הכי מצחיק בארץ!

(Halla_Madrid) #3629

[QUOTE=Lukaku;1598101]
//youtu.be/XB2pWFGUX1M
[/QUOTE]

הכי דוחה בארץ. קוף מגודל. נראה אותו עושה את זה לדיאנדרה ג’ורדן. טריינר שמרוויח 0.01% מהמשכורת שלו קל להפוך לכלבה פרטית שמשעשעת אותו ואת החברים שלו.

(בני-קנטור) #3630

[QUOTE=Or_Cule;1598196]מצוין!

//youtu.be/UCX7Szv-e1A
[/QUOTE]

תת רמה. בושה שזה האנשים שהיום הורים לילדים ומגדלים דור חדש בארץ. פשוט מתבייש לחיות במדינה עם אנשים כאלה.

(דניאל.) #3631

[QUOTE=Halla_Madrid;1598197]הכי דוחה בארץ. קוף מגודל. נראה אותו עושה את זה לדיאנדרה ג’ורדן. טריינר שמרוויח 0.01% מהמשכורת שלו קל להפוך לכלבה פרטית שמשעשעת אותו ואת החברים שלו.[/QUOTE]

זה באמת עצוב, אני מקווה שהם בקשר מספיק טוב כדי שזה יעבור ככה, כי זה מעליב.

(Raulitos) #3632

אוחנה בפוליטיקה, הבדיחה הכי טובה ששמעתי בזמן האחרון. יאאלה ערן לוי לראשות הממשלה.

(Oleguer 23) #3633

אני באמת אובד עצות, לא ידעתי אם לכתוב את זה כאן כי מצחיק זה לא ממש אלא יותר עצוב…
אבל מי זה רפי קזאילה?!?!?

(San Sunny) #3634

פשוט בחור הזוי ברמות היסטריות. מכיר את קבוצת הפייסבוק “כשההורים בני דודים”? אז הוא מתאים לשם בול. כל תמונה וכל משפט שהוא כותב יותר מונפץ מהקודם.

(Oleguer 23) #3635

משם ראיתי אותו בפעם הראשונה, אבל איך הוא נהיה כזה ויראלי?

(dkaro) #3636

:grin:

(Bob Sacamano) #3637

//youtu.be/PuA6ZjpEJys

(DoctorGonzo) #3638

פשוט סרטון גדול

(Shusaku) #3639

[FBV]10206050537162042[/FBV]

(DoctorGonzo) #3640

ישן וגדול מהחיים

(sus) #3641

הוויכוחים המטופשים על זה:
(למי שלא מכיר- השמלה הזאת מופיעה ל25% אנשים בשחור וכחול, ולשאר בזהב ולבן)

(דניאל.) #3642

ברצינות, בתמונה הנוכחית זה לא שחור כחול, עם כל הכבוד. נכון, זה נראה כמו לבן זהב וזה “כביכול” לא יכול להיות לבן כי הוא מלוכלך מדיי אבל אי אפשר להגיד שזה כחול שחור, האיכות של התמונה לא מאפשרת את זה. התמונה המקורית של השמלה אי אפשר שלא להגיד שהיא כחולה שחורה. בכל אופן אני חושב שאלה שאומרים כחול אולי פשוט גרמו למוח שלהם להשתכנע שזה הצבע לפניי שראו על התמונה וזה יכול להשפיע, או שהם סתם אומרים. בכל אופן, אני מקנא בהם כי הם צודקים.

(Shusaku) #3643

תחילה ראיתי זהב ולבן. כעבור שעתיים זה פתאום השתנה. כחול ושחור. וואו.

(BannedT) #3644

זה שינה לי צבע מול העיניים בפעם הראשונה מאז שראיתי את התמונה.

(דניאל.) #3645

הזוי, מאז אתמול ועכשיו על השניה הראשונה שאני נכנס לתמונה זה שחור כחול ואחרי מאית שניה זה ישר לבן זהב. מעניין למה המוח שלי מסרב.

(DoctorGonzo) #3646

(or-deco) #3647

(DoctorGonzo) #3648

slow motion headshot