זה קורה - ספורטאנטר עובר לביתו החדש!

כשאני גולש מהמחשב, באקספלורר, הפורום נורא איטי ולעתים אפילו נתקע. זאת בעיה מוכרת או משהו בדפדפן, אולי? תודה.

אקספלורר פחות מומלץ.

(SantiagoBernabeu) #189

אוהד מילאן וגולש באקספלורר… תוסיף אותי באייסיקיו אחי :slight_smile:

יש משהו שאפשר לעשות בכל זאת?

אין לך יכולת להשתמש בדפדפן שונה ?

מה המספר האייסי שלך ?

(SantiagoBernabeu) #193

אני מקווה שאתה צוחק אחי. אמנם ארסנל קצת תקועה בעבר אבל זה לא אומר שגם האוהדים שלה חייבים להיות חחח

Gigio
יש לך שתי אופציות אמיתיות, כרום ופיירפוקס. היתרון של כרום זה שהוא מסתנכרן עם המייל שלך וכך עם כל שאר המכשירים שברשותך. היתרון של פיירפוקס זה שהוא לא דורש הרבה משאבים מהמערכת ומאוד קל. תבחר אחד מביניהם.
אקספלורר זה דפדפן מיושן ללא אף יתרון, שגם אחרי השיפוץ שעשו לו עדיין לא מדגדג את שני הדפדפנים האחרים שרצים בצורה חלקה לחלוטין. עדיף לך לעבור לאחד מהם בלי קשר לפורום הזה.

מצד שני אני כן מבין למה אתה משתמש בו… אישתך לא תעלה בדעתה לבדוק את ההיסטוריה גם באקספלורר :slight_smile:

צוחק אחי.

(t-rix) #195

בוא נפתח את עניין הבלגן שיש ברקע… אני מדבר על המנהלים.
מה עניין ההתפצלות בפורום? כולם מפסדים מזה.

מישהו מוכן לשפוך אור בעניין?
@mos34 @DoctorGonzo @elady9 @titi_camara @Thierry_Henry14 @ganjo @Gigio @Shusaku @Aimarito

(Shusaku) #196

למה אני ברשימה הזאת? :joy:

(t-rix) #197

כי אתה עקרות גדול, אולי אתה יודע משו :joy:

(titi camara) #198

אני לא יודע מה גרם לפיצול, מה שאני יודע זה מה שנכתב כאן בפורום, לפי מה שאני הבנתי חלק מהחברים הישנים לא היו כ"כ מרוצים מהמדיניות החדשה של ההנהלה החדשה, הם רצו להחזיר את החוקים הישנים ואת הצנזורה הישנה, וההנהלה החדשה כנראה ודחפה ליותר חופש ומרווח נשימה לחברים.
היו גם כאלה שהתלוננו שהפורמט החדש לא מתגמל על תרומה לפורום כפי שהיה בפורום הישן, אני לא יודע מה זה אומר בדיוק, אני מניח מד הלייקים ומד התרומה של חבר מסויים.
זה כל מה שאני יודע, כמובן שמתחת לקרקע היו דברים אחרים שאנחנו כמשתמשים פשוטים לא מודעים להם…

אני מסכים שכולם מפסידים מהפיצול, גם אלה שמאמינים שהם יחזירו עטרה ליושנה יבינו בסוף שהקהילה רק הפסידה, אני יחסית משתמש חדש ולא יודע מה היה “אז”, אני רק יודע ש"אז" הכל היה יותר טוב.

(t-rix) #199

אני מפה מהחברה של “אז”. כמעט עשור, עוד בזמנים ש-שי היה זה שכותב את הפתיח והסיכום לכל משחק ברצלונה, שת’רד אין אלוהים היה רובץ חיים, בעוד שלייזר אוקטאביאן, צ’יקו ועוד רבים היוו בסיס לדיונים יום יומיים ומשתמשים כמו בנדה היו הגורו של הפורום.

מאז הרבה דעך, יותר מדיי סנגציות על לשון צינית ועוקצנית הוציאו את הפאן להרבה משתמשים, אגו בהנהלה וחיכוכים פנימיים הביאו לעוד כל מיני מהמורות…
אפילו הגל החדש שהגיע כמו נולד לרוץ ועוד כמה נעלמו משום מה, כנראה שוב על רקע סכסוכים מאחורי הקלעים.

אישית צר לי באמת על המהלך, הפורום הזה הוא חלק יום יומי ממני כמעט במשך עשור שלם, במהלכו החכמתי באין ספור נושאים שבהרבה פעמים רחוקים מאוד מכדורגל, שיפרתי את השפה ויכולת הכתיבה שלי לרמה אחרת לחלוטין (עברית לא שפת טם)… כל זה הוסיף לי בחיי האישיים מחוץ לכותלי הפורום בלהתפתח בשנות העשרים לחיי ומהווה חלק מההצלחה שאני חווה היום בחיי.

מקווה שזה לא הספד לפורום ועוד יחזור למה שהיה. כרגע מרגיש לי שאפשר לשיר את התקווה ולירות 3 פעמים באוויר.

לגמרי, מרגיש כאילו הפורום פשט את רגלו וסיים את סיפורו בעולמנו.

וזה עצוב, עצוב להכנס אחרי יום שלם לפורום ולראות שאין תגובות חדשות, ושיא השפל היה שאפילו תר’ד על המשחק של הקבוצה הפופולארית בפורום, ריאל מדריד, לא נפתח.

זה מעיד על מגמה של נטישת המונים מהפורום הזה(כמו למשל נולד לרוץ, שמזמן לא הגיב כאן) ואני רואה הרבה מכאן מגיבים בימים אלו ממש ומפגינים אקטיביות בפורומים אחרים.

(titi camara) #201

אני יחסית חדש כאן בפורום(4 שנים אם אני לא טועה), וזה אחד מכמה פורומים שאני כותב בהם, גם לי מאוד כואב המצב שהפורום הגיע, מאז שהצטרפתי היו עליות וירידות אבל אף פעם לא למצב כזה.
מאוד מצטער בשביל אלה שרואים בפורום הזה מעין בית שני, בבירור נראה שבאמת קשה להם, לעולם לא אצליח להתחבר עם מה שחלק גדול מהמשתמשים הישנים מיחסים לפורום הזה בקטע האישי, אבל זה לא אומר שאני לא יכול להבין אותם.

(t-rix) #202

אגב, אני במקום הבחור שקנה את הפורום וחשב שיקח אותו צעד קדימה, הייתי מתייצב פה ונותן הסברים לאנשים ומנסה לראות ביחד איתם איך לקדם עניינים.
אבל הוא נשאר אנונימי בדיוק כמו לפני שקנה את הפורום.

ככה לא בונים פורום.

(DoctorGonzo) #203

כל מה שכתבתם נכון, ויש עוד הרבה סיבות שאנשים עוזבים פורומים. יותר מדי מחיקות, פחות מדי מחיקות, עוקצנות, עצבים, אגו, כמובן שניהול מוטעה ושגוי, מתבגרים, יש ילדים, משתעממים, הפלטפורמה ישנה, הפלטפורמה החדשה, הפייסבוק, הטוויטר, האינסטוס, הכוסאומוש, הפוליטיקה בקפיטריה, אין אלוהים, יש אלוהים ועוד ועוד ועוד. אנשים עוזבים בגלל הרבה סיבות, כל אחד משל עצמו.
כל זה קרה וקורה כמעט בכל פורום המוני שישנו, כי בין אנשים שמדברים בצורה אנונימית או חצי אנונימית, תמיד יש איזה עודף ריחוק, שבאופן פרדוקסלי מתחבר לאיזה תחושת בעלות על הפורום עצמו (לא כלכלית, אלא נפשית). אתה תורם כל כך ולוקח חלק בפורום שחי, יום ליום, אתה מרגיש שהוא שלך במידה מסוימת - ואתה במידה רבה גם צודק. לכן, כאשר מתגלה סכסוך מסוים, ולא משנה על מה הוא, יותר מדי פעמים הוא ייגמר בעזיבה של אותו אדם. אבל שוב, זו רק סיבה אחת שאדם עוזב פורום אינטרנטי.

אני לא מתכוון להרחיב יותר מדי על מה קרה עכשיו, אבל היה לפני שבועיים שינוי נוסף של האתר מאז שהוא עבר לבעלות החדשה. השינוי הזה יצר התנגשות בין חלק מהמנהלים לבעלים, שהוביל להתפצלות די משמעותית. כואב לראות את הפורום מדמם משתמשים ככה, ויבש בצורה כל כך משעממת, שאפילו תרדים למשחקים משמעותיים לא נפתחים ואם נפתחים לא באמת קורה שם כלום, אבל זה המצב. פורום, או כל אפליקציה מתקדמת ככל שתהיה, ללא בסיס משתמשים יציב וגדל, סופה כיליון.

מתייג פה את הבעלים @benatare כי חשוב שגם הוא יראה.

(Dovi) #204

מה זה התפצלות? לאן עברו?

היי חברים :slight_smile:

אני מזכיר שאנחנו בתקופת פגרה.
בנוסף, אכן עברנו תהפוכה ברמת המשתמשים הפעילים, שילוב שגרם לפורום להרגיש שומם.

היו משתמשים ותיקים שביקשו חזון ועדכונים על כיוונו של ספורטאנטר והיו כאלו שדרשו להחזיר את המדד מהפורום הישן. הבקשות והתלונות לא הפסיקו ומצד שני גם אני לא דאגתי לעדכן כפי שיכולתי לעדכן על התקדמותנו.
כל זה ויותר הוביל לפיצוץ שבשיאו, ללא ספק, גם אני יכולתי להתנהל בדרך אחרת.

היו כאלו שהחליטו שניהול מעיק עליהם בשלב שהם נימצאים בחיים, כאלו שקיבלו את החזון שביקשו אך החליטו שהוא הגיע מאוחר מידיי - הסיבות לא נגמרות ואפשר להמשיך לדון על זה עוד המון.

לדעתי, הפורום היה במצב חולה מהיסודות שלו עוד לפני שאני והצוות שעוזר לקדם כאן הכל, נכנסו לתמונה. אנחנו כאן, בדיוק 11 חודשים. 11 חודשים שלא הפסקנו לעבוד לטובת הקהילה.

אנחנו עובדים בכל הכח להחזיר את הכל למצב בריא וחזק, בהרבה ממה שהיה. סבור ויודע שישנה קהילה שאכן מרגישה את איכות ושיפור המוצר של ספורטאנטר, במישור הטכני.

עוד תרגישו את אותו שיפור במישור הקהילתי.
אנחנו עובדים על להחזיר את הכל למצב יציב במישור הזה ומבטיח לכם שלרגע אחד אפילו לא הורדנו רגל מהגז.

(t-rix) #206

היי
אני מאוד מקווה שתצליחו במשימה שלכם.
רק אני לא מבין בדיוק על מה אתם עובדים בפול גז, כשבפורום עצמו דיון למשחק לא נפתח, המשתמשים נופלים כמו זתים בעונת המסיק ועד שאני לא הצבעתי על הפיל בחדר אף אחד לא היה טורח לדבר על העניין…

אני לא נכנס לך בלו"ז של מה עושה ומה לא עושה, אבל בחיאת דינאק שים את המשקל על מה שחשוב באמת, ופה זה הלב הפועם.