הכי מצחיק בארץ!

(San Sunny) #3759

ברור שזה מועתק מחו"ל. ל-Footime אין שום תוכן מקורי. הכול הם מעתיקים, גונבים ולוקחים מאחרים. ככל שהזמן עובר, ההערכה שלי אליהם מתקרבת יותר ויותר לאפס.

(Danny-) #3760

הם גונבים הכל ל"כדורגלנים שכונתיים וסיבירים"

(DoctorGonzo) #3761

(Jesé Rodríguez) #3762

[QUOTE=San Sunny;1660258]ברור שזה מועתק מחו"ל. ל-Footime אין שום תוכן מקורי. הכול הם מעתיקים, גונבים ולוקחים מאחרים. ככל שהזמן עובר, ההערכה שלי אליהם מתקרבת יותר ויותר לאפס.[/QUOTE]

סתם מצחיק אותי איך כולם אוכלים את הפיתיון שה-Footime הזה הוא איזה עמוד פייסבוק מכובד, גדול ומושקע שצריך להיות מוחזק ע"י כמה מנהלים.

בסה"כ מדובר על ילד בן 15 שמפרסם כמעט כל מה שבא לו טוב בתיאורים מוקצנים ומפגרים שמדי פעם מלויים בשגיאות כתיב.

איך אני יודע זאת? היה נראה לי מוזר לעין יום אחד שפוסט די שטותי שפורסם בעמוד קיבל הרבה שיתופים, נכנסתי לראות על מה המהומה ואילו אנשים שיתפו
אותו, וכמו שאתם מתארים לעצמכם אותו ילד שיתף את הפוסט בכל קבוצת ספורט אפשרית, אותו ילד שבסוגריים שליד השם בפרופיל שלו רשום “מייסד Footime”.

שיהיה לו בכיף אבל, אחלה תעסוקה בסה"כ, יפה שהדף שלו תפס ככה.

(DoctorGonzo) #3763

אוסף headshots לשבת:

(DoctorGonzo) #3764

(Parliament) #3765

(Sasha) #3766

(DoctorGonzo) #3767

super headshot

(dkaro) #3768

אני שונא את ה-1 באפריל. כל האתרים חושבים שהם הכי מצחיקים בעולם עם מתיחות שאף אחד לא היה מאמין להם גם אם לא היה ה-1 באפריל. החל ממסי עובר לברצלונה וכלה בסלולרי מבית קופיקס ב-5 שקלים. הכי לא מצחיק בארץ.

זה מבחינתי סוג של יום כיפור. אין אפשרות לקרוא חדשות, כלום.

(Lukaku) #3769

לגמרי, בדיוק אמרתי את זה לחברים.
באמת יום מקולל, אפילו עמודי היסטוריה/מדע כביכול רציניים יוצאים עם שטויות. אי אפשר להיות בפייסבוק.

חובי סטאר מחליף שיר לאירויזיון? יואו איך נפלתי, לא רק לא זה.

(Merengue) #3770

הכי מטומטם זה שכל האתרים פרסמו כתבה מהאס הספרדי שאצילי על הכוונת של ריאל או משהו כזה…
וכאילו מה אני אגיד לכם… ידוע שזה בדיחה… אבל פאק לפחות שתהיה מצחיקה.

(DoctorGonzo) #3771

[QUOTE=dkaro;1670362]אני שונא את ה-1 באפריל. כל האתרים חושבים שהם הכי מצחיקים בעולם עם מתיחות שאף אחד לא היה מאמין להם גם אם לא היה ה-1 באפריל. החל ממסי עובר לברצלונה וכלה בסלולרי מבית קופיקס ב-5 שקלים. הכי לא מצחיק בארץ.

זה מבחינתי סוג של יום כיפור. אין אפשרות לקרוא חדשות, כלום.[/QUOTE]

(dkaro) #3772

עצוב שזה נכון.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

(DoctorGonzo) #3773

(Lukaku) #3774

מזל שהסמל של האיחוד האירופי כבר מגיע בצורת עיגול.

(GGMU) #3775

//youtu.be/FfkZvxRK9BQ

אוהדי אסטון וילה חוגגים קרן

(דניאל.) #3776

התאהבתי .

[YT]L6wFys0rKzE[/YT]

(Merengue) #3777

ולידוי !

(דניאל.) #3778

בהתחלה כשחברים שלי השמיעו לי את השיר התעצבנתי, שמעתי רק את ה"אסטמה" בהתחלה ולא האמנתי שחברים שלי שומעים את הזבל הזה, עד שקלטתי שזו פרודיה ונשפכתי.

לא להאמין כמה השיר הזה נשמע אמיתי גם אם זו לא הייתה פרודיה.

ענקיים החבר’ה האלה.