זה קורה - ספורטאנטר עובר לביתו החדש!

(Colombian Cowboy) #22

לוקאקו אמנם אני יודע איך מצטטים אבל אחרי שגילית היית משתף לכל הפחות…:grinning:

בכל אופן למתקשים, הדגישו את המלל שרציתם לצטט. יופיע בצד כפור ציטוט… פשוט וקל.

ובלי קשר, למה אני מקבל הודעות למייל אחי כל אחד שהגיב בת’רד שהגבתי? איך מבטלים את הדבר המיותר (לדעתי) הזה??

(ganjo) #23

בסרגל העליון אתה בוחר ב’לא נקראו’ ואז לוחץ על ביטול ומסמן שיבטל את כל אלה שלא קראת… ככה אתה בעצם מאפס את הכל שייראה כאילו קראת.

קאובוי - אני מניח שבפרופיל האישי יש אפשרויות עריכה אבל לא יודע איפה… נגיע לזה בהמשך ואם זה עניין מערכתי נדאג שזה ייפסק

(titi camara) #24

למה ?

לקחת את מערכת הפורומים הכי טובה בעולם והפכתם אותה ל…פייסבוק !

אם פייסבוק זה מה שרציתם הייתם יכולים תוך שנייה וחצי לפתוח דף ולהעביר את כולם לשם.

אני לא בא לזלזל בשעות העבודה שהושקעו כדי להעביר את המערכת והדטא-בייס למערכת החדשה, זה פשוט שעברתם מהמערכת הכי טובה בעולם למערכת המצועצעת בעולם.

היי

הרעיון מאחורי הדבר הזה הוא שתמיד תחזור לאותה נקודה שממנה עזבת.
זאת אומרת, אם עזבת פורום מסויים והגעת עד הערה מסויימת, בפעם הבאה שתחזור הוא יחזיר אותך לאותו אזור.
לוקח קצת זמן להתרגל לזה ואז זה הכי כיף שבעולם.

אתם תתחילו להבין את הלוגיקה החדשה מאחורי המערכת מהר מאוד.

האתר הזה הרבה יותר ״חכם״ ויתחיל לעזור לכם לדלג ממקום למקום וליהנות יותר בפורום.

(madridsta) #26

אהלן, זה Raul Gonzalez Blanco ולא משנה מה אני עושה אני לא מסוגל להתחבר לחשבון שלי, מראה שהסיסמא או משהו שגוי. ראיתי שכל הרווחים בשמות היוזרים הוחלפו ב-UNDERLINE אבל גם אחרי ששיניתי זה פשוט לא עובד. את האימייל שאיתו פתחתי את החשבון לפני עשור אני בכלל לא זוכר. מה אני עושה?

היי :slight_smile:
לאיזה אימייל תרצה לשייך את החשבון ?
השם משתמש אגב הוא: Raul_Gonzalez_Blanco

לאחר עוד בדיקה -

אין צורך בגישה למייל עצמו.
אפשר לבצע כניסה ישירות לספורטאנטר עם המייל שלך: bernabeo@walla.co.il

אם אין גישה למייל הזה בלי קשר - ממליץ בחום לעדכן בפרופיל שלך, לאחר הכניסה, למייל אחר.

(madridsta) #29

ניסיתי גם עם המייל הזה וזה לא עובד.

יכול להיות שהמערכת החדשה לא מאפשרת סיסמאות בעברית? זה ההסבר ההגיוני היחידי שאני יכול לחשוב עליו.

(JRM) #30

אולי צריך זמן להתרגל לפורום החדש, אבל מה שמפריע לי הוא שיש יותר מדי צבע לבן
אולי אפשר להכניס קצת צבע

(Oleguer 23) #31

איך מסמנים את כל הכמויות העצומות של ההודעות כ"נקרא"?

(Shusaku) #33

^

(Oleguer 23) #34

קשה ממש להגיב הודעות. זה כותב Bad getaway ולא מאשר את ההודעה, וכשאני לוחץ שוב על “תגובה” זה כותב שזה דומה למה שפרסמתי לאחרונה.

כמו ההודעה הזאת…

(Cholo) #35

משהו במקום tapatalk? אתם הולכים לאבד משתמשים לטובת asoccer שמסתדר לא רע בלי המהפכות שמכריחות להשקיע שעות בלהסתגל לשינויים.

(gan2) #36

למה לתקן את מה שלא מקולקל? למה בכוח?? עיצוב מזעזע ולא נוח, לא מעוניין להתרגל גם אם זה אפשרי, תודה. פשוט לא מבין בשביל מה. חבל כי אהבתי את המקום הזה עד עכשיו.

בלי לחשוב יותר מדי, קריסות וגלישה איטית הן רק חלק מהבעיות שהיו בעיצוב הקודם.

אני נגד שינויים באופן כללי וטיפה קשה לי להתרגל לעיצוב הנוכחי, אבל זה בדיוק מה שקרה לפני כמה שנים כששגיא החליף את העיצוב המיתולוגי. בואו ניתן צ’אנס לפני שהסכינים נשלפות.

אני בטוח שבעוד כמה שנים יקרה שינוי נוסף ואז כולם יגידו ש"העיצוב הקודם היה הטוב ביותר" וש"אין סיבה להחליף מכונה משומנת".

מה שכן, וזה כבר נאמר פה - יש יותר מדי לבן בפורום. זה קצת מציק בעין.

(Oleguer 23) #38

תיאורי פורום קטועים, ויש מקומות שאני רואה רק “הפקולטה האקסטרנית” עם שלוש נקודות.
אגב, מה לגבי השמירה האוטומטית שתציל טקסטים?

(Azzurro) #39

היו המון דברים מקולקלים במערכת הקודמת. המון.

באגים בכתיבה, פרסומת מצד ימין, איטיות והיא בעיקר הייתה מאד, מאד מיושנת.

המוני משתמשים נטשו את הפורום ואתם אומרים שאין מה לתקן? באמת?

תודה למנהלים על השינוי שאני מניח שנתרגל אליו.

(ganjo) #40

זה המקום לדבר על בעיות שמתעוררות עם המעבר…

נתחיל בבעיה - כל מי ששם המשתמש שלו היה בעברית הפך להיות מספר. תחשבו אוושוויץ ואתם היהודים:grin:

ואחרי שצחקנו - אנחנו עובדים על לסדר את זה. בהמשך תצטרכו למלא אחר כמה הוראות כדי לסדר את העניין אבל מבטיח שזה בטיפול!

(Aimarito) #41

סליחה שאני שואל, אבל מה ייחודי במצב הנוכחי? איזה פונקציות חדשות יש מעבר לתיוגים בהודעות, וכמובן שיותר נוח ויזואלית לגשת לפורום עם הנייד?

(ganjo) #42

להפך טוב שאתה שואל!

אחרי שתתרגלו לעניינים אז יתחילו הדברים לקרות. היתרון הוא שעכשיו אם משהו חסר לך אתה אומר לנו שזה חסר לך ואנחנו יכולים לעזור לך.

לגבי ייחודיות - יש עוד כמה שלבים במהפך שאנחנו עושים כאן - זה היה רק שלב ראשון וטכני של העברות. חלק מהשינויים והתוספות כבר בקנה ויבואו בהמשך.

אגב פונקציה חשובה חדשה - חיפוש!