דויד דה חאה: כי אלוהים, מסתבר, דובר ספרדית

מנצ’סטר-יונייטד

(Viva la Vidic) #367

אין לי מושג מה קורה בקבוצת אוהדים של הפייסבוק. המקום הזה יותר גרוע מטוקבק של ONE.

גם אם הוא היה מציל 600 עצירות, זאת ההרגשה שקיבלתי, לא אוכל לשנות אותה.
אמרתי מלכתחילה שזה אולי וכנראה שטויות, אבל ככה הרגשתי ברגע החילוף.

(k_700) #368

אז מה אתה אומר על המשחק מול ברומיץ’ למשל? אולי הוא מכר אותנו שם?? ומה עם אברטון? אולי גם שם הוא מכר אותנו?

כשאוהדים נתפסים למשהו כל דבר כמעט ישכנע אותם שהם צודקים.
אם דה חיאה מבחינתם החליט פתאום(בנינו הוא כבר כנראה הגיע להחלטה שהוא רוצה לעבור ופשוט מחכה להחלטה של ריאל עם קאסיאס כבר לפני די הרבה זמן…) שהוא לא רוצה לשחק פה בעונה הבאה אז הוא פתאום מזלזל על המגרש.

כאילו אי אפשר לקבל את זה שכדורגלן יכול להיות מקצוען עד הסוף, להודות למאמן שממשיך להאמין בו כל עוד הוא פה ולהחזיר כמו גדול על הדשא.
הוא מתח שריר אתמול, מה כל כך מסובך בלקבל את זה?? שריר אתה לא מותח רק אם אתה רץ 60 מטר לספרינט ואז מקבל תיקול.
שריר לפעמים נמתח ואין הרבה מה לעשות נגד זה, קורה.

(Red_Devil #11) #369

אני מאוד מזדהה עם ההרגשה כי ברגע שהמצלמה עברה עליו ובאותה שנייה שראו אותו שוכב אמרתי לחברים שלי שישבו וראו איתי את המשחק שהוא לא ימשיך והנה הופעת בכורה של ואלדס.
אולי באמת זה שטויות והכל קונספירציה אבל הצירוף מקרים לטעמי גדול מדי מכדי להיות אמיתי.

משחק אחרון בטראפורד, ואלדס בלי דקה רשמית בליגה (הם חברים טובים אני מניח), משחק גדול מול ארסנל, הזדמנות לדה חאה לקבל סטנדיגאוביישן אחרון רק לעצמו (לא לכל הקבוצה מה שקורה בסוף כל משחק). פתאום נשכב ללא כל התראה וסימן ולא יכול להמשיך. זה היה נראה לי די הזוי והכל התחבר נוכח הסיטואציה.

ואגב אם זה לא מובן, ממש לא מתכוון לעובדה שהוא “מכר” אותנו או משהו, עדיין נתן משחק גדול, אבל זה היה סוג של אות פרידה ממנו באופן אישי. ככה אני הרגשתי.

(k_700) #370

מה שאתה מתאר זה זלזול מוחלט שלו כשחקן בקבוצה.
אין דרך אחרת להגדיר את זה.

הוא לא ביקש סטנדינג אוביישן במצב של 4-0, אלא במצב של 1-0 ומיד אחרי שארסנל בעצמה ביצעה חילוף כפול שגם גרם לה ללכת יותר קדימה.
להזכיר לך שנצחון היה משאיר לנו סיכוי לא רע למקום 3(עדיין היה תלוי בהם אבל לפחות משאיר סיכוי).

אז אם זה לא מכר זה פשוט זלזול מוחלט.
נראה לך הגיוני?? מהכרות שלנו איתו 4 שנים הוא נראה לך בן אדם כזה שיזלזל וכשיש לנו הרבה מה להפסיד??? בקיצור זה לא קונספירציה זה פשוט קשקוש.
וכן אין פה צירוף מקרים, מתח שריר.
אתה יודע כמה פעמים נמתח לשחקנים שריר גם בהפסקה, גם אחרי משחק ואתה אפילו לא שומע על זה?

(Viva la Vidic) #371

תודה רד דוויל.

תרסיס אתה טוחן מים סתם.
זאת ההרגשה שקיבלתי והנה, כנראה שלא הייתי היחיד.
מוזר לחשוב שזה היה מכוון אבל גם מוזר לחשוב שזה רגיל לגמרי. זה בא משום מקום, חילוף תוך שנייה והופ הוא בחוץ.

(k_700) #372

להיפך אתה זה שטוחן מים וכשאין לך שום ביסוס.

ברור שאתה לא היחיד שהרגשת את זה, אמרתי לך כנס לקבוצה בפייסבוק יש בערך עוד 100 כמוך שהרגישו וחשבו אותו דבר.
זה אומר שזה נכון??

(אמיר) #373

ברור שאנשים קיבלו את התחושה הזו כי לכולנו יש מוח קונספירטיבי. החוכמה היא אחרי שהקונספירציה עולה בראש לחפש בה היגיון. אני לא מבין מה ההיגיון בביום פציעה. גם ככה אחרי המשחק השחקנים עשו סיבוב במגרש עם הילדים וכו’, כרגיל במשחק הבית האחרון של העונה. היה מספיק זמן לדה חאה לקבל תשואות, וייתכן שזה קרה, לא ראיתי מה הלך שם. לעשות חילוף לא נדרש, רבע שעה לסוף משחק שמחזיר אותנו לתמונה על המקום השלישי (אם היינו מנצחים, והובלנו), כדי להכניס שוער שלא שיחק יותר משנה… נו, זה עובד יפה בהוליווד.

בכלל, איזו מן צורה זו לקבל “סטנדינג אוביישן אחרון” כשאתה צולע קלות בדרך לחדר ההלבשה, וכשאתה מביים פציעה? זו לא נראית לי הצעדה הכי מפוארת בעולם, אלא הצעדה הכי מבישה ומביכה בעולם… לא משהו שאתה עושה מרצון.

(Viva la Vidic) #374

לא טענתי שהוא יצא על מנת לקבל סטדינג אוביישן. אם תראה לי שזה מה שכתבתי, אסתום את הפה ולא אגיב יותר. אבל זה לא. ברור שאין לי ביסוס, זו הייתה ההרגשה שלי כשזה קרה.
טענתי שברגע החילוף, הכל קרה כל כך מהר, והמוח הקונספירצי עבד כמו שאמיר הזכיר, וישר עלה לי בראש שהוא בורח מאחריות/זייף פציעה על מנת וואטאבר. לא יודע בשביל מה, לא יודע אם זה לברוח מאחריות/לתת לואלדס לשחק/ נשבר לו/ מרגיש פחות סימפטיה למועדון מבעבר…תבחר, כי אני לא יודע.

זה הכל. לא טוחן מים ולא נעליים. ציינתי מה שעבר לי ולעוד המון בראש.

(בן-עמי) #375

איזה סטנדינג ואיזה אובייישן, שום סטנדינג אוביישן לא מגיע לשחקן, במיוחד שוער, כל כך צעיר… ושאנשים שכחו איזה שכר לימוד יקר שלמנו עליו כקבוצה, הוא למד להתגלח אצלנו, ואם לא מכבודו להשאר? שלך בלי הרבה רעש.
אני בכלל בעד לגמור אותו עונה ביציע, ולהגיד לשחקנים שאנחנו לא תחנת השבחה לריאל.

(אמיר) #376

Viva La Vidic, עניין הסטנדינג אוביישן היה תגובה למישהו אחר, לא לך. בכל מקרה, גם שאר האפשרויות שהעלית נראות לי הזויות לחלוטין. 75 דקות הוא משחק, מציל אותנו לפחות פעם אחת, ואז נשבר לו? עזוב…

(Viva la Vidic) #377

דה חאה נבחר לשחקן העונה של הקבוצה. תמונה ברשת שמביעה פחות או יותר את ההרגשה של רוב האוהדים אני מניח.

(edenbd) #378

[QUOTE=Viva la Vidic;1619566]דה חאה נבחר לשחקן העונה של הקבוצה. תמונה ברשת שמביעה פחות או יותר את ההרגשה של רוב האוהדים אני מניח.

[/QUOTE]

אולי זה רק אני, אבל מהבעות הפנים שלו היה נראה שהוא כבר יודע שהוא לא ישאר. במיוחד שצעקו לו שישאר שהוא עלה לקחת את הפרס.

אגב, מישהו ראה את המופע של LVG בסוף? סטדנאפ!

(F.Redondo) #380

דויד דה חאה נבחר לשחקן העונה של יונייטד מטעם השחקנים & האוהדים שנה שנייה ברציפות.
הנה מיטב ביצועיו העונה עם השדרנים ברקע :

[YT]Q-3E1ulVmek[/YT]

(alexshw) #381

סוגיה מעניינת:
האם הדיווחים שקסיאס כנראה נשאר בריאל ויכריעו בסופו של דבר לטובת השארות דה חאה ביונייטד.
יש כבר במטרו איזה כתבה שגם עושה אחד + אחד :slight_smile:

(Fletch) #382

לא הייתי ממהר עם השמחה.
יכול להיות שדה חאה יגיע במקום קיילור נבאס כשקסיאס יירד לעמדת השוער השני כפי שריאל שיחקה שנה שעברה. קסיאס בליגת האלופות וגביע המלך, דה חאה (דייגו לופז בזמנו) שוער ליגה. מה שבארסה עושה העונה עם בראבו וטר שטגן, ומה שהפך למחלה של הכדורגל העולמי עם שני שוערים בכירים ורוטציה ביניהם במפעלים השונים. טרנד מעצבן ומיותר.
האם דה חאה יסכים לכך ולהיכנס לכל המשחקי הכס בריאל מדריד עם הפוליטיקות והתככים וקסיאס שהוא לא בדיוק טלית שכולה תכלת בחדר הלבשה וכשיש לו עוד כמה שנים לתת? נקווה שלא, וגם אם כן, לא נורא - יש מספיק שוערים ברמה גבוהה שם בחוץ.

(alexshw) #383

ואיך זה נגמר בסוף? בהרבה בעיות בחדר ההלבשה. קסיאס ודה חאה - 2 דובים במלונה אחת.
פרט לכך קסיאס היה שוער ראשון לפחות באלופות, אני חושב שדה חאה מצפה להיות שוער ראשון בכל המפעלים. אני לא חשוב שצילו של קסיאס יכול לעשות לו טוב, אלא רוב הסיכויים יעשה אפקט הפוך. דה חאה היום שוער במעמד גבוה בהרבה מלופס, נבאס, טר שטגן ובראבו. עם כל הכבוד לארבעתם.

(סארי) #384

אם דה חאה מגיע למדריד הוא שוער ראשון לכל דבר, קסיאס יכול להישאר ולנסות להרוויח את מקומו אבל הוא יהיה שוער שני לדה חאה, הוא ישחק רק בגביע ודה חאה ישחק בליגה ובליגת האלופות,אנחנו צריכים שוער, אז למה לנו להביא את דה חאה ולשים אותו על הספסל?

(Red_Devil #11) #385

מרגיש לי פחות או יותר כמו סוגיית רונאלדו. זה ייקח זמן, הוא יימתח אותנו עוד הרבה, יהיו הרבה מאוד ספינים אבל בסוף הוא יעזוב.

הדעה שלי בנושא, חייבים גם אנחנו להציב סוג של אולטימטום מבחינת הזמן, נשאר כן או לא. לחפש שוער זה לא צחוק ושוער זה תפקיד שהוא חייב כמה שיותר זמן להיות עם הקבוצה כדי להתחבר במיוחד גם לשחקני ההגנה.

כולי תקווה שיישאר לצערי אני לא רואה סיטואציה שזה קורה.

(borntorun) #386

לא ראיתי שצוין פה, אבל איקר קסיאס בדרך לפורטו בעסקה שנראית רצינית יותר מיום ליום. מה שכמובן יוריד את אחד המכשולים העיקריים למעבר של דה חאה למדריד.

(yed_k) #387

[QUOTE=borntorun;1627470]לא ראיתי שצוין פה, אבל איקר קסיאס בדרך לפורטו בעסקה שנראית רצינית יותר מיום ליום. מה שכמובן יוריד את אחד המכשולים העיקריים למעבר של דה חאה למדריד.[/QUOTE]

קסיאס בפורטו?? נשמע כמו מדע בדיוני…(אני לא מטיל ספק באמינות הדיווח שלך…אני רק מציין שזה משהו שלא הייתי חושב בחיים שיקרה)