זה קורה - ספורטאנטר עובר לביתו החדש!

(Lukaku) #126

לא ממש הבנתי את ההיגיון בלהשאיר הודעה מחוקה ל-24 שעות עם המשפט הגנרי הזה?

(moshe34) #127

נראה לי שזה בשביל מי שרוצה לשחזר הודעה שהוא מחק .

(דניאל) #128

היי. ל - דניאל. כמו מקודם… תודה!

הפיצ’ר הזה עובד אצלי, אבל יש עוד אופציה שנקראת כרטיס רקע ועדיין לא הצלחתי להבין מה היא עושה.

יש אפשרות לעשות שינוי בהגדרות הפרופיל שלך.

(קאלצ'יוהוליק) #131

היי,
ברכות על המעבר לאתר החדש.
כמנהל, (בפורום יובנטוס) - חסרות לי אפשרויות ניהול ובעיקר - עריכת כותרת אשכול.
בפורום יובנטוס יש לנו אשכול אחד ויחיד לכל משחקי הליגה, כשכל משחק אנחנו עורכים את הכותרת בהתאם.
לאחר המעבר לאתר החדש, הכותרת התקבעה על מחזור 20 (ועוד במחזור שבו הפסדנו לפיורנטינה!) ואין שום אפשרות לשנות את זה.
אשמח להארות.

יש פה מהנלים שעובדים מסביב לשעון ודאגו לך :slight_smile:
תרענן את העמוד ואתה מנהל !

(קאלצ'יוהוליק) #133

מלך! תודה רבה!
עובד כמו גדול.

עריכה: אם יורשה לי להיות נודניק, Ofer_g, המנהל השני בפורום, ללא הרשאות ניהול.

(קאלצ'יוהוליק) #134

נושא זה כבר אינו באנר. הוא לא יופיע יותר בראש כל עמוד.

Ofer_g טופל

(orelh94) #136

מנהלים יקרים,
בהתחלה לא אהבתי את העיצוב החדש ולא הסתדרתי, כנראה שהיו באגים שתוקנו. זה החזיר אותי לפעילות מוגברת כמו שהייתי בעבר והפורום שוב קיבל אצלי מקום משמעותי יותר וגם החייה את הפורום של מדריד. אז קודם כל אני רוצה לאחל לכם חג שמח ותודה רבה מקרב לב.

רק מה? בעיה אחת, הלבן הזה… איך אני אגיד בעדינות? מזיין לי תאמא של העיניים. כן אני יודע שעובדים על זה, אבל אתם חייבים לעשות עם זה משהו מהר כדי שנוכל להמשיך לגלוש לאורך זמן בלי לצאת עם כאבי עיניים אח’'כ. אני בטוח שתקחו לתשומת לבכם. תודה.

(ganjo) #137

אני לא מבין… אתה לא אוהד מדריד?

(Paul Heyman) #138

:stuck_out_tongue:

(orelh94) #139

תמיד התחברתי לחולצת חוץ :wink:
כואב מה אני אעשה. כואב לבקש להחליף וכואב בעיניים אם לא אבקש להחליף. כל עוד לא תשימו לי פה צבעים של הבלאוגרנה אני אוכל לחיות עם זה.

(Shusaku) #140

[quote=“orelh94, post:139, topic:78390, full:true”]כל עוד לא תשימו לי פה צבעים של הבלאוגרנה אני אוכל לחיות עם זה.[/quote]צחוק צחוק, אבל כחול כהה וארגמן אלה אחלה צבעים לרקעים במחשב.

(orelh94) #141

הכל בעיניי המתבונן, לא ככה?

(ganjo) #142

אני חושב שדווקא רוב המשתמשים (ואני בינהם) אוהבים את איך שהפורום החדש נראה… אני כן יכול להגיד שעם הזמן יהיו שינויים אבל לא הייתי מצפה לשינוי עיצובי משמעותי בזמן הקרוב. יש לנו כמה משימות חשובות יותר בקנה.

אגב לא יודע אם שמתם לב אבל יש התעוררות רצינית בפורום! זה הזמן להביא את כל החברים שהיו בספורטאנטר בעבר ואת אלה שטרם.

(HJKL) #143

תתקין תוסף לכרום שנקרא stylish, ואז תתקין את זה:

עשיתי את זה בלי הרבה מחשבה/בדיקות, סיכוי סביר שיש מקומות באתר שיראו קצת מוזר אח״כ.

(orelh94) #144

אני גם די אוהב, רק קצת הצבע מציק, קצת להכהות אותו וזה מצויין מבחינתי. אבל אם יש דברים אחרים, אנסה מה שהבחור מעליי אמר. תודה.

(Mufasa) #145

אולי שאלו את זה , אין לי כח לגלול את הפוסט הארוך , למה ההודעה האחרונה בכל נושא לא מוצגת במעלה הדף ?