עוד שחקן הלך לעולמו :: על טרגדיות בספורט.

(ערן א.) #115

מאמן נבחרות ישראל ודנמרק בעבר ומי שהוביל את הנבחרת הדנית לזכיה ביורו 92 ,ריצ’ארד מולר נילסן הלך הבוקר לעולמו בגיל 74 אחרי מחלה קשה שבגינה , עבר לפני מספר חודשים ניתוח להסרת גידול ממוחו.

(Robbie Fowler) #116

אחת הטעויות הגדולות בהיסטוריה של הנבחרת שלנו היא שלא נתנו לו עוד קדנציה. היה מאמן מעולה שהיה צריך להמשיך ולבנות את הנבחרת. הקמפיין איתו היה השני בטיבו אי פעם, אחרי זה של שרף, אבל נגמר בין הרגליים של נימני, במשחק הכי עצוב שהייתי בו בחי (לצד ההפסד של הפועל למכבי בגמר הפיינל פור של 2007, במשחק של סמי בכר).

(Gabo) #117

[QUOTE=Robbie Fowler;1504577]אחת הטעויות הגדולות בהיסטוריה של הנבחרת שלנו היא שלא נתנו לו עוד קדנציה. היה מאמן מעולה שהיה צריך להמשיך ולבנות את הנבחרת. הקמפיין איתו היה השני בטיבו אי פעם, אחרי זה של שרף, אבל נגמר בין הרגליים של נימני, במשחק הכי עצוב שהייתי בו בחי (לצד ההפסד של הפועל למכבי בגמר הפיינל פור של 2007, במשחק של סמי בכר).[/QUOTE]

לגמרי! (לגבי נילסן ומשחק הנבחרת לא לגבי הגמר עם סמי משרוקית :evil:)

חוסר היכולת “הישראלי” לראות עבודה ארוכת טווח והרצון לתוצאות כאן ועכשיו הביאו אותנו להפסיד דמות כדורגל ענקית שלדעתי ההשפעה שלה בקמפיין נוסף הייתה מורגשת מעבר לעוד שנתיים שהוא היה נמצא איתנו, אלא גם מכה קצת שורשים חיוביים אחרים בכדורגל שלנו לטווח יותר רחוק.

כמו שאמרת אפשר לחשוב לאן הגענו עם מאמנים אחרים שכן קיבלו קמפיין ועוד קמפיין.

(JUVE-MAN) #118

אני עד היום לא מבין למה לעזאזל לא נתנו לו עוד קדנציה. הדבר היחיד שאני מצליח לחשוב עליו זה קומבינות של עסקנים ושל ההתאחדות עם מינוי גרנט (שייאמר לזכותו, בקדנציה שלו הנבחרת לא הפסידה במהלך קמפיין שלם. חתיכת הישג)
בא לכאן בנאדם שבאמת מבין בכדורגל, באמת יודע מה זה לעבוד עם נבחרת פחות מוכשרת ולהוביל אותה להישגים. פאק, הוא אפילו למד את ההמנון ושר אותו בתחילת כל משחק. היו שחקנים בנבחרת שלא העזו לשיר את ההמנון, והוא שר כאילו היה אחרון השחקנים.

עצוב מאוד שהוא הלך. גם מכאן וגם מכדור הארץ.

(Ehud) #119

ככה זה בארץ עם ג’נטלמנים (מעט מחופפים), אם אין שערוריות, קומבינות מבפנים או סתם מוניטין כוחני, גם קמפיין שכמעט נגמר בפלייאוף ייתפס כ- לא קרוב מספיק '‘ברחוב’'
הדבר הכי מקצועי שהיה פה בארץ

(moshe34) #120

כדי להבין למה הוא לא המשיך תשאלו את “העלאק קוסם” ואת רביבו שמגלל הבחישות שלהם בין היתר והתחמנות של גרנט פיטרו אותו…
באימונים למשל הוא תמיד נתן הדגש על בעיטות חופשיות וקשר לבלמים את הידים כדי ללמד אותם להימנע מלבצע פנדלים מיותרים…תבדקו את הבעיות שלנו היום תראו שהוא זיהה את זה אז…

(San Sunny) #121

זה אולי לא עדכני, וגם שמתי את זה כבר בפורום האנגלי אך אני חושב שגם פה יש לזה מקום:

היום לפני 21 שנה נפטר בובי מור, מגדולי הכדורגלנים האנגלים בכל הזמנים. היה לי העונג והכבוד לכתוב עליו את הערך בוויקיפדיה העברית לפני כמה שנים.

(Tronas) #122

לא בדיוק, אבל יש לזה מקום. זלאטן איבד היום אח, הסיבה היא מחלה ארוכה, כלשהי.

(Tronas) #123

דילאן טומביידס, שחקן אוסטרלי בן 20 מווסטהאם הלך לעולמו היום כשלא הצליח לנצח את הסרטן. עצוב.

(Raul Gonzalez Blanco) #124

כל פעם שאני רואה את הדיון הזה קופץ בלוח הבקרה האישי, היום שלי תמיד נהרס. דאמיט.

טיטו וילאנובה נפטר בגיל 45 לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן.

עצוב…

(איל) #126

[RIGHT]ויאריאל, אתלטיקו-צ’לסי, ריאל-באיירן, טאטה נשאר/לא נשאר, צ’אבי דועך, מסי אדיש, אלבס הורס, אלכסיס או פדרו, הומלס או תיאגו סילבה, יש עוד סיכוי לאליפות או שאפשר להרים ידיים, עונש מפיפ"א, עסקת ניימאר, מונדיאל, שיפוץ הקאמפ נואו, הנהלה מושחתת וכו’ וכו’…
על כל אלה אנחנו מדברים בזמן האחרון. כל אלה דברים שהעסיקו אותנו עד לפני כמה דקות.

ועכשיו?
עכשיו כלום כבר לא משנה. שום דבר אחר כבר לא חשוב.

R.I.P TITO
[/RIGHT]

(moshe34) #127

לופא קדוש נפטר לאחר מאבק ארוך במחלת הסרטן בגיל 74 יהי זכרו ברוך…

(Robbie Fowler) #128

[QUOTE=mos34;1526389]לופא קדוש נפטר לאחר מאבק ארוך במחלת הסרטן בגיל 74 יהי זכרו ברוך…
http://sports.walla.co.il/?w=/7/2741716[/QUOTE]

פעם, כשעוד אהבתי את בית"ר אהבה תמימה של ילד, לפני שכל מיני גזענים לקחו אותה ממני, לופא קדוש היה המאמן הראשון שאני זוכר. הוא העלה אותנו (פעם זה היה ‘אותנו’) ליגה ב- 91/92, העונה הראשונה של טדי והעונה הראשונה שהלכתי למשחקים באופן די קבוע (יחסית לילד בן 9), וקבע את הבסיס לקבוצה שלקחה עונה לאחר מכן את אחת האליפויות המדהימות שהיו כאן.

אזכור אותו תמיד לטובה, תנצב"ה

(Ehud) #129

סלע איתן בכדורגל הישראלי לדורי דורות.

יהיה זכרו ברוך

(Scudetto28) #130

החלוץ מת מתיקול של השוער…

http://reshet.tv/Shows/specialsreshet/YouTube/article,10237/

(Oleguer 23) #131

איברהים טורה, אחיהם הקטן של יאיא וקולו, ששיחק בעברו גם בניס ובמטאלורג דונייצק, הולך לעולמו בגיל 28 בגלל הסרטן הארור.

(דניאל.) #132

[QUOTE=Oleguer 23;1549401]איברהים טורה, אחיהם הקטן של יאיא וקולו, ששיחק בעברו גם בניס ובמטאלורג דונייצק, הולך לעולמו בגיל 28 בגלל הסרטן הארור.[/QUOTE]

קצת הזוי. הוא נפטר ב19.6, התאריך שבו חוף השנהב שיחקה מול קולומביה.

(rankados) #133

האמת זה קורה המון
וטוב שהזכרת את מני לוי
נראה לי שאנשים כבר שכחו אותו
אני לא ישכח את היום הזה פשוט מחריד מה שהיה שם
נקווה שהוא יקום אלינו כבר!!

(JUVE-MAN) #134

אלפרדו די סטפאנו האגדי לפני מס’ רגעים הלך לעולמו, וזאת בעקבות התקף הלב שקיבל לפני מס’ ימים. די סטפאנו היה בן 88 במותו. יהי זכרו ברוך.