דויד דה חאה: כי אלוהים, מסתבר, דובר ספרדית

מנצ’סטר-יונייטד

(borntorun) #343

[QUOTE=k_700;1618865]
איך אתה תרגיש? מרומה? נבגד? כועס? תבין אותו? תאחל לו בהצלחה?[/QUOTE]

אני אאחל ללוריס את כל ההצלחה בעולם (אלא אם כן יעבור נניח לארסנל, לא מאמין שזה יקרה), אבל זה שונה. דבר ראשון כי לוריס הגיע אלינו בשיאו, נתן לנו 3 שנים יפות מאוד של שיא, שילמנו עליו 0 שכר לימוד ובעצם מהרגע שלקח לפרידל את ההרכב עד היום, הצטיין ברצף. זה בניגוד לדה חאה שהשקעתם בו המון, על חשבון המועדון, שכר לימוד ונדמה שהוא עוזב כשיחס השכר לימוד לעומת זמן שהביא לכם כWORLD CLASS הוא 50-50 במקרה הכי טוב.
ודבר שני, כי אנחנו עדיין מועדון קטן יותר, כשאתה אוהד טוטנהאם אתה מודע לעובדה שמתישהו אם שחקן יהיה טוב מדי הוא יעזוב אותך, ואם תתחיל עכשיו לשנוא את כל הבייל ומודריץ’ וקאריק למיניהם זה לא ייגמר. צריך להבין את מקומך. יונייטד לעומת זאת, מועדון עם שאיפות לטופ של הטופ ומועדון שלא מקבל את עצמו כמועדון שמוכר שחקנים, ולכן יכול להיות יותר כעס.

(k_700) #344

יונייטד היום זה מועדון שמבחינת המיתוג, הצד הכלכלי נמצא בטופ העולמי.
מבחינה מקצועית ועתיד מקצועי? לוט בערפל.
מספיק לראות מה עוברת הקבוצה בחודשיים האחרונים עם הספסול של השחקן הכי יקר שלה כדי להבין שיש פה עדיין כאוס, אל תשכח שגם לא הגענו בכלל מצב שאנחנו מתחרים מול הקבוצות הטובות ביבשת או משהו שקרוב לזה כדי לקבל אינדיקציה אם התקדמנו ובכלל…
דה חיאה רוצה להתקדם לליגה הטובה בעולם, לשחק בקבוצה שהיא היום, מחר ומחרותיים תהיה אחת מ-3-4 הטובות בעולם(ואולי איתו הטובה בעולם?).
אני לא מאשים בן אדם שבאמת מסתכל על העסקה בצד רציונלי לחלוטין וחושב איפה הסיכוי שלו להצליח מיידית גבוה יותר.

אוהדי יונייטד כמובן ימשיכו לחשוב שיונייטד זה המועדון הגדול ביותר בעולם והליגה האנגלית היא עדיין הליגה הקשה בעולם ובלה בלה בלה, זה כבר לא ככה מספיק שנים.

מההשקעה בו עושים יותר ממה שזה היה בפועל.
בפועל העונה הראשונה הייתה קשה איתו, הוא התחיל רע, נתן חודשיים-שלושה ממש טובים כולל משחקים שנתנו טעימה טובה במה מדובר, אחר כך המשיך ביכולת לא יציבה ובעיקר היה חסר בטחון בגובה.
לא היה מדובר פה באיזה אלמוניה שאחרי שנים של גילוח הפך לואן דר סאר.
היה מדובר פה בשוער טוב מההתחלה לרמת הליגה(אולי לא הכי טוב אבל גם לא רחוק מהצמרת של השוערים בליגה).
מהשנה השנייה כבר היה מובן שמדובר פה באחד השוערים הכי טובים בליגה.
הוא הגיע בגיל צעיר מאוד לפה אבל עם המון נסיון יחסית לשוער בן 20, כולל זכייה בטורנירים עם נבחרות ספרד הצעירות, כולל זכייה בליגה האירופאית עם אתלטיקו.
לא מדובר פה באיזה בן פוסטר שעלה מהנוער ועבר איזה השאלה לשפשוף בצ’מפיונשיפ.
כלומר, קיבלנו פה שוער עם נסיון ברמות הגבוהות, אחרי עונה אדירה באתלטיקו. לא בנינו פה שוער מ-0, מקסימום התאמנו אותו לליגה ונתנו לו קרקע פוריה להתפתח עוד קצת.
הוא לא השחקן הראשון שעובר את התהליך הזה פה ועוזב, היו כאלה שאפילו עשו את זה כשיונייטד באמת הייתה אחד מהמועדונים הטובים בעולם מקצועית.

(OreoCookieh) #345

קשה לשפוט אותו ואת המניעים שלו. יכול להיות שהוא פשוט מתגעגע לבית - איך אפשר להאשים אותו? כנראה שבמקומו הייתי עושה אותו הדבר, אם לא הייתי אוהד של הקבוצה כמובן.

אך בתור אוהד מהצד אני מרגיש צביטה בלב ללא ספק. אכלנו מרורים בגללו כמה משחקים, אך עדיין הוא קיבל את הקרדיט ואת הביטחון והגב של [B]כל [/B]גורמי המועדון ואוהדים.
בעונות האחרונות הוא התבגר ונהיה וורלד קלאס, מתחילים לקצור עליו את הפירות, והנה, חלום מדריד מגיע בשנית. זה מאכזב אין מה להגיד.

אאחל לו במדריד כישלון כמובן. [B][U]כש[/U][/B]האוהדים ישרקו לו בוז, “יברכו” אותו ואת משפחתו ויערערו את בטחונו, זה יהווה מקרה מלמד. ובעתיד, אני מקווה, שאר השחקנים ילמדו מהסיפור. אולי זה יערער את רצונם לעזוב למועדון גלקטיקוס שכזה, ויעדיפו להישאר במקום שנותן להם את הגב, החום והביטחון להצליח להגיע להישגים שכל שוער בעולם היה יכול לחלום עליהם.

להגיד “בוגד” נראה לא מתאים. אפשר להבין את הסיבות שלו לעזיבה, למרות שאני לא מסכים איתם באופן אישי.

(George Best) #346

זה פשוט מאוד - אתם מסרבים להאמין/לקבל את זה שאנחנו בסופו של דבר חלק משרשרת המזון (לא בטופ שלה)…מועדונים אחרים לא שילמו שכר לימוד על שחקנים שלה שבסוף עזבו אלינו? אז אותו הדבר עם דה חאה…
טבעי שילך למדריד, כמובן שיש קצת אכזבה אבל זה מה יש, כרגע ברגע שבארסה וריאל רוצות שחקן זה כמו ילד קטן מפונק ועשיר שמבציע על משהו וההורים מיד קונים לו.

(the - stretford end) #347

[QUOTE=George Best;1618874]זה פשוט מאוד - אתם מסרבים להאמין/לקבל את זה שאנחנו בסופו של דבר חלק משרשרת המזון (לא בטופ שלה)…מועדונים אחרים לא שילמו שכר לימוד על שחקנים שלה שבסוף עזבו אלינו? אז אותו הדבר עם דה חאה…
טבעי שילך למדריד, כמובן שיש קצת אכזבה אבל זה מה יש, כרגע ברגע שבארסה וריאל רוצות שחקן זה כמו ילד קטן מפונק ועשיר שמבציע על משהו וההורים מיד קונים לו.[/QUOTE]

להגיד שאנחנו חלק משרשרת מזון ולא בטופ שלה וכאילו מדובר באיזה מועדון בסדר גודל בינוני, זה פשוט לא להבין את העוצמות שיש ליונייטד, גם בקרב שחקנים וגם מהטופ שלהם.
אני זוכר לא פעם שחקנים זרים שבפעם הראשונה שיצאו למסע טרום עונה עם יונייטד במזרח הרחוק או ארה"ב סיפרו כי פשוט לא האמינו עד כמה עוצמות האהדה כלפי יונייטד הם בדציבלים ובכמויות הללו.
דברים שכאלה, עוצמות שכאלה, זה לא נעלם בין לילה או בגלל 2 עונות קשות יותר מקצועית.

אתה צודק בכך שברצלונה וריאל מדריד הן כמו ילד מפונק שרוצה צעצוע חדש אז מיד ההורים קונים לו ולאותם הורים אין צורך יותר מדי להתסכל על חשבון הבנק ולחשוב אם אפשר אבל זה בעיקר נכון לשחקנים מהחלק הזה של העולם, עבור שחקן ספרדי או דרום אמריקאי, זה יהיה הטופ, עבור חלקים אחרים מאירופה, אלה יעדיפו מקומות אחרים, גם את יונייטד.
ראיתי בשבוע שעבר ראיון עם בופון, אחד שראה ועשה המון, הדבר היחיד שהוא מתחרט עליו בקריירה הארוכה והעשירה שלו זה שלא יצא לו לשחק באנגליה, בגלל הקהל, בגלל תרבות הכדורגל וכל המסביב, כי כמו יונייטד ככה הכדורגל האנגלי הוא מגנט ושאיפה של לא מעט שחקנים מובילים וגם אל מול המעצמות מספרד.

בגלל זה כתבתי לפני שבוע או שבועיים, בגלל המציאות הזו של כמה שנים אחרונות שבה ריאל מדריד וברצלונה מצליחות למשוך אליהן יותר שחקנים אל מול כל השאר, שזה יכול להצריך כיוון מחשבתי שונה בכל הנוגע לשחקני רכש עתידיים, יותר מהולנד, פחות מספרד, יותר מצרפת, פחות מפורטוגל.

דה חאה, כמו אחרים לפניו, הוא עוד יכול ללמוד שריאל מדריד, זה לא חזות הכל, יותר מדי שחקנים וכאלה מהטופ למדו זאת על בשרם בשנים האחרונות.

(George Best) #348

אתה לא מפרש נכון את מה שאמרתי ובטח לא צריך להסביר לי מה העוצמה של מנצ’סטר יונייטד…
אתה יודע, יש בטבע חיות חזקות ביותר, מפחידות, אבל גם מעליהן יש מישהו ומנצ’סטר יונייטד בדיוק במצב הזה - בזמנים הנוכחיים, ריאל מדריד זו קפיצת מדרגה, בטח עבור שחקן לטיניים.
להגיד שאפשר לצפות מדה חאה שיזכור ששילמנו עבורו שכר לימוד והכל זה…נכון, הכל טוב ויפה אבל נאיבי לחשוב שזה ספציפית מה שישאיר אותו אצלנו.
לחיות במדריד >>>> לחיות במנצ’סטר, יתאים לו הרבה יותר ולמשפחתו, הוא ספרדי, הוא עובר לקבוצה יותר חזקה, יקבל יותר כסף או לבטח לא פחות.
עבור שחקנים בריטיים אנחנו פסגת החלומות, עבור שחקנים אחרים, במיוחד לטיניים, ריאל ובארסה זה השיא, לא רואה את דה חאה נניח הולך לבאיירן, היא לא מעלינו, אבל בארסה וריאל? כן!

(the - stretford end) #349

חיות מפחידות בטבע:lol:
אתה כולה יש לך חתולים אתה…

עבור שחקנים לטיניים, בוודאי, זו הנקודה שלי.
אני לא נאיבי, אני כן חושב שהכסף מדבר תפקיד מרכזי, אני כן חושב שהצעה יפה ביותר מצידנו יכולה היתה, יכולה לעשות את העבודה, אני לא רוצה שרק זה יהיה הטריגר לחתימה.
אני כן חושב שסוכן ממולח משבש את קו החשיבה של שחקנים צעירים הרבה יותר מגעגועים של החברה למרק של אמא ביום שישי בערב.
שחקן חכם שפוקח עיניים מעבר לחוזה עם קצת יותר כסף או סותם אוזניים אל מול סוכן שמפחש לגזור לעצמו עוד קופון, הוא יכול לראות מציאות לא קלה וקבוצה, מועדון, מנג’ר פחות מגוננים וכי זו ריאל מדריד, גדולה מאוד וכזה יכול להיות מקום קר ומנוכר במהרה גם כן (רובן, בייל, להוסיף?)
יונייטד על כל הגודל והעוצמה שלה, היא עדיין סוג של משפחה, זה המון ועבור שחקנים שלמרות שהם מקצועניים, גם הם סובלים לא פעם מביטחון עצמי ירוד או זקוקים לליטוף אינסופי ושיספרו להם כמה הם גדולים, היי, פרגי סיפר שגם קאנטונה היה זקוק לליטוף האגו באופן קבוע.

מאז ומתמיד מעקב סקאוטנג היה מעבר לרק האם שחקן מוסר טוב ונכון על הדשא, זה גם הרבה מעקב על האישיות, מי הבחור, מאיפה הוא מגיע, איך צמח ועם מי מסתובב, עם דה חאה, מקצועית היה שווה את ההימור, אם הוא יעזוב מוקדם מדי, איפשהו זה פספוס שלנו ובהקשרים האישיים יותר
כי עם כל הכבוד ללחזור הביתה, יש לו את כל החיים לגור במדריד ודה חאה כבר עבר את שלב הגעגועים הביתה של בחור צעיר במדינה זרה, היו לו כאלה בתחילת הדרך.

(k_700) #350

[QUOTE=George Best;1618879]
[B]עבור שחקנים בריטיים אנחנו פסגת החלומות[/B], עבור שחקנים אחרים, במיוחד לטיניים, ריאל ובארסה זה השיא, לא רואה את דה חאה נניח הולך לבאיירן, היא לא מעלינו, אבל בארסה וריאל? כן![/QUOTE]

יש לך דרך להוכיח את המשפט הזה?? אפשר אולי לנסח את זה ככה- עבור שחקנים אנגלים שברור שהמקסימום שיפזלו לכיוון שלהם זה מהליגה האנגלית-אנחנו פסגת השאיפות.
עבור שחקנים בריטיים שיכולים לקבל פזילות גם ממקומות אחרים ביבשת- אנחנו לא, למה?? כי מקצועית אנחנו לא שם, לא בלבל הכי גבוה.

גם להכליל כאילו יש איזה לאום שמבחינתו לשחק באנגליה זה פסגת השאיפות ולאומים אחרים שלשחק בספרד זה פסגת השאיפות שלהם…מוטעה לחלוטין.
היום אין אף שחקן כמעט שתונח לו הצעה לשחק בברצלונה או ביונייטד והוא יבחר יונייטד, כן גם אם המוצא שלו אנגלי.

(סארי) #351

[QUOTE=the - stretford end;1618883]חיות מפחידות בטבע:lol:
אתה כולה יש לך חתולים אתה…

עבור שחקנים לטיניים, בוודאי, זו הנקודה שלי.
אני לא נאיבי, אני כן חושב שהכסף מדבר תפקיד מרכזי, אני כן חושב שהצעה יפה ביותר מצידנו יכולה היתה, יכולה לעשות את העבודה, אני לא רוצה שרק זה יהיה הטריגר לחתימה.
אני כן חושב שסוכן ממולח משבש את קו החשיבה של שחקנים צעירים הרבה יותר מגעגועים של החברה למרק של אמא ביום שישי בערב.
שחקן חכם שפוקח עיניים מעבר לחוזה עם קצת יותר כסף או סותם אוזניים אל מול סוכן שמפחש לגזור לעצמו עוד קופון, הוא יכול לראות מציאות לא קלה וקבוצה, מועדון, מנג’ר פחות מגוננים וכי זו ריאל מדריד, גדולה מאוד וכזה יכול להיות מקום קר ומנוכר במהרה גם כן (רובן, בייל, להוסיף?)
יונייטד על כל הגודל והעוצמה שלה, היא עדיין סוג של משפחה, זה המון ועבור שחקנים שלמרות שהם מקצועניים, גם הם סובלים לא פעם מביטחון עצמי ירוד או זקוקים לליטוף אינסופי ושיספרו להם כמה הם גדולים, היי, פרגי סיפר שגם קאנטונה היה זקוק לליטוף האגו באופן קבוע.
מאז ומתמיד מעקב סקאוטנג היה מעבר לרק האם שחקן מוסר טוב ונכון על הדשא, זה גם הרבה מעקב על האישיות, מי הבחור, מאיפה הוא מגיע, איך צמח ועם מי מסתובב, עם דה חאה, מקצועית היה שווה את ההימור, אם הוא יעזוב מוקדם מדי, איפשהו זה פספוס שלנו ובהקשרים האישיים יותר
כי עם כל הכבוד ללחזור הביתה, יש לו את כל החיים לגור במדריד ודה חאה כבר עבר את שלב הגעגועים הביתה של בחור צעיר במדינה זרה, היו לו כאלה בתחילת הדרך.[/QUOTE]
הדבר הראשון הוא שהגעת לנקודה מאוד נכונה פה והיא ענייו הסוכן, הסוכן של דה חאה הוא מנדס, הבנאדם הזה הוא הסוכן החזק בעולם ללא ספק והוא ביחסים מאוד טובים עם הנשיא שלנו, הוא הביא את רונאלדו למדריד, ואין לי ספק שיש לו יד מאוד חזקה במעבר הזה של דה חאה אם הוא יתקיים בסוף.
הנקודה השנייה היא לגבי איך הוא יתקבל במדריד, אנחנו מקבלים שוער שכבר הגיע כמעט לטופ שלו,וכמו שאמרו הרבה פה, אנחנו כקבוצה לא משלמים שכר לימוד עם שחקנים, דה חאה מגיע אלינו מוכן אז אין סיבה שבמדריד הקהל יתנכל אליו או משהו, ואל תשכח שהוא שיחק באתלטיקו מה שיגרום לקהל בברנבאו דווקא לאהוב אותו יותר.

(Viva la Vidic) #352

נכון אבל גם בייל הגיע אליכם כמוצר מוגמר…
אין לדעת מה העתיד יראה לדה חאה במדריד. כל התיאוריות נכונות אבל אין באמת דרך לדעת. מנדס לא מנדס, אתלטיקו או לא.

(borntorun) #353

אני חושב שאנשים מפריזים פה קצת לגבי ה’רוע’ של ריאל מדריד ואוהדיהם.
בייל הוא מקרה אחד, מקרה חריג גם מבחינת מחיר וגם מבחינת יכולת חלשה לאורך זמן ביחס לציפיות.
ועליו יש המון דוגמאות סותרות.
שחקנים צעירים שהגיעו, מראמוס והיגוואין בזמנו, עד איסקו, אוזיל ודי מריה בשנים האחרונות, אני לא זוכר שאי פעם שרקו להם בוז או עשו להם בעיות.
בנזמה ומרסלו קיבלו המון קרדיט ושקט יחסי למרות יכולת חלשה לאורך זמן. (כן, קטלו אותם פה בפורום, אבל בכל הנוגע לעיתונות ולקהל, המצב היה סביר יחסית).
גם היו אייאראמנדי וחסה לדוגמה שחקנים צעירים שלא מבריקים בלשון המעטה, ומקבלים תמיכה יחסית.
בנוסף יש הרבה שחקנים חביבי הקהל שנתמכים בכל מצב, בימינו אלו כריסטיאנו, ראמוס, חאמס, מרסלו, קרבחאל, מודריץ’, לא ראיתי המון קטילות למרות הופעות חלשות שלהם מדי פעם, בעבר גם אלונסו היה כזה והיו נוספים.

זה לא שכל מי שיש לו משחק רע ישר שורקים לו בוז שם.
נכון שבאנגליה כנראה יש יותר סבלנות - אוהדי צ’לסי תמכו בטורס המון, אנחנו עד היום מעודדים ושרים לסולדאדו - אבל גם שם היא לא בלתי נגמרת (מטס מוייס בשנה שעברה).
אין לי ספק שאם דה חאה יגיע ויביא את היכולת הטובה שלו לליגה, הקהל בספרד ימות עליו ויעודד אותו ולא יעשה לו בעיות. והם גם יספגו הופעות חלשות שלו מדי פעם, כמו שספגו המון טעויות של ראמוס שהכריעו משחקים, לדוגמה.

(k_700) #354

BR, סבלנות של אוהד אמיתי לדעתי נמדדת בכמות הסבלנות שהוא מפגין כשבהרכב שלו משחקים אנדרסון וקלברלי לאורך זמן(ולקבוצה יש ציפיות לזכייה בתארים לא סתם לעונה טובה “ומאבק על אירופה, כל אירופה גם ליגה אירופאית”).

איך נראה לך היו מגיבים אוהדי ריאל מדריד אם 3 שנים היה משחק אצלהם בקישור קלברלי?? ו6 שנים אנדרסון??
לא זוכר בעידן המודרני שלהם שהם נאלצו בכלל להתמודד מול סיטואציה כזאת.
וזה לא שבמשך הזמן הזה הם תמיד היו קבוצה הרבה יותר טובה מיונייטד, אחרי הכל במשחק התקופה הזאת של ה7 שנים זכו באליפות, גביע ואלופות אחד וזה לא שיונייטד הייתה נוון קונטנדרית בכל השנים האלה.

זה ההבדל, מספיק לראות איזה רצח עושים רק פה לבנזמה כבר יותר מ-3 שנים(בנזמה חלוץ שבכיף אני לוקח בכל עונה מה-5 האחרונות להרכב של יונייטד ולדעתי הוא לא יזוז משם, גם ב4-4-2 וגם במערך עם חלוץ אחד וכשרוני יהיה זה שיזוז יותר אחורה) כדי לקבל פרספקטיבה טובה איך הם שופטים, מוקירים ומבקרים שחקנים.

(סארי) #355

תרסיס, אם אתה מכוון לתארים אסור שיהיה לך שחקנים כאלה, אני כאוהד רוצה שבקבוצה שלי יהיו השחקנים הטובים ביותר שיש, אני לא אתפשר על שחקנים כמו אנדרסון וקלברלי שלא תורמים שום דבר, אם אתה רוצה להתפשר כדי להראות שאתה “אוהד טוב” אז זאת בעיה שלך, במועדון כמו יונייטד שחקנים כאלה לא אמורים לשחק, צריך לתת להם הזדמנות, אם רואים שהם לא מנצלים אותה אחרי עונה שלמה אז הם לא מתאימים לרמה הזאת, אני לא אמור לטפוח להם על השכם.
דבר שני, קל לך מאוד להגיד שאתה לוקח את בנזמה בכל עונה מ5 האחרונות להרכב של יונייטד, אבל אתה לא מכיר את בנזמה כמו שצריך, הוא היה שחקן מאוד אפאטי, שבקושי רץ, לא התאמץ הרבה ולא נתן את כל מה שהוא יכול לתת עד העונה הזאת, העונה הוא כבר ממש את כל מה שיש לו והיום אני לא מחליף אותו באף חלוץ אחר.
ואני אזכיר לך שנים שהיו לנו הבה שחקנים גרועים, כמו פאובר,גראבסן,לסאנה דיארה,מאמאדו דיארה,תאמין לי גם אנחנו כקבוצה עברנו שנים קשות לא רק אתם.

(alexshw) #357

אנדרסון לא תמיד היה סופגניה ברזילאית חובבנית. הוא דווקא התחיל לא רע בקבוצה, אבל נשאר בה הרבה מעבר למה שהיה צריך, תודות לכך שפרגוסון הפך לסבא טוב והפסיק להיות תליין חסר רחמים.

(next) #358

את סאגת דה חאה אפשר לסכם בתמונה אחת

(shachar187) #359

צריך לשלוח את די מאריה שידבר עם דה חאה וילכלך על ריאל מדריד. אולי זה יעבוד חחח

(F.Redondo) #360

הסוכן של דה חאה הוא ז’ורז’ה מנדש, הסוכן שהעביר אינספור שחקנים לריאל מדריד בשנים האחרונות (אגב גם הסוכן של פלקאו) .

אבל לא הייתי ממהר לקבוע שהוא “סיכם” עם ריאל מדריד, הטיימינג של הדיווח הזה הוא חשוד בעיקר לאחר הדחתה של ריאל מהצ’מפיונס .
עיתוני ספרד מתחילים לקשקש לגבי העונה הבאה ואיתם כל הדיווחים חסרי הבסיס על מנת לייצר עניין ולמכור עיתונים כי ריאל מדריד הקבוצה עצמה לא מייצרת עניין כי אין לה על לשחק .
לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שדה חאה לא האריך את החוזה וחיכה לריאל מדריד שסוגיית השוער שם לא פתורה כלל .

מצד שני אני מסכים עם אוהדי יונייטד, במדריד לא יהיה לו קהל נאמן ותומך כמו במנצ’סטר אבל הוא רוצה לחזור למדינה שלו, לעיר שלו ומבחינתו זה יכול לסלול לו את הדרך לאפודת הרכב גם בנבחרת .
דה חאה בשנתיים האחרונות הוא המצטיין ביונייטד ולאחר שזכה בפרמיירליג אולי הוא רוצה לעבור לאתגר חדש .

בכל מקרה לא חושב שמישהו כועס עליו, הקהל של יונייטד מחא לו כפיים שהוא יצא היום והביע הרבה תודות והערכה.

(Viva la Vidic) #363

את האמת? אני לא יודע עד כמה אני קונה את הפציעה של דה חאה…

יכול להיות שזה בגלל כל הספקולציות והפרסומים…זה הרי לא כזה נעים בטח להמשיך לשחק כשהעתיד לא נודע לכולם/ או שהוא עוזב למרות התעת חוזה מפתה.

אולי זה שטות אבל ככה הרגיש לי אתמול כשיצא.

בכל מקרה, גם אם הוא לא ישאר, ואני מאמין שלא, לפחות שיהיה גבר ויחתום על חוזה כדי שנקבל קצת יותר גרושים עליו. מגיע למועדון שהשקיע בו כל כך.

(the - stretford end) #364

[QUOTE=Viva la Vidic;1619275]את האמת? אני לא יודע עד כמה אני קונה את הפציעה של דה חאה…

יכול להיות שזה בגלל כל הספקולציות והפרסומים…זה הרי לא כזה נעים בטח להמשיך לשחק כשהעתיד לא נודע לכולם/ או שהוא עוזב למרות התעת חוזה מפתה.

אולי זה שטות אבל ככה הרגיש לי אתמול כשיצא.

בכל מקרה, גם אם הוא לא ישאר, ואני מאמין שלא, לפחות שיהיה גבר ויחתום על חוזה כדי שנקבל קצת יותר גרושים עליו. מגיע למועדון שהשקיע בו כל כך.[/QUOTE]

הגזמת, אין סיכוי שהוא יעשה הצגות שכאלה, לרדת כאילו פצוע בזמן משחק וכש 76 אלף צופים פלוס מיליונים ברחבי העולם צופים בו.
קיבל מכה, או מתח שריר, נפצע, יצא ובלי שום קשר לעתיד.

(k_700) #366

אם הוא רוצה לעזוב בקיץ הזה אין לו שום סיבה לחתום על חוזה חדש(שיחזיק אותו פה עוד שנה). אתה לא חותם על חוזה חדש ועוזב אחרי חודש.
אומרים שריאל רוצה לשלם באיזור ה30 מיליון יורו ואנחנו רוצים 40, בטח יסגר בסוף איפשהו באמצע.

בקשר לחילוף שלו אתמול?? נו קשקוש של אוהדים, קראתי את זה בעוד מקום, נדמה לי שגם בקבוצה בפייסבוק.
זה כבר זלזול מוחלט במקצוען שהוא, בעובדה שכבר קרוב לשנתיים הוא די גדול על הבררה שמשחקת לפניו והוא עדיין נשאר פה(ובנינו היה יכול לעזוב הרבה לפני ולשחק ברמות הגבוהות באמת).
הוא כל השנה לא חותם על חוזה חדש, למה רק עכשיו מתחילות לעלות ספקות לגבי הזלזול שלו על המגרש?? אגב, 10 דקות לפני שיצא עצר מצב לשער כמעט בטוח, אבל כנראה התפלק לו הוא לא התכוון.