דויד דה חאה: כי אלוהים, מסתבר, דובר ספרדית

מנצ’סטר-יונייטד

(Parliament) #388

הרג אותי!

[INSTAGRAM]5bmhU7tg8h/[/INSTAGRAM]

(OreoCookieh) #389

הדיווחים לאחרונה אומרים כי דה חאה קרוב לחתימת חוזה חדש, כמנדז, הסוכן שלו, מצולם מגיע למתחם האימונים:

הדיווחים מציינים כי החוזה המוצע הוא 200K פאונד לשבוע למשך 5 שנים וכרגע דה חאה שוקל את ההצעה.

קצת נשמע הזוי, ציפיתי שאם יחליטו לדבר ולחתום זה יהיה חוזה ל2-3 שנים עם שכר גבוהה יותר מה140K של שנה שעברה, אבל לא חוזה ל5 שנים (הרי מה הפואנטה? הקיץ הבא או אחריו במקסימום, והוא עובר לחלאות.)

(David de Gea) #390

[QUOTE=OreoCookieh;1642233]הדיווחים לאחרונה אומרים כי דה חאה קרוב לחתימת חוזה חדש, כמנדז, הסוכן שלו, מצולם מגיע למתחם האימונים:

הדיווחים מציינים כי החוזה המוצע הוא 200K פאונד לשבוע למשך 5 שנים וכרגע דה חאה שוקל את ההצעה.

קצת נשמע הזוי, ציפיתי שאם יחליטו לדבר ולחתום זה יהיה חוזה ל2-3 שנים עם שכר גבוהה יותר מה140K של שנה שעברה, אבל לא חוזה ל5 שנים (הרי מה הפואנטה? הקיץ הבא או אחריו במקסימום, והוא עובר לחלאות.)[/QUOTE]

גם אם הוא יעבור, יש הבדל בין לשחקן שנשארת לו שנה בחוזה לבין אחד שיש לו עוד 3.
חוץ מזה, במידה והוא יחתום על חוזה ארוך טווח, אז אני מניח שיונייטד לא ימהרו למכור אותו.

(Aizenberg) #391

יתכן שיש פה גם אקט ג’נטלמני בלבד, בין המועדון, דה חאה ומנדס.

שבו דה חאה מסכים לחתום על חוזה חדש על מנת שהמועדון לא ישאר בידיים ריקות בקיץ הבא.

לא כזה מופרך וכבר ראינו את זה בעבר לא פעם.

(Chris Smalling) #392

[TW]642291550987358208[/TW]

(David de Gea) #393

[QUOTE=Chris Smalling;1642243][TW]642291550987358208[/TW][/QUOTE]

אז אולי בכל זאת אני אשאר עם הכינוי שלי.

(Viva la Vidic) #394

זה כל כך ברור שזה בגלל הפיצוץ בעסקה עם מדריד, ובגלל היורו המתקרב, אבל למי אכפת?!

איזו תפנית.

(Goalkeeper) #395

ישששששש , אפילו אם זה לעונה אחת. אני כל כך אוהב אותו.
אני כבר שחכתי לו ורק מחכה שיעלה מחר מול הסקאוזרים !!!
KING DAVE!!

(Red_Devil #11) #397

הצביעות של אוהדי הכדורגל במקרה הזה מתפוצצת ומכה שוב כי במקרים כאלה אין ברירה כל כך. אחרי שכבר ראיתי אותו מוצג בריאל עם עשרות אלפי צופים ונותן שם משחקים הירואיים ומניף לא מעט תארים השוער שנמצא בטופ 3 בעולם חותם אצלנו ל-4 שנים!

ההחתמה הגדולה ביותר הקיץ ללא ספק וטיימינג טוב מהיום כנראה שאין.

יאללה שיהיה בהצלחה!

(OreoCookieh) #398

[QUOTE=Aizenberg;1642239]יתכן שיש פה גם אקט ג’נטלמני בלבד, בין המועדון, דה חאה ומנדס.

שבו דה חאה מסכים לחתום על חוזה חדש על מנת שהמועדון לא ישאר בידיים ריקות בקיץ הבא.

לא כזה מופרך וכבר ראינו את זה בעבר לא פעם.[/QUOTE]
תקרא שוב, פליאתי היא מאורך החוזה, ולא מעצם חתימתו.

בכל מקרה,
#DAVE STAYS
וזה מה שחשוב.

(Viva la Vidic) #399

[QUOTE=OreoCookieh;1642255]תקרא שוב, פליאתי היא מאורך החוזה, ולא מעצם חתימתו.

בכל מקרה,
#DAVE STAYS
וזה מה שחשוב.[/QUOTE]
או:

#Dave_gets_forced_to_stay_Too_bad_for_
Dave.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(Hezi_Si) #401

סטרטפורד, בלי ציניות, למה בעצם אתה לא מרגיש ככה כלפי רוני?
מה שונה בצע כסף לרצון לחזור למדינה שלך? (אפילו רוני אמור להיות יותר סמרטוט אני חושב)

(the - stretford end) #402

Hezi_Si

לרגשות אין הסבר רציונלי.

מקצועית, מה שרוני נתן ותרם לקבוצה עד שבפעם הראשונה ביקש לעזוב, היה הרבה הרבה יותר ממה שדה חאה העניק ליונייטד.
רוני, בטח בפעם השנייה, הוא רצה לעזוב כי עבר חתול שחור בינו לבין פרגוסון, לא בגלל משהו נגד המועדון, בעוד שדה חאה רצה לעזוב כי מעדיף את ריאל מדריד
וכאן שוב פעם נכנס עניין הרגש, אני אוהב יותר את מי שרוצה לשחק בקבוצה שלי.

(אמיר) #403

רק בעוד שנה נדע אם מדובר בנישואי נוחות שמראש היו אמורים להימשך רק שנה בלבד, בין אם בגלל סעיף שחרור או סיכום ג’נטלמני כלשהו בין הצדדים. בינתיים הרווחנו שוער ענק לכל הפחות לעונה נוספת וגם סכום העברה נאה במקרה הגרוע שהוא באמת יעזוב. win win.

בכל מקרה, אי אפשר גם לפסול אפשרות שהוא ראה את ההתנהלות של ריאל בקיץ והחליט שאם זה כל מה שהוא שווה בשבילם, אז אולי זה שווה לזרוק משהו טוב שיש לו ביד לטובתם. לא שאין לו אינטרס גם כספי וגם מקצועי לחתום על החוזה החדש, ועדיין - נקווה.

כך או אחרת, מחכה לו מחר חתיכת קבלת פנים.

(gass12) #404

[QUOTE=the - stretford end;1642259]בכל אופן, החתימה על החוזה לא מרגשת אותי בכלל, אין לי רגשות מיוחדים של אוהד כלפי דה חאה, שוער מצויין, שיעשה את העבודה שלו בשער ואחרי שיצא סמרטוט וזהו, ושחברה שלו תיחנק.[/QUOTE]
אני מזכיר לך את התקופה שלנו בפורום המקביל ( אייסוקר ) ואת החרא שאכלנו מכריסטיאנו ועד כמה הייתי סנטימנטלי. העולם ההוא הישן מת. פעם שחקנים שיחקו בשביל הסמל יותר מכל דבר אחר . הרומנטיקה דאז פינתה את מקומה לערמות של כסף וזה הדבר הראשי או היחיד שמעניין את השחקנים.
יש כמובן את שיקולי האגו והיוקרה של לשחק במועדון נחשב אבל לצפות משחקן בעל שם עולמי להיות נאמן למועדון רק בגלל הסמל ?
שיבוא ,שישחק שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר . שישתכר את המגיע לו, יסע בפרארי,יענוד ברייטלינג או רולקס או טראנד אחר עד סוף החוזה ויאללה ביי
כמאמר השיר "הימים חולפים שנה עוברת אבל המנגינה לעולם נשארת ". השחקנים חולפים המועדון הוא העיקר.

(gass12) #405

LVG וההתפלקויות בלשונו כ"כ מתלהב שבטח ישמע כך מחר בעת הצגת ההרכב. שוער דה חיאה, מגן שמאלי לוק דה חיאה,דיוויד בלינד,מייקל דה סמולינג …

(Parliament) #406

המדיה כמובן לא נשארת אדישה.
[FBV]436583573213910[/FBV]

(Glory Man United) #407

מישהו יודע מה סעיף השחרור שלו? הבנתי שזה רק 30 מיליון פאונד.

(ManutdFan) #408

בסופו של דבר שני הצדדים עשו את מה שטוב בשבילם.
יונייטד הרוויחה את אחד השוערים הטובים בעולם, דה חאה הרוויח את המקום של ביורו הקרוב. אני מאוד שמח שהוא חתם, אבל הוא לבטח הבין שאי חתימה יכולה לפגוע בו קשות מבחינת הנבחרת (כי מדובר בואן חאל ואם הוא לא היה חותם הוא כנראה היה נשאר ביציע).
ההעברה שלו לריאל מדריד היא בלתי נמנעת לצערי. אם זה בקיץ הבא או אחריו. רק שהפעם נוכל עוד יותר להיות עם היד הדוקה, אלא אם כן זה נכון שהסעיף שחרור הוא 30 מיליון פאונד, אבל כרגע אין שום מידע אמין שקראתי על העניין הזה. האמת, פעם ראשונה שאני שומע על המחיר הזה. אני בכלל עוד לא קראתי על זה שיש באופן ודאי סעיף שחרור.

(אמיר) #409

[QUOTE=Glory Man United;1642354]מישהו יודע מה סעיף השחרור שלו? הבנתי שזה רק 30 מיליון פאונד.[/QUOTE]

אף אחד לא יודע מה סעיף השחרור ואם יש בכלל סעיף שחרור. נדע בקיץ הבא…