זה קורה - ספורטאנטר עובר לביתו החדש!

(Lukaku) #106

אילו קיצורי מקלדת?

(Azzurro) #107

שתף קיצורי מקלדת…

(Oleguer 23) #108

לא מתמצא כ"כ בעניין של התראות, כי אני לא מעוניין לקבל התראה ומייל על כל הודעה חדשה.
היום למשל חיפשתי אשכול ישן ואחר כך הוא נכלל לי ב"לא נקראו" משום מה.

(titi camara) #109

לדעתי חובה להוסיף קישור ישיר לעמוד הראשי שיופיע בכל דף בפורום.
לדוגמא אם אני רוצה לחזור לעמוד הראשי מהדף שאני רושם את ההודעה הזאת אני חייב ללחוץ על “פנאי באוניברסיטה” ורק אז יש לי אפשרות ללחוץ על הבאנר העליון שמחזיר אותי לדף הראשי, הבאנר הזה חייב להופיע בכל דף כדי לאשפר חזרה מהירה לעמוד הראשי.

(SantiagoBernabeu) #110

תלחץ על סמל האתר. הצללית עם הכדור מצד ימין למעלה.

(titi camara) #111

תודה, עובד !

(Uriah) #112

אני רק רוצה לציין שהממשק החדש פשוט נהדר.

החתימות לחלוטין מיותרות, הכתיבה כעת הרבה יותר שוטפת.

(Paul Heyman) #113

הכל גם ישתפר עם הזמן. זה רק ההתחלה חברה :slight_smile:

(josepe) #114

מאז המעבר (שגם אני מאוד שמח עליו ומציין אותו לטובה), אני מקבל התראות לאי-מייל על כל מיני דברים.
נכנסתי לפרופיל המשתמש שלי ואני לא מוצא שם דרך לכבות את האופציה לשליחת הודעות על פעילות למייל.
מישהו כבר נתקל ויודע מה הפיתרון?

(Colombian Cowboy) #115

הבעיה ידועה.

אמור להסתדר בימים/שבוע הקרוב.

(בלאנקוס) #116

ניסיתי להיכנס עם שם המשתמש כמה פעמים ועדיין זה לא עובד… משהו נוסף שאפשר לעשות?

(Colombian Cowboy) #117

האתר מציג לך מול העיניים ליצור קשר עם support@sportenter.co.il.

Just do it!

(בלאנקוס) #118

האמת שלא ראיתי לכן כתבתי שוב על מנת לדעת מה לעשות, אפשרי לענות בצורה יותר נורמלית.

(Paul Heyman) #119

בלאנקוס, אני חושב שאתה מדמיין טון שלא היה פה באמת. יש בתרד פה 113 הודעות מאז שהוא נפתח ולכל אחת מהן אנחנו מתייחסים ומנסים לפתור בהקדם האפשרי.

המייל הזה הוא קיצור דרך עבורך ביצירת קשר עם הגורמים הטכניים שיכולים לעזור לך הכי מהר. וזה פשוט גם עצה לכולם - המייל עובד :slight_smile:

נסה, ואם יש עדיין בעיות אתה מוזמן להעלות את הבעיה שוב פה.

(בלאנקוס) #120

תודה רבה :slight_smile: מתנצל אם הבנתי לא נכון

(Paul Heyman) #121

אין מה להתנצל, הכל טוב.

ואם בעצות עסקננו אז הודעה חגיגית לכולם!

אתם יכולים(הייתם יכולים כבר מההתחלה אבל ניחא) להיכנס להגדרות של המשתמש שלכם ולעדכן את תמונת הפרופיל שלכם.

עכשיו - זה לא שמפריע לי לקרוא אותיות אנגליות בגדול כל היום… אבל… אתם מתלוננים שהכל לבן יותר מדי, אז אתם מאוד מוזמנים להכניס קצת צבע!

לוחצים על המשתמש שלכם בפינה השמאלית למעלה ואז על גלגל ה-settings(גם כן בפינה השמלית של התפריט שיופיע) ואז יש לכם אפשרות לערוך את תמונת הפרופיל שלכם ותמונת הרקע שלכם וכו’

:stuck_out_tongue:

(דניאל) #122

אהלן, זה דניאל. לא מצליח לשנות שם משתמש!

לאיזה שם משתמש תרצה לשנות ?

פחות הבנתי את הקונספט של תמונת הרקע. איפה אמור להיות ההבדל? אולי הפיצ’ר הזה לא קיים אצלי כי אני באקספלורר?

(Shusaku) #125

כשאתה לוחץ על העיגול עם התמונה של המשתמש.