הכי מצחיק בארץ!

(Lukaku) #3779

בוקר טוב דניאל.

ערוץ הכיבוד חבורה של גאונים.

(Merengue) #3780

[QUOTE=דניאל.;1677953]בהתחלה כשחברים שלי השמיעו לי את השיר התעצבנתי, שמעתי רק את ה"אסטמה" בהתחלה ולא האמנתי שחברים שלי שומעים את הזבל הזה, עד שקלטתי שזו פרודיה ונשפכתי.

לא להאמין כמה השיר הזה נשמע אמיתי גם אם זו לא הייתה פרודיה.

ענקיים החבר’ה האלה.[/QUOTE]

אפילו מאקו הצליחו להתבלבל כמוך והעלו לפני כמה חודשים כתבה על זה שזה עצוב ששיר עם מילים כאלה הופך להיות להיט.
ואני מצטט “איך היא הולכת על החוף בין השקיות” , מי לא ישים לב שזה פארודיה ?!?!

(BannedT) #3781

הכתבה של מאקו הייתה קומית גם היא, דור מוסקל שאחראי של עמוד הפייסבוק של ארץ נהדרת הוא היוצר של ערוץ הכיבוד, אי לכך ובהתאם לזאת נכתבה הכתבה בהומור על מנת לקדם אותו ואת פועלו.

(Raul Gonzalez Blanco) #3782

[YT]mVt_1lGTUcg[/YT]

ג-א-ו-נ-ו-ת

(דניאל.) #3784

[QUOTE=Merengue;1678364]אפילו מאקו הצליחו להתבלבל כמוך והעלו לפני כמה חודשים כתבה על זה שזה עצוב ששיר עם מילים כאלה הופך להיות להיט.
ואני מצטט “איך היא הולכת על החוף בין השקיות” , מי לא ישים לב שזה פארודיה ?!?![/QUOTE]

זה בדיוק הקטע!! שהם כאלה שפלים שאני מסוגל להאמין לכל מילה.

(Goalkeeper) #3785

[video]https://www.facebook.com/KstylisOfficial/videos/508073636051614/?pnref=story[/video]

(דניאל.) #3786

הקבוצות הספרדיות, בעיקר של הליגות הנמוכות, ממשיכות עם המסורת של תלבושות ביזאריות והפעם:

[INSTAGRAM]BFWA48vhonf[/INSTAGRAM]

למי שהקישור באינסטגרם לא מופיע לו:

[TW]731036650705461248[/TW]

(Merengue) #3787

זאת בערך התשומת לב היחידה שקבוצות כאלה יקבלו, גם לא השני משחקים שאולי יצא להן לשחק מול קבוצות הליגה הראשונה בגביע הספרדי לא יביאו להן כזאת תשומת לב…

(וווה.) #3788

שם: וווה
אוהד: אתלטיקו בדם
לימודים: כרגע בטכניון ברגוע יעני
כישורים: מבין ברומו של אדם וברוחו של עולם
רתיעה: מהיפסטרים
תכונות שליליות: לצערי אני סובל מפרפקציוניזם

(BannedT) #3789

אחד האנשים הכי מצחיקים בפייסבוק.

(Mendieta) #3790

וווה אגדה. האיש הכי מצחיק שראיתי בפורום הזה.

(BannedT) #3791

אשכרה

(וווה.) #3792

תודה אחיינים שלי אורגינל זה מרגש

ההחלטה הראשונה שאקח בתור המנהל של הקפיטריה תהיה להוסיף אופציה של פירגון עצמי להודעות

(Sami_h) #3793

[QUOTE=וווה.;1680275]תודה אחיינים שלי אורגינל זה מרגש

ההחלטה הראשונה שאקח בתור המנהל של הקפיטריה תהיה להוסיף אופציה של פירגון עצמי להודעות[/QUOTE]

וווה היקר, בפייסבוק שלך התלוננת שאין אוהדי אתלטי בפורום, ואני חייב להגיד לך שיש פה לפחות שניים אמתיים וחמישה בארון.

(וווה.) #3794

סמי אחיין שלי יש כאן מאות אם לא אחדות של אוהדי אתלטיקו כמוני וכמוך שמפחדים להתבטא כאן בפורום מכיוון שאין להם קול בהנהלה ומכיוון שהם מקבלים איומים ישירים מהיפסטרים בפרטי

יש לי מנהיגות יש לי ותק של שנה בפורום ויש לי את תמיכת הקהל

לפעמים מגיע שלב בחיים של אחיין שהוא מבין שיש דברים שהם יותר גדולים ממנו ועכשיו זה הרגע - המאבק הזה גדול יותר מממך או ממני ואת המלחמה שלי למען המינוי שלי כמנהל בקפיטריה אני עושה למען כולם כאן בפורום

מגיע לספורטאנטר אדמין קרחניסט

מזמין את כולם לתמוך בפוסט שלי בפייסבוק כרגע אני עומד על ארבעים וארבע לייק ספור

אימרו כן לשלום ולא ללא למנות את וווה כמנהל של הקפיטריה

בברכה

וווה

(BannedT) #3795

[YT]n450GmN2Yfk[/YT]

ולחשוב שהוא רק בן 25.

(Goalkeeper) #3796

הרגע הזה שגורי אלפי עושה ראפ יותר טוב מהרכב שמתפרנס מראפ :lol::lol::lol:

(DoctorGonzo) #3797

UK