דויד דה חאה: כי אלוהים, מסתבר, דובר ספרדית

מנצ’סטר-יונייטד

(סארי) #321

אז בוא נתחיל מההתחלה, מוראטה כן קיבל הזדמנויות בריאל, הוא לא הראה שהוא יותר מדי טוב, אז החליטו שבמקום לוותר עליו מוכרים אותו ליובנטוס עם אפשרות להחזרה, אז זה לא וויתור זה יותר התחשלות, השער הראשון שכבש מולנו מוראטה היה מטעות בחיפוי, והשער השני היה ממצב נייח, הוא לא עשה דבר מדהים, שער בדחיקה, ועוד שער סביר, בוא לא נעשה מזה סלט.
ואגב אם מדברים על שחקני בית, כמה שחקני בית יש לכם בהרכב היום?

[QUOTE=סארי;1618721]אז בוא נתחיל מההתחלה, מוראטה כן קיבל הזדמנויות בריאל, הוא לא הראה שהוא יותר מדי טוב, אז החליטו שבמקום לוותר עליו מוכרים אותו ליובנטוס עם אפשרות להחזרה, אז זה לא וויתור זה יותר התחשלות, השער הראשון שכבש מולנו מוראטה היה מטעות בחיפוי, והשער השני היה ממצב נייח, הוא לא עשה דבר מדהים, שער בדחיקה, ועוד שער סביר, בוא לא נעשה מזה סלט.
ואגב אם מדברים על שחקני בית, כמה שחקני בית יש לכם בהרכב היום?[/QUOTE]

סארי,

אתה נכנס כאן לפינה, ולדיון בנושא, שלמרבה הצער, לקבוצה שלך אין שום טיעון מנצח.
שחקני בית?
באמת?
אתה רוצה ללכת להשוואה בין שחקני הבית של ריאל לאלו של יונייטד לאורך השנים?
(אגב, גם אם ניקח אותם לאורך העונה הזו, אנחנו מנצחים).
זה באמת קל מדיי להגיב לך, ובטח שלהתחיל לתת דוגמאות. אז תניח לסוגייה הזו.

מוראטה קיבל הזדמנויות?
נו באמת. אני עוקב אחרי ריאל מדריד לא מעט, ומוראטה היה מחליף קבוע מהספסל לבנזמה בסביבות הדקה ה60-70, ואולי מדיי פעם פתח במשחקי בית זניחים.
זה לא נקרא לקבל הזדמנות.

וולבק לעומתו, פתח דיי הרבה במשחקי יונייטד, בניהם גם משחקים חשובים מאוד (נגיד בברנבאו, בברידג’).
הוא לא הוכיח שהוא חלוץ ברמה מספקת כדיי להיות ביונייטד, ולכן שחררו אותו.
אני לא רואה אותו מצליח יותר מדי העונה בארסנל.

ולהתחיל לנתח את הגולים של מוראטה נגדכם, ולמצוא את הפאקים הקטנים מסביב שהופכים את התרומה שלו לגולים כ-שולית, אתה אמיתי?

(Viva la Vidic) #323

אוקיי, הוא קיבל שנה? שנתיים?
אני שואל ברצינות כי אני לא באמת יודע, אני פשוט כמעט בטוח שזה לא הרבה מדי וההקבלה לוולבק לא תקנית.

בסדר, אין שחקני בית. זה משהו חדש, תסכים איתי? אם לא, אז אין כל כך למה להמשיך את הדיון.
יונייטד תמיד היתה קבוצה של שחקני בית, נכון לעכשיו זה השתנה עם כל “המשבר זהות” בפרישה של פרגי ואפילו קצת יותר בשנים האחרונות שלו כמאמן. זה נובע מהמון סיבות ואחת מהם זה הבלאגן בשוק העברות של המועדונים הבזבזנים.

זה רק עניין של זמן עד שיונייטד תחזור לפתח את שחקני הבית שלה, וזה משהו שאוהדים תמיד דורשים. אצלכם שורקים בוז, אצלנו דורשים שחקנים צעירים. או שאני טועה וגם בריאל הקהל משווע לשחקני בית?
תקן אותי אם טועה, כי נראה לי שהרכבת שבירת שיאי העברות עולמיות דווקא באה בטוב לאוהדים.

(סארי) #324

[QUOTE=אלעד 1986;1618723]סארי,

אתה נכנס כאן לפינה, ולדיון בנושא, שלמרבה הצער, לקבוצה שלך אין שום טיעון מנצח.
שחקני בית?
באמת?
אתה רוצה ללכת להשוואה בין שחקני הבית של ריאל לאלו של יונייטד לאורך השנים?
(אגב, גם אם ניקח אותם לאורך העונה הזו, אנחנו מנצחים).
זה באמת קל מדיי להגיב לך, ובטח שלהתחיל לתת דוגמאות. אז תניח לסוגייה הזו.

מוראטה קיבל הזדמנויות?
נו באמת. אני עוקב אחרי ריאל מדריד לא מעט, ומוראטה היה מחליף קבוע מהספסל לבנזמה בסביבות הדקה ה60-70, ואולי מדיי פעם פתח במשחקי בית זניחים.
זה לא נקרא לקבל הזדמנות.

וולבק לעומתו, פתח דיי הרבה במשחקי יונייטד, בניהם גם משחקים חשובים מאוד (נגיד בברנבאו, בברידג’).
הוא לא הוכיח שהוא חלוץ ברמה מספקת כדיי להיות ביונייטד, ולכן שחררו אותו.
אני לא רואה אותו מצליח יותר מדי העונה בארסנל.

ולהתחיל לנתח את הגולים של מוראטה נגדכם, ולמצוא את הפאקים הקטנים מסביב שהופכים את התרומה שלו לגולים כ-שולית, אתה אמיתי?[/QUOTE]

לא אני לא נכנס לדיון הזה כי אני יודע שבמועדון שלי אין הרבה שחקני בית, אני פשוט רוצה להגיע לנקודה שהיום הכדורגל שונה מבעבר, היום כמעט ואין יותר סמלים, התגבוה שלי כוונה לVIVA VIDIC שכתב על מוראטה ועל זה שהוא מבסוט שהודחנו על ידי שחקן שוויתרנו עליו.
דבר שני, מוראטה הוא חלוץ צעיר, הוא קיבל הזדמנות לא רעה בריאל, אני לא מצפה מריאל לתת לו לפתוח בכל המשחקים כאשר יש שם מישהו שהוא יותר טוב ממנו, חסה למשל שנה שעברה שיחק והראה מה הוא שווה וקיבל הזדמנות, אבל זה שונה משחקן לשחקן.
ותאמין לי היו שנים ששחקני הבית כן שלטו בריאל, כאשר הי את קסיאס,סלגאדו,היירו,גוטי,ראול,הלגרה…

[QUOTE=סארי;1618728]
ותאמין לי היו שנים ששחקני הבית כן שלטו בריאל, כאשר הי את קסיאס,סלגאדו,היירו,גוטי,ראול,הלגרה…[/QUOTE]

סלגדאו והלגרה לא היו שחקני בית של ריאל.
אני מצטער על הטרחנות, אבל ימי סלגאדו עם חיים רביבו בסלטה ויגו זכורים לי היטב.

(סארי) #326

אתה צודק בזה, בוא נגיד שהם כמו ראמוס…
לעניינו, כן אני משווע לשחקני בית, כן אני מקווה שמוראטה ייצא חלוץ גדול ויחזור הבייתה, כי כלל שיהיה יותר שחקני בית ככה הרמה של הקבוצה תעלה, הם יילחמו יותר ותמיד ייתנו יותר.
הכדורגל היום שונה מבעבר,וכולנו יודעים שהיום הוא הפך לשוא יותר מאשר היה בעבר, היום הכל סביב כסף, והמועדון שלי הוא הראשון שחטא בזה אני מסכים, אבל גם יונייטד כבר לא מגדלת שחקנים, גם לא רוב הקבוצות הגדולות.
עכשיו השאלה שלי אליכם היא, באמת למה דה חאה רוצה לעזוב? ולמה לא נתנו לו חוזה ארוך יותר מההתחלה?

למה הוא רוצה לעזוב? אני לא יודע, יכול רק לשער.

אולי זה הגעגוע לספרד, אולי החברה לוחצת, אולי זה חלום ילדות, אולי הוא מרגיש שהוא מיצה את עצמו ביונייטד, אולי הוא מרגיש שבריאל יש לו יותר סיכוי להפוך להיות שחקן הרכב קבוע בנבחרת, ואולי זה כי “במנצ’סטר קר ובמדריד חם”.

אני חושב שיונייטד הייתה צריכה לסגור את עניין החוזה בקיץ שעבר, וגם שם, אני לא יודע אם ניסו ולא הצליחו או סתם חיכו עוד שנה.
בכל מקרה, גם אם היה חתום לדוג’ עד 2020, עם משכורת בשמיים, וריאל הייתה מניחה הצעה על השולחן לשחקן שרוצה לעזוב- שום חוזה לא היה משאיר אותו פה.

(אמיר) #329

[QUOTE=Viva la Vidic;1618739]שאלה טובה. למה פוגבה לא קיבל חוזה, למה דה חאה לא קיבל חוזה…את זה כנראה לא נדע באמת באמת את הסיבות. מה שכן, זאת טעות. טעות שלא סגרנו איתו מוקדם יותר.[/QUOTE]

אתה יודע, בשביל חוזה צריך גם שהצד השני ירצה.

(the - stretford end) #330

[QUOTE=Viva la Vidic;1618739]
שאלה טובה. למה פוגבה לא קיבל חוזה, למה דה חאה לא קיבל חוזה…את זה כנראה לא נדע באמת באמת את הסיבות. [/QUOTE]

שניהם קיבלו חוזה, פוגבה לא רצה לחתום, דה חאה…כנראה שלא רוצה, אנחנו את שלנו עשינו.

(k_700) #331

דה חיאה לא קיבל שום הצעת חוזה מפרגוסון וגיל בשנה האחרונה שלהם.
כנראה שעוד היו קצת פקפוקים או שלא היה דחוף לפתוח לו אותו.
כשהפך חצי שנה אחר כך לאחד מהשלושה הטובים בעולם זה כבר היה על מסלול ידוע מראש לריאל מדריד.

היה צריך לזהות את זה בזמן ולכן למוייס, וודרווד וואן חאל הייתה עבודה כמעט בלתי אפשרית ומהרגע שריאל כבר הודיעה לכל העולם שזה השוער הבא שלה.

(k_700) #332

[QUOTE=סארי;1618735]אתה צודק בזה, בוא נגיד שהם כמו ראמוס…
לעניינו, כן אני משווע לשחקני בית, כן אני מקווה שמוראטה ייצא חלוץ גדול ויחזור הבייתה, כי כלל שיהיה יותר שחקני בית ככה הרמה של הקבוצה תעלה, הם יילחמו יותר ותמיד ייתנו יותר.
הכדורגל היום שונה מבעבר,וכולנו יודעים שהיום הוא הפך לשוא יותר מאשר היה בעבר, היום הכל סביב כסף, והמועדון שלי הוא הראשון שחטא בזה אני מסכים, אבל גם [B]יונייטד כבר לא מגדלת שחקנים[/B], גם לא רוב הקבוצות הגדולות.
עכשיו השאלה שלי אליכם היא, באמת למה דה חאה רוצה לעזוב? ולמה לא נתנו לו חוזה ארוך יותר מההתחלה?[/QUOTE]
אממ יאנוזיי, פריירה, ווילסון, מקניר, בלאקט, לינגארד ואלה רק הקולקציה של השנתיים האחרונות.

יאנקו, טימפוי מנסה מונסו(אתה עוד תשמע עליו, מבטיח) אלה שמסומנים חזק לשנים הקרובות.

בטח לא צריך להזכיר עוד לא מעט שחקני בית ששחקו לא מעט בשנים האחרונות ועלו ישירות מהנוער(אוונס, וולבק, קלברלי לפניהם פלטשר, אושה, בראון וכו וכו וכו).
אתה יודע מי שטוב בסופו של דבר גם נשאר פה, מי שלא מספיק טוב עוזב.
אבל יונייטד גידלה מגדלת ותגדל שחקני בית, בזה אין מה לדאוג.

אולי הסיבה הכי גדולה לזה שדה חיאה רוצה לעבור לריאל מדריד היא די פשוטה למען האמת- ריאל מדריד היום ובעתיד הנראה לעין במקום הרבה יותר חזק וברור בכדורגל העולמי.
כיף לצחוק עליה כשהיא מפסידה תארים אבל זו עדיין אחת מ3-4 המועדונים הטובים בתבל.
יונייטד לא שם ואם הייתה באיזור הזה אולי היה לנו יותר מה למכור בדבר סיכויים להחזיק שחקן כזה, שלדעת רבים בפיק שלו הוא הטוב בעולם בתפקידו ולכן באופן טבעי ירצה לשחק במועדון שמרכז את השחקנים הטובים בעולם בתפקידם.
זה שהמון כוכבים אחרים נכבו ולא הצליחו בריאל מדריד חרף העברות יקרות ונוצצות לא צריכות להפחיד שחקן שבטוח בעצמו מהסיכוי שאיתו זה כן יצליח.
אני רואה את זה כשיקול ריאליסטי לחלוטין וגם די טבעי למען האמת עם כל הצער שבדבר.

(alexshw) #333

בנוגע לגידול שחקנים זה לא מספיק טוב. בדקתי מה המושאלים עשו למשל בשדות זרים וואלה לא התרשמתי.
ואן חאל משתף שחקני בית כדי לסתום חורים אחרי מכת פציעות ולא ראיתי פה באמת מישהו מהאקדמיה שמקודם על ידו בניגוד למועדונים אחרים שלו בעבר. אני זוקף את זה למצב הלא ממש טוב של האקדמיה.
מייצרים במקרה הטוב שחקני פרמייר ליג סולידיים. גם לריאל יש מלא פליטים בלה ליגה.

(k_700) #334

אהה טוב מזל שהסקאוטינג הראשי שלנו כותב בפורום הזה.

סתם דוגמא, אתה עוקב בחרדה אחרי מה שעשו המושאלים שלנו(יאנקו למשל פצוע מהרגע שהושאל בערך), ראית משחק אחד למשל של הנריקז בדינאמו??

אתה יודע גם הטענה הזאת שהצעירים סתם תופסים מקום כסתימת חורים היא בנאלית במקרה הטוב(כי אפשר להגיד אותה על 99 אחוז מהצעירים שאי פעם עלו לבוגרים בשנה- שנתיים ראשונות), הרי הוא יכול היה להביא תחליפים זולים ומנוסים יותר בינואר, אתה יודע כאלה סטייל מה שליברפול מביאה ב3-4 מיליון פאונד אם כל כך היה נואש לסתימת חורים.
בכל זאת בחר להמשיך להאמין בהם ולדעתי מכל השמות שציינתי יש פוטנציאל לפחות ל-3 להפוך גם לשחקנים שיעשו קריירה ארוכה אצלינו שזה כבר לא דבר של מה בכך ובדור אנגלי די חלש, חייבים להודות.

בשיא הרצינות, למה רק במקרה שלנו צריך לחפש תירוצים לגבי כל שחקן צעיר שמשותף?? יודע מה אני אפילו אחדד את השאלה, למה כשואן חאל עושה את זה חייבים לחפש את התירוצים האלה?? למה כשונגר/פרגוסון, רודג’רס מנסים לקדם צעירים והרבה פחות מוכשרים ממה שיש לך היום זה לא תופס התירוץ הזה??

גם על מולר, באשדטובר, שוושנטייגר היה אפשר להגיד בגיל 20-19 שהם משחקים רק כי היו פתרון זול לסתימת חורים.
די משעמם לדעתי.

(alexshw) #335

בפירוש לא. כשואן חאל הגיע לבאיירן הוא נתן להם מקום קבוע בהרכב.
ביונייטד מקנייר משחק רק שיש פציעות, מבלאקט בכלל שכחנו.
שוב אני לא מאשים את ואן חאל, אני פשוט לא שבע רצון ממה שהולך מאקדמיה. על הרבה “כשרונות גדולים” כמו למשל האחים קין ראיתי שהם בני 21-22 עם 10-11 משחקי בוגרים וזה לא רציני.
גם לינדגארד בן כמה? 22 כבר? מה הוא עשה עד כה? משחק פרמייר ליג אחד?
וולבק שחקן האקדמיה הבולט של 5-7 השנים האחרונות וזה אומר הכל.

זה עדיין יותר טוב מצ’לסי או ליברפול, אבל לא מספיק טוב עבורי. רוצה שיונייטד תהיה פחות תלויה בשוק האנגלי הלא אטרקטיבי.

(k_700) #336

כבר הוכחתי בערך 20 פעם בדיונים האלה שמקניר ולבאקט שיחקו גם כשהיו זמינים בלמים אחרים ומנוסים יותר באמצע העונה(איזור כריסמיס וגם ברצף של כמה משחקים תוך כמה ימים), אז הטיעון הזה לא תופס בעיקר כשעובדתית הוא לא נכון.
פרט ליאנוזיי אין פה כשרונות שהם ברמת הפוטנציאל משהו שמתקרב לרמות הגבוהות ביותר(ובמה הוא אשם בזה??) זה עדיין לא אומר שלא יכולים לצאת פה כמה כאלה ושהכוונה להמשיך להאמין בהם.

לא חסרות דוגמאות של שחקני בית אצלנו שנראו אפילו חיוורים יותר בשנה הראשונה אצלנו והפכו לשחקנים גדולים.
תתן לי לבחור בין להמשיך עם מקניר בעונה הבאה כבלם 3-4 או ג’ונס ואני לוקח את מקניר בשקט, גם צעיר יותר, גם משחק רגל כמו שלג’ונס לא יהיה לעולם.
לדעתי לבחור הזה יש בהחלט עתיד אצלנו, כנ"ל יאנוזי ואולי גם פריירה(שמבחינת טכניקה וטיפול בכדור הוא משהו שהרבה שנים לא עלה מהנוער, אבל יש לו חסרונות אחרות).

באקדמיה יש בשנתיים האחרונות כמה שחקנים ששווה לשים אליהם עין, יאנקו ששנתיים ברצף היה אחד מהשחקנים הבולטים(שנה שעברה שחקן השנה של האקדמיה), מונסו הגנאי/הולנדי שו"ח שלף מאייקס בקיץ הוא אולי השחקן הכי מרשים העונה.

לינגארד לטעמי היה משחק לא מעט העונה אילולא היה עובר את הפציעה.
שחקן שתפור על קישור התקפי, בעיטה טובה, מהירות, הפציעה באה לו בטיימינג רע מאוד כי בתחילת העונה היה לו הרבה יותר “קל” לפרוץ.
היום כבר יש לא מעט שחקנים על העמדה שלו וזה כבר יהיה הרבה יותר קשה אבל אין לי בעיה עם זה.
ניסו להוסיף איכות ברמה הגבוהה ביותר, בסופו של יום המשחק הוא לא מי מצליח לייצר יותר שחקני כדורגל ביתיים אלא מי בונה פה את הקבוצה הטובה ביותר שתאבק על תארים, זו המטרה.

בין לבין יונייטד ממשיכה לשמור על הדרך שלה, ואן חאל דאג להבהיר שזה מה שקורה וימשיך לקרות, גם בגזרת שחקני הבית.

[RIGHT]זה עדיין יותר טוב מצ’לסי או ליברפול, אבל לא מספיק טוב עבורי. רוצה שיונייטד תהיה פחות תלויה בשוק האנגלי הלא אטרקטיבי.[/RIGHT]

לא יכולת לסתור את עצמך יותר במשפט הזה, יכולת פשוט לכתוב אותו בראש ההודעה והיית חוסך ממני את הצורך לכתוב לך תגובה.

(Hezi_Si) #338

לא כ"כ מבין את ההשוואה המטומטמת בין המועדון שלנו לריאל. ריאל חייבת לקנות את השחקנים הכי טובים כל הזמן כי זו המדיניות שלה. כי פרז יודע שאם זו לא תהיה המדיניות שלו לא יבחרו בו לעוד קדנציה כל פעם. הם לא מקדמים שחקנים מהנוער וגם לא יקדמו אלא אם מדובר במישהו שנראה עילוי כבר בגיל 18 כמו קסיאס (וגם אצלו זה היה עם המון מזל).
להגיד שהקהל בברנבאו מורכב מהמון תיירים ולכן שומעים את הבוז זה שטויות מכיוון שבכל משחק באולד טראפורד יש לפחות עשרת אלפים תיירים. שני הקהלים די מפונקים אבל הקהל של יונייטד התחנך באנגליה ולכן לא תשמעו שחקנים שמקבלים בוז- ככה צריך להיות. בכלל, אני לא זוכר מאז היינצה בוז לשחקן והוא קיבל בוז בצדק לדעתי (התרסיס אמר קלברלי, אני לא זוכר).

לגבי דה חאה- ספרדי, מדרידאי, בעיות עם החברה, מקבל הצעה כנראה ממועדון הדגל של הכדורגל האירופי. נו מה נעשה. אני עדיין מקווה שיקרה משהו והוא ישאר אבל גם אם לא, לא נורא. צ’ך, אני מקווה, בכל הכוח.

(k_700) #339

אני זוכר בוז לקלברלי ובתקופה שגם היו יורדים עליו בטוויטר, זה לא דבר אופייני ומאוד נדיר אבל קרה כמה פעמים.

עדיין לא מתקרב לתגובות בסגנון האחים צ’רנייב שהיינו מקבלים מאוהדי ריאל מדריד ואם בקבוצה שלהם היו מורכבים אנדרסון וקלברלי 7 ו3 שנים בהתאמה.

פעם קראתי שריאל מדריד היא גם המועדון היחיד בעולם שעל כל מכירת חולצה מרוויחה בערך 90 יורו נקי, כלומר מקור המימון הגדול שלה זה מכירת חולצות ולפי ההגיון הזה אפשר להבין קבוצה שרוצה כל פעם לפנות לשווקים גדולים ולהשיג תכשיטים נוצצים ולא כאלה שקצת אבדו גובה.
זה עדיין דרך עקומה והמון קבוצות בעולם עשו קריירה על כל התכשיטים שריאל מדריד זורקת כי סתם ככה זה כבר פחות נוצץ.

(borntorun) #340

אם אפשר לשאול… בהנחה שדה חאה עוזב, מה דעתכם האישית עליו? ועל הצעד הזה? רגשית?

ראיתי אוהדי יונייטד שקוראים לו ‘בוגד’ וכועסים עליו, מרגישים שהוא נוטש ועוזב את הרכבת בהזדמנות הראשונה אחרי שנתנו לו המון, וראיתי כאלו שמבינים אותו. בקיצור מה אתם תחשבו עליו? ומה תאחלו לו במדריד? הצלחה או כישלון?

(k_700) #341

מאמין שאתה יודע את התשובה.
אין פה אמת אחת, חלק ירגישו נבגדים, כועסים, מרומים או וואטאבר וחלק יבינו שחקן ספרדי ובכלל שחקן בטופ שהרצון שלו לשחק באחד מ-3 המועדונים הגדולים בעולם כיום.

אכזבה ותחושת פספוס יהיו רגשות שבטח משותפים לכולם, כי מבאס שוב להפסיד את השחקן הכי טוב שלך ובערך באותה תקופה בקריירה שלו כשהוא כבר ממש נוגע בטופ של הטופ.
אבל עדיין דה חיאה מבחינתי שחקן כל כך סימפטי, חמוד, מקצוען שקשה במובן מסוים לכעוס עליו.
הוא גם לא עושה מזה יותר מדי קרקס תקשורתי עם הצהרות לכאן או לכאן,הוא שומר על שקט, לא מתראיין לאף צד וזו זכותו.
בתכלס? הוא היה יכול לקחת את התלפיים שלו ולברוח כבר בקיץ הקודם אחרי שהמועדון היה נראה שהוא הולך לחוסר ודאות עוד יותר גדול ואחרי עונה של מקום 7 ועם כל מיני פנסיונרים וטלאים שלא נכנסים להרכב של סוואנזי.
הוא נשאר, הוא התרגש בטוויטר מצירוף של כל שחקן ושחקן שהגיע בקיץ, הוא היה גם בקשר עם האוהדים והצטער על ההישגים מהעונה הקודמתת, בכלל נראה שהוא לקח הכי קשה בקבוצה את המפלה שנה שעברה.
הוא תחת חוזה, הוא מכבד את החוזה, מתאמן קשה, מפגין יכולת אדירה בכל משחק ומשחק כמעט העונה וכן גם אם אנחנו לא מקבלים את זה זכותו המלאה לא להשאר פה, בדיוק כמו שאתם יכולים למצוא את עצמכם בעוד מס’ חודשים בסיטואציה דומה עם שוער שירגיש שאתם כבר קטנים עליו והגיע הזמן לעבור הלאה.
איך אתה תרגיש? מרומה? נבגד? כועס? תבין אותו? תאחל לו בהצלחה?

(the - stretford end) #342

[QUOTE=borntorun;1618864]אם אפשר לשאול… בהנחה שדה חאה עוזב, מה דעתכם האישית עליו? ועל הצעד הזה? רגשית?

ראיתי אוהדי יונייטד שקוראים לו ‘בוגד’ וכועסים עליו, מרגישים שהוא נוטש ועוזב את הרכבת בהזדמנות הראשונה אחרי שנתנו לו המון, וראיתי כאלו שמבינים אותו. בקיצור מה אתם תחשבו עליו? ומה תאחלו לו במדריד? הצלחה או כישלון?[/QUOTE]

אישית ורגשית, לא ממש התחברתי אליו, לא יודע למה, יש כאלה שאני מרגיש חיבור מידיי, עם אחרים זה לפעמים לוקח זמן (עם רפאל לדוגמא לקח לי זמן, עם אלן סמית בזמנו זה מיד נתפס לי בלב ואפילו שהראשון הספיק לשחק אצלנו באקדמיה והשני הגיע כשחקן רכש מיריבה שנואה ביותר) וזה למרות שמקצועית ובמיוחד בשנתיים, שלוש אחרונות הוא התפתח להיות לשוער מוביל ובזכות.
אני בהחלט יהיה מאוכזב לו הוא יעזוב את הקבוצה מבחינה מקצועית למרות שיש תחליפים טובים מספיק בחוץ.
אני כן ארגיש סוג של כפיות טובה מצידו, הוא עוד לא העניק מספיק בחזרה ליונייטד וכשזו נתנה לו להתגלח ולהתקדם כשוער גם על הזקן שלה ולא בטוח שמועדונים אחרים, בטח בסדרי הגודל שלנו היו מעניקים לו את הזמן הזה.
אם פרגוסון היה עדיין בתפקיד אולי זה היה משחק תפקיד מבחינתו והרי פרגי היה סופר נאמן ותומך עבורו ברגעים הפחות טובים, אל מול ואן חאל זה כנראה מרגיש לו הרבה יותר נוח להגיד לו לא.
אני בהחלט אאחל לו כישלון חרוץ וחוסר שביעות רצון לו ייבחר לעזוב ויעבור בקרוב לריאל מדריד.