זה קורה - ספורטאנטר עובר לביתו החדש!

המלצה מעולה ובדיוק בכיוון של התוכנית שלנו :slight_smile:

(CF R.Madrid) #86

האמת הפרומים לא מסודרים ממש נוח, אני מדבר על האשכולות, קשה להבין עם יש הודעות חדשות או לא בניגוד לעיצוב הקודם, זה ניראה כמו דף לבן עם לינקים.
הכול לבן יותר מידי לבן זה נורא לא יפה, צריך לשנות קצת צבעים.

השימוש בפלאפון ממש לא נוח במיוחד בגלל העיצוב… לדעתי ממש לא טוב, אני פה מ2006 וזה העיצוב הכי לא מושך ורע שהיה פה בפורום, אני אומר את זה בתור מעצב גרפי, ומישהו שנמצא בפרום הזה מעל 10 שנים.
כל כך לא טוב שירד לי הרצון להיכנס אליו, בדיוק ההפך ממה שניסו לעשות פה.

*נ.ב
חייבים לעשות כפתור שיקפיץ להודעה האחרונה באשכול בזריזות, זה ממש מעצבן לדפדף את כל זה ולרשום לאיזה הודעה את רוצה לקפוץ.

(Shusaku) #87

תודה :joy:

(Colombian Cowboy) #88

אתה מ2006 כאן, תהיה סבלני.

כל הבעיות האלו שהזכרת ידועות לבעלים ועובדים על הכל, נסה להתרגל ועוד תהנה מהמערכת. יש בה שיפורים לאין ערוך ועוד יהיו המון.

(Azzurro) #89

אני חושב שזה כבר נאמר אבל עדיין, אנא החזירו את מונה ההודעות. אנשים פה כותבים בפורום משנת 2000, מגיע להם לפחות שזה ייראה.

(CF R.Madrid) #90

ידעתי שהיה פה כאלה שיקפו חח…

אבל גם רצל רריל לא הכול לבן… ופה יש לבן בהגזמה.
נקווה לשיפור בנושא, במיוחד בנושא של התאום לפלאפון.

(Sasha) #91

חברים, תמשיכו להציף שאלות/בעיות/תקלות - מבטיחים לכם שאנחנו שמים לב להכל ונותנים את תשומת הלב לכל הערה.

רק נקודה חשובה לגבי העיצוב - זה ממש לא התוצר הסופי ויותר מזה, בפורום החדש יש לנו את הכלים לעשות כל שינוי עיצובי העולה על רוחכם. חכו בסבלנות! :slight_smile:

(ganjo) #92

היי חברים אשתדל לענות על כל מה שאני יכול:

1. לגבי הבעיה שהייתה עם הCAPS LOCK (תגובה שהכילה אותיות כאלה לא יכלה להישלח ואז קיבלתם את הדבר המעצבן הזה של ‘גוף נראה לא ברור’) - בעיקרון היא נפתרה… אם מישהו עדיין נתקל בזה בבקשה שיעדכן.

2. כל ענייני העיצוב שעלו כאן - בעיקרון הכל אפשרי אבל כרגע יש לנו סדר עדיפויות אחר ולכן כל הדברים האלה יטופלו בהמשך - אם בעוד חודש תראו שזה לא זז (אחרי שנתייצב והכל יתקתק) אל תהססו להזכיר לנו.

3. לגבי סדר הצגת התגובות והכרונולוגיה - בעיקרון הנושא די טופל אבל פה ושם עדיין יש בעיות של סנכרון - אנחנו עובדים על זה ומקווה שבקרוב זה יהיה נחלת העבר. רוב הבעיות מהסוג הזה כבר תוקנו.

4. לגבי פייסבוק וציוצים - כרגע יש אפשרויות בסיסיות בלבד - עם הזמן נוסיף עוד אפשרויות וזה יהיה נוח יותר.

5. לגבי הסוגיה שהעלה סנטיאגו - כרגע הפרופיל המוצג בכל תגובה הוא די דל ורק לחיצה על שם המשתמש מובילה לפרטים עליו - גם לזה נגיע ובהמשך אני מקווה שנכניס כל מיני פרטים נוספים(הצטרפות, לייקים, מונה תגובות וכו’). על החתימות בשלב זה אכן ויתרנו.

6. דיונים שיש בהם מעל 10000 תגובות ננעלים באופן אוטומטי. עובדים על לתקן את זה.

7. נושא המגזין עלה וזה לא בדיוק הכיוון אליו אנחנו מובילים אבל בשבועות הקרובים לאט לאט אתם תראו עוד ועוד דברים ממש מגניבים שיהפכו את ספורטאנטר ליותר מפורום. ויותר ממגזין. ויותר ממועדון. stay tuned!

8. לגבי כפתור שיקפיץ לתגובה האחרונה - אני מעביר את זה לצוות המומחים שישברו את הראש.

חשוב לי שתדעו - יש לנו to do list מאוד מסודרת וכל מה שאתם אומרים ומעירים נרשם. אבל יש לנו סדר עדיפויות וכרגע יש נושאים בוערים מאוד ויש נושאים שיכולים לחכות. אם תראו שמשהו לא קורה אל תהססו להזכיר ולנדנד. בסוף נגיע להכל.

אני גם מאוד שמח לראות שלאט לאט אנשים מתרגלים לשינוי המטורף שנעשה כאן. אני יודע שלי היה מאוד קשה למצוא את הידיים והרגליים בשבוע הראשון. אחרי שמתרגלים נעלמים הגעגועים.

ויסקה בארסה

(ganjo) #93

אגב כל מי שנתקל בבעיות עם שם המשתמש שלו - תיכנסו לפרופיל אישי שלכם ותנסו לשנות אותו בהגדרות. אם אתם לא מצליחים תפנו אלינו ונעזור לכם.

אגב 2 - אנחנו יודעים שיש בעיה עם תגובות מחוקות מסויימות מהפורום הישן שמשום מה עברו לא מחוקות לפורום החדש - זה בטיפול.

אגב 3- את מרבית בעיות הטעינה והאיטיות כבר פתרנו.

אגב 4 - אנחנו כרגע מטפלים בבעיית הסנכרון וסדר ההצגה של הדברים.

אגב 5 - אנחנו מטפלים גם בבעיית הרשאות המנהלים.

אגב 6 - פתחנו את הפורום הישראלי אז אל תהססו להתחיל למלא אותו בתוכן.

(gan2) #95

יש סיכוי להכניס קצת צבע לפורום? הלבן הזה ממש מציק בעין ולא נוח.

(Paul Heyman) #96

התשובה בהודעה של גאנג’ו:

(Viva la Vidic) #97

היי יש אפשרות לעשות “לוח בקרה אישי” כמו בפורום הקודם, בו ראית למעשה כל הודעה חדשה בת’רדים עליהם הגבת?
ככה אני גולש בפורום הזה כבר שנים וזה מאוד נוח.

(boris163) #98

כן, אבל נראה לי צריך להעלות את שינוי העיצוב בעדיפות עליונה, יש פה כול כך הרבה כפתורים, ופיצרים, הולכים פה לאיבוד, אני אישית ממש סובל ומתקשה עקב כך לבקר בפורום, קצת לא ברור איפה פורום מתחיל, איפה נגמר, איפה אשכולות/תגובות מתחילות ונגמרות, צריך לשנות דחוף, בטוח יש סטיילים נוספים למערכת רק להתקין אותם ושמששתמש יבחר מה שמתאים לו, עד אשר(אם בכלל ) יעשו עיצוב יחודי

(Colombian Cowboy) #99

האופציות קיימות ואף פרטניות יותר, וזה היופי במערכת החדשה.

אתה מתייג את רמת ההתעניינות שלך בת’רד מסוים (נמצא למטה בדר"כ) והמערכת תשלח התראות אצלך לפי רמת ההתעניינות. יש אפשרות שתקבל התראה עד כל הודעה חדשה, יש אפשרות שתראה רק בת’רד שמסומן שיש פוסטים שלא נקראו, יש אפשרות להתעלמות מוחלטת… פשוט תראה לבד.

המערכת מלאה בפונקציות - פשוט תנסו.אם תסתבכו תמיד אפשר לצעוק פה ואחד המנהלים יושיט יד לעזרה.

חשוב שתזכרו,
המערכת החדשה נותנת המון אופציות שהיו רק בידי המנהלים פעם. ובכן - זה היסטוריה, אתם מנהלים את מה שתראו ואת מה שלא ועוד הרבה פונקציות. תהנו!!

(Azzurro) #100

כיצד ניתן לשנות סיסמה?

כרגע הדרך היחידה לשנות סיסמא היא לצאת מהמערכת.
לאחר יציאה אפשר למצוא את חלון ההתחברות.
בחלון זה יש אופציה לאיפוס סיסמא.

נראה ככה:

(בלאנקוס) #102

אהלן אני לא מצליח להיכנס למשתמש שלי (בלאנקוס) אחרי ששחזרתי סיסמה ושמתי את המייל איתו נרשמתי… מה עושים?

(SantiagoBernabeu) #103

גם לי זה קרה. תנסה להכנס עם שם המשתמש ולא עם המייל. כלומר שם משתמש וסיסמה ולא מייל וסיסמה.

(HJKL) #104

יש אפשרות לכפתור “סמן הכל כנקרא”?
הפיצ’ר הכי חזק של המערכת הנוכחית זה כל הקטע של לעקוב אחרי איפה הפסקת לקרוא, אבל זה נהיה די מעצבן כשיש כל כך הרבה ת’רדים שצריך להיכנס אליהם ולגלול עד הסוף למטה.

תוספת על הדרך: הקיצורי מקלדת אדירים לאללה

(Paul Heyman) #105

כשאתה נמצא באגף של ה"לא נקרא" אמורה להיות אפשרות למחוק הכול או לסמן הכל כנקרא בתרגום של למחוק.