עוד שחקן הלך לעולמו :: על טרגדיות בספורט.

(pini111) #91

שחקן כדורגל בן 17 בשם לואיס ראמוס הלך לעולמו באמצע משחק כדורגל מהתקפת לב.

(Sasha) #92

הקפצה נוספת, עם כל הצער שבדבר…

וואלה! ספורט עם כתבה עם אלן פאמיץ’, כדורגלן קרואטי שהתמוטט 3 פעמים על המגרש ובכל זאת התאושש וחזר לשחק. ביום שישי האחרון הוא נפטר.

(OmerBarca18) #93

קראתי את התגובה על מורוזיני וצמרמורת אדירה עברה בכל גופי. הדמעות פשוט מתעקשות לעלות בגרון. איזה בן אדם טוב וצלול הוא נראה, אדם שהמזל והשמחה לא האירו לא פנים בחייו הכה קצרים. מקרה כל כך קשה לעיכול, עצוב, ובילתי נתפס. אני מקווה שהוא נח לו במשכבו בשלום, ושומר מכל משמר על אחותו. פשוט גיבור אמיתי.

יהי זיכרו ברוך.

סטפנו בורגונובו, שחקן העבר האיטלקי, אשר סבל ממחלת ניוון השרירים (ALS), הלך היום לעולמו בגיל 49.

(Amiamiro) #95

כריסטיאן בניטז RIP

נפטר כתוצאה מתאונת דרכים.

(Eduardo) #96

יש שמועות שהמוות נגרם כתוצאה מסיבוך בניתוח התוספתן שהוא עבר.

(Isco23) #98

אני בשוק , שחקן מאוד מפורסם בכדורגל הדרום אמריקאי…שחקן ממש לא רע , בעונת הפריצה שלו דיברו עליו ממש ככישרון ענק והוא היה מועמד להגיע להרבה קבוצות גדולות באירופה אבל לבסוף הוא חתם בירמינגהאם. יהי זכרו ברוך

(Red_Devil11) #99

כואב לאבד בן אדם, גם אם הוא לא מכר של מישהו מאיתנו.
חבל שהלך לקטאר, יכל היה להגיע למקומות יותר גבוהים.

(Ehud) #100

מאמן הכדורגל הצרפתי, ברונו מטסו, מת הלילה בגיל 59 אחרי מאבק במחלת הסרטן. הוא התפרסם בעיקר כמאמן נבחרת סנגל בשנים 2000-2002, במהלכן הוא העלה אותה לגביע העולמי היחיד בתולדותיה והוליך אותה לרבע הגמר. הוא גם הוביל את הנבחרת לגמר אליפות אפריקה ב-2002 והפסד בגמר לקמרון.מטסו שיחק בין היתר באנדרלכט,ולנסיין, ליל וניס. כמאמן
הוא הדריך את ליל, ולנסיין, סדאן ואחרות, בין היתר הוא אימן גם את נבחרת קטאר ושורה ארוכה של קבוצות מהמפרץ הפרסי.
( קרדיט לוואלה ספורט)

(Oleguer 23) #101

מונדיאל 2002, הראשון שראיתי שגרם לי להתאהב בדבר הזה שנקרא מונדיאל. המשחק הראשון היה סנגל נגד צרפת האלופה, ואני זוכר עד היום את השוק שהיה אצלי, ילד בקושי בן 8 וחצי, כשסנגל הבקיעו גול(עד היום התמונה של הקוקו של עמנואל פטי עף בניסיון לעצור את פאפה בובה דיופ) וניצחו את צרפת.

על המאמן דיברו הרבה אז, ואני זוכר אותו, את השם שלו, את השיער והטירוף שלו מאז.

מאז פשוט התאהבתי במונדיאל, יותר ממה שאני אמור. ב2006 נהנתי, אבל לא היו בו דברים מרתקים כמו ההפתעות ב2002 וב2010(אותו יום מדהים שגם סלובקיה ניצחה את איטליה וגם היה משחק הטניס הארוך בהסטוריה).

(BannedT) #103

הייתי ילד ממש קטן אז ואני זוכר שסנגל-טורקיה היה פתוח (בדיקה קצרה באינטרנט מראה שזיכרוני אינו מטעה אותי) אצל דוד שלי בסלון, אף-פעם לא היינו משפחה של כדורגל אבל אני הייתי יושב ורואה את המשחקים האלה, זכורים לי הגמר בין ברזיל לגרמניה, שער שהובקע בנבדל ונפסל ע"י שחקן ארה"ב עם ראסטות שנורא הזכיר לי את דווידס (האליל הראשון שלי) שנכנס לרשת של אוליבר קאן (האליל השני שלי, הייתי בוכה כשהוא היה חוטף גול), זכורים לי גם המשחק ב-2003 בין יובה לבארסה והגמר נגד מילאן באותה השנה. מדהים מה שהכדורגל עושה. אני זוכר ששנים אחרי כן עוד הייתי מתתפלא למה אני לא שומע את השם של נבחרת סנגל כמו שהייתי שומע על קמרון וחוף השנהב.

(JUVE-MAN) #104

תמיד ייזכר בתור המאמן שהרס לי את הווינר הראשון בתולדותיי.

ועכשיו ברצינות - הקמפיין שלו עם סנגל תמיד ייזכר לטובה. אחת ההבלחות הבודדות שהיוו נקודת אור באחד המונדיאלים הכי מזעזעים שיצא לי לצפות בהם.

(Michaelpiano) #105

גם לי זכור המשחק הזה מול צרפת, זכור לי שקיבלתי ספר של איזי שצרקי על תולדות הכדורגל ואני האמנתי שאין סיכוי שצרפת (אלופת העולם) תפסיד לסנגל, וכבר אז הופתעתי לגלות שכדורגל זה כדורגל. אני לא יודע אם ראיתי את המשחק (דווקא חושב שלא) אבל אני זוכר את אבי שאומר לי “לא תאמין, אבל צרפת הפסידה”.

(Robbie Fowler) #106

[QUOTE=Michaelpiano;1474037] [B]זכור לי שקיבלתי ספר של איזי שצרקי על תולדות הכדורגל [/B][/QUOTE]

איזי שרצקי כתב ספר על תולדות הכדורגל? הוא הכניס שם את אדריאן רוצ’ט?

(chelsea777) #107

אוזביו, האגדה הפורטוגלית, הלך לעולמו בגיל 71. יהי זכרו ברוך.

(Gal6-8) #108

האגדה הפורטוגלית, אוזביו, הלך לעולמו בגיל 71.

אוזביו היה מלך השערים במונדיאל 66 והיה הכוכב הבלתי מעורער של נבחרת פורטוגל, שסיימה את אותו הטורניר במקום השלישי.
את כדור הזהב באותה שנה לקח בובי צ’רלטון, כאשר במרחק של נקודה בודדת תחתיו היה אוזביו. למרבה ההפתעה (או שלא), זה היה המונדיאל היחיד שלו.

(Tomerick) #109

RIP - שחקן פשוט מדהים ומהפכני. מהווה דוגמה לכל כדורגלן כיום.

[YT]MondTrac_PQ[/YT]

כמובן, גמר 1962 - ניצחונו הפנומנלי של הגאון ממוזמביק.

(ג. מיכאל) #110

R.I.P. Luis Aragonès

(Robbie Fowler) #111

שני יורו, מונדיאל אחד ושליטה ספרדית מוחלטת בכדורגל העולמי בשש השנים האחרונות. בלעדיו לא בטוח בכלל שכל זה היה קורה. הטביע את חותמו ובגדול.

(chelsea777) #114

דברים מצערים כאלה מכניסים אותך לפרופורציה. בתור אוהד כדורגל, שחקנים בשבילך זה פשוט לוחמים על הדשא שהדבר הכי מצער שיכול לקרות איתם זה כושר רע ופציעה. שאתה קורא על כזה דבר אתה נזכר שמדובר בסך הכל במשחק ויש דברים מעבר לזה.

ז"ל.