הכי מצחיק בארץ!

(DoctorGonzo) #3650

best dad ever

(DoctorGonzo) #3651

(Lukaku) #3652

דוקטור צריך לפתוח ת’רד נפרד לגיפים שלך.

(Merengue) #3653

[QUOTE=DoctorGonzo;1608378][/QUOTE]

יש לו עבר ב-WWE ?

(or-deco) #3654

(gadi800) #3655

[QUOTE=Merengue;1608395]יש לו עבר ב-WWE ?[/QUOTE]
spear! spear! spear!

//youtu.be/JH5_8A6YHSQ

(or-deco) #3656

(DoctorGonzo) #3657

(Shusaku) #3658

קצת פייט לדוקטור:

[FBV]10153252760214662[/FBV]

(דניאל.) #3659

גם בלי הסיבובים הם היו מחטיאים

(Oleguer 23) #3660

מישהו פה הגזים עם הידידות…

(DoctorGonzo) #3661

שוסאקו, פייר, אכזבת

קצת ישן, אבל זהב (עלול להכיל ספוילרים על משחקי הכס למי שלא ראה ומתישהו יחליט להצטרף לשאר האנושות):

//youtu.be/5Krz-dyD-UQ

ועוד גיפ מעניין לקינוח:

GET REKT BITCH

(or-deco) #3664

ההתנהלות הפופוליסטית של יונה יהב.

(sus) #3665

אולי לי ולך זה מצחיק אבל למי שגר באיזור המפרץ, זה הכי עצוב בארץ

(dkaro) #3666

אני נשבע שאני לא מכיר אותו, לא שמעתי אותו מעולם, ולא הייתה לי שום דעה מוקדמת לגביו.

כששמעתי אותו הבוקר ברדיו לא ידעתי אם לצחוק או לבכות.

(or-deco) #3667

[QUOTE=sus;1612848]אולי לי ולך זה מצחיק אבל למי שגר באיזור המפרץ, זה הכי עצוב בארץ[/QUOTE]

אני אכן גר באיזור המפרץ - “עוטף חיפה”

מאז שאני זוכר שהתחלתי לנשום אני גם זוכר שדיברו על זה שהאויר באיזור מזוהם בגלל המפעלים.
מן הסתם גם יונה יהב לא נפל אתמול מהירח והיה מודע מצוין לזה אבל זה לא הפריע לו בכל החלטה שלקח להטיב עם המפעלים.

היה דיבורים על כך שהם יתרחבו אפילו יותר מהעירייה מן הסתם תרוויח מכך ארנונה. המפעלים רצו להרוס בעבר 2 בניינים גדולים וישנים אך יונה יהב התנגד בטענה שאותם בניינים מהווים “סמל עירוני” לעיר חיפה.
בסרט “שיטת השקשוקה” יונה יהב מגיע לאירוע של משפחת עופר ואומר למיקי רוזנטל “מה קרה? אסור לי לבוא לאירוע של אנשים שתורמים בעיר שלי? אולי מספיק כבר?”

אז עכשיו שפורסם דו"ח שסוף סוף מציג את מה שכל המטרופולין של חיפה יודע במשך שנים יונה יהב מתעורר ומנסה להציג את עצמו בתור אביר שנלחם בבעלי ההון.

אפשר להגיד שזה גם עצוב,אבל אותי זה בהחלט מצחיק, בנוסף יש את הפוסט שקראתי השבוע בפייסבוק:

רק בחיפה והסביבה: ילדים חולי סרטן מטופלים במחלקות על שם אותם אנשים שאחראים למחלתם

(DoctorGonzo) #3669

girl of ma dreams

(Bob Sacamano) #3670

//youtu.be/PbZdhl5NI6Y

(DoctorGonzo) #3671

(DoctorGonzo) #3672