זה קורה - ספורטאנטר עובר לביתו החדש!

(ganjo) #1

ברוכים הבאים לבית החדש של ספורטאנטר! הלכתם לאיבוד? לא מצליחים להתחבר? כל התשובות כאן…

ספורטאנטר מחפש מנהלי תוכן לדף הפייסבוק! להגשת מועמדות פנו אל אחד האדמינים בפרטי או בכתובת המייל support@sportenter.co.il

חברים יקרים

השבוע החל השלב הראשון בהחייאתו של הפורום האהוב שלנו! לאחר אינספור עבודות מאחורי הקלעים הגעתם אל הבית החדש של ספורטאנטר.

הדבר הראשון שתשאלו יהיה “מה? איפה לעזאזל הגבינה שלי” אבל מנסיון אנו מבטיחים שאחרי יום יומיים העיניים מתרגלות ויותר מזה! כמובן שכל התכנים עוברים יחד איתנו לבית החדש כך שזו לא ממש התחלה מוחלטת. הכל פשוט משנה קצת את הצורה שלו.

כמובן 2 - אמנם עשינו כל שביכולתנו כדי למצוא את כל הבעיות ולטפל בהן טרם העלייה אבל סביר מאוד להניח שיהיה לכם הרבה מה לומר ואנחנו יותר מנשמח לשמוע. זה המקום לזה בפורום החדש. זה רק ידרוש קצת סבלנות.

היתרון הכי משמעותי בבית החדש הוא שהוא ייאפשר לנו להכניס כל שינוי שנרצה מבלי שנהיה תלויים במגבלות התוכן והצורה אליהן היינו כבולים בבית הישן.

חשוב לציין - זהו רק שלב ראשון בהפיכתו של ספורטאנטר למקום הכי שווה עבור אוהדי הספורט של ישראל. יהיו עוד שינויים רבים בהמשך.

מאחלים לכולנו שיהיה בהצלחה!!!

אם מישהו הלך לאיבוד או לא מצליח להתחבר - ניתן לקבל עזרה בכתובת המייל support@sportenter.co.il

תמיכה טכנית - כל בעיה שמתעוררת בעקבות המעבר לפורום החדש
(agalma) #2

ייאיי, המדד חוזר ויש שמועות על איזה ילד ארגנטינאי מרוסאריו שהוא פשוט בלתי ניתן לעצירה.

(Washar1) #3

נשאר להחזיר את לייזר.

(ganjo) #4

לסקרנים - עוד שעה בערך מתחיל המעבר!

(Shusaku) #5

מוזר ממש. חסר לי הכפתור של ה"הודעות שהתווספו מאז הפעם האחרונה שקראת"

(ganjo) #6

טל לאט לאט נבדוק הכל… תסתובב קצת ותראה אולי יש משהו שדומה לפונקציה שאתה מחפש. אם אין נוסיף בהמשך.

(Colombian Cowboy) #7

ואגלמה בנה על המדד… עוד לא עמדתי על רוב הפונקציות החדשות אך אולי אמצא אותו איפשהו… (ראיתי בדף הפרופיל האישי מלא נתוני בקרת איכות על המשתמש)

אבל על זה שהרסתם את חתימתי אין שום מחילה. גם לא כיפור…

(ganjo) #8

ייבדק

(Colombian Cowboy) #9

הנה כמה נקודות לעמוד עליהם.

1. פורום בעיות טכניות (זה שאני כותב בו כרגע) נעלם… לא קיים במערכת הכללית. קצת מוזר בהתחשב בנסיבות העכשוויות.

2. הפורומים בתוך הקמפוסים (לדוגמה: ברצלונה בתוך הספרדי או מנצ’סטר בתוך האנגלי) מסודרים בסדר כרונולוגי והנעוצים מעל הכל. לעומת זאת בפורום הכדורגל העולמי או בפורום הכללי של הספורט העסק מסונכרן בסדר כרונולוגי אבל הנעוצים לא מקובעים למעלה - כלומר אין נעיצה…

3. יש אופציה לראות אילו משתמשים גולשים בפורום כעת כמו בפורום הקודם?

4. אשמח לפירוט בקטע של הביקורת והפירגון החדש. יש כרטיסיה על כמה פירגנו (אהבו?!) ועוד.

5. פירוט יועיל מאוד על המערכת של ההתראות. מהם כל האופציות של ההתראה - יצאתי מבולבל.

6. בפורום הכללי שאני מנהל בו הכותרות והנעיצות מעודכונות ללפני חודש. שו הדא??

7. מה זה הנעיצה שיש בכל ת’רד, לא המנהלים קובעים מה נעוץ או שהםורום נהיה ליברל וכל אחד קובע מה שנוח לו??

זה בנתיים תיכף אביא עוד תובנות/בעיות.

(sh4rky) #10

נראה לי שהדבר הכי חשוב הוא שהאתר לא מאובטח. ניתן ליירט כל חיבור בקלות יחסית.
לדעתי כדאי להעביר לhttps כמה שיותר מהר.

(Lukaku) #11

וואו. זה… מעניין.

הערות מכמה דקות, בוודאי יהיו עוד בהמשך:
-כל קטגוריית “פנאי באוניברסיטה” לא מופיעה בדף הראשי. רק כאשר לוחצים על המלבן האפור של “כל הקטגוריות” אפשר למצוא גישה. כנ"ל קמפוס ישראל.
-אחוז נכבד מהאתר כרגע מופיע לי כ- ‘לא נקרא’ (709 ת’רדים כרגע ליתר דיוק), ואני לא מוצא כפתור ‘סמן הכל כנקרא’ או משהו בסגנון בתוך הפורומים. יש חיה כזאת?
-הפורום לא עובד דרך Taptalk, יתוקן או שזה לא יפעל עם המערכת החדשה?
-בכל פורום יש בנעוץ ת’רד של System שכנראה אמור להיות תבנית בשבילכם להכנסת תיאור לפורום או משהו כזה אבל זה מופיע לכולם. לדוגמה.
-ראיתי שהזכירו אבל יש עניין שאני יכול לנעוץ בעצמי ת’רדים? זה לשימוש אישי לכל משתמש או שבטעות נפתחה גישה לכולם?
-מקווה שזה רק כי האתר עלה, אבל זמן התגובה כרגע מאוד איטי.

(Colombian Cowboy) #12

עוד משהו בהמשך לדבריו של לוקאקו,

כשאני לוחץ על התמונת פרופיל הממוקמת בצד השמאלי העליון מופיע לי שם ת’רד הnba ות’רד הפוטבול את בצרוף המילה system.

מי נגד מי ולמה?

(Lukaku) #13

זה שאריות של התראות מתגובות שעשו לך לייק במערכת הקודמת.

אגב איך מצטטים פה? גאד דמט.

(Colombian Cowboy) #14

עוד שאלה עולה כשאני משוטט לי באתר החדש, האם יש אופציה להפוך את תגובות הת’רד מלמטה ללמעלה? כלומר שההודעות החדשות יהיו למעלה והישנות למטה ולא להיפך?

(ganjo) #15

לגבי חתימות - אנחנו בדיונים אם להחזיר את האופציה הזו… עדיין אין החלטה - נעדכן.

לגבי החזרת מדד הפרגונים - בבדיקה

פורום קפיטריה ובעיות טכניות שלא מוצגים - בטיפול

בסדר הכרונולוגי נטפל בהמשך - קולומביאן תזכיר לנו אם צריך

לגבי אבטחת האתר - אני אבדוק את העניין

יש דרך לסמן את כל התגובות כנקראו

לגבי האיטיות של הפורום - אנחנו מודעים לזה ופועלים לתיקון העניין

שאר הדברים יטופלו בהמשך

(ganjo) #16

לגבי ה-taptalk- נפרדנו ממנה לנצח נצחים…

(ganjo) #18

טופל!!! תודה רבה:-)

(sh4rky) #19

מעולה.
אני רואה גם ששמות משתמש בעברית לא מוצגים, ומוצגים מספרים (כנראה id’s של היוזרים) במקומם.
לדוגמא, רוני (המנהל), ואמיר (פעיל ביונייטד ובקפיטריה).

(ganjo) #20

מטופל

(Lukaku) #21

גיליתי איך מצטטים הידד.
בא לך לשתף איך מסמנים פורומים/ת’רדים כנקראו? באמת שניסיתי למצוא.

חבל על טאפטוק אבל אני מבין שזה בוודאי היה עניין טכני.