרון שלה:

אם יש לכם בעיה בתהחברות שאחרי שאתם מכניסים את הפרטים שלכם, מסך הכניסה פשוט נשאר לבן ולא מגיב.

אז הבעיה היא בדף ששמרתם בתור Favourite או Bookmark. ה-Bookmark נשמר בתור גירסא ישנה של האתר ולכן הבעיה נוצרת.

תעשו חיפוש ספורטאנטר בגוגל וכנסו לאתר בצורה “חלקה” וזה אמור לעלות לכם את האתר בגירסא הנוכחית שלו ואז לא יהיה לכם בעיה להתחבר.

תמחקו את ה-Bookmark הישן ותחליפו אותו בחדש.

(sh4rky) #149

למה בוטלה האפשרות להתחבר עם יוזרניים וכרגע אפשר רק עם מייל או פייסבוק?
אפילו לא זכרתי את המייל שנרשמתי איתו לספורטאנטר ב-2007. נדמה לי שאני לא היחיד.

(josepe) #150

תודה דניאל,
אני אבדוק את זה בניסיון הקרוב.

עריכה:
עבד מצוין :+1:

(Paul Heyman) #151

אהלן כולם.

אם תתנתקו ותנסו להתחבר מחדש, תגלו שבתפריט התחברות יש אפשרות לשינוי הסיסמא עכשיו.

שארקי: בנוגע לשאלה שלך, זה בגלל שהאתר עבר שדרוג במערכת האבטחה.

אתם יכולים גם להתחבר דרך פייסבוק (אם המייל זהה) ממש בלחיצת כפתור יחידה.

תבלו :slight_smile:

(Paul Heyman) #152

בעיה נוספת שחוזרת מעט בימים האחרונים:

שימו לב חברה, שיש משמעות לסיומות של המיילים שאתם נרשמים איתם. Walla.com ו-Walla.co.il, או hotmail.com ו-hotmail.co.il זה לא אותו הדבר וצריכים לדייק עם הפרטים האלו כשנרשמים ומתחברים לאתר.

בנוסף - אם יש בעיה כזאת או אחרת, אתם מאוד מוזמנים ליצור קשר עם support@sportenter.co.il כדי לקבל תמיכה טכנית.

מאחלים לכם חג שבועות שמח מצוות ספורטאנטר,
אנא הגזימו עם העוגות :slight_smile:

(madridsta) #154

נראה לי קצת הזוי שעברה חצי שנה ולא קיבלתי תשובה ראויה עדיין.

(Paul Heyman) #155

אם השאלה שלך נבלעה בין הבקשות שהיו בזמנו במהלך המעבר, זה חבל מאוד.

יש לנו מייל שאפשר לפנות בהקשר לכל מני בעיות טכניות כרגע שעובד טוב מאוד:
support@sportenter.co.il

(madridsta) #156

שלחתי, מצפה לתגובה.

(Paul Heyman) #157

:+1:

אני אשלח להם הודעה בנוסף שנשלחה להם הודעה.

(whykds) #158

האמת שפחות אהבתי את השינוי עם ה- Material Design. יותר עמוס ופחות ברור ונקי. את השינוי של מעבר לפורום החדש אימצתי בחום מהרגע הראשון.

לפעמים לוקח זמן להסתגל.

תן לזה צ’אנס :blush:

(ganjo) #160

אני די מרוצה מהשינוי העיצובי. הלוגו היה כל כך מיושן שזה כבר כאב לי בעיניים. הלוגו החדש הוא כיוון הרבה יותר מוצלח אבל הוא לא מדבר בעד עצמו… באותה מידה זה יכל להיות לוגו לחברת סלולאר או לבית קפה חדש…

מעבר ללוגו מאוד נחמד העיצוב סטייל ווטסאפ שלכל תגובה מסגרת ברורה.

(LOS BLANCO) #161

וואו שאפו גדול על השינוי,רק להחזיר מספר עמודים ואין תלונות!
אבל ח’ח גדול על החידוש,הרבה יותר נוח.

(דניאל) #162

נחמד אבל למה כל כמה חודשים להחליף עיצוב? קצת משונה לטעמי.

(Colombian Cowboy) #163

דניאל, זה לא הסוף. ככה זה כשמתפתחים ומשפרים עוד ועוד. הפורום רחוק מאוד ממיצוי החלום הגדול שלנו, ויהיו עוד שינויים - גם מרחיקי לכת.

כמו בשיפוצים, יש הרבה אבק ולכלוך, אבל הבית בסוף יראה טוב יותר, יעיל יותר, יפה יותר ומסודר יותר.

(netanel6) #164

לא הבנתי את השינוי…
איך אני רואה רק את הפורום של בארסה? הכל התערבב לי עם פורומים שונים…

ובגדול, העיצוב יפה מאוד :slight_smile:

(Colombian Cowboy) #165

אין פורום של בארסה. יש של ה’לה ליגה’. אם ברצונך לראות רק את האשכולות של בארסה ולא של כל הלה ליגה, יש תיוגים על כל אשכול.

תוכל לקטלג לפי מה שבא לך. יש לך באפשרויות משתמש בצד שמאל למעלה אופציה שנקראת ‘תגיות’. שם תוכל להחליט איזה תג אתה מעוניין ובאיזה לא.

(Uriah) #166

מהו החלום הגדול?
אני שואל ברצינות, מה החזון של הפורום?