דויד דה חאה: כי אלוהים, מסתבר, דובר ספרדית

מנצ’סטר-יונייטד

(David de Gea) #301

[QUOTE=סארי;1618637]רק שתבין דבר אחד,קסיאס לא מקבל את הבוז רק בגלל היכולת שלו שהיא כבר כמה שנים מתחת לכל ביקורת, קסיאס עשה הרבה דברים שסמל לא אמור לעשות למועדון בו הוא גדל, קסיאס קיבל את הכל מריאל מדריד ומצד שני גם נתן לה את הכל, אנחנו נתנו לו את האפשרות להיות השוער הטוב בעולם והוא החזיר לנו הרבה, אבל בכמה שנים האחרונות הוא היה הסיבה לזה שחדר ההלבשה של ריאל התפרק, הוא הדליף הרבה דברים לתקשורת ועשה הרבה בעיות, ובגלל זה יש לקסיאס כבר שונאים בברנבאו.
הקהל של ריאל יודע להעריך שחקנים גדולים, והוא כבר הראה את זה, רונאלדיניו קיבל סטנדינג אובישן אחרי שדפק פאקינג שלישייה לריאל בברנבאו, אותו הדבר לגבי פירלו שלפני יומיים קיבל מחיאות כפיים כאילו הוא אחד משלנו, אנחנו יודעים להעריך שחקנים גדולים תאמין לי.

אה ולי נראה שהסיבה הראשית לעזיבה של דה חאה היא שהוא פשוט רוצה להיות בבית, כי הרי כרגע הוא נמצא באחד המועודנים הגודלים בעולם, וביונייטד הוא יוכל לקבל כל דבר שהוא יקבל מריאל מכל הבחינות, אפילו ביונייטד הוא יהיה יותר מוערך מאשר בריאל בהתחלה. יונייטד היא קבוצה גדולה שתחזור לבמה המרכזית של אירופה אחרי שנה של היעדרות,והיא תחזור להיות כוח עולה באירופה, אז לדעתי אין סיבה מקצועית שבגינה הוא יעבור לריאל, זה רק געגועים לבית.[/QUOTE]

ממש יודעים להעריך…
לא זכור לי שרונאלדו קיבל אי פעם שריקות בוז באולד טראפורד או בייל בוויט הארט ליין וגם כנראה לא היו מקבלים שריקות בוז וקללות גם בשום מקום אחר פרט לריאל.
ונעזוב שניה אותם בצד, מתי בפעם האחרונה שמעתם את הקהל של יונייטד, ארסנל או ליברפול שורק בוז לאיזשהו שחקן מהקבוצה?

תזכורת:

//youtu.be/dwpc6gKiJq8

//youtu.be/2Zv9qxOFI_s

(Aizenberg) #302

אני חושב שזו תהיה טעות להסיט את הדיון לכיוון התנגחות עם אוהדי ריאל מדריד.

למרות הרצון שלנו לראות יום אחד את דה חאה חוטף בוז שם חח

(סארי) #303

אם אתה רוצה להיכנס לזה כך אז אוקיי, לבייל מגיע בוז, בייל פשוט לא נתן כלום ושום דבר העונה, והקהל הוא הבעלים של הקבוצה וזכותו להביע את דעתו, שקירות בוז הם דבר לגיטימי, אני לא מדבר כרגע על קסיאס, אני מדבר על בייל ועל כל שחקן אחר שלא נותן את כל כולו לקבוצה.
ואם יש שחקן בריאל שלא יקבל בוז זה רונאלדו, אם שני אוהדים שרקו לו בוז זה לא אומר שום דבר, הקהל של ריאל יודע להעריך את השחקנים שלו ויודע לקבל כשלונות גם.
הנושא פה הוא לא הקהל של ריאל מדריד אלא דה חאה, אני לא רוצה לסטות הרבה מהנושא, אם אתה מעוניין נוכל להמשיך בפרטי.

(the - stretford end) #304

[QUOTE=סארי;1618654]אם אתה רוצה להיכנס לזה כך אז אוקיי, לבייל מגיע בוז, בייל פשוט לא נתן כלום ושום דבר העונה, והקהל הוא הבעלים של הקבוצה וזכותו להביע את דעתו, שקירות בוז הם דבר לגיטימי, אני לא מדבר כרגע על קסיאס, אני מדבר על בייל ועל כל שחקן אחר שלא נותן את כל כולו לקבוצה.
ואם יש שחקן בריאל שלא יקבל בוז זה רונאלדו, אם שני אוהדים שרקו לו בוז זה לא אומר שום דבר, הקהל של ריאל יודע להעריך את השחקנים שלו ויודע לקבל כשלונות גם.
הנושא פה הוא לא הקהל של ריאל מדריד אלא דה חאה, אני לא רוצה לסטות הרבה מהנושא, אם אתה מעוניין נוכל להמשיך בפרטי.[/QUOTE]

היית צריך להפסיק בהודעה הקודמת שלך ולא להוסיף את זו.
גארת’ בייל וגם אם מקצועית מאכזב יותר העונה (והכל בפרופורציה) הוא עדיין נותן את כל כולו כשהוא משחק, על הדשא וכשמזיע את נשמתו בחולצה הלבנה של מדריד. על זה באנגליה בחיים לא ישרקו בוז, בחיים לא!
ובכלל, איך אפשר תוך כמה חודשים לשרוק בוז לשחקן שכמה חודשים קודם לכן גרם לכם לאושר עילאי?
מה, תוצאות ויכולת פחות משמחות ובמקום לתמוך ולעודד אז שורקים בוז?!

בוז הוא לגיטימי, צריך גם לדעת מתי, אל מי וגם צריך סיבה טובה באמת.
הבוז שלכם, שלך לבייל והסיבות שמצאת לבוז, מביך.

(David de Gea) #305

[QUOTE=סארי;1618654]אם אתה רוצה להיכנס לזה כך אז אוקיי, לבייל מגיע בוז, בייל פשוט לא נתן כלום ושום דבר העונה, והקהל הוא הבעלים של הקבוצה וזכותו להביע את דעתו, שקירות בוז הם דבר לגיטימי, אני לא מדבר כרגע על קסיאס, אני מדבר על בייל ועל כל שחקן אחר שלא נותן את כל כולו לקבוצה.
הנושא פה הוא לא הקהל של ריאל מדריד אלא דה חאה, אני לא רוצה לסטות הרבה מהנושא, אם אתה מעוניין נוכל להמשיך בפרטי.[/QUOTE]
אוקיי, רק אציין שהכלום והשום דבר שאתה מדבר עליו זה 17 שערים ו-10 בישולים.

(alexshw) #306

קהל של ריאל זה קהל פרוות ורולקסים קלאסי בין סמרטפון למטפחות הוא מוצא מדי פעם להריא לשחקן גדול של היריבה.
אגב אין זה אומר שהקהל של ברסה יותר טוב.

(אמיר) #307

הרעיון שלבייל מגיע בוז כי פשוט יש לו עונה לא טובה אומרת הכל לגבי האוהדים של ריאל מדריד. שיא הפינוק, שום הערכה לשחקנים שלהם. ספקו את הסחורה או עופו לנו מהעיניים. כלים במשחק, לא יותר.

(סארי) #308

[QUOTE=the - stretford end;1618656]היית צריך להפסיק בהודעה הקודמת שלך ולא להוסיף את זו.
גארת’ בייל וגם אם מקצועית מאכזב יותר העונה (והכל בפרופורציה) הוא עדיין נותן את כל כולו כשהוא משחק, על הדשא וכשמזיע את נשמתו בחולצה הלבנה של מדריד. על זה באנגליה בחיים לא ישרקו בוז, בחיים לא!
ובכלל, איך אפשר תוך כמה חודשים לשרוק בוז לשחקן שכמה חודשים קודם לכן גרם לכם לאושר עילאי?
מה, תוצאות ויכולת פחות משמחות ובמקום לתמוך ולעודד אז שורקים בוז?!

בוז הוא לגיטימי, צריך גם לדעת מתי, אל מי וגם צריך סיבה טובה באמת.
הבוז שלכם, שלך לבייל והסיבות שמצאת לבוז, מביך.[/QUOTE]

רק שתבין משהו, בייל לדעתי שחקן נהדר, אבל השנה בשבילי הוא לא נתן את כל כולו, שנינו יודעים שבייל יכול לתת יותר, הסברתי את עצמי לא נכון אולי, אני לא אומר שהוא לא נתן שום דבר, לדעתי בייל קיבל שריקות בוז לגיטמיות, השריקות לא התחילו אחרי משחק אחד רע או שניים, זה היה אחרי תקופה ארוכה.
ואני מסכים אתכם שהקהל באנגליה לא דומה לקהל בספרד,ומסכים שבספרד לא הכל פרופרציונלי וצריכים לדעת להעריך את השחקנים יותר, אבל יש גבול לכל דבר, לפעמים בוז הוא לגיטימי אבל צריך גם לשעת איפה להפסיק.
אמיר אתה מדבר פה שטיוות, למה שהוא לא יקבל בוז אחרי עונה אחת גרועה? מדברים פה על עונה שלמה ולא על משחק או שניים, אף אחד לא אומר פה שצריך לזרוק את בייל, אלא פשוט צריך לנער אותו.

(אמיר) #309

לא חושב שזו עונה שלמה, אלא כמה חודשים גרועים. ומה עוזר לשרוק בוז? זה מחזק את הביטחון של השחקן? זה יעזור להוציא אותו מזה? מה, הוא לא יודע שהוא בכושר רע? הוא לא רוצה לשחק טוב יותר, לתרום יותר?

סתם אוהדים שרוצים להוציא את התסכולים שלהם.

(סארי) #310

בשבילי שריקות בוז הם הבעת דעת לגיטימית לגבי שחקן, כמו שאנחנו מהללים אותו כשהוא טוב אנחנו יכולים לשרוק לו בוז אם הוא לא טוב לתקופה ארוכה, לא אחרי משחקי או שניים.

(Fletch) #311

לא ראיתי יותר מידי משחקים של ריאל מדריד במסגרת המקומית, אבל ראיתי את צמד המשחקים מול יובנטוס ובמשחק בברנבאו ההתנהגות הייתה פשוט דוחה. בייל בא הכי ממוקד מטרה ומחויב שיש, נתן עבודה, השתדל, השקיע, חיפש את השער בעוד רונאלדו במשחק פושר ומאוד לא טיפוסי (למרות שאם בייל נוגח כמו שצריך הוא רושם שער ובישול). הקהל לא הפסיק לגעור בו על כל מסירה קטנה שלא הלכה, כאילו רק חיכה שבייל יטעה כדי לקבל את הלגיטימציה לבוז, לפעמים גם הלגיטימציה לא הייתה הכרחית. תחשוב מה זה עושה לשחקן, במשחק כ"כ חשוב וכשהעוינות מצטברת. פתאום עם הפריחה של איסקו וההגעה של חאמס, אז הוולשי קצת התפזר, לא מצא את עצמו בשיטת המשחק. קורה, זה קרה לניימאר אשתקד ותראה אותו העונה.
הקהל של ריאל מאז ומעולם היה כזה, אבל אתם יודעים - הדג מסריח מהראש. זה אותו פרז ששחרר את היירו ומקאללה בשביל עוד סטארים.

(moshe34) #312

שאלה מה ההבדל בינכם לבין ריאל מדריד?
אתם לא לקחתם שחקנים ממועדנים קטנים יותר ?
דפאיי שחקן בית שלכם?
אתם לא קניתם את די מריה בסכום שיא ועכשיו אתם מתים להיפטר ממנו ולהביא צעצוע חדש (בייל)?
דרך אגב כמדומני דה חאה התחיל ולמד להיות שוער אצל אתלטיקו מדריד.אם כבר לא צריך להיות נעים לו,זה מהם.

(סארי) #313

[QUOTE=Fletch;1618678]לא ראיתי יותר מידי משחקים של ריאל מדריד במסגרת המקומית, אבל ראיתי את צמד המשחקים מול יובנטוס ובמשחק בברנבאו ההתנהגות הייתה פשוט דוחה. בייל בא הכי ממוקד מטרה ומחויב שיש, נתן עבודה, השתדל, השקיע, חיפש את השער בעוד רונאלדו במשחק פושר ומאוד לא טיפוסי (למרות שאם בייל נוגח כמו שצריך הוא רושם שער ובישול). הקהל לא הפסיק לגעור בו על כל מסירה קטנה שלא הלכה, כאילו רק חיכה שבייל יטעה כדי לקבל את הלגיטימציה לבוז, לפעמים גם הלגיטימציה לא הייתה הכרחית. תחשוב מה זה עושה לשחקן, במשחק כ"כ חשוב וכשהעוינות מצטברת. פתאום עם הפריחה של איסקו וההגעה של חאמס, אז הוולשי קצת התפזר, לא מצא את עצמו בשיטת המשחק. קורה, זה קרה לניימאר אשתקד ותראה אותו העונה.
הקהל של ריאל מאז ומעולם היה כזה, אבל אתם יודעים - הדג מסריח מהראש. זה אותו פרז ששחרר את היירו ומקאללה בשביל עוד סטארים.[/QUOTE]

בצורה מאוד אירונית, המשחק מול יובנטוס היה אחד המשחקים הכי טובים של בייל בזמן האחרון, וזה לבד אומר הרבה, הוא היה מעורב יותר במשחק, בעט, רץ,היה מחויב ועשה הגנה, ובמשחק הספיציפי הזה לא הגיע לו בוז, אבל אתה לא ראית איך הוא נראה כל העונה, אם היית רואה היית מבין.

(David de Gea) #314

[QUOTE=mos34;1618681]שאלה מה ההבדל בינכם לבין ריאל מדריד?
אתם לא לקחתם שחקנים ממועדנים קטנים יותר ?
דפאיי שחקן בית שלכם?
אתם לא קניתם את די מריה בסכום שיא ועכשיו אתם מתים להיפטר ממנו ולהביא צעצוע חדש (בייל)?
דרך אגב כמדומני דה חאה התחיל ולמד להיות שוער אצל אתלטיקו מדריד.אם כבר לא צריך להיות נעים לו,זה מהם.[/QUOTE]

מדי מריה אני אישית קיבלתי תחושה שהוא לא באמת רצה לבוא לכאן.
אז כן, שילמנו עליו הרבה כסף והוא לא סיפק [U]עדיין[/U] את הסחורה, ולמרות זאת, אף אחד לא שרק לו בוז, ורצון להיפטר ממנו זה סה"כ ספקולציות.
אני אישית ממש לא רוצה להיפטר ממנו בדיוק בגלל הסיבה שאני לא רוצה שיונייטד תהפוך לריאל מדריד.

(k_700) #315

גם בפורום הזה יש מספיק אנשים שכבר הביעו יותר מפעם אחת את רצונם למכור את די מאריה ואחרי עונה אחת, לא צריך תמם.

בקשר להשוואה בין הקהלים- אין תחרות בכלל. הפעם האחרונה שאני זוכר התנהגות של בוז וזלשול בשחקן יונייטד היה עם קלברלי לפני שנה ומשהו…

תתן לאוהדי ריאן מדריד 3 שנים עם קלברלי ו7 שנים עם אנדרסון ואני מהמר שהייתם מקבלים את אוסוולד של הכדורגל.

מספיק אפילו פה לקרוא איך 4 שנים כמעט הם יורדים על החיים של וורלד קלאס כמו בנזמה כדי לקבל פרספקטיבה במה מדובר.

(alexshw) #316

דבר אחד להביע דעה לגבי הסגל ודבר אחר זה יחס לשחקנים באיצטדיון. לא רואה שום קשר בין הדברים.

(Viva la Vidic) #317

מוס,

אני לא מבין את ההקששר לרכישה של דפאיי או לרכישה של שחקנים אחרים. יונייטד נהייתה בזבזנית, זה נכון, לא נכנס לסיבות שדפאיי צריך לעלות 30 מיליון אבל אני חושב שאתה מבין את הסיבות לבד. זה בלתי נמנע וזה גם לא קשור לדיון.

אף אחד גם לא טען שאסור לקחת שחקנים מקבוצות קטנות יותר. אין מועדון גדול שלא עושה את זה.

אבל, אתה שמעת בוז לדי מאריה ביציעי אולד טראפורד? שמעת בוז על האיבודי כדור הרשלנים, על החוסר חשק, על השפת גוף הנרפית או שפשוט קראת קצת ממים עליו באינטרנט?
אף אחד לא שרק לו בוז. לא לדי מאריה המאכזב, לא לאנדרסון שטפח וטפח ללא בושה מול כל האוהדים, לא לברבאטוב בעצלן, לא לקלברלי שמסר אחורה יותר פעמים מילד מפוחד בכיתה ב’ ולא לאף שחקן שלא סיפק סחורה (ואוי כמה שהיו הרבה כאלה אצלנו).

אני לא חושב שלהגיד שאנחנו מתים להפתר מדי מאריה זה דבר נכון להגיד, כי הכל שמועות. עזוב, זה בטוח לא דבר נכון להגיד. אף אחד לא יצא בהצהרה כזאת וזה שווה ערך ל5 מיליון דיווחים שסניידר חתם ביונייטד, שגראיי סיכם ביונייטד או שרונאלדו מצתכנן את החזרה שלו. פשוט דיווחים וספקולציות כדי שיהיה מעניין.

אני פשוט כל כך שמח שמי שהדיח את ריאל מהצ’מפיונס זה דווקא שחקן בית שלא קיבל הזדמנות(נו ברור שהוא לא יקבל, יש דברים יותר נוצצים בחוץ. ונוצץ זה זהב לא? ) ונזרק בשביל צעצוע יותר נוצץ, כאילו מדובר פה בפיפא מנג’ר.

לענייננו, עזיבת דה חאה לא תתפוס את אף אחד מופתע. כולם יודעים שזה מגיע ודיברנו על זה עשרות פעמים. מאכזב, מעצבן, מרגיז- מה לא. קיבלנו שוער צעיר עם כשרון והפכנו אותו לטופ קלאס כשספגנו לא מעט בגללו בהתחלה ועכשיו משחריים את הילד כשהוא מוצר מוגמר. ככה הכדורגל.
לפעמים זה קורה לך ולפעמים זה קורה לאחרים. נצטרך להתגבר על זה כמה שיותר מהר, ואני מאמין שברגע שזה יהיה סופי לא יקח הרבה זמן למצוא לו מחליף.

(moshe34) #318

לא דיברתי מילה על הקהל שלכם.ומי יותר טוב הקהל שלכם או של ריאל.(אני לא אוביקטיבי כמובן ואתה אמור לדעת מראש בעד מי אני נכון?)
אבל הדיון פה החל,על זה שריאל רוצה את דה חאה ואיך היא באה לכאורה וחוטפת לכם אותו.
וכמה שהשחקנים לא נאמנים יותר…

דרך אגב אתם עושים עוול לקהל הספרדי,בברנבאו יש קרוב למאה אלף אנשים שרובם תירים ואוהדי הצלחות, קרוב לודאי שהקהל “השרוף” של ריאל הוא יותר טוב.
הקהלים של קבוצות כמו סביליה בילבאו אתלטיקו וולנסיה ובטיס לדוגמה הם קהלים שאין להם מה להתבייש מול הקהל האנגלי.
נ.ב-ומי הדיח אותכם מהגביע האנגלי תזכיר לי?

(k_700) #319

שחקן ספסל בינוני ביותר שניצל טעות של ולנסיה, קורה.

(Viva la Vidic) #320

[QUOTE=mos34;1618712]לא דיברתי מילה על הקהל שלכם.ומי יותר טוב הקהל שלכם או של ריאל.(אני לא אוביקטיבי כמובן ואתה אמור לדעת מראש בעד מי אני נכון?)
אבל הדיון פה החל,על זה שריאל רוצה את דה חאה ואיך היא באה לכאורה וחוטפת לכם אותו.
וכמה שהשחקנים לא נאמנים יותר…

דרך אגב אתם עושים עוול לקהל הספרדי,בברנבאו יש קרוב למאה אלף אנשים שרובם תירים ואוהדי הצלחות, קרוב לודאי שהקהל “השרוף” של ריאל הוא יותר טוב.
הקהלים של קבוצות כמו סביליה בילבאו אתלטיקו וולנסיה ובטיס לדוגמה הם קהלים שאין להם מה להתבייש מול הקהל האנגלי.
נ.ב-ומי הדיח אותכם מהגביע האנגלי תזכיר לי?[/QUOTE]

גם באולד טראפורד יש המון תיירים. אל תדאג, זה שווה ערך.

ידעתי שתתן את הדוגמה של וולבק. והיא לא נכונה.
דבר ראשון אל תשווה חצי גמר ליגת האלופות לחצי גמר גביע אנגלי. אל תשווה 2 שערים של מוראטה אל מול שער שהגיע מטעות של שחקן הגנה(ולנסיה) לוולבק במקרה.
אל תשווה בין וולבק שקיבל [U]אינספור[/U] הזדמנויות כמה שנים טובות אצל 2 מאמנים, אל מוראטה שאני באמת לא יודע כמה הזדמנויות הוא באמת קיבל.
מה שוולבק נתן הוא נתן, הוא היה בהרכב כמות יחסית נכבדת של עונות והוא כבר חלק מההיסטוריה. מעבר לזה, בוא נסכם שזה ממש לא אותו דבר כי דיון וולבק זה הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיפתח פה…