דויד דה חאה: כי אלוהים, מסתבר, דובר ספרדית

מנצ’סטר-יונייטד

(אמיר) #194

[QUOTE=Viva la Vidic;1606896]בסוף, זאת ריאל מדריד ובכלל, שוער ברמה עולמית כמו דה חאה לא מוצאים כל יומיים. צריך לסחוט את הלימון כמה שאפשר. לא להתבייש ולא לפחד לדרוש גם 60 מיליון.[/QUOTE]

עם שנה לסוף חוזה אין לנו כוח לקבל אפילו חצי מזה. לכן אני מעדיף להשאיר אותו בעונה הבאה ויהי מה. יעזוב אחר כך בחינם, חבל.

(borntorun) #195

[QUOTE=Viva la Vidic;1606896]אם כבר מחיר ראוי. אם דיאבלה מוערך כ40 מיליון (יהלום לא מלוטש עם פוטנציאל), ומנגלה נרכש ב30+ אז דה חאה צריך להיות שווה כפול מזה.
בסוף, זאת ריאל מדריד ובכלל, שוער ברמה עולמית כמו דה חאה לא מוצאים כל יומיים. צריך לסחוט את הלימון כמה שאפשר. לא להתבייש ולא לפחד לדרוש גם 60 מיליון.[/QUOTE]

דבר ראשון, היגיון ה"עם X עלה ככה אז Z לפחות ככה" פשוט לא עובד בכדורגל. יש המוני משתנים שמשפיעים על מחיר, מרצון השחקן, רצון המועדון, מעמד המועדון, מצב החוזה שלו, מערכת היחסים בין המועדונים, הסוכנים שלו, הקשיחות של הנשיא, הנואשות של המועדון הקונה ועוד אלף דברים שלא קשורים בכלל לאיכות השחקן.

דבר שני, דיאבלה בחיים לא יירכש הקיץ ב40 מיליון, הנשיא של פאלרמו הוזה. לא בעונה הזו לפחות.

דבר שלישי, דה חאה מסיים חוזה בשנה הבאה. תוסיפו לזה את מנדש הכריש בתור החוזה שלו, שיעשה הכל כדי לגרום לקנייה להתרחש, יותר מ20-30 לא תקבלו עליו.

(moshe34) #196

יש לי כמה שאלות שעולה עכשיו בפורום הספרדי:
כיצד היתם מדרגים את דה חאה מול קורטואה ונוויר?מבחינת חולשות ויתרונות?
הוא יכול להשתפר? הוא מנוסה מספיק לעמוד בשער של ספרד?
האם הוא השוער השלישי בטיבו בעולם?
תודה מראש.

(k_700) #197

לדעת רבים הוא השוער הכי טוב בעולם השנה,
לדעתי לכל הפחות בליגה האנגלית.

הרוב פה יגידו לך שבהשוואה לנוייר וקורטואה הוא ממש חלש באוויר אבל לדעתי הוא כבר מזמן הדביק אותם גם בזה.

מבחינת ריכוז שזה לדעתי האספקט במשחקהכי חשוב לשוער עם בטחון הוא נאמבר 1 השנה.
פשוט בוס בשער שאתה יודע שיוציא את המיץ לשחקני ההתקפה מולו עד שיכבשו.

קורטואה שוער בלבל הכי גבוה אבל אני יכול לשלוף מהזכרון העונה הרבה יותר מקרים של חוסר ריכוז מצידו לעומת דה חיאה.
את נוייר אני לא רואה בקביעות כמו שאני רואה את קורטואה ודה חיאה אז קצת יותר קשה להשוות את העונה שלו לשלהם.

בקיצור הוא כבר מזמן היה צריך להיות הנאמבר 1 של ספרד ובלי שום חשש.
אם לא השוער הכי טוב בעולם אז הוא בלי ספק אחד מה-3 ולא נראה שהוא הולך לצאת מהפסגה בקרוב.

(k_700) #198

בעניין דה חיאה והחוזה-
מMEN היום:

With his current contract set to expire in 2016 the clock is ticking, but if the Manchester Evening News are to be believed progress is being made.

It’s said within their report today that the Red Devils are willing to make De Gea the most handsomely paid goalkeeper in the world to guarantee a retention of his services. An offer of £200,000-a-week - supposed to be in the pipeline - would certainly do the trick, and with Mendes involved you can be sure the Spain international will see every last penny of what he’s worth.

According to MEN it’s understood that the 24-year-old is happy to remain in Manchester, despite initial fears that he would be willing to stay his hand on signing a new deal were Real’s interest to be solidified in the way of a formal offer this summer.

(אמיר) #199

אנחנו כבר שומעים חודשים על התקדמות, על זה שהוא רוצה להישאר, שאנחנו מוכנים להציע ים כסף… כל עוד אין חוזה חתום ואנחנו מתקרבים לקו הזה שנשאר לו שנה לחוזה, זה מדאיג. מדאיג מאוד.

בנוגע ליכולותיו, אני לא מתלהב מהשוואה לשוערים אחרים כי הדברים האלה נזילים. בדיוק כמו החלוץ הטוב בעולם. חודש אחד זה מפציץ בלי הכרה ויום אחד הוא. דה חאה, קורטואה, נוייר, כולם נהדרים. יש גם עניין של התאמה לדרישות הקבוצה - היכולות של נוייר ברגליים (לא משהו שדה חאה לא מסוגל לו, אבל נראה לי שעבדנו על זה פחות איתו בשנים האחרונות וזה קצת נפגם), למשל, מתאימות מאוד לבאיירן של גווארדיולה.

מה שכן, בנוגע לנבחרת ספרד, זה קל מאוד, No brainer. נדמה לי שהוא איבד את מקומו בשער במשחקים הבינלאומיים הקודמים בגלל שהיה פצוע קלות, אבל אם הוא לא חוזר ישירות לשער - כשהוא נראה ככה וקאסיאס נראה ככה - זה יהיה מגוחך.

(gass12) #200

הנבואה ניתנה לשוטים- בכל זאת אסתכן להיחשד כשוטה. בצער רב דה חיאה לא ישאר. ועכשיו הסיבות למה לא ישאר.

אנחנו נוטים לשכוח שגם כדורגלנים בסופו של יום הם בני אדם. רצונות מאוויים ושיקולי כדאיות.

1. חיי חברה - על אף שקיבל "קבוצת תמיכה " ספרדית, עדיין תמיד עדיף ארץ המקור. תמיד עדיף הבית
  2. העיר מדריד מול העיר מנצ’סטר. טוב חברים למרות שאני חולה אנוש בענין האהבה ליונייטד ביננו? אין מה להשוות .
    3.המשפחה-החברה והבית עם הדגש על הצד הסנטימנטלי של המילה בית. בית זה בתאכלס איפה שאתה הכי מרגיש בבית. גם כאן התשובה ברורה.
    4.קידום מקצועי , שדרוג ביכולת ,השבחה -קיבל. פרסום רב ,יוקרה וחשיפה עולמית לעיניים המקצועיות-קיבל. קפיצת מדרגה ענקית בשכר-קיבל /יקבל . משמע סחט את הלימון עד תום.
    5.אוטוריטה מקצועית,נפשית . עם כל הכבוד ל LVG פרגי היה מנטור אדיר. ההולנדי דהיום רחוק מאוד מלהיות כזה עבור דיוויד.
    6.תארים יוקרה וחשיפה עולמית. צר לי אבל בשנתיים האחרונות אנחנו לא בליגה של הגדולות באמת ( למרות העוצמות הכלכליות והמותג שנקרא יונייטד )
  3. הנאה מהמשחק. הוא אכל הרבה חרא מהמערכים ההזויים של ואן חאל במרבית העונה. ראינו על פניו את התסכול הרב כל אימת שההגנה התמלאה חורים . נכון שמאז חזרתו של קאריק הספינה התייצבה וכבר לא מתמלאת במים אבל זה רחוק מלייצר את תחושת הוודאות, שהנה עלינו על דרך המלך ולא נחזור לג’עג’ע.
    8.סוף חוזה, סוף תקופה , הצורך לחדש לרענן ולהתרענן.
    9.סוכן ממולח שידאג לו (ולעמלת סוכן יפה. הרי כל מעבר גוזר קופון נאה שזה גורם מתמרץ כשלעצמו מצד הסוכן ) לשכר זהה כאן או כאן.
    10.לו רצה להישאר, היה כבר חותם על חוזה חדש עתיר שיפורים ושדרוגים שהוצע לו. לא חתם עד היום אומר, לא ישאר.

(k_700) #201

נראה לי שדה חיאה שמע לפני המשחק שלממפיס דפאיי יש בעיטות ממש טובות…
[FBV]951282248350641[/FBV]

(Red_Devil11) #202

פיי איזו הצלה… סחטיין לבחור.
גם אנחנו שמחים שהוא בקבוצה, שימשיך להיות בקבוצה ונשמח עוד יותר.

(Viva la Vidic) #203

אני מקווה שההופעה המצוינת של שוער אתלטיקו אתמול מול ריאל פתח את התיאבון של פרס לגביו, מה שיכול להוביל להשארות של דה חאה אצלנו…מצד שני, למה שאתלטיקו תמכור ליריבה העירונית?

(k_700) #204

יש לך מקור לזה או שזה סתם תחושת בטן לא מציאותית?

(borntorun) #205

[QUOTE=Viva la Vidic;1611455]אני מקווה שההופעה המצוינת של שוער אתלטיקו אתמול מול ריאל פתח את התיאבון של פרס לגביו, מה שיכול להוביל להשארות של דה חאה אצלנו…מצד שני, למה שאתלטיקו תמכור ליריבה העירונית?[/QUOTE]

אין שום סיכוי.

(Goalkeeper) #206

דה חאה מועמד לתואר שחקן השנה באנגליה ביחד עם דייגו קוסטה, אדן הזאר, אלכסיס סאנצ’ס, הארי קיין ופיליפה קוטיניו.
בנוסף הוא מועמד לתואר השחקן הצעיר של השנה עם קיין, קוטיניו, סטרלינג, הזאר וקורטואה.
מבחינתי השחקן הצעיר של השנה זה הארי קיין. בנוגע לשחקן העונה? אין לי פייבוריט, לכל אחד יש קייס ונראה מי ינצח

(alexshw) #207

אם אחד מהשחקנים שנמצא ב - 2 הקטגוריות זוכה בתואר שחקן העונה, איזה הגיון יש שחקן אחר יזכה בתואר השחקן הצעיר הטוב ביותר?

(gass12) #208

לא יודע עד כמה אמין ו/או מבוסס הדיווח בוואלה ספורט. על פי דבריו של העיתונאי הבכיר יוסף פדרול, דה חיאה אמר כן לריאל .

כנראה שהאתר וואלה לקח את זה מכאן. ועדיין לא אומר כלום על מהימנות הדיווח. אם כי? זה תואם לחלוטין את דעתי כפי שהבעתי אותה לא מזמן כאן בדף הקודם. 10 הסיבות למה הוא לא ישאר.

(alexshw) #209

הדיווח מבוסס על איזה תחנת טלויזיה בספרד. כרגע אין מקורות רציניים למעבר שלו לריאל. נמתין לקיץ, אין פה יותר מדי ברירה, או שהוא יסכים לחוזה משודרג או שהוא ימכר.

(אמיר) #211

כולם מבינים שכל יום שבו החוזה לא נחתם אומר בעיקר שני דברים: או שהוא מחכה לראות את תוצאות העונה שלנו, וזה לא בלתי סביר, או שהפור נפל. ובקיצור, שהאפשרות שהוא לא יהיה אצלנו בעונה הבאה בהחלט קיימת.

למרות שאני הייתי משאיר אותו בשנה הקרובה גם אם בסיומה הוא יוכל לעזוב ללא תמורה. לקבוע עובדות בשטח. אולי בשנה הזו ריאל תמשיך הלאה ותביא שוער שיצליח וכך לא יהיה לה עניין בדה חאה. אולי יקרו דברים שיגרמו לו בזמן הזה להחליט שהוא נשאר. הסכום שנוכל לקבל עבורו שנה לסוף חוזה בכל מקרה לא יהיה כזה ענק ולא ישקף משהו שמתקרב לערך שלו עבורנו. באיירן פעם נלחמו על ריברי עד הסוף מול ריאל, השאירו אותו וכמה שנים אחרי הוא עדיין שם. אין סיבה שנהיה טרף קל.

(the - stretford end) #212

ואן חאל על דה חאה והחוזה

“It takes a long time now,”

“It can always happen, but I am not the boss.
“The player is the boss and he can say yes or no.
“I want him to stay, but you will have to ask David de Gea, not me. He has to sign, but we have offered him a lot of money.”

ואן חאל בעצם מעביר את כל כובד המשקל או את כל התיק על ולדה חאה עצמו, זה תלוי בו ורק בו.

אני מודע לזה ששחקנים ספרדיים, הנטייה שלהם היא להגיע למועדונים הגדולים ביותר בספרד ובדיוק כמו ששחקן אנגלי תמיד ירצה, יעדיף את הגדולות באנגליה אבל ולמרות הכל, לא על זה הכל קם ונופל.
אני מודע לזה שמדריד, חזרה הביתה, לחץ של החברה לחזור לעיר, משפחה וכל השאר יכולים לשחק תפקיד ועדיין, מדובר במקצוענים והם פועלים גם משיקולים אחרים ושיקול אחד גדול באמת, כסף!
מספיק כסף ופתאום הגעגועים למרק של אמא יכולים לחכות, אנחנו רואים את זה כל הזמן ולכן השאלה איפה אנחנו בתונה להציע מספיק כסף לדה חאה בכדי שגם הוא וגם הסוכן שלו יסתמו את הפה לעוד כמה שנים טובות.
יש לי ויכוח של שנים כבר עם ארצ’י באנקר (שלצערי ממעט לכתוב בפורום אבל הוא קורא הכל) לגבי האם פעלנו נכון בעניין רונאלדו, לדעתו שם נפתח הפתח של יונייטד שלא יכולה להחזיק את הכוכבים הכי גדולים, אני בדעה שלגבי רונאלדו באמת לא היה מה לעשות וכשגם גם משכורת וחצי יותר ממה שקיבל או מקבל מריאל מדריד לא היו משאירים אותו בקבוצה.
אני יכול לחיות בשלום עם העובדה שמכרנו את רונאלדו לריאל מדריד כי באמת קיבלנו ממנו הכל ב 6 שנים שהיה אצלנו, זכה בכל תואר, אישי וקבוצתי ושאולי הוא באמת רצה אתגר חדש ונו, בסדר, גם להגשים חלום ילדות.
לו אנחנו נמכור את דה חאה, לדעתי זו תהיה נפילה ועסקה רעה מאוד של המועדון, לא מדבר עכשיו על הקטע המקצועי, דה חאה אומנם אחד השוערים הטובים בעולם אבל ניתן להחלפה, אין שוער שהוא מסי או רונאלדו כיום או בכלל, אבל מכירה של דה חאה באמת תשים אותנו תחת סוג של מאזניים שלא מצליחים להחזיק את המשקל הכבד ביותר וזה משהו בעייתי, וכן, גם כשאנחנו מתמודדים מול ריאל מדריד או ברצלונה, זה יהיה בדמות הורדת ראש בפני גדולים מאיתנו והם לא.
לו לא נצליח להחזיק את דה חאה זה אומר שהוא לא קיבל הצעה כלכלית וכזו שתגרש לו מהראש את כל ענייני הבית או ריאל מדריד והאשמה במקרה הזה תהיה רק עלינו, לא על אף אחד אחר ואפילו שואן חאל העביר את הכדור במשחק הזה לידיים של השחקן.
מקצועית, דה חאה אפילו לא קרוב עדיין לתת לנו את מה שרונאלדו נתן וכשהוא עזב.

אם לא נדע לשמור את השחקן, אם הוא לא ירצה לחדש חוזה ושוב, אני בדעה שזה עניין של להציע לו מספיק כסף, מבחינתי למכור אותו בקיץ ואם על לואיז פ.ס.ז’ שילמה 50 מיליון פאונד, אם על גארת’ בייל ריאל מדריד שילמה 80 מיליון פאונד, על דה חאה אנחנו צריכים לקבל 120 מיליון פאונד, פחות מסביב הסכום הזה זה יהיה חטא כפול ווכישלון מערכתי מכופל.

(George Best) #213

סטרטפורד,
אתה מודע לכך שעל שחקני הגנה ובמיוחד שוערים טירוף המחירים לא ממש חל?
אני לא מצפה לקבל עליו יותר מ-60, בטח שלא שנה לפני סוף חוזה.

(אמיר) #214

אם נגיע למצב שאנחנו מוכרים, זה לא ייסגר ביותר מ-25-20 מיליון ליש"ט. שנה לפני חוזה, אתם באמת מדברים במונחים של 60 ו-120 מיליון פאונד? אם תהיה החלטה מערכתית שעדיף לקחת את הכסף עכשיו במקום לאבד אותו בחינם בעוד שנה, אין מצב לקבל משהו שאפילו מתקרב לזה. אין לריאל סיבה לשלם דבר כזה.

בגלל זה, אגב, אני לא מוכר אותו. שיעזוב בקיץ הבא ללא תמורה, אם לכך זה יגיע. מה שנקבל עליו לא יהיה שווה את הצורך לשלב שוער חדש דווקא בעונה הבאה, שבה ננסה להרכיב הגנה לטווח ארוך ונבצע שינויים נוספים בתקווה לבצע את קפיצת המדרגה כדי לחזור לטופ. אם זה יצליח, יהיה קל יותר להחליף שוער בקיץ 2016 מאשר לשלב גם החלפת שוער בין כל השינויים שיהיו בקיץ 2015.

לגבי זה שאם הוא יעזוב זה באשמתנו כי לא הגשנו הצעה מספיק טובה… בלי לדעת פרטים וסכומים אין שום דרך לומר דבר כזה. הרי ברור שגם אם אנחנו מוכנים להיות נדיבים ביותר, יש גבול מסוים.