דויד דה חאה: כי אלוהים, מסתבר, דובר ספרדית

מנצ’סטר-יונייטד

(Gabo) #171

אך פעם לא הבנתי את ההתלהבות מקסיאס. באמת. וגם אם נעוריו היו באיזושהי צורה יפים אז זקנתו בהחלט מביישת אותם.

מקבל את הטענה ששמייכל היה החבילה השלמה יותר אבל לדעתי נטה ללא מעט בירטוזים שבכדורגל היום היינו משלמים עליהם ביוקר. אם משווים שיא יכולת מו שיא יכולת לדעתי זה ואן דר סאר. ללא נוק אאוט אל לפחות ניצחון בנקודות. היה חלק מחוליית הגנה מדהימה. יש מצב שעדיין מחזיק בשיא המשחקים לרצף של רשתות נקיות בפרמייר ליג?

קשה לומר עדיין אם דה חאה יגיע לרמה של שני אלה אבל כמו שתרסיס אמר מבחינת האפקט הפסיכולוגי הוא כבר בליגה של הגדולים ביותר. היציאה בביטחון. הרפלקסים האתלטיים. ופתאום לחלות שמגיע השער נראה קטן יותר ויותר. אם ימשיך לשמור על יציבות וגרף השיפור הוא לגמרי שם.

(k_700) #172

קאסיאס היה תופס את העין כי לאורך שנים הוא פשוט היה ענק במשחקים הכי גדולים(בקבוצה ובנבחרת).
כמובן שהיה גיבור הזכייה שלהם במונדיאל ואי אפשר לקחת את זה ממנו.

אבל מי שהיה עוקב יותר לעומק אחרי הקריירה שלו היה רואה איזושהי ירידת מתח/חוסר יציבות מצידו דווקא במשחקים הקטנים(וזה היה נעלם מהעין הרבה פעמים).
כמובן שהמון שנים הייתה לו הגנה ממש גרועה בריאל מדריד(משהו בסגנון שדה חיאה מתמודד איתו בשנתיים האחרונות) וזה באיזשהו מקום מנקה אותו קצת אבל עדיין לטעמי שוער ענק לא יכול לבלוט כל כך בסוג מסוים של משחקים והרבה פעמים לחפף במשחקים פחות גדולים.

דה חיאה הוא לגמרי בוס בשנתיים האחרונות, פשוט שוער שמנטלית אתה יודע שהוא שם בכל יום, מוציא את המיץ לשחקני ההתקפה הכי טובים בליגה ופשוט מכפה בענק על הגנה בינונית מינוס ברמת הליגה וחלשה מול הרמה המעט יותר גבוהה.

נתון חשוב מאוד שדיברתי עליו עוד מתחילת העונה ורק לאחרונה הוא צף ממש בטוויטר/OPTA זה שאין אף שוער בליגה(ולדעתי גם בכל הליגות הבכירות) שמקבל כמות כדורים לרגל פר משחק כמו שדה חיאה מקבל. וזה לא על פני תקופה קצרה, זה כל העונה ככה.
300-400 כדורים אחורה במשחק זה פשוט נתון פסיכי ורק ממחיש כמה בטחון הוא מעניק לנו מאחורה עם משחק רגיל נדיר מאוד.

(Viva la Vidic) #173

לא חושב שזה קשור לבטחון שהוא מקנה לשחקנים, אלא אלה הוראות של ואן לאל. התקפה צריכה להתחיל מהבסיס, מסודרת על ידי ההגנה.

(k_700) #174

אם הוא לא היה שוער שמשדר בטחון ומשחק רגל מצוין הוא לא היה מקבל כמות כדורים פסיכית כזאת לרגל בכל משחק.

(the - stretford end) #175

אני לא חושב שמשחק הרגל של דה חאה הוא משהו יוצא דופן וגם לא ברמה הכי גבוהה, אנחנו משתמשים בו הרבה יותר, ביותר מדי מסירות לעברו כי דברים תקועים בחשיבה ופעולות קדימה.

(k_700) #176

ואלדס על דה חיאה:

Valdes: De Gea is the world’s best
"You are always waiting for your opportunity to play and train every day to show your performance to the manager,” Valdes exclusively told [B]United Uncovered[/B]. “But now David is in a very, very high performance level. I think he is the most important goalkeeper in the world in this moment. So it is difficult to play and, of course, I must accept this."

When asked about the claims of some of the other world-class keepers around the globe, such as Thibaut Courtois and Manuel Neuer, the three-times Champions League winner was unequivocal.

“For me, the top [keeper] now is David," he insisted. "I see him every day in training. I watch him every game, every week, and his performances right now are amazing. Every week, he makes saves to help the team so I am very happy for him and also for the fans.
"I always hear them sing the song of David De Gea, so I think they are very happy with David for the level of performance he has shown in the last few years. I feel the fans are definitely very happy with the job he is doing.”

(OreoCookieh) #177

על היכולת של דויד אין עוררין.
הבעיה היא כרגע החוזה שלו - שחקן ברמה שלו, שרוצה לזכות בכמות תארים כמו שחברו לנבחרת קסיאס זכה, יחפוץ להיות בקבוצה שמתמודדת על תארים ולא על מקום רביעי.
אם לא נצליח להבטיח את המקום רביעי העונה, אני לא רואה את דויד חותם על חוזה חדש. וזה יכאב כמו דקירה בחזה.

לפי דעתי עניין החוזה ידחה עד לעונה הבאה, במידה ונצליח להבטיח צ’מפיונס ובעונה הבאה נחווה שינוי רציני ונתמודד על כל התארים, הוא יחתום, אין סיבה שלא.

אחרת, לטעמי, שהוא יעזוב.

(Viva la Vidic) #179

העובדה שיש לריאל שחקן אחר על אותה משבצת לא מנע ממנה לרכוש סופרסטארים בעבר. די מאריה וחאמס, למשל ( אמנם עם סייגים כאלה לאחרים, אך עדיין).

(OreoCookieh) #180

ככל שזה נוגע לריאל אני לא דואג, הם בכיף יזרקו את קסיאס ויביאו במקומו את הכשרון הספרדי החדש, הם מתים על זה.

הכוונה שלי הייתה שמקום רביעי מבטיח צמפיונס בעונה הבאה, אם יש לו טיפת COMMITMENT ואהבה למועדון הוא ישאר כי המועדון כן יכול להביא אותו לתארים ברמה הגבוהה ביותר. ריאל כמובן זוהרת יותר אבל אני לא חושב שהוא יעשה את זה במידה ויתממש מה שכתבתי מעלה.

במידה ושוב לא נצליח להעפיל לליגת האלופות, תרחיש הגיוני למדי, אני לא חושב שהוא ישאר כי אז כן שווה לו “להקריב” את לויאליות שלו לאתלטיקו וליונייטד (אם קיימת) לטובת קריירה מוצלחת.

(k_700) #181

קאסיאס כבר מזמן לא פקטור שם.
הוא בסוג של פנסיה כבר כמה עונות, לי מרגיש כאילו נותנים לו סיבוב פרידה גם מהקהל שם.
הרי ברור שאפילו בין האוהדים שלהם לא תמצא היום אחד שיעדיף את קאסיאס על פני דה חיאה.

אם ריאל מדריד תכשל בהשגת המטרות שלה לעונה הזאת אז לצערי הרב זה בטח רק יאיץ את העניין עם דה חיאה(אולי אפילו הפסד או תבוסה בקלאסיקו כבר יאיצו את מסע הגיוס של דה חיאה).

אני די בתהליך השלמה שהשחקן הכי אהוב עליי בקבוצה(ואחד שמעולם לא היו לי ספקות לגביו גם לא בשנתיים הראשונות) כנראה יעזוב לשם.
השאלה היא יותר באיזה דרך.

אם משום מקום הוא ישאר זה יפתיע אותי מאוד ולדעתי גם יכול למקום אותו יום אחד ברשימת השחקנים האהובים והגדולים ביותר שדרכו פה.
זה ממש לא מובן מאליו ששחקן ספרדי יוותר על חיזור אגרסיבי מאוד של ריאל מדריד ובזמנים אולי הכי קשים שחווה יונייטד מתקופת הקמת הפריימרליג.

(borntorun) #182

[QUOTE=Viva la Vidic;1606852]העובדה שיש לריאל שחקן אחר על אותה משבצת לא מנע ממנה לרכוש סופרסטארים בעבר. די מאריה וחאמס, למשל ( אמנם עם סייגים כאלה לאחרים, אך עדיין).[/QUOTE]

כן, אבל קסיאס הוא לא די מריה - הוא עדיין סמל, שחקן בית, יקיר האוהדים וקפטן. ועובדה שבשנתיים האחרונות הם נמנעו מלהחליף אותו ישירות, למרות שגם אז לא היה ביכולת שיא. זה יכול לקרות, אבל זה לא צעד מובן מאליו מריאל לזרוק את קסיאס - המעמד שלו שם מאוד חזק. ובהנחה שאנצ’לוטי נשאר, לא מתאים למר פוליטיקלי קורקט לזרוק שחקן כזה.

[QUOTE=OreoCookieh;1606854]
הכוונה שלי הייתה שמקום רביעי מבטיח צמפיונס בעונה הבאה, אם יש לו טיפת COMMITMENT ואהבה למועדון הוא ישאר כי המועדון כן יכול להביא אותו לתארים ברמה הגבוהה ביותר. ריאל כמובן זוהרת יותר אבל אני לא חושב שהוא יעשה את זה במידה ויתממש מה שכתבתי מעלה.

במידה ושוב לא נצליח להעפיל לליגת האלופות, תרחיש הגיוני למדי, אני לא חושב שהוא ישאר כי אז כן שווה לו “להקריב” את לויאליות שלו לאתלטיקו וליונייטד (אם קיימת) לטובת קריירה מוצלחת.[/QUOTE]

לפעמים אני חושב שאנשים מפריזים בחשיבות ליגת האלופות. ואני נותן פה שוב את סוארז בדוגמה, לא היה לו COMMITMENT ואהבה לליברפול? או בייל - אם היינו מסיימים רביעי, או אפילו מקום שני, הוא היה נשאר אצלנו ומסרב למדריד? קשה להאמין.
נכון שגם יונייטד היא לא ממש טוטנהאם או ליברפול הנוכחית, עדיין השם ורמת הסגל שלכם גדול ומושך הרבה יותר, אבל למועדונים הללו יש משיכה וקלאסה אחרת, וזה היה נכון גם בימי השיא של פרגוסון. (שוב, תשאלו את כריסטיאנו רונאלדו).

אני לא בטוח שלסיום העונה הקרוב יש משמעות כזו חזקה. דה חאה מאוד צעיר, בוודאי לשוער, והוא יודע שכל החיים לפניו ויש לו המון זמן לזכות בתארים. אם הוא רואה את העתיד שלו בטווח הארוך במנצ’סטר, מאמין במועדון הזה ורוצה להפוך להיות השמייקל\ואן דר סאר הבא, עוד עונה בלי צ’מפיונס לא אמורה להרתיע אותו. הוא יודע שהמועדון יעשה הכל כדי לחזור לשם ושזה יקרה בקרוב. אבל אם הוא רואה את העתיד שלו במדריד, רוצה לחזור לספרד ולארץ הולדתו - אני לא חושב שסיום במקום רביעי זה מה שיגרום לו להישאר. צ’מפיונס יש גם במדריד. וכמו סוארז, הוא יודע שבספרד יש הרבה יותר סיכוי לזכות בצ’מפיונס (ולא רק להשתתף בו) והרבה יותר מובטח לחזור לשם באופן קבוע.

(k_700) #183

סיום העונה באמת לא צריך להיות יותר מדי בעל משקל מבחינת דה חיאה(אולי רק מבחינת המועדון שעם הפסדים גדולים מאוד מאי הגעה לצ’מפיונס פעם נוספת כן יחליט למכור בקיץ ולא ללכת על מהלך התאבדותי שיאפשר לדה חיאה לעזוב בחינם בקיץ העוקב).

הסתייגות קטנה-
קיילור נאבאס שוער נפלא ואגב יכול להיות תחליף צנוע מאוד ומתאים לכדורגל האנגלי.
אבל עם כל הכבוד לנאבאס במעמד שלו ובאיכות שלו הוא לא מתקרב לדה חיאה של השנתיים האחרונות.
באיזשהוא מקום גם העובדה שלנאבאס אין איזה סטאר קווליטי מי יודע מה אפשר לאנצ’לוטי להמשיך עם קאסיאס בלי שהדבר יעשה גלים.

אני לא רואה מצב שדה חיאה מגיע לריאל מדריד היום והוא מסופסל(אפילו לא למשחקי גביע) עבור קאסיאס.
לדעתי אם הוא עובר לשם זה יהיה הסוף של קאסיאס שם וגם הסמל הספרדי מבין את זה(כנראה יגיעו לאיזה הסכם הדדי או איזה מעבר לMLS שנהיה מאוד טרנדי עכשיו).

(BUSQUETS16) #184

BURN2RUN - גם בארסה הציע בכל שלב לואלדס להישאר,הוא בחר לעזוב ולא רק לעזוב אלא לנתק קשר עם כל הסביבה הקרובה שלו בבארסה.
לגבי דה חאה אתם שוכחים דבר אחד- ברגע שאתה השוער הראשון של ריאל מדריד הדרך להרכב הפותח של הנבחרת הוא קצר ביותר.
אפילו שאין כרגע שום שוער ספרדי שנראה שיכול לתת פייט לדה חאה בשנים הקרובות,אך עדיין ראינו המון פריצות של שוערים תוך 2-3,בדיוק כמו דה חאה וקורטואה.
קשה לי לראות את יונייטד מצליחים להשאיר את דה חאה,במידה וכן זה אומר שצריך להפעיל מכבש לחצים עליו,שיחות אישיות עם ואן חאל,התערבות של פרגי,במקרה הכי גרוע יונייטד צריכים לשאוף למקרה סוארז את רויס,חידוש חוזה עם סעיף שחרור גבוה על מנת שלא ילך במחיר של נזיד עדשים.
אני חושב שאתם לוקחים את זה יותר מדי קשה,יש שוערים טובים בעולם ולכל אחד יש תחליף,נכון שדה חאה התחשל והתבגר על חשבון הקבוצה,אך שוב,אם יונייטד תצליח למכור אותו במחיר של 35-40 מליון יורו במצב הנוכחי,זה מצוין.
גם אני חשבתי שלאחר עזיבת ואלדס(ואל תתחילו עם המעטת ערכו של VV)לא נמצא בחיים מחליף ראוי ובינתיים לא רק שמצאנו,מצאנו 2 כשלכל אחד מגיע הרכב ראשון,לכן אני חושב שבמידה והספרדי יעזוב קודם כל יש את ואלדס כאופציה לשנתיים הבאות(במידה והוא כשיר ב100% וחזר לעצמו,על זה אני סומך על ואל חאל והצוות המקצועי)ובינתיים מציאת שוער ברמה הגבוהה ביותר,לא חסרים שוערים עם פוטנציאל גדול,כמו פרין שוערה של גנואה,יאן סומר שנמצא בגלדבך,או הליכה בכל הכוח על הוגו לוריס שיכול להיות שהובטח לו שלא יעמדו בפניו ולכן הוא חידש חוזה(מקרה בייל).
שורה תחתונה,זה לא סוף העולם במידה ודה חאה עוזב,מסכים שזה מציק שהוא התגלח על חשבון הקבוצה ומראה עכשיו יכולת של וורלד קלאס,אבל זה הכדורגל.

(OreoCookieh) #185

[QUOTE=borntorun;1606859]

לפעמים אני חושב שאנשים מפריזים בחשיבות ליגת האלופות. ואני נותן פה שוב את סוארז בדוגמה, לא היה לו COMMITMENT ואהבה לליברפול? או בייל - אם היינו מסיימים רביעי, או אפילו מקום שני, הוא היה נשאר אצלנו ומסרב למדריד? קשה להאמין.
נכון שגם יונייטד היא לא ממש טוטנהאם או ליברפול הנוכחית, עדיין השם ורמת הסגל שלכם גדול ומושך הרבה יותר, אבל למועדונים הללו יש משיכה וקלאסה אחרת, וזה היה נכון גם בימי השיא של פרגוסון. (שוב, תשאלו את כריסטיאנו רונאלדו).

אני לא בטוח שלסיום העונה הקרוב יש משמעות כזו חזקה. דה חאה מאוד צעיר, בוודאי לשוער, והוא יודע שכל החיים לפניו ויש לו המון זמן לזכות בתארים. אם הוא רואה את העתיד שלו בטווח הארוך במנצ’סטר, מאמין במועדון הזה ורוצה להפוך להיות השמייקל\ואן דר סאר הבא, עוד עונה בלי צ’מפיונס לא אמורה להרתיע אותו. הוא יודע שהמועדון יעשה הכל כדי לחזור לשם ושזה יקרה בקרוב. אבל אם הוא רואה את העתיד שלו במדריד, רוצה לחזור לספרד ולארץ הולדתו - אני לא חושב שסיום במקום רביעי זה מה שיגרום לו להישאר. צ’מפיונס יש גם במדריד. וכמו סוארז, הוא יודע שבספרד יש הרבה יותר סיכוי לזכות בצ’מפיונס (ולא רק להשתתף בו) והרבה יותר מובטח לחזור לשם באופן קבוע.[/QUOTE]

אי אפשר להשוות פה את מקרה סוארז למקרה דה חאה. גם לא בייל. דה חאה היה שחקן אתלטיקו, אם הוא עובר לריאל אני לא חושב שהאוהדים שלהם יראו זאת בעין יפה, הוא יכול להגיד “ביצים שלי” ולעבור אבל יש לא מעט שכן היו לוקחים את זה כפאקטור.

אם דה חאה רואה את עצמו במדריד אין פה דיון בכלל, זה ברור לכולם.
אבל אני כצופה מהצד רואה שחקנים מדברים כיום רק על תארים. רומנטיקה ומשחק בשביל הסמל כבר פחות נפוץ מבעבר, לצערי.ש
קשה לי להאמין שזה מקרה דה חאה. אם אני שחקן נייטרלי בדעה, רואה את יונייטד משחקת כמו שהיא משחקת כבר עונותיים, לא מתמודד במפעל שבו כל העולם מסתכל עלייך גם כן, איזו סיבה יש לי להמשיך שוב לעוד עונה כזאת כשיש לי בממתינה קבוצה שרצה על כל התארים באופן טבעי? אם הוא לא התחבר לעיר, לקבוצה או למאהבת בצורה מיוחדת אני לא רואה סיבה להמשך שלו איתנו בעונה הבאה.

במידה וכן נעפיל זה משנה את פני הדברים, יש התקדמות מעונה שעברה, שוב משחקים בכל המפעלים וזה נותן איזו תקווה לשינוי וחזרה לימי יונייטד הזוהרת. לכן בתור שחקן לא הייתי שש לברוח מהספינה הבוערת כי רואים את קרקע מעבר לאופק.

[QUOTE=k_700;1606861]

אני לא רואה מצב שדה חיאה מגיע לריאל מדריד היום והוא מסופסל(אפילו לא למשחקי גביע) עבור קאסיאס.
לדעתי אם הוא עובר לשם זה יהיה הסוף של קאסיאס שם וגם הסמל הספרדי מבין את זה(כנראה יגיעו לאיזה הסכם הדדי או איזה מעבר לMLS שנהיה מאוד טרנדי עכשיו).[/QUOTE]
קסיאס סה"כ בן 33. זה לא סוף הקריירה בשביל שוער, וגם, הוא יכול לשחק ברמות הגבוהות כמעט בכל קבוצה באירופה.
הMLS תמיד ישאר שם להביא לו כסף, אבל זה עוד מוקדם.

(borntorun) #186

[QUOTE=OreoCookieh;1606864]
אבל אני כצופה מהצד רואה שחקנים מדברים כיום רק על תארים. רומנטיקה ומשחק בשביל הסמל כבר פחות נפוץ מבעבר, לצערי.ש
קשה לי להאמין שזה מקרה דה חאה. אם אני שחקן נייטרלי בדעה, רואה את יונייטד משחקת כמו שהיא משחקת כבר עונותיים, לא מתמודד במפעל שבו כל העולם מסתכל עלייך גם כן, איזו סיבה יש לי להמשיך שוב לעוד עונה כזאת כשיש לי בממתינה קבוצה שרצה על כל התארים באופן טבעי? אם הוא לא התחבר לעיר, לקבוצה או למאהבת בצורה מיוחדת אני לא רואה סיבה להמשך שלו איתנו בעונה הבאה.

במידה וכן נעפיל זה משנה את פני הדברים, יש התקדמות מעונה שעברה, שוב משחקים בכל המפעלים וזה נותן איזו תקווה לשינוי וחזרה לימי יונייטד הזוהרת. לכן בתור שחקן לא הייתי שש לברוח מהספינה הבוערת כי רואים את קרקע מעבר לאופק.
[/QUOTE]

אתה בעצמך אומר ששחקנים מדברים היום רק על תארים.
אפילו נניח ויונייטד לוקחים העונה מקום שלישי, וריאל יוצאים בלי כלום (בלי אליפות ובלי צ’מפיונס) - עדיין יש לו סיכוי הרבה יותר גבוה לזכות בתארים בעונה הבאה עם מדריד מאשר עם יונייטד. שום דבר סביר שיונייטד תעשה מעכשיו עד יוני לא יגרום לה לעבור את ריאל מדריד בדירוג ה’יוקרה’ העולמי או מה שלא יהיה.

לטעמי למיקום הסופי של יונייטד העונה יש מעט מאוד חשיבות לדה חאה. מדריד נמצאת במקום הרבה יותר טוב ובריא היום. וגם אם לא, רק להזכיר לך שרונאלדו עזב קבוצה שזכתה ב3 אליפויות רצופות, תחת אחד המאמנים הגדולים בהיסטוריית המשחק, אחרי 2 עונות רצופות בגמר ליגת האלופות, בשביל פלגריני וקבוצה שלא עברה את שמינית הגמר חמש שנים רצופות. למה? כי זו ריאל מדריד. דה חאה צריך לחשוב לטווח הארוך ואני ממש לא חושב שמקום רביעי או חמישי ישנה את דעתו.

(BUSQUETS16) #187

מבחינת יוקרה כנראה שהיא לא תוכל לעבור גם ב5 שנים הבאות.
אבל,במידה וריאל לא זוכה בשום כלום העונה ויונייטד מסיימת במקום ה3-4 והיא יושבת עם דה חאה כמו במקרה רוני ומראה לו שיש תוכניות גדולות למועדון זה יכול לעזור.
אם יונייטד תנחית את אחד הסופרסטארים הגדולים בעולם משהו כמו בייל,קאבני,רויס זה יכול לגרום לו להישאר.
בכל מקרה יונייטד עם חלון העברות בשנתיים האחרונות שלא היה מבייש את זוביזארטה בימיו הטובים ולחשוב ש"גנבנו" לכם בסוף את ורמאלן חח,הזוי.
יונייטד הביאה על עצמה את המצב הזה שבו שחקנים רוצים לעזוב,רכש לא אטרקטיבי ונכון,מחירים מופרזים וכדורגל לא מהנה,לא יתכן שאנדר הררה נרכש במחיר שססק נרכש,לא יתכן שדי מריה נקנה במחיר של פעמיים היגוואין/פעמיים גצה ופעמיים אלכסיס,לא הגיוני שפלקאו יגיע בהשאלה לשנה במחיר של 15 מליון יורו + שכר של 12 מליון בשנה בזמן שבאיירן מביאה את לבנדובסקי בחינם ואתלטיקו את מנדז’וקיץ’ במחיר של 22 מליון יורו.
יונייטד כבר שנתיים צועדת במקום ואפשר להגיד גם הולכת אחורה למרות עזיבת פרגי ועם כמה שזה קשה,הייתי מצפה למהפכה בסגל של יונייטד כבר העונה עם ואן חאל,אם אני נכנס לנעליים של דה חאה,קורץ לי הרבה יותר לשחק בריאל עם קבוצה שלא מחפשת את הזהות שלה עכשיו כשאני יודע שהמקום בנבחרת שלי מובטח.

(borntorun) #188

לא מבין מה הקשר של ההעברות שלהם לפה.
נראה לך לדה חאה אכפת מי עלה כמה? אכפת כמה ססק ולבנדובסקי עלו? אכפת לו איזה שחקנים הגיעו.
אני חושב שבלינד, שואו והררה הוכיחו שהם שחקנים לרמה של יונייטד. די מריה הוא שחקן מעולה שכולם יודעים למה הוא מסוגל בשיאו. וגם רוחו לא רע בכלל בינתיים. רק פלקאו מהדהד ככישלון והוא בכל מקרה בהשאלה.
חלק מהמחירים גבוהים מדי, אבל שוב, לדה חאה לא אמור להיות אכפת. הוא לא הרואה חשבון של הקבוצה. הוא מבחינתו אמור להיות שמח שיש נכונות מצד ההנהלה להשקיע כסף גדול ולהביא שחקנים איכותיים.
וחוץ מזה, אתה לא יכול להגיד ‘שלבנדובסקי עובר בחינם’ כאילו זה דבר שקורה כל יום. זה נדיר מאוד מאוד ששחקן WORLD CLASS עובר בהעברה חופשית - מתי פעם אחרונה קרה דבר כזה? ברוב המקרים צריך לשלם.
בקיצור כל הפסקה הזו לא ממש רלוונטית.

לדה חאה אין ספק שליונייטד יש שאיפות גבוהות, רואים את זה בכסף שהם משקיעים ובשחקנים ומאמנים שהם מושכים, אבל גם לריאל יש שאיפות מאוד גבוהות, והם הרבה יותר קרובים למימוש שלהם כרגע.

(borntorun) #190

לבקר את איכות השחקנים זה משהו אחד, ההודעה המקורית שלך מבקרת את המחיר שלהם, שזה דבר שלא מעניין בכלל את דה חאה.
להביא את די מריה, פלקאו, שואו ובלינד באותו קיץ, זה קיץ רציני מאוד. למעשה זה יותר מכל קבוצה אחרת באנגליה. לא חושב שמישהו מאוהדי יונייטד מאשים את שואו והררה בדבר, אם כבר ה’רכש’ שהתגלה כבעייתי מאוד הוא ואן חאל ולא השחקנים עצמם.
אפשר לקשקש כל היום על שחקנים ‘וורלד קלאס’, בפועל בכל שוק ההעברות יש מעטים מאוד כאלו, ומתנפלים עליהם במהירות. בהתחשב בנסיבות, יונייטד הצליחה מאוד.
אין שום קייס לקרוא לרכש של יונייטד ‘כושל’ מבחינת איכות השחקנים. אפשר אולי, אם מתווכחים ומערבים את המחירים של כל אחד, אבל את דה חאה המחירים הרי לא מעניינים.

(Viva la Vidic) #192

אם כבר מחיר ראוי. אם דיאבלה מוערך כ40 מיליון (יהלום לא מלוטש עם פוטנציאל), ומנגלה נרכש ב30+ אז דה חאה צריך להיות שווה כפול מזה.
בסוף, זאת ריאל מדריד ובכלל, שוער ברמה עולמית כמו דה חאה לא מוצאים כל יומיים. צריך לסחוט את הלימון כמה שאפשר. לא להתבייש ולא לפחד לדרוש גם 60 מיליון.

(BUSQUETS16) #193

יש לי המון ביקורת ומה לרשום על הרכש של יונייטד ואיך שהוא מתבצע,אבל B2R צודק ואני גלשתי קצת למקומות אחרים.
ומה שרציתי להעביר זה שהרכש שיונייטד מבצעת לא מספיק טוב על מנת לגרום לשחקן שיש לו קריירה של 15-20 שנה(שוער) לבזבז שנים על בנייה של קבוצה כשמנגד אתה מקבל הצעה מהקבוצה הכי פופולרית בעידן הנוכחי(יחד עם בארסה) כשגם אתה יודע שבקבוצות הספרדיות בשנים האחרונות שחקנים מקבלים הרבה יותר הכרה ומעמד.
מצד אחד דה חאה לא שחקן בית,הוא לא “מחוייב לסמל” בימים שבהם סמלים בעצמם לא מחוייבים,מצד שני בכל זאת מדובר ביונייטד.
במידה ופרס יחליט להפעיל לחץ ולהביא את דה חאה,אין סיכוי שהוא יישאר ביונייטד,תוסיפו למשוואה את חביב העיר מדריד הסוכן על מנדס וקיבלתם מתכון לכוכב הבא בריאל.
הכל יקום וייפול על איפה הספרדי ירצה לשחק,במידה והוא ירצה בריאל,שום הצעה ושום שיחות שכנוע כנראה שלא יעזרו.

נ.ב-אם קרוס נרכש ב25 מליון יורו,דה חאה בשקט יכול להימכר ב30-35 מליון,או במקום כזה 20 מליון+שחקן כלשהו,כשפלורנטינו רוצה משהו אין דבר שבעולם שיעצור אותו.