זה קורה - ספורטאנטר עובר לביתו החדש!

(Colombian Cowboy) #65

חבריקוס הפורום בהרצה ראשונית. תשפכו יותר מידע כדי שיוכלו לסדר את הליקויים. איזה תצוגה נייד/נייח ועוד.

דווקא אצלי זורם סבבה.

והעיצוב עוד ישתנה אני מאמין, אך יש סדר עדיפויות ברור בו העיצוב נמצא קצת למטה. סבלנות.

(boris163) #66

בגדול אחרי השוק הראשוני, די נחמד!
רק יותר מידי לבן (ולבן בעניים לא עושה לי טוב)

הסתדרתי. תודה לכל מי שניסה לעזור.

(t-rix) #68

מה עם אופציות של בניית טבלאות ?

כשעושים לייק למישהו, כדאי שיופיע שם המשתמש שלו. זה נראה כמו סתם אוסף סמלים לא ברורים.

(Azzurro) #69

האם ניתן להגדיר פורום כמועדף? אני רוצה לגשת לפורום ספציפי (נגיד של אינטר) בקלות ובמהירות.

(josepe) #70

אני מנסה להגיב באשכול אך מקבל הודעה:
"גוף נראה לא ברור, האם זהו משפט שלם?"
מישהו מכיר את התקלה?
זה לא נפתר אחרי לחיצה על OK, אבל אם אני הולך להגדרות ולוחץ שם על אופציה של HIDE DETAILS זה מאפשר שליחת התגובה.

Summary

This text will be hidden

(Colombian Cowboy) #71

בעיה בכפתור הcaps lock. גם לי קרתה הבעיה וכרגע האופציה זה לכתוב באותיות קטנות…

המנהלים מעודכנים בזה והבעיה תיפתר בהקדם.

(Shusaku) #72

“גוף נראה לא ברור, האם זה משפט שלם?”

איך מפרסמים ככה הודעות?

עריכה: עשיתי את הדבר המרגיז הזה עם הhide details. רוצה למחוק את השורה הזאת.

(Bliss) #73

יש אפשרות שת’רדים שיש בהם הודעות חדשות שטרם קראתי יסומנו בbold כמו שהיה בעבר? עושה הרבה סדר בעיניים.

(int3rsys) #74

ברכות על המערכת החדשה! אומנם יקח קצת זמן להתרגל, אבל בהחלט נראה מודרני ומרענן.

(NoamD) #75

כל הכבוד על הצעד המשמעותי והאמיץ. אני ממש רואה בכל כניסה איך יש שיפורים.

(אדום ותיק) #76

מציע להפוך את הסדר של התצוגה. כאשר נכנסים לשרשור, ההודעה הראשונה צריכה להיות האחרונה מעודכנת ולגלול כלפי מטה לראות היסטוריה ולא הפוך כמו היום. מאוד לא טבעי להגיע להתחיל לקרוא שרשור למטה ולהתחיל לקרוא כלפי מעלה כדי לעבור על התגובות

(moshe34) #77

מישהו יודע איך אפשר לפרסם ציוצים מטויטר כמו בפורום הישן?

(DoctorGonzo) #78

מוס, תדביק את הלינק המלא של הטוויט:

(Lukaku) #79

יש בעיה עם ציוצים שמכילים סרטון. זה לא מראה אותו.

ופוסטים מפייסבוק בכלל לא עובדים.

(SantiagoBernabeu) #80

טוב, אז לאחר מספר ימים של הלם והתנסות עם הפורום זה המשוב שלי.

אם היתה לי אפשרות לבחור בין לחזור לפורום הישן או להישאר עם הנוכחי, אני נשאר עם הנוכחי any day. כמישהו שעוקב אחר כמה ‘קמפוסים’ בפורום זה עכשיו הרבה יותר קל לדלג בין הפורומים השונים בנגיעה. הרבה יותר קל לצטט ולהגיב ספציפית למשתמש מסויים.
עוד נקודה חיובית מאוד, זה הממשק דרך הנייד. בהתחלה התבאסתי נורא שהפורום ירד מהטאפאטוק ואז ראיתי את ההודעה של דוד שהגיב למשתמש באותו נושא ואמר לו שינסה דרך הדפדפן בנייד. פשוט הרבה יותר נוח לשימוש, המעבר בין ההודעות הרבה יותר קל מהאפליקציה הקודמת והדפדפן זוכר הודעות שהיית באמצע לכתוב גם דרך הנייד. תענוג.
עוד נקודה חיובית זה שסוף סוף נגמלנו מהחתימות הכל כך מיותרות הללו. בלי להזכיר שהן סתם מעמיסות על הדפים, את רוב החתימות המשתמשים עדכנו לפני שלוש שנים, והם כבר ממש מעצבנים בעין. אני ממש שמח שאין אותן כאן.

בצד השלילי אפשר למצוא ממש מעט דברים. הדבר הראשון זה שאין מונה הודעות ותאריך הצטרפות ליד כל הודעה. לי זה לא משנה יותר מדיי כי את רוב המשתמשים הקבועים בפורום, בעיקר אלו הותיקים, אני זוכר ומכיר גם בלי קשר לאינפורמציה הזאת, אבל עדיין הייתי שמח אם זה היה קיים.
הדבר השני שקצת מפריע זה השימוש בתמונת פרופיל במקום שם המשתמש להודעות אחרונות או הלייקים. אבל זה סתם פינוק ולא משהו קריטי.

אה, ואהוד, אם אתה קורא את זה, אז לא, לא הרסתם את הפורום. חח

(Bliss) #81

לא הבנתי, ת’רד המצב הביטחוני ננעל? לא מצליח להגיב.

כן זה בטיפול

(JRM) #83

משהו נוסף שקצת מפריע לי בקריאה במחשב , שהתגובות בצד הימני של המסך, לדעתי באמצע המסך יותר נוח לקרוא

אם כבר שינויים וחידושים, יש דיבורים על החזרת המגזין?